Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE....

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 1. kolejka
2018-07-20 20:00

Chojniczanka Chojnice

3

Sandecja Nowy Sącz

3

• KONIEC SPOTKANIA! Sandecja rzutem na taśmę doprowadziła do wyrównania i z Chojnic wywozi cenny punkt.

• Basta za Małkowskiego.

• AJJJJ! Pylypczuk z wolnego, piłka przelatuje nad murem, ale Kozioł broni!

• A teraz rzut wolny dla Chojniczanki z okolicy szesnastego metra. To jest doskonała szansa na zadanie decydującego ciosu!

• CO TU SIĘ DZIEJE?! Sandecja tak naprawdę powinna prowadzić teraz 4:3! Ależ obronił strzał Janukiewicz! Dobitka obok lewego słupka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIESAMOWITEGO! ALEŻ TRAFIŁ GŁOWĄ KORZYM!!!

• Spotkanie zostało przedłużone o pięć minut. Na boisku robi się nerwowo, Sandecja ma piłkę...

• Jeszcze Korzym na końcówkę. Ostatni ligowy mecz rozegrał... w listopadzie zeszłego roku.

• GOOOOOOOL! Sandecja jeszcze wierzy. Na 2:3 trafił Gabrych!

• I kolejna zmiana. Za Surdykowskiego pojawił się Mikołajczak. Ten zawodnik już na wejście otrzymał sporą porcję oklasków.

• Bramkarz Sandecji wyszedł z bramki, ale Danielewicz takiej sytuacji nie wykorzystał. Uderzenie nad poprzeczką.

• I brawa zebrał też Foszmańczyk. Za niego wszedł Drozdowicz.

• Danielewicz już dostał kartkę.

• Zmienia też Chojniczanka. Widownia oklaskuje schodzącego Trochima. Za niego Danielewicz.

• Pylypczuk kopnął z wolnego. Za lekko, w środek. Jest zmiana po stronie gości. Wchodzi Chmiel za Dudzica.

• Wygląda na to, że jakiś kłopot ma sędzia główny. Medycy Chojniczanki pomagają mu go rozwiązać.

• Zawistowski z dystansu, lecz obok prawego słupka. Z tej okazji należało wyciągnąć znacznie więcej.

• W sektorze gości cztery osoby. Trzy siedzą, jedna stoi.

• Deleu nie zachwyca. Ma kłopot z rozegraniem piłki. Na ogół wybija na ślepo...

• Boczek jeszcze ucierpiał i wymagał pomocy medycznej. Może jednak grać dalej.

• Zawistowski wrzuca z wolnego, Boczek kończy główką, wyprzedzając bramkarza! Chojniczanka znów na dwubramkowym prowadzeniu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! BOCZEK na 3:1!

• Nie ma wyrównującej bramki. Szufryn wyskoczył w szesnastce w taki stylu, że skasował rywala. Janukiewicz zaczął z piątego metra.

• Będzie okazja dla Sandecji. Boczek otrzymał natomiast kartkę, ponieważ sfaulował rozpędzonego przeciwnika.

• Drugi strzał Dudzica w tym meczu. Nie odbiegał od pierwszego - też był beznadziejny.

• Gabrych kopnął niecelnie po zagraniu z rzutu rożnego.

• Celne uderzenie Trochima. To jednak nie mogło w żaden sposób zaskoczyć bramkarza Sandecji. Piłka zmierzała w środek bramki i dość anemicznie.

• Trochim ma już kartkę, ale nie boi się wchodzić wślizgiem.

• Zawistowski został ukarany żółtą kartką.

• Paprzycki próbował zamknąć dośrodkowanie z rzutu wolnego. Nie sięgnął jednak piłki na wślizgu.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła. Na trybunach m.in. Kamil Sylwestrzak i Miłosz Przybecki.

• Koniec pierwszej połowy. Mocny początek wystarczył Chojniczance do objęcia prowadzenia. Sandecja strzeliła kontaktową bramkę, ale na razie jej gra nie przekonuje. Wracamy za kwadrans.

• Dudzic... Uderzył z pierwszej piłki, ale fatalnie!

• Bardzo dobra piłka od Małkowskiego do Gabrycha. Podanie w ostatniej chwili przeciął bodajże Boczek.

• Tym najbardziej wysuniętym po stronie Chojniczanki stara się być Trochim, mimo że to Surdykowski został ustawiony na dziewiątce.

• - Neymar się znalazł! - widownia nie odpuszcza Małkowskiemu, który próbował wymusić faul.

• Szufryn ukarany żółtą kartką.

• Uwaga! Klichowicz wybiega do prostopadłej piłki, przed sobą ma tylko Janukiewicza, ale piłka została chyba za mocno kopnięta, ponieważ doskoczył do niej w ostatnim momencie. Strzał (?) obok lewego słupka.

• Ładna wymiana podań między Trochimem a Foszmańczykiem. Sytuację wyjaśnił jeden z obrońców Sandecji.

• Mogło być 3:1. Surdykowski zachował się jednak źle, a Kozioł zdążył do dobitki Trochima.

• Pietruszka próbował wypuścić Foszmańczyka. Podanie okazało się za mocne.

• Trochim otrzymał żółtą kartkę.

• Po trudnym początku Sandecja zaczyna grać żwawiej. Przejęła inicjatywę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandecja łapie kontakt. Klichowicz trafia z bliska po wrzutce z rzutu wolnego.

• Kozioł rzucił się w lewy róg, Wołąkiewicz huknął w prawy. Sandecja w ciężkim szoku, Chojniczanka radosnym truchtem wraca na własną połowę.

• GOOOOOOOOOOOL! Wołąkiewicz na 2:0. Ależ początek kandydata do awansu!

• To Flaszka sfaulował w polu karnym i dostał żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Chojniczanki!

• Wzmaga się doping dla gospodarzy. Młyn rozpoczął już regularne śpiewy. Na trybunach przeszło tysiąc widzów.

• Sandecja chciała odpowiedzieć z wolnego. Dośrodkowanie Małkowskiego zablokował jednak Deleu, który stanął w murze.

• Niesamowity początek Chojniczanki. Do siatki trafia... TROCHIM! Nowy zawodnik, ostatnio grający w Sandecji, wyczuł moment spalonego, a następnie zupełnie niepilnowany umieścił piłkę przy lewym słupku.

• GOOOOOL! Chojniczanka prowadzi 1:0!

• Od razu ostro potraktowany Pylypczuk. Będzie okazja z rzutu wolnego, piłkę dorzuci Zawistowski.

• Pierwszy gwizdek w meczu, a więc zaczynamy sezon w Chojnicach! Od środka gospodarze. W pierwszej połowie słońce da się we znaki Janukiewiczowi.

• Piłkarze wychodzą, a wita ich kurtyna wodna ze zraszaczy. Chojniczanka w nowym komplecie strojów. Sandecja na biało z czarnymi pasami.

• Szczególny to mecz dla Trochima. Jeszcze chwilę temu grał z Sandecją w Ekstraklasie, a teraz stoi przed debiutem w Chojniczance... Tak jak kilku innych nowych zawodników (Deleu, Pylypczuk, Foszmańczyk, Surdykowski) jest dziś w pierwszym składzie.

• Ławka Chojniczanki: Wnuk, Danielewicz, Mikołajczak, Drozdowicz, Gardzielewicz, Kamiński, Michalski.

Ławka Sandecji: Kapsa, Nowak, Szeliga, Basta, Korzym, Chmiel, Kałahur.

• W sektorze gości na razie pusto. Część jupiterów już jest włączona. Zawody poprowadzi sędzia Artur Aluszyk ze Szczecina.

• Mnóstwo zmian w obu drużynach. Zmienili się trenerzy, zmieniły składy... W przypadku Chojniczanki cel pozostaje jednak niezmienny - trzeci raz spróbuje zawalczyć o historyczny (bo pierwszy) awans do elity. Sandecja raczej takiego planu nie ma. Przed nią raczej sezon przejściowy.

• Witamy ze słonecznych Chojnic. Za nieco ponad kwadrans rozpocznie się spotkanie Chojniczanki ze spadkowiczem z Ekstraklasy, Sandecją Nowy Sącz. Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę, a kibice zajmują swoje miejsca na trybunach.

red, Dariusz Knopik

Chojniczanka - Sandecja LIVE! Kandydat do awansu sprawdzi spadkowicza

Chojniczanka - Sandecja LIVE! Kandydat do awansu sprawdzi spadkowicza ©Piotr Hukało

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Na starcie nowego sezonu los skojarzył chojniczan ze spadkowiczem z ekstraklasy. To będzie wyjątkowy mecz dla Wojciecha Trochima, który do Chojnic trafił z Sandecji.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

- Na pewno nie zmieni się mentalność zawodników, którzy pozostali w zespole po spadku, dlatego spodziewam się twardego meczu - mówił pomocnik podczas konferencji prasowej zapowiadającej sezo.
- Raczej nie spodziewam się otwartego meczu ze strony Sandecji. Z całym szacunkiem dla Sandecji, ale wydaje mi się, że mają słabszą kadrę od Chojniczanki. Aco spodziewać się po nas? Ostatnie sparingi wyglądały obiecująco. Jeśli tak zagramy, to możemy być spokojni o przebieg spotkania - dodał Trochim, który jest jednym z dziesięciu nowych graczy, którzy dołączyli do zespołu w przerwie między sezonami.

Prócz niego nowymi piłkarzami są: obrońcy - Deleu (Miedź Legnica), Krzysztof Korczyc (rezerwy), Seweryn Michalski (Chrobry Głogów), Kamil Sylwestrzak (Wisła Płock); pomocnicy - Tomasz Foszmańczyk (GKSKatowice), Dawid Kamiński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Sergiej Pyłypczuk (Wigry Suwałki) i napastnik - Janusz Surdykowski (Bytovia).

Z drużyną pożegnali się:obrońcy - Maciej Dampc (Bytovia), Dominik Jończy (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kieruzel (Kotwica Kołobrzeg), Wojciech Lisowski (GKS Katowice); pomocnicy - Jakub Bąk (Podbeskidzie), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Rafał Grzelak (szuka klubu), Sebastian Steblecki (GKS Tychy) i napastnicy - Jakub Biskup (Bałtyk Gdynia), Maciej Górski (Korona Kielce), Adam Ryczkowski (Górnik Zabrze).

Podczas spotkania przed sezonem nowi piłkarze jasno deklarowali, że przyszli do Chojnic spełnić cel jakim jest walka o awans. Wszyscy liczą, że w myśl zasady do „trzech razy sztuka” teraz się powiedzie i zespół wywalczy wymarzone miejsce w elicie.
- Jestem zadowolony z kadry, którą posiadam - mówił trener Przemysław Cecherz, który debiutuje jako szkoleniowiec Chojniczanki. - Pozostanę wierny swoim pasjom,takim jak zaangażowanie i ciężka praca. Tego będę wymagał od zawodników. Jeśli uda się dotrzeć do głów i umysłów zawodników, to będziemy robić postępy w naszej grze, ku uciesze tych wszystkich, którzy nam kibicują o - podkreślił szkoleniowiec.

Rozgrywki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Pewnie znowu przynajmniej połowa zespołów będzie walczyć o promocję do elity. Do faworytów zaliczają się GKS Katowice, GKS Tychy, Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ciekawi są beniaminkowie jak ŁKS Łódź i Warta Poznań.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz?

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Na relację LIVE prosto ze stadionu zapraszamy do GOL24.pl od godziny 20:00.