Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE. Gdzie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

• Koniec spotkania. Chojniczanka pokonała Odrę 4:1 i ma dziesięć punktów. W następnej kolejce zagra z Chrobry Głogów - na wyjeździe.

• A tymczasem kartka dla Janukiewicza. Doprawdy przy trzech golach różnicy miałby teraz opóżniać grę?

• Nadal atakuje Odra. Sędzia gwiżdże, bo sfaulowany został Wołąkiewicz.

• Spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty.

• Nerwowa końcówka? W Chojnicach dobrze to znają. Znowu groźnie w szesnastce. Tym razem musnął piłkę Martin. Broni Janukiewicz.

• Była okazja dla drugiego gola dla Odry. Znakomita jednak interwencja Mikołajczaka we własnej szesnastce. Napastnik odbił piłkę głową.

• Jeszcze jedna szarża niezmordowanego Piotrowskiego - róg dla Chojniczanki. Tymczasem murawę opuszcza właśnie ten skrzydłowy. Żegnają go brawa od kibiców. Na ostatnie minuty Przybecki.

• Ostatnia roszada po stronie przyjezdnych. Boneckiego zastąpił Szota.

• Mocne uderzenie Pietruszki. Tylko rzut rożny dla Chojniczanki.

• Za Trochima pojawił się Zawistowski. Ten zawodnik przyda się drużynie na ostatni kwadrans.

• Gorąco w polu bramkowym Chojniczanki! Poprzeczkę obił Martin, dobitka Rybickiego zablokowana.

• W miejsce Janusa wszedł Mikinić.

• Pietruszka kasuje kontratak Odry, ale nie unika kary. Szósta żółta kartka w tym meczu.

• Rybicki rozłożył szeroko ręce i kartka dla Deleu się znalazła.

• Niebezpieczeństwo oddalił Deleu, wybijając piłkę głową.

• Piotrowski dobrze zaasekurował Pietruszkę. Co jednak z tego, skoro niedokładne podanie Trochima kończy się rzutem rożnym dla Odry.

• Janus z ostrego kąta, ale na posterunku Janukiewicz. Mamy zmianę po stronie Odry: Moder za Czyżyckiego.

• To drugi gol Wołąkiewicza w tym sezonie - drugi z karnego. Zdaje się, że z Sandecją uderzył przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOL! Wołąkiewicz w środek, bramkarz w prawy róg. 4:1 dla Chojniczanki! Jest po meczu?

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Główkuje Boczek po wrzutce Trochima z rożnego. Potem drugi korner, ale bez konsekwencji dla Odry.

• Kartka dla Boneckiego za ciągnięcie Pietruszki. Cóż, to nie ogródek u babci ;)

• GOOOOOOOOOOOL! Odra zmniejsza straty. Piękny gol Boneckiego bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Trochim nie ma litości dla rywali. Najpierw kółeczka, teraz jakieś "zawijasy"... A żółtą kartkę obejrzał wprowadzony Boczek.

• Wygląda na to, że Odra bez zmian. Właśnie rozpoczęła drugą część.

• Pierwsza odsłona dobiegła końca. Wynik dobrze odzwierciedla przewagę gospodarzy. Wracamy za kwadrans.

• Mecz właśnie zakończył się dla Michalskiego. Za kontuzjowanego stopera wszedł Boczek.

• Michalski zwija się z bólu. Mamy przerwę w grze.

• Chojniczanka w pierwszej połowie: - szybko zdobyła bramki - wciąż podkręca tempo - nie ma słabych punktów.

• Z dystansu Trochim! Na róg wybił Szromnik.

• Gardzielewicz oddał strzał, ale zamiast do bramki to kierował piłkę w drugą stronę. Znów było groźne w szesnastce Odry.

• Deleu kiwnął Martina, a to bardzo spodobało się widowni.

• Mogło być i 4:0! Trochim odebrał piłkę, przegrał ją z Gardzielewiczem, a potem próbował zagrać w pole karne. Wyszedł z tego... strzał. Szromnik radzi sobie, choć z dużymi problemami.

• Żółtą kartkę otrzymał Habusta.

• W sektorze gości cztery osoby. Chyba nie doczekają się groźnej akcji swojego zespołu - nie w pierwszej połowie, którą wyraźnie zdominowała "Chojna".

• Tradycyjnie kłopoty z sędzią ma trener Cecherz. Na razie został słownie upomniany. A wściekł się na to, że nie pokazano kartki.

• Pressing ze strony Czyżyckiego. Janukiewicz wybija za połowę, a potem jeden z jego kolegów fauluje rywala.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany został Danielewicz.

• Jeden, dwa, trzy - mało! - takie słowa padają z trybun. Zobaczymy co na to piłkarze.

• Chojniczance wychodzi dzisiaj wszystko. Tym razem na listę strzelców wpisał się nastolatek, którego wypożyczono z Miedzi Legnica. Za pierwszym razem został zablokowany, ale poprawka okazała się już bez zarzutu. Odra na kolanach po kwadransie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ POGROM. Gardzielewicz na 3:0.

• Winiarczyk wrzucił z lewej flanki na głowę Boneckiego. Uderzenie niecelne.

• Jasne spodnie, biała koszula i nerwowe gesty - po tym przy linii poznamy trenera Rumaka...

• W dalszym ciągu to gospodarze są stroną przeważającą. Pochwalić wypada Foszmańczyka, który wykazuje sporą ochotę do gry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i bramka rzeczywiście pada! Prowadzenie podwyższył Michalski. Bardzo mocny początek Chojniczanki.

• Trochim za mocno dośrodkował. - Sektor C bramki chce - słyszymy od publiczności.

• Ale blisko trafienia na 2:0! Płaskie podanie w pole karne Odry, a tam nieznacznie mylił się Danielewicz. Chojniczanka ma rzut rożny.

• Martin nie dogonił piłki, którą zagrywał mu Bonecki.

• Rybicki z ostrego kąta, ale ta odpowiedź nie mogła zaskoczyć Janukiewicza.

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki! Foszmańczyk wyłożył piłkę Piotrowskiemu, a ten się nie pomylił. Asysta drugiego stopnia na konto Mikołajczaka.

• Chojniczanka zaczęła ofensywnie. W pierwszej dobrej akcji piłki nie opanował w polu karnym Gardzielewicz.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Od środka rozpoczęli gospodarze. - Tylko zwycięstwo - skandują kibice z tzw. młyna.

• Piłkarze wychodzą na boisko. Chojniczanka w żółto-czerwonym komplecie, Odra na niebiesko. Na trybunach trochę mniej widzów niż ostatnio podczas spotkania z Puszczą.

• Na ławce Odry jednak nie Martin tylko Paraiba.

• Chojniczanka powoli kończy rozgrzewkę. Na boisku są też jeszcze zawodnicy Odry.

• Ławka rezerwowych Odry: Weinzettel, Szota, Mikinić, Moder, Janasik, Skrzypczak, Martin.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Wnuk, Sylwestrzak, Boczek, Paprzycki, Przybecki, Zawistowski, Drozdowicz.

• Poznaliśmy już wyjściową jedenastkę Chojniczanki. Od początku zaczyna Gardzielewicz. Nie ma Pylypczuka.

• Odra ma tyle samo punktów co Chojniczanka, ale dwie porażki na koncie. W 5. kolejce uległa u siebie GKS 1962 Jastrzębie, przegrywając 1:2.

• Chojniczanka ma dziś sobie wiele do udowodnienia. To prawda, że jeszcze nie przegrała. Ciekawsze jest co innego - otóż zremisowała aż cztery razy. Z czego: - trzykrotnie traciła prowadzenie w doliczonym czasie gry - raz nie wykorzystała przewagi liczebnej.

• Witamy ze słonecznych Chojnic. Za niecałe półtorej godziny rozpocznie się mecz, po którym wiele sobie obiecujemy. Z jednej strony Chojniczanka, czyli kandydat do awansu, a z drugiej drużyna Mariusza Rumaka.

JCZ

Chojniczanka - Odra LIVE! Królowie remisów liczą na inną końcówkę

Chojniczanka - Odra LIVE! Królowie remisów liczą na inną końcówkę ©Monika Smól

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE. 6. kolejkę Fortuna 1 ligi kontyunować będzie na Pomorzu. W Chojnicach drużyna, która jeszcze nie zaznała porażki zagra z rywalem mającym ten sam dorobek punktowy. Zapowiada się ciekawy bój zważywszy choćby na wyniki z poprzedniego sezonu. Relacja LIVE w GOL24 w środę od godziny 20:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE

Gdyby piłkarze Chojniczanki umieli zachować koncentrację do końca, to dzisiaj cieszyliby się z 13 punktów i fotelu lidera. Zdarzyło się jednak inaczej. W trzech meczach wypuścili bowiem zwycięstwa "za pięć dwunasta".

Zaczęło się już na inaugurację, kiedy to mimo prowadzenia 3:1 chojniczanie ostatecznie zremisowali z Sandecją Nowy Sącz (gol na 3:3 w 91 minucie). Potem ten sam scenariusz przerobili jeszcze z Wigrami Suwałki (bramka na 1:1 w 91 minucie) oraz ostatnio z Puszczą Niepołomice (bramka na 1:1 w 94 minucie). - To jest nasza bolączka. Bardzo tego szkoda - nie ukrywa trener Przemysław Cecherz.

W klubie liczą, że mecz z Odrą nie będzie przebiegać w tak nerwowej atmosferze. Chociaż wspomnienia też nie są najlepsze. W marcu tego roku opolanie napsuli trochę krwi. Wyrównujący gol został strzelony kwadrans przed końcem. Dopiero odpowiedź Adama Ryczkowskiego z 78 minuty uspokoiła nastroje.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole?

Odra do Chojnic przybywa po dwóch porażkach: najpierw uległa nieznacznie Rakowowi Częstochowa (0:1), potem również GKS 1962 Jastrzębie (1:2). - Jest mi smutno. Było najwięcej kibiców na trybunach, a zagraliśmy najsłabsze spotkanie - podkreślił trener Mariusz Rumak.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Odra 2:1 (1 liga, 31.03.2018)
Odra - Chojniczanka 2:1 (1 liga, 02.09.2017)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole TRANSMISJA TV

Polsat Sport ani Polsat Sport Extra nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00.