Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE....

Chojniczanka Chojnice

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu! Sandecja przegrywa z Chojniczanką i jej sytuacja w walce o utrzymanie robi się coraz bardziej skomplikowana!

• Szymon Kuźma trafia w słupek! Ależ było blisko wyrównania!

• Tomasz Mikołajczak ogląda drugą żółtą kartkę i gospodarze kończą ten mecz w 10!

• 4 minuty dorzuca arbiter do tego meczu.

• Michał Walski schodzi, a wchodzi Szymon Kuźma.

• Maciej Korzym zmienia Mateusza Klichowicza.

• Świetnie odnalazł się w polu karnym rywala rezerwowy Chojniczanki i pewnym strzałem głową pokonuje Bielice!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Janusz Surdykowski zdobywa bramkę!

• Kamil Ogorzały ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Zejdler zmienia Aleksandra Jagiełło.

• Kontratak gości został powstrzymany w ostatnim momencie.

• Michał Walski dograł idealnie na głowę Szufryna, a ten świetnie to wykorzystał!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dawid Szufryn doprowadza do remisu!

• Kolejna zmiana. Aghwan Papikjan schodzi z boiska, a wchodzi Janusz Surdykowski.

• Jan Kuźma zmieniony przez Kamila Ogorzały.

• Jan Mudra pojawia się na murawie, a schodzi Robert Ziętarski.

• Kolejne dośrodkowanie i znowu spokojnie radzą sobie defensorzy Sandecji.

• Wolski dośrodkował z rzutu rożnego, ale radzą sobie z tym goście.

• Tomasz Mikołajczak kolejnym graczem, który trafia do notesu sędziego.

• Jan Kuźma również ogląda żółtą kartkę.

• Adrian Basta ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka bardzo mocno zaatakowała na samym początku meczu i do przerwy wygrywają!

• Kolejna dobra interwencja Bielicy po strzale Kuzimskiego.

• Niecelne uderzenie Kuzimskiego. Od bramki zacznie Sandecja.

• Zablokowane dośrodkowanie Aleksandra Jagiełły. Tempo meczu mocno spadło.

• Chwila przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Bardzo niecelne uderzenie Kanacha.

• Znowu Janukiewicz ratuje gospodarzy! Tym razem odbił strzał Kuna!

• Świetna interwencja Janukiewicza, który odbija strzał Klichowicza!

• Zmasowany atak przyniósł efekt! Aghwan Papikjan posłał świetne dośrodkowanie, a Tomasz Mikołajczak skrzętnie to wykorzystał!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomasz Mikołajczak otwiera wynik!

• Aghwan Papikjan pokusił się na akcję indywidualną, ale w kluczowym momencie został powstrzymany.

• Bielica odbija strzał rywala. Chojniczanka jak na razie mocniej atakuje.

• Zablokowane uderzenie zawodnika Chojniczanki.

• Kuzimski uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Zawodnicy obu drużyn czekają na pierwszy gwizdek.

• Chojniczanka ma 9 punktów straty do bezpiecznego miejsca, a Sandecja 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Gospodarze są w dużo gorszej sytuacji, ale goście również muszą walczyć w każdym meczu, aby utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy.

• Przed sezonem wydawało się, że oba zespoły walczyć będą o awans do PKO Ekstraklasy. Rzeczywistość okazała się jednak dużo brutalniejsza. Zarówno Chojniczanka jak i Sandecja walczą, ale o..... utrzymanie.

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©fot. adrian maras / polskapress

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. 3 lipca 2020 roku to wyjątkowy dzień w najnowszej historii Chojniczanki Chojnice. Piłkarze Zbigniewa Smółki ponownie zagrają przy ul. Mickiewicza 12, na nowo wyremontowanej płycie stadionu. Relacja na żywo z meczu Chojniczanka - Sandecja live w GOL24.pl!

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Zespół Chojniczanki Chojnice jeszcze nie składa broni. Obecnie ekipa Zbigniewa Smółki do bezpiecznego miejsca traci 9 punktów, a do końca sezonu zostało tylko 5 kolejek. Sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. W ostatnich meczach chojniczanie punktowali - zremisowalo na wyjeździe z Odrą Opole (0:0) i pokonali GKS Jastrzębie (3:1).

Natomiast Sandecja jest przed tą serią spotkań na 13. miejscu. Nad strefą spadkową ma tylko 2 "oczka" przewagi, a do miejsca barażowego traci 5 punktów. Sączersi mają więc również o co grać, zwłaszcza, że nie wygrali już od czterech meczów.

To będzie pierwszy mecz Chojniczanki przed własną publicznością w trakcie pandemii koronawirusa. Kibice muszą pamiętać o zaleceniach sanitarnych. Nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie imprezy masowej czuwać będą stewardzi oraz spiker zawodów przez kilkukrotne podawanie komunikatów informacyjnych. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16.10. Klub zachęca do tego, by wchodzić możliwie jak najwcześniej, tak żeby rozładować kolejki do wejścia.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Mecz Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz online będzie transmitowany w telewizji przez Polsat Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć również na Ipli, dostęp do meczu w cenie 5 zł. Tekstowa relacja na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz live w GOL24.pl.