Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE....

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV. NA ŻYWO. Pierwszoligowe ostatki

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2018-12-03 13:00

Chojniczanka Chojnice

1

GKS Jastrzębie

1

• W poniedziałek rozegrano ostatnie w tym roku pierwszoligowe spotkanie, w którym Chojniczanka podzieliła się punktami z GKS-em Jastrzębie. Wynik meczu został ustalony już w 12. minucie. Na bramkę Janusza Surdykowskiego szybko odpowiedział Kamil Adamek.

• Koniec meczu w Chojnicach. Chojniczanka w ostatnim 1-ligowym spotkaniu w 2018 roku remisuje z GKS-em Jastrzębie 1:1.

• Zmiana taktyczna w ekipie gości. Kamila Adamka zastąpił Damian Zajączkowski.

• Miłosz Przybecki padł w polu karnym GKS-u. Arbiter nie zdecydował się podyktować jedenastki.

• Sędzia Wojciech Krztoń doliczył trzy minuty do drugiej części spotkania.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po zagraniu Wojciecha Trochima. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę wypiąstkował Drazik.

• Druga roszada w szeregach gości. Farid Ali zastąpił Kamila Jadach.

• Ostatnia zmiana w ekipie Chojniczanki. W miejsce Tomasza Mikołajczaka wszedł Wojciech Trochim.

• Dominik Szczęch melduje się na murawie w miejscu Patryka Skóreckiego.

• W Chojnicach non stop pada deszcz. Warunki mocno przeszkadzają dzisiaj piłkarzom.

• Seweryn Michalski faulował Kamila Jadacha i obejrzał żółty kartonik.

• Aktywny po wejściu na boisko jest Damian Piotrowski. Zawodnik Chojniczanki celnie uderzył z dystansu, ale Grzegorz Drazik pewnie obronił.

• Damian Piotrowski pociągnął lewą stroną. Zawodnik Chojniczanki dograł do Janusza Surdykowskiego, który uderzył wyraźnie obok słupka.

• Damian Piotrowski wchodzi w miejsce Emila Drozdowicza.

• Obrońcy Chojniczanki nie są dzisiaj zbyt dobrze dysponowani. Popełniają sporo błędów i mają nawet kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Patryk Skórecki wrzucał futbolówkę w pole karne. Został zablokowany i goście będą mieli rzut rożny.

• Było groźnie pod bramką Chojniczanki. Kamil Adamek został zatrzymany przez Radosława Janukiewicza.

• Paweł Zawistowski uderzył silnie z rzutu wolnego. Futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Pierwszy kartonik dla gracza GKS-u Jastrzębie. Żółtą kartkę obejrzał Kamil Szymura.

• Druga połowa spotkania w Chojnicach już się rozpoczęła!

• W Chojnicach padły dwie bardzo szybkie bramki. Później emocji było już znacznie mniej. Od relacji LIVE powrócimy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Chojniczanka remisuje z GKS-em Jastrzębie 1:1!

• Arbiter Krztoń doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

• Miłosz Przybecki mógł dać Chojniczance prowadzenie 2:1! Golkiper Jastrzębia minął się z piłką, ale gracz gospodarzy z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

• Druga żółta kartka dla gracza Chojniczanki. Obejrzał ją Kamil Sylwestrzak.

• Maciej Bartoszek dokonał już pierwszej zmiany. Huberta Wołąkiewicza zastąpił Rafał Kobryń.

• Sędzia Krztoń po raz pierwszy sięgnął do kieszeni. Żółtą kartkę obejrzał Hubert Wołąkiewicz.

• Goście mogli wyjść na prowadzenie po kontrataku! Obok słupka w stuprocentowej sytuacji uderzył Kamil Adamek.

• Wyrównanie! Kamil Adamek otrzymał podanie od Oskara Mazurkiewicza i płaskim strzałem pokonał Radosława Janukiewicza.

• GOOOOOOOOOL! KAMIL ADAMEK! 1:1!

• Indywidualna akcja Damiana Tronta. W nieprzepisowy sposób zatrzymał ją Paweł Zawistowski.

• Ależ początek gospodarzy! Drużyna z Chojnic już na samym początku spotkania objęła prowadzenie. Grzegorza Drazika strzałem głową pokonał Janusz Surdykowski. Asystował Miłosz Przybecki.

• GOOOOOOOOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!

• Wojciech Krztoń rozpoczął spotkanie. Gramy!

• Zawodnicy obu drużyn wyszli już na murawę obiektu w Chojnicach. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

• Rezerwowi GKS Jastrzębie: Szelong, Żak, Ali, Szczęch, Zajączkowski, Krakowczyk, Semeniuk.

• Rezerwowi Chojniczanka: Wnuk, Kobryń, Danielewicz, Foszmańczyk, Trochim, Piotrowski, Grzelczak.

• Przypomnijmy, że spotkanie miało zostać rozegrane w niedzielę o godz. 16, ale delegat PZPN po konsultacji z arbitrem głównym oraz piłkarzami obu zespołów odwołał mecz. Powodem był zły stan murawy.

• GKS Jastrzębie zagra w następującym zestawieniu:

• Oto wyjściowy skład Chojniczanki:

• Dzisiaj mecz Chojniczanki z GKS-em Jastrzębie już na pewno się odbędzie.

• SPOTKANIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA PONIEDZIAŁEK, 3 GRUDNIA NA GODZ. 13:00!

• OFICJALNIE: Mecz został odwołany. Nowy termin nie jest znany.

• Nadal nie ma potwierdzenia. Kibice, trenerzy i przede wszystkim piłkarze czekają na komunikat.

• Przeciwko rozegraniu zawodów jest sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna. Dodajmy, że w środę na zupełnie zmrożone murawie Chojniczanka zagrała tutaj zaległy mecz z Wigrami Suwałki (3:1).

• Teoretycznie pozostało pół godziny do rozpoczęcia meczu. W praktyce nie wiadomo czy spotkanie w ogóle dojdzie do skutku. Trwa narada z uwagi na zły stan murawy.

JCZ

Chojniczanka - GKS Jastrzębie LIVE! Odrobić cokolwiek

Chojniczanka - GKS Jastrzębie LIVE! Odrobić cokolwiek ©Monika Smól

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE. Na ostatki w tym roku zapraszają do województwa pomorskiego. Aktualnie siódma siła ligi zmierzy się z ósmą. Mecz przełożono na poniedziałek, gdyż dzień wcześniej murawa nie nadawała się do gry. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 13:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie ONLINE

AKTUALIZACJA (godzina 15:45): Mecz został odwołany z powodu złego stanu boiska. Nowy termin to poniedziałek (3 grudnia) o 13:00.

Chojniczanka ma za sobą bardzo trudny czas.
Wbrew powszechnym oczekiwaniom przyjście trenera Macieja Bartoszka nie przyniosło serii zwycięstw. Więcej, drużyna zaczęła... tracić punkty. Do pierwszego Rakowa Częstochowa dzieli ją teraz dystans aż siedemnastu (sic!). Do drugiego miejsca strata również jest spora - to bowiem dziewięć punktów.

W środku tygodnia pojawiło się światełko w tunelu. Po dwóch miesiącach niemocy Chojniczanka (w zaległym meczu) wygrała u siebie. Sposób znalazła na Wigry Suwałki, którym strzeliła trzy gole, tracąc przy tym tylko jednego. Jest duża szansa, że dzisiaj misja też się powiedzie.

O wysoką frekwencję zaapelował do chojniczan trener Bartoszek: - Zapraszam do udziału w dopingu. To będzie ostatni mecz w tym roku, następny dopiero w marcu. Pogoda ma dopisywać, dlatego mam nadzieję, że zaszczycicie nas swoją obecnością i pomożecie zdobyć trzy punkty.

W tabeli oba zespoły mają po 28 punktów. GKS Jastrzębie zanotował ostatnio serię dwóch porażek. Najpierw wysoko uległ Rakowowi Częstochowa (1:5), potem nie poradził sobie z Puszczą Niepołomice (0:2).

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Jastrzębie - Chojniczanka 0:0 (1 liga, 11.08.2018)

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS 1962 Jastrzębie TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo ani w Polsacie Sport, ani w Polsacie Sport Extra. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 13:00.