• Rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką jednego z graczy Sandecji!

• Sandecja ma przewagę i prowadzi atak pozycyjny.

• GOOOOOOL! Michal Piter-Bućko pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny dla Sandecji! Bardanca przewinił i wskazał na wapno!

• Sandecja ma przewagę, ale nic klarownego z tego na razie nie wynikło.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Bytovia plasuje się obecnie na 14. pozycji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Ma 28 punktów, a od pierwszego zespołu ze strefy spadkowej dzielą ją zaledwie dwa „oczka”. Okazję do powiększenia swojego stanu posiadania zespół Adriana Stawskiego będzie miał już w sobotę. Bytovia na własnym terenie zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, która też bardzo dużo spotkań remisuje. W środę gracze Tomasza Kafarskiego zremisowali na wyjeździe ze Stalą Mielec (0:0) i zajmują 4. miejsce w tabeli. O awans już raczej nie powalczą, bo tracą aż 8 punktów do wicelidera.

• Taka sytuacja utrzymywała się do 13. minuty, kiedy to przyjezdni zdobyli pierwszą bramkę. Kwadrans później goście mogli cieszyć się z podwyższenia rezultatu. Ostatecznie pierwsza połowa spotkania zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem zespołu z Łodzi.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ponieważ nadal w natarciu byli piłkarze przyjezdnej drużyny. Kilka minut od wznowienia gry, bliski zdobycia kolejnej bramki dla ŁKS był Dani Ramirez, ale doskonałą interwencją popisał się bramkarz Bytovii Andrzej Witan. W samej końcówce piłkarze z Bytowa zagrali zdecydowanie lepiej i agresywniej, zagrażając bramce rywali. Niestety, mimo dobrej gry w ostatniej fazie meczu, bytowianom nie udało się zdobyć bramki.

• W środę Bytovia grała zaległy mecz z ŁKS. Faworytem był zespół gości, dla którego głównym celem w tym sezonie jest wywalczenie awansu do Ekstraklasy. W Bytowie, drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala, od pierwszych minut zawodów pokazała, że przyjechała po komplet punktów. Podopieczni Adriana Stawskiego skupili się przede wszystkim na defensywie, która radziła sobie całkiem nieźle.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz!

red, Maciej Wajer

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi Bytovia Bytów zmierzy się u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze nie wygrali już od 16 kolejek (!) i jeśli wkrótce się nie przełamią, to obudzą się w 2. lidze. Relacja na żywo z meczu Bytovia - Sandecja w GOL24.pl!

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Historia spotkań Bytovia - Sandecja:

Sezon 2014/15
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 6:1 (Mariusz Kryszak 5', Janusz Surdykowski 28' (k), 53', 77' (k), Robert Mandrysz 55, Maciej Kazimierowicz 90' - Chris Jastrzembski 83' (s))
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 0:1 (Daniel Mąka 7')

Sezon 2015/16
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 0:1 (Michał Jakóbowski 45')
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (Janusz Surdykowski 10')

Sezon 2016/17
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (Łukasz Wróbel 37' (k), Jakub Serafin 69')
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 3:1 (Bartłomiej Kasprzak 58', Kamil Słaby 69', Bartłomiej Dudzic 85' - Bartłomiej Poczobut 66')

Sezon 2018/19
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1:1 (Maciej Małkowski 16' (k) - Juliusz Letniowski 71')

źródło: własne / Sandecja Nowy Sącz

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz?

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Bytovia - Sandecja online. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bytovia - Sandecja w GOL24.pl.