• Kobryń obejrzał żółty kartonik.

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Ramirez, wszedł Bryła.

• Bliski szczęścia był Danielewicz! Piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Łuczak, wszedł Kalinkowski.

• Kolejna, żółta kartka dla zawodnika Chojniczanki. Tym razem zobaczył ją Paprzycki za dyskusje z arbitrem.

• Żółta kartka dla Surdykowskiego.

• Rzut wolny dla Chojniczanki.

• Zmiana także w Chojniczance. Zszedł Podgórski, wszedł Pylypczuk.

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Grzesik, wszedł Widejko.

• Żółta kartka dla Podgórskiego.

• GOL! Danielewicz zdobywa bramkę kontaktową!

• Kolejna zmiana w Chojniczance. Zszedł Drozdowicz, wszedł Piotrowski.

• Żółta kartka dla Drozdowicza.

• Zmiana w Chojniczance. Zszedł Wołąkiewicz, wszedł Paprzycki.

• Dośrodkowanie na Podgórskiego, ale szybszy był Kołba. Pewnie złapał piłkę.

• GOL! ŁKS prowadzi już 2:0 w Chojnicach! Bramkę zdobył Łuczak!

• Przerwa w grze. Łuczak i Zawistowski zderzyli się ze sobą w powietrzu.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Świetna centra Podgórskiego, ale strzał głową Zawistowskiego broni Kołba!

• Znów przed szansą Ramirez, ale Janukiewicz broni jego strzał!

• Faul Rozwandowicza. Rzut wolny dla Chojniczanki, do którego podejdzie Zawistowski.

• Niecelne zagranie Wołąkiewicza i piłkę przechwycili goście z Łodzi.

• Kołba ratuje ŁKS przed utratą gola! Sparował mocny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego!

• Żółta kartka dla Grzesika.

• Łuczak zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo niecelna próba piłkarza ŁKS-u.

• Chojniczanka znów pogubiła się w obronie i mogło być bardzo groźnie, ale Kujawa uderza wysoko nad bramką!

• Centra na Sobocińskiego, ale obrońca ŁKS-u uderza obok bramki.

• Dośrodkowanie w pole karne Kołby, ale nie doszedł do niego żaden z zawodników Chojniczanki. Za chwilę wznowi bramkarz ŁKS-u.

• Ramirez wykorzystał błąd Pietruszki, przejął piłkę i pokonał Janukiewicza. ŁKS prowadzi 1:0 w Chojnicach.

• GOL! ŁKS obejmuje prowadzenie po bramce Ramireza!

• Centra Kostryki w pole karne. Z przewrotki chciał uderzyć Kujawa, ale nie trafił w piłkę.

• Podgórski sfaulował Bogusza.

• Surdykowski szukał jednego ze swoich kolegów, ale refleksem popisał się Kołba i pewnie chwycił piłkę.

• Danielewicz i Podgórski próbowali zaskoczyć gości z dystansu. Nic z tego nie wyszło.

• Pietruszka szukał Podgórskiego w polu karnym, lecz piłkarza Chojniczanki uprzedził Kołba.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na Kujawę. Napastnik gości oddał strzał, jednak piłka przeleciała obok bramki Janukiewicza.

• Boczek fauluje Ramireza w środku pola.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Trzeba jednak pamiętać, że gospodarze przystąpią do tego pojedynku z uprzywilejowanej pozycji, wszak w środę nie musieli odrabiać ligowych zaległości, dzięki czemu mieli więcej czasu na odpowiednią regenerację sił i jak najlepsze przygotowanie się do walki z zespołem ligowej czołówki.

• Na przeciwnym biegunie jest ŁKS. Drużyna trenera Kazimierza Moskala, od której nikt przed sezonem nie wymagał awansu do ekstraklasy, spisuje się jesienią wyśmienicie. Ełkaesiacy już od siedmiu spotkań nie dali się pokonać (ostatni raz przegrali 1 września 2:3 z Bytovią Bytów, 8. kolejka), a w tym czasie zanotowali cztery zwycięstwa i trzy remisy. Wspaniała seria, która została zaakcentowana bardzo dobrym spotkaniem w Częstochowie z liderującym Rakowem.

• Kibice z województwa pomorskiego długo czekają na zwycięstwo. Ich drużyna pozostaje bez wygranej od meczu z Garbarnią Kraków (22 września, 11. kolejka). Nerwowość rośnie z każdą kolejną serią mistrzowską.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi, w którym Chojniczanka Chojnice zmierzy się z ŁKS-em Łódź. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.

red

Mecz Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź ONLINE. Chojniczanka, choć zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi, ma olbrzymie aspiracje. Tym razem podejmie zespół z bogatą tradycją, której nie można zlekceważyć. ŁKS po części też ma plany pojawienia się w Ekstraklasie, ale celem numer jeden jest przede wszystkim utrzymanie. Łodzianom idzie to świetnie, bo za do lidera mają osiem punktów straty, chociaż mogą zmniejszyć tę przewagę o trzy punkty zdobyte w Chojnicach. Gdzie oglądać mecz Chojniczanka - ŁKS? Transmisja na żywo i relacja LIVE.

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź ONLINE

Chojniczanka, choć zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi, ma olbrzymie aspiracje. Przed sezonem wszyscy w Chojnicach mówili otwartym tekstem o celu postawionym przed drużyną, czyli awansie do ekstraklasy.
Jednak po jakimś czasie sportowa rzeczywistość w Chojniczance zaczęła trzeszczeć, co przypłacił stanowiskiem trener Przemysław Cecherz. Presja działaczy i środowiska była olbrzymia i nikt nawet nie zamierzał zważać na to, że klub miał jeszcze bliski kontakt z czołówką. Zespół przejął Maciej Bartoszek, ale i on nie okazał się, przynajmniej na razie, cudotwórcą (remis i porażka). W Chojnicach wierzą, że do trzech razy sztuka.

Na przeciwnym biegunie jest ŁKS. Drużyna trenera Kazimierza Moskala, od której nikt przed sezonem nie wymagał awansu do ekstraklasy, spisuje się jesienią wyśmienicie. Ełkaesiacy już od siedmiu spotkań nie dali się pokonać (ostatni raz przegrali 1 września 2:3 z Bytovią Bytów, 8. kolejka), a w tym czasie zanotowali cztery zwycięstwa i trzy remisy. Wspaniała seria, która została zaakcentowana bardzo dobrym spotkaniem w Częstochowie z liderującym Rakowem. Skoro w takim meczu łodzianie potrafili narzucić swoje warunki gry, to raczej nie powinni mieć obaw przed niedzielną potyczką. Trzeba jednak pamiętać, że gospodarze przystąpią do tego pojedynku z uprzywilejowanej pozycji, wszak w środę nie musieli odrabiać ligowych zaległości, dzięki czemu mieli więcej czasu na odpowiednią regenerację sił i jak najlepsze przygotowanie się do walki z zespołem ligowej czołówki.

Kto wygra mecz 1. ligi: Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź?

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Początek meczu o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej ze spotkania Chojniczanka - ŁKS. Tym samym zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.