Mecz Bytovia Bytów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

GKS Tychy

1

• Koniec spotkania! Bytovia wygrywa z Tychami 4:1!

• Goooooool! Arsenij Precyszyn dobija gości tuż przed końcem spotkania! 4:1!

• Jednak dopiero w tym momencie ostatnia zmiana w zespole Bytovii. Maksymilian Hebel w miejsce Michała Jakóbowskiego.

• Strzał po ziemi z pola karnego, Konrad Jałocha był bezradny! Wszystko jest już jasne!

• Gol! Letniowski i po sprawie, trzy punkty zostaną w Bytowie! 3:1!

• Ostatnia roszada w zespole gospodarzy. Filipa Burkhardta zmienia Patryk Burzyński.

• Zmiana w Bytovii. Mateusza Kuzimskiego zastępuje Arsenij Procyszyn.

• Druga żółta kartka dla Keona Daniela! GKS w arcytrudnej sytuacji!

• Napór tyszan rośnie w ostatnich minutach spotkania!

• ...i Dawida Abramowicza.

• Kartki dla Mateusza Kuzimskiego...

• Fauluje w ataku Jakub Vojtus.

• Mocno poturbowany w powietrzu został Dawid Abramowicz, ale raczej obejdzie się bez zmiany.

• Raz jeszcze do ataku ruszają podrażnieni tyszanie, którzy nie tak wyobrażali sobie przebieg drugiej połowy.

• Żółta kartka dla Wojciecha Wilczyńskiego.

• Zawodnik Bytovii strzałem z pierwszej piłki po dośrodkowaniu strzela drugiego gola Bytovii w dzisiejszym spotkaniu.

• Bramka! 2:1 dla Bytovii, Filip Burkhardt! Gospodarze ponownie na prowadzeniu!

• Raz po raz faulowany przez obrońców Maciej Biernat. GKS dziś w dużym stopniu na nim opiera swoją grę.

• Tym razem strzelec gola dla gości zbyt mocno posyła piłkę, ta opuszcza boisko przez linię końcową.

• Ależ otwarcie drugiej połowy w wykonaniu tyszan! Efektowna akcja gości zamknięta przez Mateusza Grzybka!

• Gooool! Mateusz Grzybek! Znowu remis w Bytowie!

• Jakub Vojtus nie trafia w bramkę z bardzo bliskiej odległości! Ależ było blisko!

• Ruszamy z drugą częścią gry!

• W przerwie druga zmiana w GKS-ie. Sebastiana Stebleckiego zmienia Omar Monterde.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia prowadzi z Tychami 1:0!

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• W końcówce pierwszej połowy żółtą kartką ukarany zostaje Juliusz Letniowski.

• Kontuzjowanego Kacpra Piątka zmienia debiutujący w GKS-ie Hubert Adamczyk.

• Zanosi się na zmianę w ekipie gości.

• W środku pola faulowany Daniel Tanżyna.

• Po stracie bramki GKS Tychy błyskawicznie przechodzi do ofensywy.

• Napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z Konradem Jałochą i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania.

• Goooool! Gracjan Jaroch! Bytovia prowadzi 1:0!

• Odpowiedzieć próbował Jakub Vojtus, ale piłka po jego uderzeniu z kilkunastu metrów nie trafiła w bramkę.

• Przy piłce na połowie gości utrzymują się piłkarze Bytovii.

• ...i Mateusz Grzybek, który próbował wymusić rzut karny.

• Sypią się kartki. Ukarani Keon Daniel...

• Łukasz Grzeszczyk uderzył z rzutu wolnego mocno, ale obok bramki Bytovii.

• Łukasz Wróbel z żółtą kartką za faul na Sebastianie Stebleckim przed własną szesnastką.

• Akcja gości zatrzymana, Marcin Biernat złapany na spalonym.

• Konrad Jałocha! Bramkarz ratuje GKS w sytuacji sam na sam z Juliuszem Letniowskim!

• Mateusz Grzybek dotarł do dośrodkowania w pole karne i uderzył tuż nad poprzeczką!

• Dawid Abramowicz pewnie wybija piłkę poza plac gry po dośrodkowaniu w szesnastkę.

• Nerwowa gra tyszan w środku pola kończy się faulem Keona Daniela.

• Pierwszy gwizdek arbitra i piłka w grze!

• Piłkarze już na murawie, za moment zaczynamy spotkanie!

• Rezerwowi GKS-u: Marek Igaz, Hubert Adamczyk, Łukasz Bogusławski, Maciej Mańka, Jakub Piątek, Michał Staniucha i Omar Monterde.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Patryk Burzyński, Maksymilian Hebel, Kacper Chodyna, Arsenij Procyszyn i Bartosz Wolski.

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie pan Łukasz Bednarek z Koszalina.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Bytovia Bytów - GKS Tychy!

red

Mecz Bytovia Bytów - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Mecz Bytovia Bytów - GKS Tychy ONLINE. W sobotę o godzinie 16:00 GKS Tychy podejmowany będzie przez jedną z niespodzianek tego sezonu w Fortuna 1 Lidze. Bytowianie są bowiem wiceliderami tabeli, głównie dzięki świetnej postawie w spotkaniach wyjazdowych. GKS może jednak przeskoczyć dzisiejszego rywala, jeśli tylko wygra. Gdzie relacja LIVE z meczu Bytovia Bytów - GKS Tychy? Transmisja na żywo.

Bytovia Bytów - GKS Tychy ONLINE

GKS Tychy, czyli czwarty zespół ubiegłego sezonu I ligi, to z pewnością rywal wymagający. A już bezwzględnie sportowo lepszy od Warty Poznań, z którą w środę w Grodzisku Wielkopolskim Bytovia zremisowała 2:2.
Ambitnie w tym sezonie grającym podopiecznym trenera Adriana Stawskiego ten wynik radości nie dał. Tym bardziej, że dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. - Musimy popracować nad pewnymi rzeczami, które przytrafiają nam w momencie objęcia prowadzenia. To przede wszystkim takie sprawy, jak problem z utrzymaniem się przy piłce. Zamiast grać spokojnie, oddajemy piłkę przeciwnikowi i musimy za nią gonić. Mecz z Wartą kosztował nas sporo sił - tłumaczył na pomeczowej konferencji trener Stawski. A czasu na treningi dużo nie było, bo trzeba było przygotowywać się do spotkania z tyskim GKS-em.

Bytovia przed własną publicznością rozegrała już trzy mecze ligowe, ale żadnego z nich nie zdołała wygrać. Natomiast tyszanie nie wygrali jeszcze żadnego spotkania wyjazdowego, a mieli trzy próby. - Śmialiśmy się w szatni, że przerwaliśmy passę wyjazdowych zwycięstw, to teraz trzeba zacząć passę zwycięstw na własnym terenie - mówi Łukasz Wróbel, który Warcie strzelił gola z karnego, a później skierował piłkę... do własnej siatki.

Tyszanie z lekką dozą ulgi udają się do Bytowa, licząc, że tam bardziej będą mogli wykorzystać swoje atuty piłkarskie. Na Stadionie Miejskim w Tychach utrudnia im to fatalny stan murawy. - Z przykrością muszę powiedzieć, że będzie nam coraz ciężej grać tutaj w piłkę. Chyba będziemy musieli więcej grać długimi podaniami. Zbliża się okres jesienny, więc z boiskiem będzie jeszcze gorzej. Podobno trawę dopadła jakaś zaraza - mówił po meczu z Wartą Poznań (1-0) trener Ryszard Tarasiewicz.

Bytovia Bytów - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Meczu Bytovii z GKS-em nie obejrzymy w telewizji, ponieważ właściciel praw transmisyjnych, stacja Polsat, nie zaplanowała przekazu, skupiając się na spotkaniach Ligi Narodów. Początek starcia o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.