• Rafał Grzelak upomniany przez sędziego żółtą kartką.

• Martin Miković wszedł na murawę w miejsce Florina Purece.

• Konrad Kaczmarek wszedł w miejsce Bartosza Machaja.

• Zmiana w drużynie gości. Patrika Misaka zastąpił Roman Gergel.

• Kamil Pestka ukarany żółtym kartonikiem.

• Gwizdek arbitra. Druga połowa meczu już się zaczęła!

• Zakończyła się pierwsza połowa w Głogowie. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Pierwszy gwizdek arbitra Sebastiana Tarnowskiego. Gramy!

• W rundzie jesiennej w Niecieczy lepsza okazała się ekipa Chrobrego. Głogowianie wygrali z Bruk-Bet Termalicą 2:1 za sprawą trafień Michała Boreckiego i Damiana Kowalczyka.

• Rezerwowi Bruk-Bet: Michał Leżoń, Przemysław Szarek, Kamil Słaby, Dariusz Pawłowski, Roman Gergel, Jacek Kiełb, Martin Miković.

• Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Michał Borecki, Jakub Bach, Rafał Maćkowski, Konrad Kaczmarek, Damian Wajsak, Damian Kaczmarek.

• W Głogowie Chrobry powalczy o pierwsze od trzech spotkań zwycięstwo. Rywalem drużyny Grzegorza Nicińskiego będzie ósma w tabeli Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Witamy w relacji LIVE!

Bartosz Wiśniewski, red

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Z żadnym innym trenerem Marcin Kaczmarek nie przegrywał tak często, jak z Grzegorzem Nicińskim (cztery razy). Z kolei zespoły Nicińskiego zazwyczaj pokonywały drużyny, którym dyrygował ten pierwszy. Sobotni mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza to starcie dobrych znajomych z ławki, których łączy nie tylko wspólny zawód. Relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica live w GOL24.pl!

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Dłużej w zawodzie "siedzi" Marcin Kaczmarek, choć to Grzegorz Niciński jest rocznikowo starszy (jeden urodził się w 1973, drugi w 1974). "Nitek" trenerką zajmuje się od 2010 roku. Chrobry to, po Orkanie Rumia, Gryfie Wejherowo i Arce Gdynia, czwarty klub, który dał mu pracę.
Zanim szkoleniowiec Chrobrego zaczął działać w obecnej profesji, Kaczmarek miał już na koncie pierwsze sukcesy. Najpierw był asystentem w Lechii Gdańsk, którą następnie wprowadził z 4 ligi do 2 ligi. Z sukcesami pracował także w Olimpii Grudziądz. Tutaj przeszedł drogę z 3 ligi na zaplecze ekstraklasy. Kolejne awanse zrobił z Wisłą Płock (do 1 ligi, potem do ekstraklasy). Teraz zasiada na ławce "Słoników" z Niecieczy.

Pod względem awansów Kaczmarek dystansuje Nicińskiego, któremu jednak też nie jest obca sztuka awansów. Gryfa wprowadził do 2 ligi. Dzięki niemu Arka wróciła do ekstraklasy. - To nie jest przypadek, że prowadzone przez Marcina zespoły tyle razy awansowały. Osiąga on dobre wyniki, dlatego ma ciągłość pracy, dostaje zatrudnienie w kolejnych zespołach. A przecież wyniki w pracy trenera są najważniejsze - mówi były piłkarz i dyrektor sportowy żółto-niebieskich, prywatnie "wujek" Kaczmarka, Czesław Boguszewicz.

- Dlaczego "wujek"? Moja żona przyjaźni się z Anną Kaczmarek, żoną Bogusława, ojca Marcina. "Bobo" trafił do Arki w trakcie mojej przygody z Arką, dokładnie rok po mnie. Szybko się zaprzyjaźniliśmy. Potem ja zostałem trenerem, Bogusław był moim zawodnikiem. Nasze rodziny zbliżyły się do siebie. Jeździliśmy razem na wakacje. Pamiętam jak byliśmy w Zakopanem. Marcin miał dwa, czy trzy lata, mam zdjęcie, na którym jest on i mój syn. Krupówki, ujęcie z Niedźwiedziem. Do dziś często z "Bobem" rozmawiamy, a wiadomo, że o piłce można z nim dyskutować godzinami. Oglądamy też wspólnie mecze. Marcina znam bliżej, bo na stopie prywatnej. A z Grzegorzem znamy się przez wgląd na Arkę. Mieszkamy w tym samym mieście. Z młodym Kaczmarkiem łączą mnie szczególne więzi, z Nicińskim serce do Arki - uśmiecha się Boguszewicz.

Prywatnie "młody Kaczmarek" i Niciński są rywalami, przecież jednemu bliżej do Lechii, drugi to natomiast legenda żółto-niebieskich. W życiu zawodowym też rywalizują ze sobą. Jako trenerzy mierzyli się już sześć razy. Częściej wygrywał Niciński (4:2 na jego korzyść). Pierwsze starcie miało miejsce w rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Polski sezonu 2011/12. Gryf pokonał wówczas Olimpię Grudziądz 1:0. Ich ostatnia konfrontacja również zakończyła się wygraną Nicińskiego. Jesienią Chrobry wygrał na wyjeździe z Termaliką 2:1. Czy w sobotę przyjdzie czas na rewanż?

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl!

18:00 mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza live