Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie - Bielsko-Biała...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie - Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Została walka o środek

Fortuna 1 Liga, 32. kolejka
2019-05-05 18:00

Chojniczanka Chojnice

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Co za historia! Emil Drozdowicz cudownym strzałem pokonał bramkarza Podbeskidzia i rzutem taśmę dał utrzymanie Chojniczance! Za to wszyscy kochamy 1 ligę!

• Koniec! Sędzia używa gwizdka po raz ostatni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niewiarygodne! Emil Drozdowicz w ostatniej chwili daje remis gospodarzom!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Jakub Bieroński zmienia Adriana Rakowskiego.

• 4 minuty doliczył sędzia główny.

• Wchodzi także Oskar Frygier, który zmienia Damiana Piotrowskiego.

• Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Tomasza Mikołajczaka zmienia Filip Żagiel.

• Mocne uderzenie Zawistowskiego ląduje tuż obok słupka.

• Emil Drozdowicz melduje się na murawie w miejsce Janusza Surdykowskiego.

• Tuż przed zejściem z boiska Mystkowski miał swój udział przy bramce. Huknął w stronę bramki, tam błąd popełnił Janukiewicz, a Sabala, który poszedł za strzałem wbił futbolówkę do siatki.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Przemysława Mystkowski zmienia Roberto Gandara.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dzieje się w Chojnicach! Valerijs Sabala!

• Świetny strzał Oskara Paprzyckiego! Piłka odbiła się jeszcze od słupka! Błyskawiczna odpowiedź.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo szybka odpowiedź! Oskar Paprzycki doprowadza do remisu!

• Valerijs Sabala zmienia Marko Roginicia.

• Płacheta otrzymał świetne podanie i bardzo pewnym, mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Płacheta daje prowadzenie gościom!

• Damian Piotrowski wpadł w pole karne, uderzył z ostrego kąta, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

• Marko Roginić jako pierwszy ogląda w tym meczu żółtą kartkę.

• Po przerwie częściej do głosu zaczęli w końcu dochodzić gracze Chojniczanki. Brakuje w tym wszystkim konkretów, ale wygląda to nieco lepiej niż w pierwszej odsłonie pojedynku.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie mamy bezbramkowy remis, chociaż z dużym wskazaniem na drużynę gości.

• Świetna akcja Płachety, który dograł idealną piłkę do Kacpra Kostorza! Młody pomocnik trafił jednak w poprzeczkę!

• Kacper Kostorz wyszedł sam na sam z Janukiewiczem, tylko że znowu górą był doświadczony golkiper!

• Jak na razie najlepsza okazja w tym meczu! Podbeskidzie miało rzut wolny tuż przed polem karnym Chojniczanki. Mystkowski podał krótko do Płachety, który huknął w samo okienko! Gdyby nie robinsonada Janukiewicza to padłby cudowny gol!

• Marko Roginić oddał świetny strzał głową! Zabrakło bardzo niewiele!

• Mocne uderzenie z woleja Piotra Grzelczaka. Piłka znacznie minęła jednak bramkę Leszczyńskiego.

• Rzut wolny dla gości pod polem karnym rywala, jednak Płacheta trafia prosto w mur.

• Po mocnym strzale Mystkowskiego piłkę wypluł Janukiewicz. Płacheta wpakował futbolówkę do siatki, ale sędzia liniowy pokazuje, że był spalony.

• Pierwszy gwizdek dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Obie drużyny grają już tylko o jak najwyższe miejsce w tabeli. Owszem Chojniczanka ma jeszcze matematyczne szanse na spadek, ale jeżeli dzisiaj zdobędzie chociaż punkt to zapewni sobie utrzymanie.

• Dzień dobry! Witamy Państwa bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie!

Przemysław Drewniak

Chojniczanka - Podbeskidzie LIVE! Została im walka o środek

Chojniczanka - Podbeskidzie LIVE! Została im walka o środek ©Łukasz Klimaniec

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie - Bielsko-Biała ONLINE. Naprzeciw siebie staną dwunasta z ósmą siłą Fortuna 1 Ligi. To szczególny dzień dla Krzysztofa Bredego - byłego szkoleniowca gospodarzy, który na stadion przy Mickiewicza wraca po roku przerwy i w innej roli. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie - Bielsko-Biała ONLINE

Jeszcze rok temu o tej porze Krzysztof Brede liczył na awans do Ekstraklasy. Chojniczanka długo utrzymywała szansę na zajęcie drugiego miejsca, ale ostatecznie przegrała wyścig z Zagłębiem Sosnowiec o zaledwie trzy punkty.
Po ostatnim meczu rozgrywek trener Brede w emocjonalny sposób pożegnał się z klubem. - Dla mnie to była lekcja, po której wiem, że muszę iść do przodu, walczyć, nie poddawać się. Jak mnie wyrzucą drzwiami, to trzeba pchać się oknem. Dziś pewne decyzje podjąłbym inaczej, nie ulegał presji. I wchodził do pokoju z kopa i te drzwi rozwalał. Muszę odrobić lekcje po tym wszystkim, co działo się w Chojnicach - mówił wtedy przyszły trener Podbeskidzia.

W pierwszym sezonie pracy w Bielsku-Białej Brede też nie wywalczył awansu do Ekstraklasy. Na trzy kolejki przed końcem sezonu jedynym celem Górali jest walka o piąte miejsce na koniec rozgrywek. By było to możliwe, bielszczanie muszą wrócić na zwycięski szlak i przełamać wyjazdową niemoc - nie wygrali od czterech kolejek, a w tym roku przegrali na wyjazdach wszystkie cztery rozegrane spotkania!

Podbeskidzie pojechało do Chojnic bez zawieszonego za kartki Adriana Gomeza. Do składu po przymusowej pauzie wraca za to Guga Palavandishvili, i to on prawdopodobnie zajmie miejsce Hiszpana w wyjściowym składzie.

Niedzielny mecz ma większe znaczenie dla Chojniczanki, która w tej rundzie spisuje się słabo. Aktualnie notuje serię trzech porażek z rzędu, a w tym roku pokonała tylko dwóch rywali - zdegradowaną już do drugiej ligi Garbarnię Kraków i Puszczę Niepołomice. W efekcie drużyna z Chojnic wciąż nie jest pewna utrzymania, ma tylko pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. Jeśli jednak pokona Podbeskidzie, zagwarantuje sobie spokój w ostatnich dwóch kolejkach sezonu.

- Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać to spotkanie. Dawno nie daliśmy naszym kibicom powodów do radości. Nie interesuje nas, czy Podbeskidzie podejdzie do tego meczu na 70, 80 czy 100%. Będziemy starali się zagrać dobre spotkanie, a z tyłu być na tyle skoncentrowanym, żeby nie stracić bramki - podkreśla w rozmowie z oficjalną stroną klubu drugi trener Chojniczanki, Piotr Tworek, który kilka lat temu pracował w Podbeskidziu w sztabie Leszka Ojrzyńskiego.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Podbeskidzie - Chojniczanka 2:1 (1 liga, 20.10.2018)
Podbeskidzie - Chojniczanka 0:0 (1 liga, 10.03.2018)
Chojniczanka - Podbeskidzie 4:0 (1 liga, 18.07.2017)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00. W poniedziałek ukaże się natomiast obszerny skrót wideo najciekawszych akcji.