Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki ONLINE. Jeśli nie...

Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki ONLINE. Jeśli nie teraz to niby kiedy?

Fortuna 1 Liga, 18. kolejka
2019-11-16 16:00

Chojniczanka Chojnice

1

Wigry Suwałki

3

• Niezwykle ważne zwycięstwo odnoszą gracze Wigier Suwałki! Goście podwyższyli prowadzenie w 70. minucie meczu, gdy rzut karny po zagraniu ręką Michala Obrocnika wykorzystał Joel Huertas. Kiedy do bramki trafił na dodatek Michał Żebrakowski, przede wszystkim przez spory błąd Andrzeja Witana, było już w zasadzie po meczu. Chojniczanka zdołała co prawda zdobyć gola kontaktowego za sprawą Mateusza Kuzimskiego, lecz na więcej piłkarzy Zbigniewa Smółki nie było już stać. W efekcie to Wigry zgarnęły trzy punkty na terenie rywala i przybliżyły się do rywali w walce o utrzymanie. Gracze z Chojnic pozostają natomiast w strefie spadkowej. To już wszystko z tego meczu, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu - Wigry Suwałki wygrywają z Chojniczanką 3:1!

• Kamil Sabiłło złapany na spalonym.

• Cezary Sauczek musi opuścić boisko. Wchodzi na nie Szymon Łapiński.

• Mamy dłuższą przerwę w grze. Cezary Sauczek doznał urazu.

• Trzy minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Łukasz Sosnowski uderzał z dystansu, lecz ten strzał był bardzo niecelny.

• Chojniczanka z golem honorowym! Po dośrodkowaniu z lewej strony Mateusz Kuzimski przymierzył z woleja, nie dając szans bramkarzowi rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MATEUSZ KUZIMSKI!

• Spory błąd Andrzeja Witana! Bramkarz Chojniczanki wypuścił piłkę z rąk w polu karnym, a Michał Żebrakowski nie miał problemów, aby wpakować ją do bramki!

• Michał Żebrakowski od razu po golu opuszcza boisko. W jego miejsce Kamil Sabiłło.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! MICHAŁ ŻEBRAKOWSKI!

• Surdykowski zgrał piłkę w polu karnym do Wachowiaka, ale drugi z rezerwowych Chojniczanki nie zdołał oddać strzału.

• Pierwsza zmiana w drużynie Wigier. Poza boiskiem Grzegorz Aftyka, na murawie melduje się Adrian Karankiewicz.

• Michał Żebrakowski ostro potraktował Maticia Żitkę i zarobił żółtą kartkę.

• Aftyka uderzał z ostrego kąta. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

• Trzecia zmiana w zespole Chojniczanki. Losy meczu ma odmienić Aghwan Papikjan, który zastąpił Oskara Paprzyckiego.

• Goście podwyższają prowadzenie! Michal Obrocnik zagrał ręką w polu karnym, a Joel Huertas, podobnie jak w pierwszym meczu obu drużyn, wykorzystał rzut karny. Andrzej Witan rzucił się dobrą stronę, ale Huertas uderzył pod poprzeczkę i nie dał mu szans na interwencję.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! JOEL HUERTAS!

• Michal Obrocnik upomniany jeszcze przez arbitra żółtą kartką.

• RZUT KARNY DLA WIGIER! RĘKĄ ZAGRAŁ MICHAL OBROCNIK!

• Wigry mogły prowadzić 2:0! Bartczak obsłużył w polu karnym Żebrowskiego, lecz ten w znakomitej sytuacji nie trafił w piłkę!

• Surdykowski chciał uderzyć z powietrza, ale w trudnej pozycji nie trafił czysto w piłkę.

• Michal Obrocnik uderzył sprzed pola karnego, była to jednak kolejna niecelna próba.

• Druga zmiana w Chojniczance. Schodzi Michał Sacharuk, za niego Krystian Wachowiak.

• Dobry fragment meczu w wykonaniu Wigier. Robert Bartczak strzelał nad poprzeczką.

• Huertas zszedł z piłką do środka i oddał strzał. Próba gracza Wigier była jednak niecelna.

• Mudra uderzył sprzed pola karnego, lecz posłał piłkę obok bramki.

• Dośrodkowanie Sacharuka z prawej strony pozostawiało wiele do życzenia. Piłka do Kąkolewskiego.

• Łukasz Sosnowski nie zdołał dograć piłki do Aftyki. Przeciął podanie Mudra.

• Odpowiada Chojniczanka! Po dośrodkowaniu Wolskiego przed szansą stanął Janusz Surdykowski, lecz posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

• Wigry bliskie podwyższenia prowadzenia! Huertas dobrze zagrał do Sauczka, który uderzył na bramkę Witana. Posłał piłkę tuż obok dalszego słupka!

• Gospodarze mieli rzut rożny, po dośrodkowaniu spokojnie łapie piłkę Kąkolewski.

• W przerwie mamy zmianę w drużynie Chojniczanki. Nie wrócił na boisko Toni Conejo, zastąpił go Janusz Surdykowski.

• Znów gramy!

• Znakomity początek meczu zapewnił Wigrom prowadzenie. Goście już w czwartej minucie zdobyli gola, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusz Najemski zgrał piłkę do Michała Ozgi, a ten z bliska pokonał Andrzeja Witana. Chojniczanka w pierwszym kwadransie nie grała najlepiej, lecz później to gospodarze byli stroną przeważającą - wyrównać mógł Seweryn Michalski, ale jest strzał obronił Dominik Kąkolewski. Czy w drugiej połowie Chojniczanka zdoła odpowiedzieć? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Paprzycki uderzył z woleja, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Joel Huertas faulował Oskara Paprzyckiego i także zarobił żółtą kartkę.

• Pierwsza żółta kartka po stronie gości. Upomniany Michał Ozga.

• Żebrakowski omal nie dostał piłki w polu karnym, podanie do napastnika w ostatniej chwili przeciął Michal Obrocnik.

• W ataku Wigry, dośrodkowanie w pole karne gospodarzy było zdecydowanie za mocne. Od piątego metra wznowi grę Andrzej Witan.

• Sacharuk nie zdołał przebić się skrzydłem. Doskoczyło do niego dwóch rywali, przejmując futbolówkę.

• Sauczek wbiegł z piłką w pole karne i oddał strzał. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Paprzycki chciał zgrać piłkę do Kuzimskiego, ten drugi nie zdołał jednak dojść do futbolówki.

• Michał Żebrakowski uderzył z pola karnego, lecz został zablokowany przez obrońcę.

• Jeszcze jedno niedokładne dośrodkowanie gospodarzy z prawej strony. Od bramki zacznie grę Kąkolewski.

• Michał Sacharuk dośrodkowywał z prawej strony, ale zrobił to nieco za mocno.

• Chojniczanka bliska wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Seweryn Michalski, na posterunku był jednak Dominik Kąkolewski!

• Tomasz Mikołajczak uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeszła obok bramki.

• Mudra dograł piłkę do Toniego Conejo, jeden z obrońców gości uprzedził jednak Hiszpana.

• Bartosz Wolski dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Mikołajczak nie zdołał zgrać piłki do Kuzimskiego.

• Na spalonym złapany Tomasz Mikołajczak.

• Faulował rywala Jan Mudra. Obrońca gospodarzy z żółtą kartką.

• Wigry zaczęły od zdobycia gola, ale przynajmniej na razie nie mają zamiaru się cofać. Chojniczanka skupiona na obronie.

• Znakomity początek meczu w wykonaniu gości! Po dośrodkowaniu w pole karne Arkadiusz Najemski zgrał piłkę do Michała Ozgi, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! MICHAŁ OZGA!

• Cezary Sauczek uderzył na bramkę Chojniczanki, ale został zablokowany.

• Grzegorz Aftyka ruszył skrzydłem, faulował go Michał Sacharuk.

• Zaczynamy!

• Paweł Malec wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Zaraz zaczynamy.

• W pierwszej kolejce oba zespoły w Suwałkach podzieliły się punktami. Oba gole padły z rzutów karnych - "jedenastkę" dla gospodarzy wykorzystał Joel Huertas, wyrównał Hubert Wołąkiewicz.

• Z Suwałkach wcale nie jest jednak lepiej. Zwolniono Adama Fedoruka, lecz z Pawłem Crettim na ławce wyniki są bardzo podobne. Pod wodzą nowego trenera Wigry wygrały tylko jeden z sześciu meczów. Ogółem gracze z Suwałk zwyciężyli tylko raz w ostatnich jedenastu kolejkach, a na dodatek odpadły w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.

• Chojniczanka nie zaznała smaku zwycięstwa od końcówki września. Gdy drużyna znalazła się w strefie spadkowej, z posadą szkoleniowca pożegnał się Josef Petrik, a w jego miejsce zatrudniono Zbigniewa Smółkę. Debiut nowego trenera nie był jednak zbyt udany, bo gracze z Chojnic przegrali 0:2 ze Stalą Mielec.

• Oto wyjściowa jedenastka i rezerwowi Wigier:

• Tak prezentuje się skład oraz ławka rezerwowych Chojniczanki:

• W Chojnicach czeka nas dziś bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie. Zagrają ze sobą drużyny znajdujące się w strefie spadkowej - Chojniczanka podejmie Wigry Suwałki. Początek spotkania o godzinie 16:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!

Chojniczanka - Wigry LIVE! Jeśli nie teraz to niby kiedy?

Chojniczanka - Wigry LIVE! Jeśli nie teraz to niby kiedy? ©Monika Smól

Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki ONLINE. Przy Mickiewicza zagrają drużyny, które ostatnio albo przegrywały, albo remisowały. Czas na przełamanie jednej z nich? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki ONLINE

Chojniczanka w tym sezonie wygrała ledwie trzy spośród jedenastu domowych spotkań. Nie wyszło także w debiucie trenera Zbigniewa Smółki. Tydzień temu pod jego wodzą drużyna przegrała 0:2 ze Stalą Mielec. "Katem" okazał się Mateusz Mak - autor obu trafień.

Tymczasem w Chojnicach można wygrywać będą gospodarzem. I to wysoko. Potwierdziła to reprezentacja Polski do lat 20, która w w środę rozgromiła Szwajcarię (5:1). Kibice Chojniczanki nie mieliby nic przeciwko, gdyby ich piłkarze wzięli przykład z młodszych kolegów. Tym bardziej że rywal jest z tej samej półki.

Wigry podobnie jak Chojniczanka zmieniły trenera (odrobinę wcześniej) i zgromadziły szesnaście punktów (odrobinę później). W zeszłej kolejce lekcję dało im Zagłębie Sosnowiec (2:0).

Chojniczanka nie wygrała w lidze od 29 września. Wigry - od 18 października.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - Chojniczanka 1:1 (1 liga, 27.07.2019)
Chojniczanka - Wigry 3:1 (1 liga, 28.11.2018)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Serdecznie zapraszamy!