Mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

1

• Koniec meczu! Bytovia remisuje z Podbeskidziem 1:1!

• Kartka jeszcze dla Łukasza Wróbla.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

• Na ostatnie kilkadziesiąt sekund gry Łukasza Sierpinę zmienia Grzegorz Goncerz.

• Za chwilę ostatnia zmiana w zespole gości.

• Andrzej Witan zatrzymuje strzał głową Łukasza Sierpiny. Dobra i jakże ważna interwencja bramkarza Bytovii.

• ...a Filipa Burkhardta zastępuje Bartosz Wolski.

• Zmiany, zmiany... Przemysław Płacheta za Przemysława Mystkowskiego...

• Druga roszada w ekipie gospodarzy. Juliusza Letniowskiego na placu gry zastępuje Gracjan Jaroch.

• Valerijs Sabala ukarany żółtą kartką.

• Podbeskidzie długo konstruowało akcję przed polem karnym Bytovii, ale ostatecznie defensorzy poradzili sobie z wybiciem piłki.

• Żółta kartka dla Adriana Rakowskiego.

• Maksymilian Hebel zmienia Arsenija Procyszyna.

• Zanosi się także na zmianę w Bytovii.

• Miłosz Kozak zmienia mniej widocznego po przerwie Jakuba Bąka.

• Łukasz Sierpina ukarany żółtą kartką.

• Odpowiada Andrzej Witan, który popisuje się refleksem po mocnym strzale Adriana Rakowskiego. Trwa walka o trzy punkty!

• Rafał Leszczyński wygrywa pojedynek sam na sam z Michałem Jakóbowskim, ależ ważna interwencja bramkarza Podbeskidzia!

• Jakub Kuzdra ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Sierpina z prostopadłym trenerem w pole karne. Piłka dotarła w okolice słupka bramki Bytovii, gdzie dopadł do niej Valerijs Sabala. Posłanie piłki do siatki było w tej sytuacji tylko formalnością.

• Ależ rozpoczęcie drugiej połowy w Bytowie! Valerijs Sabala z golem na 1:1!

• Ruszamy z drugą częścią spotkania!

• Koniec pierwszej części gry, do przerwy prowadzą gospodarze!

• Bielszczanie ruszają do odrabiania strat w końcówce pierwszej połowy.

• Były napastnik Bałtyku Gdynia przejął niecelne podanie przed polem karnym Podbeskidzia i zdecydował się na błyskawiczne uderzenie, którym zaskoczył Rafała Leszczyńskiego!

• Mateusz Kuzimski, goool! 1:0 dla gospodarzy!

• Po rzucie wolnym dla Bytovii gola mogło strzelić... Podbeskidzie, ale tym razem szybki kontratak nie przyniósł korzyści. Skuteczną interwencją popisał się Maciej Dampc.

• Rzut wolny dla Bytovii, piłka ustawiona jest daleko, ponad 40 metrów od bramki Podbeskidzia.

• Bartosz Jaroch przytomną interwencją pod własną bramką ratuje Podbeskidzie przed stratą gola.

• Pół godziny gry za nami. Żaden z zespołów nie osiągnął zauważalnej przewagi, ale to Bytovia miała lepszą okazję do objęcia prowadzenia.

• Piłka zostaje raz jeszcze wybita z pola karnego Bytovii po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

• Było groźnie! Dawid Witkowski dośrodkował precyzyjnie w pole karne na głowę Michała Jakóbowskiego, snajper Bytovii strzela w słupek!

• Wciąż czekamy na pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki.

• Słabe dośrodkowanie Przemysława Mystkowskiego z rzutu rożnego, sytuację wyjaśnia defensywa.

• Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie w Bytowie. Obie drużyny pozostają uważne w defensywie.

• Złe przyjęcie piłki przez Mateusza Kuzimskiego psuje dogodną szansę Bytovii.

• Teraz sam Adrian Rakowski spróbował szczęścia z ponad 30 metrów, ale znacznie się pomylił.

• Dobre podanie prostopadłe od Adriana Rakowskiego do Jakuba Bąka, który oddał bardzo mocny strzał na bramkę Bytovii. Do interwencji zmuszony został Andrzej Witan, który doskonale odbił piłkę.

• Sporo się dzieje na początku spotkania. Po rzucie wolnym piłka została dośrodkowana w pole karne Podbeskidzia, strzał głową oddał Maciej Dampc. Piłka ponownie mija poprzeczkę.

• Kolejne uderzenie gości z dystansu, tym razem zdecydował się Jakub Bąk. Piłka raz jeszcze przelatuje obok bramki.

• Niecelnie z kilkunastu metrów z woleja uderza Łukasz Sierpina.

• Gramy!

• Zawodnicy pojawiają się na murawie kameralnego stadionu w Bytowie!

• Obie drużyny mają po 10 punktów na koncie, ale to Bytovia zajmuje obecnie miejsce premiowane awansem, czyli pozycję wicelidera. Podbeskidzie jest czwarte.

• Przedmeczowa rozgrzewka powoli dobiega końca. Na stadionie przybywa kibiców, spotkanie cieszy się dość dużym zainteresowaniem.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Dominik Sulikowski z Gdańska.

• Znamy już składy obu zespołów. Spotkanie zapowiada się ciekawie, bo zmierzą się ze sobą dwie ekipy, które w tym sezonie spisują się bardzo dobrze.

• Dzień dobry, zaczynamy relację live z meczu Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Krzysztof Niekrasz, RR, red

Mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Sobotni mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (początek o godz. 16) będzie starciem drużyn, które bardzo dobrze rozpoczęły nowy sezon Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Drużyna z Bytowa jest wiceliderem w Fortunie 1 Lidze. Podbeskidzie zajmuje czwartą lokatę. Obydwa zespoły zgromadziły po 10 punktów, ale bytowianie mają jeden mecz mniej rozegrany niż ekipa z Bielska-Białej.

Bytovia bardzo dobrze radzi sobie na razie na wyjazdach (trzy zwycięstwa i bilans bramkowy 8:2), ale w sobotę postara się o pierwsze zwycięstwo u siebie. Podbeskidzie Bielsko-Biała też radzi sobie na wyjazdach (dwa zwycięstwa po 1:0, w tym w Katowicach z GKS-em).

W środę Podbeskidzie pokazało moc w meczu z Wartą Poznań, którą rozbiło 4:1. Bramki dla "Górali" strzelali w tym meczu Guga Palawandiszwili (z rzutu karnego), Łukasz Sierpina (dwie) i Valerijs Sabala. Natomiast Bytovia pokonała w Niepołomicach Puszczę 3:1.

- Na pewno gramy super piłkę w defensywie, zespoły mają problem w ataku pozycyjnym. Nic tylko się cieszyć, że wygramy trzeci mecz z rzędu na wyjeździe - mówił po tym meczu Juliusz Letniowski, ofensywny pomocnik Bytovii, który Puszczy strzelił dwie bramki.

W poprzednich rozgrywkach edycji 2017/2018 na bielskim stadionie bytowianie wygrali z Podbeskidziem 2:0, a u siebie w rewanżu zremisowali 1:1. Tamte mecze to już jednak historia. Liczy się teraźniejszość. Podbeskidzie posiada najwyższy budżet w stawce pierwszoligowców, który wynosi prawie 12 mln zł.

Bielska drużyna ma ambicję, by powrócić do najwyższej klasy rozgrywek. Najgroźniejszym zawodnikiem Podbeskidzia jest znany z boisk ekstraklasy Łukasz Sierpina, który jest głównym motorem napędowym zespołu i skutecznym snajperem (ma 3 gole na koncie, czyli tyle samo jak bytowski pomocnik Michał Jakóbowski). Bardzo trudne zadanie przed podopiecznymi trenera Adriana Stawskiego. Bytovia była rewelacją ostatniej jesieni. Znakomicie punktuje na wyjazdach, gorzej wiedzie się jej u siebie.

Kto wygra mecz 1. ligi: Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Mecz Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Spotkanie Bytovia - Podbeskidzie nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo ze spotkania w GOL24.pl!