Mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Nie wygrali od ośmiu meczów

• RZUT KARNY DLA BYTOVII!

• GOOOOOL! MAKSYMILIAN HEBEL bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Rzut wolny dla gospodarzy. Okazja

• Gospodarze nie ustają w atakach. Jarocha groźnie strzela, ale niecelnie

• Bartosz Szeliga zmienia Romana Gergela.

• Nieprawdopodobne rzeczy! Jeszcze 10 minut temu Bytovia grała w osłabieniu, teraz gra w przewadze i ma pół godziny na odrobienie strat!

• Gol kontaktowy! Łukasz Wróbel z karnego pokonuje Dariusza Trelę!

• Nieprawdopodobne! Druga czerwona kartka dla gości, Dominik Sadzawicki opuszcza boisko!

• Druga żółta kartka, z boiska wylatuje również Artem Putiwcew!

• Ruszamy z drugą połową!

• Koniec pierwszej połowy w Bytowie!

• Roman Gergel! Gol, 2:0 dla Bruk-Betu!

• Kolejnym upomnianym kartką zostaje Artem Putiwcew.

• Szybka zmiana w Bytovii. Bartosza Wolskiego zmienia Krzysztof Bąk.

• ...i Dominik Sadzawicki.

• Z kartkami również Łukasz Wróbel...

• Koszmar Bytovii – Maciej Dampc wylatuje z boiska!

• Celny strzał Piotra Wlazły, 1:0 dla Termaliki!

• Piotr Wlazło faulowany w szesnastce, rzut karny dla gości!

• Wciąż czekamy na pierwsze okazje strzeleckie obu drużyn.

• W mecz odważniej weszli piłkarze Termaliki, którzy starają się od początku zdominować spotkanie w Bytowie.

• Gramy!

• Czekamy na zawodników obu zespołów!

• Delikatnymi faworytami są gospodarze, którzy w tym sezonie prezentują się solidnie.

• Arbitrem meczu będzie pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

• Rezerwowi Bruk-Betu: Michał Leżoń, Dawid Kalisz, Bartosz Szeliga, Kamil Słaby, Przemysław Szarek, Florin Purece i Arni Vilhjamsson.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Krzysztof Bąk, Sławomir Duda, Łukasz Wasiak, Arsenij Procyszyn, Maksymilian Hebel i Kacper Chodyna.

• Oba zespoły rozpoczynają dziś rundę rewanżową. Liczymy na ciekawe widowisko w Bytowie!

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Bytovia Bytów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

JCZ

Bytovia - Termalica LIVE! Za dużo remisów

Bytovia - Termalica LIVE! Za dużo remisów ©Gazeta Krakowska

Mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. O powrót na zwycięską ścieżkę powalczy drużyna Adriana Stawskiego. Jej rywalem będzie spadkowicz z Lotto Ekstraklasy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Mimo problemów finansowych i kadry skleconej na biegu Bytovia świetnie rozpoczęła sezon. Okrzyknięto ją zresztą rewelacją rozgrywek, bo potrafiła wygrywać te spotkania, w których nie była faworytem. Dzięki temu przez moment plasowała się nawet w czołówce tabeli.

Ostatnio jednak Bytovia radzi sobie nie najlepiej. Jeżeli weźmiemy w nawias mecze w Pucharze Polski (3:1 z Elaną Toruń, 0:3 ze Śląskiem Wrocław) to okaże się, że na szóstą wygraną w lidze czeka od 8 września. Przez ten czas przegrała dwa razy i aż sześciokrotnie dzieliła się punktami.

- Bytovia mimo kłopotów, które miała dobrze się prezentuje. U siebie będzie groźną przeszkodą. Spodziewamy się trudnego spotkania. Wybieramy się na niego dobrze przygotowani i zbudowani wygraną w Poznaniu. Do zdobytych tam trzech punktów chcielibyśmy dopisać kolejne - tłumaczy trener "Słoni", Marcin Kaczmarek, który zwietrzył szanszę na sukces (cytat za oficjalną stroną klubu).

Termalica awansowała do 1/8 finału krajowych rozgrywek, ale w lidze wciąż zajmuje bardzo niską lokatę. Z dorobkiem 19 punktów po 17 kolejkach jest tuż za strefą spadkową.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Termalica - Bytovia 1:2 (1 liga, 21.07.2018)
Bytovia - Termalica 2:3 (1 liga, 24.05.2015)
Termalica - Bytovia 1:0 (1 liga, 02.11.2014)

Mecz Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Z meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00. W poniedziałek opublikujemy zaś obszerny skrót wideo najciekawszych akcji.