Mecz Celta Vigo - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Celta Vigo - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
2018-01-04 19:00

Celta Vigo

1

FC Barcelona

1

• Wynik zdecydowanie zasłużony. Obie drużyny miały swoje okazje, których jedna nie potrafił wykorzystać. Teraz czekamy na rewanż w przyszłym tygodniu!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Emre Mor całkowicie skiksował, tym samym psując akcję swojej drużyny.

• Semedo zagrał w pole karne, gdzie Sergi Roberto oddał strzał w słupek! Ależ było blisko!

• Bardzo mocne uderzenie Iago Aspasa, z problemami, ale broni Cillessen!

• Ousmane Dembele pędził w stronę bramki rywala, ale z dziecinną łatwością została mu zabrana piłka.

• Pięknie rozegrana akcja przez graczy gospodarzy, jednak strzał Gomeza został zablokowany.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Jonny zmieniony przez Facundo Roncaglię.

• Ivan Rakitić oddał strzał z dystansu ale dobrze broni Alvarez.

• Dobre prostopadłe podanie Rakticia do Dembele, lecz młody Francuz oddaje zbyt słaby strzał aby zagrozić Alvarezowi.

• Ostatnia zmiana Blaugrany. Aleix Vidal kończy swój występ, a zaczyna Sergi Roberto.

• Bardzo dobra akcja Celty, ale Emre Mor uderza minimalnie niecelnie!

• W końcu na murawie pojawił się Ousmane Dembele, który zmienia Jose Arnaiza.

• Podwójna zmiana także w Barcelonie. Paulinho schodzi, a wchodzi Ivan Rakitić.

• Bardzo ładna akcja Celty. Gospodarze wymienili kilka podań, a wszystko bardzo źle wykończył Emre Mor.

• Schodzi również Daniel Wass, a na murawie zameldował się Emre Mor.

• Pione Sisto schodzi, a w chodzi Brais Mendez.

• Fatalnie zepsuta akcja przez Andre Gomesa. Portugalczyk podał zupełnie do nikogo.

• Andre Gomes ogląda żółtą kartkę.

• Ależ huknął Sergio Busquets! Dzisiejszy kapitan Blaugrany trafił w poprzeczkę! Ależ by to była bramka!

• JAK TO NIE WPADŁO! Co teraz zepsuł Denis Suarez! Nelson Semedo zagrał mu idealną piłkę, ale nie trafił z kilku metrów do pustej bramki!

• Jose Arnaiz dobrze zamykał akcję swojej drużyny! Zabrakło mu naprawdę niewiele, aby wpakował piłke do siatki!

• Daniels Wass odbiera piłkę tuż przed polem karnym rywala, ale wcześniej sędzia odgwizduje faul.

• Okropny kiks gracza Celty! Kompletnie zmarnowana szansa!

• Jose Manuel popędził lewym skrzydłem, oddał strzał, ale dobrze broni golkiper Celty.

• Barcelona wyszła bardzo wysoko wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą połowę. Nic to jednak nie daje.

• Czas na drugą część meczu! Oby była ona lepsza niż pierwsza!

• Mecz jest bardzo toporny. Mało mieliśmy przepięknych akcji do których przyzwyczaili nas gracze obu drużyn. Czekamy na kolejne bramki po przerwie.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Andre Gomes oddaje dobry strzał, który ląduje minimalnie ponad bramką!

• Paulinho uderzył z dystansu, a piłka minimalnie mija słupek bramki rywala!

• Mocne, ale niecelne uderzenie Daniela Wassa z dystansu.

• Hugo Mallo sprytnie zagrał do Wassa, który jednak był na ofsajdzie.

• Pione Sisto wygrywa pojedynek z Semedo, a ten go fauluje! Duńczyk sprawia dzisiaj dużo problemów obronie Barcelony.

• W końcu Celta doszła do głosu! Najpierw Aspas uderzył w poprzeczkę, ale potężna dobitka Sisto była już nie do obrony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pione Sisto zdobywa bramkę!

• Andreu Fontas ukarany żółtą kartką.

• Gra w ostatnich minutach jest bardzo twarda. Mało sytuacji i mało płynnej gry.

• Kontratak Celty prawie przyniósł efekt, tylko że Daniel Wass nie trafił w piłkę!

• Andre Gomes minął kilku rywali na skrzydle, dobra w pole karne, gdzie Jose Arnaiz dopełnił tylko formalności!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Manuel zdobywcą bramki!

• Znakomite dogranie Semedo na głowę Andre Gomesa! Portugalczyk uderzył bardzo niedokładnie.

• Przepiękna piłka Daniel Wassa do Aspasa, ale doświadczony snajper fatalnie marnuje sytuację sam na sam!

• Po raz kolejny dobrze rozegrali piłkę gracze gospodarzy, ale Luca Digne spokojnie wybija na rzut rożny.

• Dobre akcja Celty, jednak Sisto nie zdołał opanować piłki.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek! Zaczynamy!

• Rozbrzmiał hymn Celty to oznacza, że zawodnicy są już na murawie!

• FC Barcelona wychodzi dzisiaj rezerwowym składem. Od początku mecz zaczną np. Jasper Cillesen, Lucas Digne, Andre Gomes, Aleix Vidal, Jose Manuel czy Denis Suarez, którzy normalnie nie zaczynają spotkań w pierwszej 11.

• Kibiców Barcelony na pewno cieszy fakt, że na ławce usiądzie dzisiaj Ousmane Dembele. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Francuz dzisiaj zagra.

• Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał zaszczyt poprowadzić dla Państwa relację z tego meczu!

• Czas na starcie w Pucharze Króla! Celta Vigo gości na swoim stadionie wielką FC Barcelonę! Czy dzisiaj uda się im sprawić niespodziankę i pokonać Blaugranę?

JCZ

Celta Vigo – FC Barcelona LIVE! Wraca Dembele, nie ma Messiego

Celta Vigo – FC Barcelona LIVE! Wraca Dembele, nie ma Messiego ©x-news

Mecz Celta Vigo – FC Barcelona ONLINE. Po blisko dwutygodniowej przerwie do rywalizacji powracają piłkarze w Hiszpanii. "Dumę Katalonii" czeka najpierw wyjazd na Estadio de Balaídos w ramach 1/8 finału Pucharu Króla. Czy powróci z zaliczką mimo absencji paru gwiazd? Relacja LIVE w GOL24 od 19:00.

Mecz Celta Vigo – FC Barcelona ONLINE

Barcelona nie zagra najmocniejszym składem. Z różnych powodów poza składem znalazło się czterech najważniejszych piłkarzy. Oprócz kontuzjowanego Samuela Umtitiego chodzi jeszcze o Lionela Messiego, Luisa Suareza czy Andresa Iniestę. W osiemnastce są za to dwaj zawodnicy na co dzień występujący w drugiej drużynie.

Wszyscy żyją jednak powrotem Ousmane Dembele, którego przez uraz mięśnia dwugłowego zabrakło w meczach od połowy września do końca grudnia. Trener Ernesto Valverde najprawdopodobniej da mu szansę od początku. - Jest nam bardzo potrzebny nie tylko na styczeń, ale i do końca sezonu – uważa sternik Barcelony.

Francuz kosztował 105 mln euro i 40 mln zmiennych, co za chwilę może okazać się historią. Barcelona zamierza bowiem w tym okienku pozyskać Philippe Coutinho. Pomocnik Liverpoolu miałby pochłonąć łącznie 160 mln euro. - Nie mam nic do powiedzenia w tym temacie – ucinał dyskusję Valverde na przedmeczowej konferencji. Pytano go także o możliwe wykupienie przez Manchester City Umtitiego, w którego kontrakcie wpisano "tylko" 60 mln euro odstępnego: - Mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. To świetny piłkarz – zaznaczył szkoleniowiec Barcelony.

Przewidywane składy:

Celta Vigo: Blanco - Mallo, Cabral, Gomez, Jonny – Wass, Lobotka, Hernandez – Aspas, Sisto, Gomez.

FC Barcelona: Cillessen - Semedo, Mascherano, Vermaelen, Digne - Roberto, Busquets, Gomes - Vidal, Dembele, Denis Suarez.

Nie zagrają:

Celta Vigo: Villar, Guidetti, Hjulsager
FC Barcelona: Umtiti, Alcacer, Iniesta, Deulofeu, Messi, Turan, Rafinha, Luis Suarez.

Forma w ostatnich meczach:

Celta Vigo:
Deportivo La Coruna – Celta 1:3 (liga hiszpańska, 23.12.2017)
Celta - Villarreal 0:1 (liga hiszpańska, 17.12.2017)
Valencia – Celta 2:1 (liga hiszpańska, 09.12.2017)

FC Barcelona:
Real Madryt – Barcelona 0:3 (liga hiszpańska, 23.12.2017)
Barcelona – Deportivo La Coruna 4:0 (liga hiszpańska, 17.12.2017)
Villarreal – Barcelona 0:2 (liga hiszpańska, 10.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Barcelona – Celta 2:2 (liga hiszpańska, 02.12.2017)
Barcelona – Celta 5:0 (liga hiszpańska, 04.03.2017)
Celta – Barcelona 4:3 (liga hiszpańska, 02.10.2016)

Mecz Celta Vigo – FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. W internecie mecz dostępny na Canal+ Sport Online i stronie ncplusgo.pl. Komentują Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Relacja LIVE w GOL24.pl od 19:00.

Kto wygra ligę hiszpańską w sezonie 2017/18?