Mecz Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice ONLINE....

Mecz Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec spotkania! 1:1!

• Jeszcze raz Kuzma! Uderzył mocno, ale obok. Jest rzut rożny.

• GOOOOOOOOOOOOL! I MAMY WYRÓWNANIE! Do siatki trafił wprowadzony Kuzma. Chojniczanie są załamani.

• Drozdowicz złapany na pozycji spalonej. Gościom ucieka czas.

• Spotkanie potrwa jeszcze sześć minut.

• Mleczko wybiegł na 40 metr, żeby podnieść obolałego Drozdowicza. Puszcza w posiadaniu piłki. Wciąż nie wiemy, ile doliczył arbiter.

• Nerwowo w szesnastce Chojniczanki. Trzech piłkarzy skoczyło do główki, czwarty skasował interweniującego Janukiewicza. Mamy przerwę w grze.

• Stefanik za Uwakwe. Więcej zmian nie będzie.

• SŁUPEK! Nie ma gola dla Chojniczanki. Nieznacznie pomylił się wprowadzony Drozdowicz.

• Puszcza miała rzut wolny, po którym jeden z piłkarzy oddał strzał głową. Nad bramką.

• W miejsce Deleu pojawił się Sylwestrzak witany brawami przez publiczność.

• Jeszcze kartka dla Pietruszki. Chojniczanka nie chce powtórzyć historii z Sandecją, kiedy dała sobie wydrzeć punkty.

• Jest też roszada po stronie gospodarzy. Za Mikołajczaka wszedł Drozdowicz.

• Druga zmiana u gości. Kuzma za Stępnia.

• Z trybun zawody obserwuje między innymi trenerem Bytovii Bytów. Tymczasem Uwakwe zatrzymuje kontratak gospodarzy.

• Strzał Trochima. Futbolówka przeszła obok długiego słupka.

• Ptak zwany tutaj mewą w dalszym ciągu na murawie. Tym razem wybrał sobie miejsce pod szesnastką Puszczy. Tam mu nikt nie przeszkadza...

• Bartków dośrodkował tak, że piłka wyszła na aut. Zmiana u gospodarzy. Za Piotrowskiego pojawił się Zawistowski.

• Ukarany został Foszmańczyk.

• Jęk zawodu na trybunach. Po długim czasie akcja Chojniczanki i strzał Trochima. Zablokowany. Mamy rzut rożny.

• Puszcza przejęła inicjatywę. Kolejne uderzenie - tym razem Tomalskiego. Obok bramki.

• Drzazga! Pozycja dobra, piłka idealna na prawą nogę, ale wykonanie beznadziejne. Wysoko nad poprzeczką.

• Trener Cecherz został upomniany przez sędziego. Zdaje się, że za ekspresję...

• Twardo gra Uwakwe. Radzi sobie nawet z Trochimem.

• Nie ma karnego? Tomalski rozpędził się z piłką, podał na wolne pole do Drzazgi, którego dogonili obrońcy. Nie wiadomo czy był faul, wiadomo, że zawodnik Puszczy przewrócił się, a sędzia kazał grać dalej.

• Fatalny strzał Foszmańczyka. Pozycję wypracował mu Deleu.

• Z dystansu Pylypczuk. Zdecydowanie za lekko.

• Wzajemne pretensje po faulu na Piotrowskim. Sędzia odciągnął zawodników i nakazał wznowić grę. Obyło się bez kartek.

• Początek drugiej połowy. Od środka rozpoczęła Puszcza.

• W miejsce Mikołajczyka wszedł Drzazga.

• Ryndak głową, ale obok. Przerwa. Chojniczanka prowadzi po golu Trochima. Wracamy za kwadrans z nadzieją, że mecz nabierze rumieńców.

• Trochim wrzucił, ale Uwakwe wybił głową. Jedna doliczona minuta.

• Kartka również dla Stawarczyka. Będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego. Ale na wrzutkę, nie na strzał bezpośredni.

• Kartka dla Paprzyckiego za faul na Tomalskim.

• Tomalski lewą nogą po błędzie Pietruszki. Za lekko i w bramkarza.

• Niewiele działo się na boisku przez ostatnie minuty. Chojniczanka miała rzut rożny, po którym nic się nie wydarzło. Puszcza konsekwentnie buduje przewagę na lewym boku.

• Chojniczanka wyszła z opresji. Puszcza wróciła jednak pod jej szesnastkę i Janukiewicz zmuszony był piąstkować.

• Zza pola karnego kopnął Tomalski. Janukiewicz broni "na notę". Jest rzut rożny dla Puszczy.

• Znakomite uderzenie lidera drużyny. Prawą nogą, nad murem, przy prawym słupku. Bramkarz nie zdążył zareagować. 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! TROCHIM na 1:0 z rzutu wolnego!

• Szansa przed gospodarzami. Ryndak sfaulował Pietruszkę. Będzie rzut wolny na 25 metrze.

• Uwaga! Puszcza powinna była wyjść na prowadzenie. Po uderzeniu piłka mija jednak lewy słupek. Mało brakowało.

• Zablokowana próba Foszmańczyka. Blisko pół godziny gry za nami a Chojniczanka wciąż nie stworzyła zagrożenia.

• Żytek przeprosił kolegów za strzał nad poprzeczką. Spotkanie na razie nie porywa. Trochim operuje piłką daleko od bramki - może dlatego?

• Uderzenie Tomalskiego. Piłka przeszła jednak obok lewego słupka.

• Orłowski złapany na ofsajdzie. A wcześniej groźna akcja Puszczy zakończona skuteczną interwencją Michalskiego.

• Zabawa Michalskiego mogła się źle zakończyć. Orłowski jednak nie przejął piłki. Dalej rozgrywa Chojniczanka, choć głównie przez stoperów.

• Nie ma bramki z rzutu wolnego, ponieważ Trochim obił mur.

• Kartka dla Mikołajczyka za faul na... Mikołajczaku.

• Orłowski faulował obrońcę w trakcie walki o górną piłkę. Na trybunach pozdrowienia dla Lechii Gdańsk.

• Na razie Chojniczanka gra niedokładnie. Pietruszka za mocno podał do Pylypczuka.

• Tymczasem na boisku zameldowała się... mewa. I uciekać nie zamierza :)

• Piotrowski zatrzymany na prawym skrzydle. Gospodarze dalej jednak w posiadaniu piłki.

• Pierwsza okazja dla gości. Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego Żytek szukał podaniem jednego z kolegów, który nabiegał w pole karne. Piłka wyszła za linię końcową.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka Chojniczanka.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Chojniczanka w strojach żółto-czerwonych, Puszcza w niebieskich.

• Rośnie drużyna Chojniczanki, ale rośnie też nowy budynek dla mediów. Jeszcze podczas inauguracji z Sandecją nie widać było jego zarysu. Dzisiaj są już ściany.

• Nad stadionem piękny zachód słońca. Nadal jest ciepło. Na trybunach około tysiąca widzów. Nie ma przyjezdnych.

• Puszcza zanotowała dwa zwycięstwa: ze Stalą Mielec (1:0) oraz GKS 1962 Jastrzębie (2:0). Uległa na inaugurację Rakowowi Częstochowa (0:3) i w ostatniej kolejce również beniaminkowi z Poznania, Warcie (0:1).

Ławka rezerwowych gości: Smoleń, Fryc, Kotwica, Szczepaniak, Drzazga, Stefanik, Kuzma.

• Chojniczanka rozpędza się powoli. Wygrała dotąd raz - z Rakowem na własnym stadionie. Trzy pozostałe spotkania kończyły się remisami.

Ławka rezerwowych gospodarzy: Wnuk, Sylwestrzak, Przybecki, Zawistowski, Danielewicz, Drozdowicz, Gardzielewicz.

• Pozostał kwadrans do rozpoczęcia meczu w Chojnicach. Siódma Chojniczanka, której dotąd nikt nie pokonał, zmierzy się z szóstą w tabeli Puszczą. Zawody poprowadzi sędzia Łukasz Bednarek z Koszalina.

red, Piotr Hukało

Chojniczanka gra z Puszczą

Chojniczanka gra z Puszczą ©Monika Smól

Mecz Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice ONLINE. W ramach 5. kolejki kandydat do awansu zagra z drużyną, która jest jego sąsiadem w tabeli. Zapowiada się dobre spotkanie z kilkoma bramkami. Relacja LIVE w GOL24 od 20:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice ONLINE

Piłkarze Przemysław Cecherza nadal nie zdołali zachwycić kibiców. Wyjątkowo mocny personalnie zespół ma problemy z płynnością gry. Statystyki nie do końca odzwierciedlają to, co dzieje się na boisku.
„Chojna” po czterech kolejkach jest na siódmej pozycji z 6 punktami (lider ma ich 7) i bilansem bramek 6-5. W pierwszych kolejkach Chojniczanka była bardzo agresywna, stwarzała sporo groźnych okazji, ale nie trafiała do bramki.

W ubiegłotygodniowym spotkaniu z GKS Jastrzębie podopieczni Przemysława Cecherza wyglądali wyjątkowo apatycznie, brakowało im chęci do otwartej gry z niżej notowanym rywalem. Po meczu w piersi bił się Deleu. Doświadczony boczny obrońca w spotkaniu nie zachwycał. - Nie ma co ukrywać, że w Jastrzębiu rozegraliśmy bardzo słaby mecz z naszej strony. Nie wiem co się stało, że to spotkanie nam nie wyszło. Jedyny pozytyw jest taki, że po raz pierwszy w tym sezonie zagraliśmy na zero z tyłu. Mimo wszystko jestem bardzo zły na siebie, bo jednak straciliśmy punkty. Mecz był do wygrania, ale z gry nie zasłużyliśmy na komplet punktów - powiedział Brazylijczyk.

Chojniczanka będzie miała okazję, aby poprawić bilans punktowy już w piątek. O godzinie 20 zagra przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice. Dotychczasowe losy starć obu ekip przemawiają za gośćmi. Jak do tej pory drużyna z Niepołomic nie przegrała przed chojnickimi kibicami. Pierwsze starcie ubiegłego sezonu zakończyło się domowym zwycięstwem Puszczy, które było mocnym akcentem tuż po powrocie na zaplecze ekstraklasy. Wiosną w Chojnicach drużyna z Małopolski przez długi czas prowadziła, jednak w ostatnich minutach Michał Markowski wydarł jej zwycięstwo.

Podczas najbliższego spotkania nadzieję na debiut będzie miał nowy nabytek „Chojny” Oskar Piernicki. Szansę 18-latka na występ - przynajmniej w piątek - są jednak niewielkie, bo konkuruje o pozycję z Radosławem Janukiewiczem. Piernicki jest 18-letnim bramkarzem, który do Chojnic trafił z GKS-u Bełchatów. Tam zadebiutować nie zdołał. Oskar pochodzi z Gdańska i jest wychowankiem szkółki Lechii.

Sonda

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice: kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Puszcza 1:1 (1 liga, 18.11.2017)
Puszcza - Chojniczanka 2:0 (1 liga, 29.07.2017)
Chojniczanka - Puszcza 0:2 (1 liga, 08.03.2014)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24. Startujemy o godzinie 20:00.