Mecz Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice

1

Bytovia Bytów

1

• Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice podzieliła się punktami z Bytovią Bytów! Pierwszego gola strzelił Piotr Grzelczak, a Juliusz Letniowski w końcówce spotkania doprowadził do wyrównania. Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Jaroch, wszedł Witkowski.

• GOL! Bytovia doprowadza do wyrównania! Strzelcem gola Letniowski!

• Żółtą kartką ukarany Zawistowski.

• Żółtą kartką ukarany Duda.

• Pietruszka nieprzepisowo powstrzymał Kuzdrę. Piłka dla Bytovii.

• Letniowski ograł jednego z obrońców Chojniczanki w polu karnym i oddał strzał, który sparował Janukiewicz!

• Kolejna zmiana w Chojniczance. Zszedł Surdykowski, wszedł Mikołajczak.

• Zmiana w Chojniczance. Zszedł Drozdowicz, wszedł Foszmańczyk.

• Druga zmiana w Bytovii. Zszedł Procyszyn, wszedł Hebel.

• Kuzimski uderzył z przewrotki na około ósmym metrze! Piłka poleciała w środek bramki. Obronił Janukiewicz!

• Pierwsza zmiana w Bytovii. Zszedł Wolski, wszedł Kuzimski.

• Drozdowicz przegrał pojedynek z Wróblem na około 17. metrze.

• Żółtą kartką ukarany Wilczyński.

• Jakóbowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Wracamy do Chojnic na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka tuż przed przerwą za sprawą Grzelczaka otworzyła wynik spotkania. Do Chojnic zapraszamy za kwadrans.

• Dośrodkowanie Kobrynia, do którego wyskoczył Grzelczak, zostawiony bez krycia przez obrońców Bytovii. Strzałem głową pokonał Witana i mamy 1:0 w Chojnicach.

• GOL! Chojniczanka obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobywa Grzelczak!

• Duda oddał strzał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Kuzdra po raz kolejny zablokował dośrodkowanie jednego z zawodników Chojniczanki.

• Żółtą kartką ukarany Wróbel.

• Strzał Jakóbowskiego odbija Janukiewicz!

• Za mocne podanie Grzelczaka do Trochima. Strata piłki przez gospodarzy.

• Z kontratakiem ruszyli goście. Letniowski oddał strzał z ostrego kąta, jednak piłka wylądowała na górnej siatce.

• Surdykowski znalazł się sam na sam z Witanem po dobrym zagraniu Sylwestrzaka, jednak uderzył prosto w bramkarza!

• Z bardzo dobrej strony pokazał się teraz Witan! Grzelczak dośrodkował w pole karne, gdzie był Surdykowski, oddał strzał, ale górą wyszedł z tego pojedynku bramkarz Bytovii!

• Pietruszka powalczył o piłkę z Kuzdrą i wywalczył rzut rożny dla Chojniczanki.

• Trochim oddał strzał głową, jednak skierował piłkę prosto w golkipera Bytovii!

• To już czwarty rzut rożny dla gości z Bytowa. Tym razem piłkę bez trudu złapał Janukiewicz.

• Rzut rożny dla gości, ale dobrze radzi sobie Trochim i wybija piłkę z szesnastki.

• Dalekie zagranie do Jarocha, jednak napastnik Bytovii został powstrzymany przez Wołąkiewicza.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Bytovia nie jest ostatnio w najlepszej formie, co może okazać się wymarzonym gruntem do dobrego debiutu. Po rewelacyjnym początku sezonu, jakość zespołu Adriana Stawskiego wyraźnie spadła. Obecnie drużyna zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów i bilansem 5 zwycięstw, tylu samo remisów i trzech porażek. Dwie z nich przytrafiły się Bytovii w dwóch ostatnich kolejkach. Na zwycięstwo swojej drużyny w Bytowie czekają od ponad miesiąca. Ich sezonowe poczynania w zestawieniu z poczynaniami „Chojny” nie wypadają jednak źle. Zespół z Chojnic ma na koncie 5 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki. Ma więc jedynie jeden punkt przewagi. Zapowiada się zatem wyrównane spotkanie, któremu kolorytu dodaje fakt, że stadiony obu ekip dzielą zaledwie 63 km.

• Piłkarsko Chojniczanka jest w dołku, jednak patrząc na tabelę wszystko jest nadal możliwe. Drużyna zajmuje 5. miejsce i do drugiego, dającego awans, traci 3 punkty, a do pierwszego 7. Zaplecze ekstraklasy pokazało nieraz, że takie różnice niewiele znaczą. Zwłaszcza, że jeszcze w tym roku do rozegrania zostało 8 spotkań.

• Małą tradycją stało się, że spotkania obu klubów wywołują zmiany na stanowisku trenera Chojniczanki. W ubiegłym sezonie mecz z rywalem zza miedzy był ostatnim w roli szkoleniowca „Chojny” dla Krzysztofa Bredego. Warto wspomnieć, że obecny trener Podbeskidzia pożegnał się z kibicami z klasą, bo Bytovia wracała do domu z wynikiem 0:4. W tym sezonie spotkanie z ekipą Adriana Stawskiego będzie „debiutem” w roli szkoleniowca chojnickiego klubu dla Macieja Bartoszka .

• Mecz poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi.

• Witamy! W sobotnim meczu 14. kolejki Fortunga 1 Ligi Chojniczanka Chojnice zagra u siebie z Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację na żywo.

red

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Capar Polska Press

Mecz Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów ONLINE. Podczas poszatkowanej przez powołania do narodowej reprezentacji 14. kolejki Fortuna I ligi oczy wszystkich sympatyków lokalnej piłki będą skierowane na mecz Chojniczanki i Bytovii Bytów. Gdzie oglądać mecz? Transmisja na żywo i relacja LIVE.

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów ONLINE

Małą tradycją stało się, że spotkania obu klubów wywołują zmiany na stanowisku trenera Chojniczanki. W ubiegłym sezonie mecz z rywalem zza miedzy był ostatnim w roli szkoleniowca „Chojny” dla Krzysztofa Bredego.
Warto wspomnieć, że obecny trener Podbeskidzia pożegnał się z kibicami z klasą, bo Bytovia wracała do domu z wynikiem 0:4. W tym sezonie spotkanie z ekipą Adriana Stawskiego będzie „debiutem” w roli szkoleniowca chojnickiego klubu dla Macieja Bartoszka .

Choć formalnie o debiucie mowy być nie powinno, bo 41-letni szkoleniowiec w Chojnicach już rządził - od 11 kwietnia do 9 listopada 2016 roku. To jednak nie jedyne związki jakie łączą „Chojnę” i Bartoszka. W okresie rozbratu plotki o powrocie pojawiały się za każdym razem, gdy Chojniczance szło na boiskach nieco gorzej. Co więcej, zwolniony w środę Przemysław Cecherz, był „planem B” na ten sezon. Wszystkie szczegóły współpracy z Maciejem Bartoszkiem były uzgodnione przed tegorocznym startem rozgrywek, jednak ostatecznie do podpisania umowy nie doszło. Mówiło się, że Bartoszek zrezygnował ze współpracy z „Chojną” licząc na posadę w Wiśle Płock, która została wówczas bez trenera po objęciu stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski przez Jerzego Brzęczka.

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Początek spotkania w sobotę o godzinie 17 na boisku przy ulicy Mickiewicza 12 w Chojnicach. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.