Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2018-09-01 17:00

Chojniczanka Chojnice

2

GKS Katowice

1

• Koniec spotkania! Chojniczanka rzutem na taśmę pokonuje GieKSę. To pierwsze zwycięstwo w historii zmagań o punkty.

• Nieprawdopodobne sceny w Chojnicach! Po dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym sytuację wykorzystał Mikołajczak!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niebywałe! Chojniczanka na 2:1.

• Jeszcze kartkę otrzymał Piesio...

• Chojniczanka wychodziła z kontratakiem. Rywala faulem zatrzymał Poczobut. Czerwona kartka!

• I koniec meczu dla Paprzyckiego. Dostał drugą żółtą kartkę.

• Poczobut ukarany żółtą kartką.

• Furę szczęścia ma Chojniczanka. Techniczne uderzenie Piesia mija spojenie słupka z poprzeczką. I jest zmiana. Za Foszmańczyka wszedł Gardzielewicz.

• Doskonale broni Janukiewicz! Tym razem nogami (na linii) wybronił uderzenie. O dużym pechu może mówić GieKSa.

• MICHALIK! Trzecia próba w krótkim czasie. Bardzo dobrze broni Janukiewicz.

• Michalik! Tym razem jego strzał został zablokowany.

• Kartka dla Słomki. Po rzucie wolnym piłka w rękach Pawełka.

• Mogło być 2:1 dla gości! Bardzo ładne zachowanie Michalika. Piłkarz uderzył z powietrza, z dalszej odległości. Janukiewicz zdążył jednak z interwencją.

• Pawełek łapie piłkę na szóstym metrze. Teraz w opałach jest GieKSa. Chojniczanka ewidentnie przejęła inicjatywę.

• Spiker podkreśla, że kołyska była jednak dla Piotra Skiby (trener bramkarzy) i jego rodziny :)

• Michalik zmienił Bronisławskiego. To pierwsza roszada u gości.

• Groźnie w szesnastce GKS-u. Po dośrodkowaniu z wolnego głową spróbował Mikołajczak. Obok bramki.

• Kierownik Chrzanowski został wyrzucony z ławki rezerwowych Chojniczanki.

• Cieszynkę w postaci "kołyski" drużyna sprezentowała państwu Michalskim, którym urodziło się dziecko.

• Chojniczanka doprowadziła do wyrównania. Obok prawego słupka po akcji całego zespołu uderzył wprowadzony Zawistowski.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Zawistowski na 1:1!

• No tak Chojniczanka na pewno nie wyrówna. Pietruszka kopnął gdzieś w okolice Starostwa Powiatowego.

• Błąd jest dzisiaj nieoceniony dla GieKSy. Pracuje także pod swoją bramką. Przed momentem uspokoił sytuację, wybijając piłkę na aut.

• Bronisławski zwija się z bólu. Zdaje się, że został kopnięty kiedy rywal wśligiem podawał do kolegi. Jest kartka.

• Wawrzyniak dalekim wybiciem wyjaśnia sytuację. Z piłką nie umiał zabrać się Foszmańczyk.

• Trochim zmieniony po godzinie gry. W jego miejsce Drozdowicz.

• Piesio zatrzymany przez Deleu. Domaga się rzutu wolnego. Tymczasem sędzia uspokaja jego trenera, Jacka Paszulewicza.

• Okazja dla przyjezdnych. Błąd Paprzyckiego, Błąd zagrywa do Piesio, ale ten uderza obok prawego słupka.

• Kibice pytają trenera Cecherza: Powiedz dlaczego zabrakło dziś Podgórskiego?

• Lisowski krótko do Pawełka, ale skutecznie. Foszmańczyk nie dał rady przeciąć tego podania.

• Boczek skasował dwóch rywali w polu karnym. Jest piłka dla gości.

• Chojniczanka miała rzut wolny, ale piłka nie przeszła nawet pierwszego rywala. Wkurzył się Trochim, który czekał na piłkę w okolicach dziesiątego metra.

• Zawistowski wszedł za Przybeckiego.

• Gramy dalej. Od środka rozpoczęła Chojniczanka. W jej składzie doszło do jednej zmiany.

• Sędzia nic nie doliczył tylko zaprosił zawodników do szatni. Przerwa! Wracamy za kwadrans.

• Rzut wolny a po nim również rożny niczego nie wniosły do tego meczu. Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Teraz uderzał Piesio, ale obronił to Janukiewicz. Chojniczanka nie umie się pozbierać po utracie bramki.

• Deleu fauluje Piesio. Będzie szans na podwyższenie prowadzenia.

• Woźniak! Piłka skozłowała mu przed nogą, ale tego nie wykorzystał. Uderzenie w zewnętrzną część bocznej siatki.

• Zamieszanie w szesnastce Chojniczanki po rzucie rożnym. Tymczasem kibice z Chojnic śpiewają o Legii Warszawa, z którą ich drużyna zagra we wrześniu w 1/32 Pucharu Polski.

• Nerwy na boisku, nerwy również na trybunach. Poczobut został sfaulowany przez Deleu, a to nie spodobało się kibicom, bo wcześniej gwizdek milczał kiedy Wawrzyniak powstrzymywał Mikołajczaka.

• Piotrowski przecenił swoje możliwości. Za mocno wypuścił sobie piłkę w efekcie czego z piątego metra rozpoczął Pawełek.

• Najpierw uderzał Błąd, następnie Rumin. Nie ma drugiej bramki dla GKS-u.

• Piesio kontra Trochim - ależ to był pojedynek o piłkę. Sędzia nakazał wznowić grę Chojniczance.

• Groźnie, groźnie pod bramką gości. Foszmańczyk uruchomił Piotrowskiego na prawym boku. Wydawało się, że ten skrzydłowy sam będzie kończyć akcję, ponieważ wysunięty był Pawełek. Wrzutka została zablokowana. Chojniczanka miała jeszcze rzut rożny, ale po nim nic się nie zdarzyło.

• Nie ma przyjezdnych. Na początku spotkania młyn Chojniczanki zaintonował hymn Polski i przedstawił biało-czerwone flagowisko. Jutro nieopodal Chojnic, w Krojantach, odbędzie się inscenizacja Szarży z II wojny światowej.

• Goście kontrolują mecz. Nerwowo na grę swojego zespołu reaguje trener Cecherz.

• Żółtka kartka dla Bronisławskiego.

• Rumin zablokowany w polu karnym. GieKSa na razie prezentuje dojrzały futbol. Piłkę nieźle wprowadza Wawrzyniak.

• Woźniak bardzo łatwo minął Deleu. Dośrodkował jednak do nikogo.

• W odpowiedzi Piotrowski. Uderzenie zza szesnastki, piłka mija poprzeczkę.

• Pomocnik daje prowadzenie gościom. To był pierwszy strzał na bramkę, ale jakże cenny. Błąd uderzył technicznie przy prawym słupku.

• GOOOOOL! ADRIAN BŁĄD!

• To powinno być 1:0 dla Chojniczanki! Mikołajczak przegrywa pojedynek jeden na jeden z Pawełkiem.

• Początek spokojny. Goście próbowali zaatakować na prawym skrzydle. Piłka padła łupem Janukiewicza.

• Od środka rozpoczęła GieKSa. W Chojnicach jeszcze ciepło.

• Drużyny wychodzą na boisko. Gospodarze na żółto-czerwono, goście w czarnym komplecie.

• GKS zajmuje 15. miejsce w tabeli, Chojniczanka plasuje się na 8. pozycji.

• GKS Katowice też ma jednak swoje problemy. Mimo wielu wzmocnień w dalszym ciągu punktuje nie najlepiej. Ostatnio przegrał w derbach z GKS 1962 Jastrzębie 0:1.

• Z GieKSą Chojniczanka grać nie lubi i nie umie. W żadnym z dotychczasowych meczów nie sięgnęła po pełną pulę. Porażkami kończyły się oba starcia z zeszłego sezonu.

• Chojniczanka notuje przeciętny start sezonu - przeciętny jak na jej aspiracje. W Chojnicach od lat liczą bowiem na awans do Ekstraklasy.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice!

JCZ

Chojniczanka - GKS Katowice LIVE! W Chojnicach oczekują przełomu

Chojniczanka - GKS Katowice LIVE! W Chojnicach oczekują przełomu ©Piotr Hukało

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE. Bilans bezpośrednich spotkań jest dla drużyny z pomorskiego bardzo niekorzystny; to pięć porażek i sześć remisów. Czy przełom nastąpi w 8. kolejce Fortuna 1 Ligi? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice ONLINE

Chojniczanka notuje przeciętny start sezonu - przeciętny jak na jej aspiracje. Tydzień temu w ogóle nie zapunktowała, przegrywając z Chrobrym Głogów (0:2). A wcześniej przeplatała mecze niezłe, jak ten z Odrą Opole (4:1), z kilkoma poniżej oczekiwań (zarówno jeśli chodzi o grę jak i końcowy wynik).

Z GieKSą Chojniczanka grać nie lubi i nie umie. W żadnym z dotychczasowych meczów nie sięgnęła po pełną pulę. Porażkami kończyły się oba starcia z zeszłego sezonu. W kwietniu tego roku w Chojnicach padł wynik 0:2 (bramki Adriana Błąda i Wojciecha Kędziory).

GKS Katowice też ma jednak swoje problemy. Mimo wielu wzmocnień w dalszym ciągu punktuje nie najlepiej. Ostatnio przegrał w derbach z GKS 1962 Jastrzębie (0:1). - Jeśli wypełnimy wszystkie założenia i będziemy grali swoją piłkę, to o wynik jestem spokojny - mówi Kamil Sylwestrzak. Boczny obrońca po sześciu latach wrócił do Chojnic. W meczu z Puszczą Niepołomice wszedł na ostatnie minuty, natomiast przeciwko Chrobremu Głogów rozegrał całe spotkanie.

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - GKS Katowice 0:2 (1 liga, 18.04.2018)
GKS Katowice - Chojniczanka 1:0 (1 liga, 23.08.2017)
Chojniczanka - GKS Katowice 2:2 (1 liga, 04.03.2017)

Mecz Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.