Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt ONLINE. Walczą o...

Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt ONLINE. Walczą o angielski finał Ligi Europy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 karne

• Eintracht prowadził w konkursie rzutów karnych już 3:1, ale to Chelsea zagra w finale Ligi Europy w Baku! Kepa Arrizabalaga obronił uderzenia Martina Hintereggera i Goncalo Paciencii, a decydującą jedenastkę wykorzystał Eden Hazard. Dwa angielskie finały w europejskich pucharach stały się faktem - o triumf w Lidze Europy powalczą dwa kluby z Londynu, Chelsea oraz Arsenalu. To już wszystko na dziś, za wspólne emocje dziękuje Maciej Pietrasik!

• CHELSEA W FINALE, PEWNIE TRAFIA EDEN HAZARD!

• GONCALO PACIENCIA WSZEDŁ SPECJALNIE NA RZUTY KARNE, ALE NIE WYKORZYSTAŁ JEDENASTKI! Kepa rzucił się w lewy róg i odbił piłkę!

• David Luiz doprowadza do remisu! Długi rozbieg i pewny, mocny strzał!

• MARTIN HINTERREGER STRZELA W ŚRODEK BRAMKI! Kepa nawet się nie ruszył i zatrzymał piłkę nogami!

• Chelsea wciąż w grze! Spokojny strzał Jorginho, strzelił w inny narożnik, niż rzucił się Trapp!

• Eintracht coraz bliżej finału! Jonathan de Guzman skutecznie, raz jeszcze w lewy róg!

• NIE TRAFIA CESAR AZPILICUETA! Strzał kapitana Chelsea w prawy róg, broni Kevin Trapp!

• Eintracht wciąż skuteczny! Luka Jović w ten sam róg, na tyle precyzyjnie, że poza zasięgiem Kepy!

• Wyrównuje Ross Barkley! Trapp rzucił się w dobrą stronę, ale strzał był zbyt mocny!

• Gol dla Eintrachtu! Sebastien Haller robi swoje, uderzając w lewy róg!

• Czas na konkurs jedenastek! Jako pierwsza strzelać będzie ekipa z Frankfurtu!

• W drugiej połowie dogrywki sporą przewagę miała Chelsea. Próbowali Emerson i Davide Zappacosta, ale na posterunku był Kevin Trapp. W końcu z bliska trafił Cesar Azpilicueta, lecz gol słusznie nie został uznany. O tym, kto zagra w finale w Baku, zdecydują rzuty karne!

• Koniec dogrywki! W Londynie czekają nas rzuty karne!

• Żółtą kartką za protesty ukarany jeszcze Davide Zappacosta.

• Dwie minuty potrwa jeszcze dogrywka.

• Eintracht ruszył z kontrą, udało się gościom wywalczyć rzut wolny.

• Szkoleniowiec Eintrachtu dokonuje zmiany na rzuty karne. Schodzi z boiska Mijat Gacinović, za niego Goncalo Paciencia.

• Piłka w bramce Eintrachtu, ale nie uznaje tego gola sędzia! Trapp miał piłkę w rękach, zaatakował go Cesar Azpilicueta, ale sędzia uznał, że faulował bramkarza gości! Wydaje się to słuszna decyzja, na dodatek kapitan Chelsea zagrał też ręką.

• Bompa z dystansu Zappacosty, Trapp przenosi piłkę nad poprzeczką! Chelsea nie chce dopuścić do rzutów karnych, ale Eintracht wciąż dobrze się broni!

• Napór Chelsea trwa. Barkley zagrał na prawą stronę do Zappacosty, którego zablokował Hinteregger. Jeszcze jeden rzut rożny dla Chelsea.

• Emerson chciał jeszcze dobijać wcześniejszy strzał i starł się z Hintereggerem. Obaj nieco ucierpieli.

• Kevin Trapp ratuje Eintracht! Wpadł w pole karne z lewej strony Emerson i oddał strzał z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz gości!

• Pedro zagrał do Zappacosty. Ten dośrodkował w pole karne z prawej strony, Chelsea będzie miała rzut rożny.

• Jak można było się spodziewać, inicjatywę ma Chelsea. Dobrze wybija jednak piłkę Abraham.

• Chelsea w pierwszej połowie dogrywki atakowała częściej, ale konkretniejszy był Eintracht. Dwie świetne okazje miał Sebastien Haller, ale piłkę z linii bramkowej wybijali David Luiz oraz Davide Zappacosta! Czy druga część dogrywki przyniesie rozstrzygnięcie?

• Koniec pierwszej połowy dogrywki!

• Eintracht znów bliski gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Sebastien Haller, a piłka po raz drugi została wybita z linii bramkowej. Interweniował Davide Zappacosta!

• Pierwsza połowa dogrywki potrwa jeszcze minutę.

• Hazard przebił się lewą stroną i dośrodkował w pole karne, złapał piłkę Trapp.

• De Guzman przewrócił Hazarda. Będzie szansa na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Coraz więcej strat notują goście. Po jednej z nich uderzył z dystansu Barkley, lecz piłka przeszła obok słupka.

• David Luiz bohaterem Chelsea! Kostić znakomicie dośrodkował w pole karne, uderzył Sebastien Haller, ale David Luiz wybił piłkę z linii bramkowej! Gdyby napastnik Eintrachtu trafił czysto w piłkę, mielibyśmy gola.

• Martin Hinteregger dobrze interweniował w polu karnym, zatrzymując Higuaina.

• Fatalne zagranie Hasebe spowodowało, że Chelsea miała okazję na kontrę. Japończyk naprawił jednak tę pomyłkę, wykorzystując niedokładne zagranie Higuaina.

• W dogrywce możliwa jest czwarta zmiana. Korzysta z tego Sarii, zdejmując Oliviera Giroud i wprowadzając Gonzalo Higuaina.

• Po dośrodkowaniu w pole karne uderzał Azpilicueta. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Zablokowane dośrodkowanie Zappacosty. Będzie rzut rożny dla Chelsea.

• Dalekie wyjście z bramki Trappa. Golkiper Eintrachtu wybił piłkę na aut.

• Dwie akcje Rossa Barkleya - najpierw zbyt późno dogrywał do Pedro, potem uderzał z dystansu, lecz piłka przeszła nad poprzeczką.

• Jović znakomicie minął rywala na lewej stronie i dośrodkował w pole karne. Azpilicueta wybił piłkę na rzut rożny.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Eintrachtu. Czy goście wytrzymają ten mecz kondycyjnie?

• Zaczynamy dogrywkę!

• Małą niespodziankę mamy niewątpliwie w Londynie! Eintracht od początku drugiej połowy ruszył na rywali, chcąc doprowadzić do dogrywki. Wyrównanie przyszło bardzo szybko, bo niespełna cztery minuty po wznowieniu gry - Mijat Gacinović zagrał prostopadłą piłkę do Luki Jovicia, który wykorzystał sytuację sam na sam z Kepą. To trafienie podbudowało gości, lecz w końcówce drugiej połowy inicjatywę znów przejęła Chelsea. Kto okaże się lepszy w dogrywce? A może konieczne okażą się rzuty karne? W Londynie czeka nas jeszcze mnóstwo emocji!

• Koniec drugiej połowy, ale nie oznacza to końca meczu. Remis 1:1 powoduje bowiem, że będziemy mieli dogrywkę!

• Po dośrodkowaniu De Guzmana piłkę wybił David Luiz. Będzie jeszcze korner.

• Azpilicueta nie był atakowany, ale zagrał piłkę ręką. Będzie jeszcze okazja dla Eintrachtu.

• Gracze Chelsea starają się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jeszcze przed dogrywką. Gospodarze coraz bardziej zamykają rywali na ich połowie.

• Druga zmiana w zespole gości. Opuszcza boisko zmęczony Ante Rebić, za niego Sebastien Haller.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Jonathan de Guzman.

• Pięć minut doliczył do drugiej połowy arbiter. Przy takim wyniku będziemy mieli dogrywkę.

• David Abraham faulem powstrzymał Hazarda. Kapitan Eintrachtu z żółtą kartką.

• Kontra Eintrachtu. Popędził z piłką Kostić, dograł do Jovicia, ale ten zwolnił akcję, a po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy Chelsea.

• Olivier Giroud bliski przesądzenia o losach meczu! Francuz uderzył sprzed pola karnego, ale na posterunku był Trapp, który nie dopuścił do straty bramki!

• Dobre wyjście Kepy na skraj pola karnego. Golkiper Chelsea złapał piłkę.

• Ostatnia zmiana w zespole Chelsea. Schodzi strzelec bramki, Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi Ross Barkley.

• De Guzman nie wykorzystał tej szansy. Uderzył w mur.

• Kolejny faul Azpilicuety, który przewrócił Rebicia. Będzie bardzo dobra okazja dla gości z rzutu wolnego.

• Cesar Azpilicueta bardzo ostro wszedł w nogi Gacinovicia. Żółta kartka dla kapitana Chelsea.

• Z lewej strony w pole karne Chelsea dośrodkowywali Rebić oraz Kostić. Obaj zostali zablokowani, tylko aut dla gości.

• Hazard ruszył lewą stroną i wyłożył piłkę do Zappacosty, który zdecydował się na strzał. Z dużymi problemami odbił piłkę przed siebie Trapp, lecz żaden z graczy Chelsea nie zdołał dobić tego uderzenia!

• Daleko z bramki musiał wychodzić teraz Trapp. Dobrze wybił futbolówkę.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Giroud. Francuz znajdował się w trudnej pozycji i uderzył daleko obok słupka.

• Andreas Christensen musiał zakończyć występ w tym spotkaniu. Zastępuje go Davide Zappacosta.

• Kontuzji doznał też Andreas Christensen. Klubowi lekarze pokazują, że także w tym wypadku konieczna będzie zmiana.

• Mocne uderzenie z dystansu Davida Luiza. Piłka przeszła wyraźnie obok słupka.

• Sebastian Rode nie wróci już na boisko. Za niego Jonathan de Guzman.

• Po starciu z Pedro długo nie podnosi się z boiska Sebastian Rode. Gracz gości ma problem z kolanem.

• Emerson ruszył lewą stroną i dograł do będącego w polu karnym Giroud, lecz Francuza bez większego problemu zatrzymali obrońcy Eintrachtu.

• Goście nękają Chelsea kolejnymi dośrodkowaniami w pole karne. Na razie radzą sobie z tym londyńczycy.

• Coraz odważniej atakuje Eintracht. Piłka po uderzeniu Rode i rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w zespole Chelsea. Schodzi z boiska Willian, zastępuje go Pedro.

• Bardzo nieudane uderzenie Rebicia z dystansu. Piłka przeszła daleko obok bramki.

• Azpilicueta dwukrotnie dośrodkowywał z prawej strony. Najpierw nie zdołał obrócić się z piłką Giroud, potem z dużymi problemami interweniował Trapp.

• Dwie bomby Eintrachtu z dystansu - najpierw Gacinović uderzył wprost w stojącego w środku bramki Kepę, potem Kostić strzelił obok słupka!

• Szybko wymieniali piłkę między sobą gracze Eintrachtu. Ostatecznie z tej akcji nic jednak nie wyszło, a Rode faulował rywala.

• David Luiz świetnie przerzucił piłkę do niepilnowanego na prawej stronie Williana. Ten chciał dograć do Giroud, ale przeciął to zagranie Trapp.

• Chelsea miała okazję na kontrę, lecz Kovacić nieco za mocno zagrał do Hazarda.

• Mateo Kovacić bardzo ostro potraktował Falette'a. Powinien się cieszyć, że arbiter ukarał go tylko żółtą kartką.

• Natychmiastowa odpowiedź Chelsea! Hazard podał do Giroud, ale Francuz w dobrej sytuacji uderzył obok słupka!

• Eintracht świetnie zaczął drugą połowę i doprowadził już to remisu! Hasebe zagrał długą piłkę do Luki Jovicia, który zgrał futbolówkę do Mijata Gacinovicia. Ten natychmiast odwdzięczył się Joviciowi prostopadłym podaniem, a napastnik Eintrachtu po raz drugi w tym dwumeczu pokonał Kepę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA EINTRACHTU! LUKA JOVIĆ!

• Eintracht odebrał piłkę pod bramką Chelsea, ale Jović się poślizgnął i stracił futbolówkę.

• Pierwsza szybka akcja gości. Uderzenie Kosticia zablokował Azpilicueta, będzie tylko aut.

• Od środka wznowili grę piłkarze Eintrachtu. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają powoli na boisko. Zaraz początek drugiej połowy.

• Chelsea była przed spotkaniem z Eintrachtem faworytem i londyńczycy są już bardzo blisko awansu do finału Ligi Europy. Niemcy zaczęli całkiem nieźle, po uderzeniu Danny'ego da Costy wysilić musiał się Kepa Arrizabalaga, ale im dłużej trwał ten mecz, tym większą przewagę miała Chelsea. Blisko gola był Olivier Giroud, ale wynik otworzył Ruben Loftus-Cheek, który wykorzystał świetne prostopadłe podanie Edena Hazarda. Wynik dwumeczu wciąż jest jednak otwarty - jedna bramka da Eintrachtowi dogrywkę. Na drugą połowę wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Chelsea na razie całkowicie kontroluje to spotkanie. Gdy tylko goście znajdują się pod polem karnym "The Blues", rywale odbierają im futbolówkę.

• Żółtą kartką ukarany Sebastian Rode, który jeszcze na połowie Chelsea faulował rywala.

• Szybka kontra Chelsea, otrzymał piłkę w polu karnym Loftus-Cheek i oddał strzał. Po rykoszecie będzie jeszcze rzut rożny.

• Simon Fallette ostro potraktował Williana. Obrońca Eintrachtu z żółtą kartką.

• Kolejna dwójkowa akcja Jovicia i Rebicia. Ten drugi nie zdołał przejść Davida Luiza.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Rebicia. Od bramki wznowi grę Kepa.

• Odpowiedź Eintrachtu. Rebić dograł piłkę do Jovicia, ten oddał strzał, lecz zablokował go David Luiz.

• Dośrodkowywał z lewej strony boiska Emerson. Hasebe wybił piłkę na połowę Chelsea, lecz gospodarze wciąż atakują.

• Akcja Kosticia lewą stroną przyniosła rzut rożny dla gości.

• Kolejna prostopadła piłka w kierunku Loftusa-Cheeka. Tym razem dobrze interweniował David Abraham.

• Chelsea naciskała i dopięła swego! Eden Hazard zwiódł rywala na lewej stronie, obrócił się z piłką i zagrał prostopadłe podanie do Rubena Loftusa-Cheeka, który strzałem po długim słupku trafił do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHELSEA! RUBEN LOFTUS-CHEEK!

• Z upływem czasu Chelsea zyskuje coraz większą przewagę. Podopieczni Maurizio Sarriego chcą jak najszybciej rozstrzygnąć losy meczu.

• Po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego było blisko gola dla gospodarzy, ale Makoto Hasebe wybił piłkę z linii bramkowej!

• Hazard nieco przypadkowo zagrał na prawą stronę do Emersona, ten dośrodkował do Giroud, ale strzał Francuza z najbliższej odległości obronił Trapp!

• Przewrócił się z lewej strony Da Costa, dzięki czemu David Luiz mógł dośrodkować w pole karne. Błąd kolegi naprawili inni obrońcy Eintrachtu.

• Akcja Oliviera Giroud lewą stroną. Jeden z obrońców Eintrachtu wybił piłkę na aut.

• Teraz przy futbolówce częściej są piłkarze Eintrachtu. Goście grają jednak przede wszystkim na własnej połowie.

• Akcja Williana i Cesara Azpilicuety prawą stroną przyniosła rzut rożny dla gospodarzy.

• Kepa Arrizabalaga stanął teraz na wysokości zadania! Jović przepchnął Davida Luiza i dośrodkował w pole karne z lewej strony, z powietrza pod poprzeczkę uderzył Danny da Costa, lecz bramkarz Chelsea wyciągnął się jak długi i zbił piłkę na rzut rożny!

• Zdecydował się na strzał Filip Kostić. Trafił jednak prosto w mur.

• Jorginho zagrał piłkę ręką przed polem karnym Eintrachtu. Będzie dobra okazja dla gości z rzutu wolnego.

• Willian ruszył prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Przewrócił się tam Loftus-Cheek, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki. Skończyło się tylko na kornerze.

• Prostopadła piłka w kierunku Hazarda. Nie zdołał dojść do futbolówki Belg - gdyby to zrobił, byłby sam na sam z Trappem.

• Eden Hazard rozrzucił piłkę na lewą stronę do Emersona, ten dośrodkował w pole karne, ale futbolówka wylądowała w rękach Kevina Trappa.

• Rozpędził się z piłką Ruben Loftus-Cheek, lecz za mocno wypuścił sobie futbolówkę i nic z tej akcji nie wyszło.

• Chelsea przez długi czas rozgrywała piłkę na własnej połowie. W końcu nieudane zagranie do przodu zanotował David Luiz.

• Sebastian Rode dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Luki Jovicia. Ten uderzył jednak wprost w dobrze ustawionego Kepę.

• Dośrodkowanie jednego z graczy Eintrachtu z lewej strony. Piłkę na rzut rożny wybił Emerson.

• Oba zespoły starają się grać wysokim pressingiem. W przypadku Eintrachtu nie może to dziwić - Niemcy muszą strzelić gola, aby zagrać w finale w Baku.

• Od środka rozpoczęli mecz piłkarze Chelsea. Gospodarze na niebiesko, Eintracht w białych strojach.

• Zaczynamy!

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Rumun Ovidiu Hategan. Właśnie wyprowadza piłkarze obu drużyn na boisko.

• Celem obu drużyn jest zapewnienie sobie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Chelsea jest już pewna gry w europejskiej elicie, bo zajmie co najmniej czwarte miejsce w Premier League (po zwycięstwie 3:0 nad Watford jest trzecia). Eintracht może zapewnić sobie kwalifikację przez Ligę Europy lub Bundesligę. W Niemczech ekipa z Frankfurtu jest czwarta, co daje awans do Champions League, jednocześnie nie wygrała jednak żadnego z czterech ostatnich meczów ligowych, a w weekend przegrała z Bayerem Leverkusen aż 1:6.

• Pierwszy mecz we Frankfurcie zakończył się remisem 1:1. Eintracht prowadził po golu najlepszego strzelca zespołu, Luki Jovicia. Tuż przed przerwą wyrównał Pedro, dzięki czemu Chelsea wywiozła z Niemiec dość korzystny rezultat i dziś jest faworytem, jeśli chodzi o awans do finału.

• Rezerwowi Eintrachtu: Frederik Ronnow, Timothy Chandler, Jonathan de Guzman, Gelson Fernandes, Sebastien Haller, Goncalo Paciencia, Evan N'Dicka

• Rezerwowi Chelsea: Wilfredo Caballero, Davide Zappacosta, Gonzalo Higuain, Ross Barkley, Pedro, Marcos Alonso, Gary Cahill

• W takim składzie rozpocznie mecz Eintracht:

• Oto wyjściowa jedenastka Chelsea:

• Przed nami rewanżowe mecze 1/2 finału Ligi Europy! W Londynie Chelsea podejmie Eintracht Frankfurt. Początek tego spotkania już o godzinie 21:00, a na relację na żywo na łamach GOL24.pl zaprasza Państwa Maciej Pietrasik!

• Zaczynamy drugą połowę dogrywki!

JCZ

Chelsea - Eintracht LIVE! Walczą o angielski finał

Chelsea - Eintracht LIVE! Walczą o angielski finał ©AFP/East News

Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt ONLINE. Niewykluczone, że do angielskiego finału dojdzie również w Lidze Europy. W rewanżowym półfinale wykazać muszą się jednak przede wszystkim "The Blues". Podpieczni Maurizio Sarriego spróbują obronić u siebie remisu 1:1. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt ONLINE

Chelsea zagra o trofeum jeśli wygra albo zremisuje 0:0. Wynik 1:1 oznaczać będzie dogrywkę, a każdy inny awans Eintrachtu. Zespół z Frankfurtu nad Menem w weekend zaliczył fatalną wpadkę w Bundeslidze.
Na wyjeździe przegrał bowiem aż 1:6 z Bayerem Leverkusen. Starcie miało kuriozalny przebieg, bo ostatnia bramka padła w... 36. minucie. - Oczywiście, że staramy się zostawić ostatnią porażkę za nami, bo nie jest dla nas normalne, by przegrywać w taki sposób. Czas na inne rozgrywki i inne zadania, to Liga Europy i jestem w stu procentach przekonany, że pokażemy inną grę niż przeciw Leverkusen - powiedział trener Eintrachtu, Adi Huetter.

Zdecydowanym faworytem rewanżu jest oczywiście Chelsea, która poprawiła sobie humory, wygrywając w lidze Watfordem 3:0. Bramkę zdobył nawet Gonzalo Higuain, który dzisiaj jednak nie znajdzie się w wyjściowej jedenastce. "Tbe Blues" mają sporą szansę na to, by w ewentualnym finale zagrać z Arsenalem, który broni zaliczki z Valencią (3:1). - Zasłużyliśmy na zwycięstwo w tych rozgrywkach. Przed nami oczywiście bardzo ważny mecz. Musimy powalczyć o wygraną. Nie możemy myśleć o wyniku pierwszego spotkania, bo to byłoby zbyt niebezpieczne. Nie jest łatwo, bo zmierzymy się z bardzo groźną drużyną, co mogliśmy zobaczyć w pierwszym starciu - powiedział Maurizio Sarri, szkoleniowiec Chelsea.

Bez względu na rozwój wydarzeń Chelsea w przyszłej edycji zobaczymy na pewno w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Drużyna z Londynu to prawo zagwarantowała już sobie dzięki lidze, w której na kolejkę przed końcem zajmuje trzecią lokatę (w najgorszym wypadku rozgrywki skończy na czwartym - także premiowanym grą w LM).

Liga Europy: Chelsea Londyn czy Eintracht Frankfurt - kto awansuje do finału?

Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Chelsea Londyn: Arrizabalaga - Azpilicueta, Christensen, David Luiz, Emerson Palmieri - Kovacić, Jorginho, Loftus-Cheek - Pedro, Giroud, Hazard.
Eintracht Frankfurt: Trapp - Abraham, Hasebe, Hinteregger - Da Costa, Rode, Fernandes, Kostić - Gaćinović - Jović, Rebić.

Nie zagrają w meczu Chelsea - Eintracht:

Chelsea Londyn: Ampadu, Hudson-Odoi, Kante, Rüdiger
Eintracht Frankfurt: Haller (?), Stendera, Tawatha

Forma w ostatnich meczach:

Chelsea Londyn:
Chelsea - Watford 3:0 (liga angielska, 03.05.2019)
Eintracht - Chelsea 1:1 (Liga Europy, 02.05.2019)
Manchester United - Chelsea 1:1 (liga angielska, 28.04.2019)

Eintracht Frankfurt:
Bayer Leverkusen - Eintracht 6:1 (liga niemiecka, 05.05.2019)
Eintracht - Hertha Berlin 0:0 (liga niemiecka, 27.04.2019)

Ostatnie mecze bezpośrednie Chelsea - Eintracht:

Mecz Chelsea Londyn - Eintracht Frankfurt TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. W internecie stream dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Borek – Artur Wichniarek. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!