Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Jak odbić się po 0:5 na inaugurację?

Fortuna 1 Liga, 2. kolejka
2019-08-02 19:00

Chrobry Głogów

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec spotkania! Trzy punkty jadą do Niecieczy.

• Kartkę dostał Artigas.

• Jeszcze ostatnia roszada u gości. Bezpalca zmienił Jovanović.

• Do notesu arbitra trafił również Drewniak.

• Góra otrzymał żółtą kartkę.

• Chrobry oddaje kolejny celny strzał. Broni jednak Budziłek.

• Artigas w miejsce Lebedyńskiego.

• Pawlik zmienił Machaja.

• Do siatki trafił Gutkovskis.

• GOOOOOOOOOOL! Termalica objęła prowadzenie!

• Purece w miejsce Wlazło.

• Na boisku pojawił się Kiełb. Zmienił Kalisza.

• Piłkarze obu drużyn szukają pozycji do strzałów. I nawet często uderzają - tyle że bardzo niecelnie... Pół godziny do końca spotkania.

• Na boisku za bardzo nie widać, że Termalica gra w przewadze jednego zawodnika.

• Chrobry oddał trzy strzały, ale po żadnym z nich Budziłek nie musiał interweniować.

• Abramowicz na posterunku. Broni pierwszy strzał w tej połowie.

• Co ciekawe, pierwszy strzał (niecelne) oddał w tej połowie Chrobry.

• Od początku piłkę posiadają głównie goście. Korner nie przyniósł jednak oczekiwanego skutku.

• Kulchawy za Piłę.

• Gramy dalej. Plan Chrobrego na drugą połowę jest prosty: przetrwać spodziewany napór "Słoni".

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry znowu ma duży problem! Co prawda nie schodzi z wynikiem 0:3 jak w Grudziądzu, ale na drugą połowę wyjdzie już w dziesiątkę.

• Termalica jeszcze nie wie, jak dobrać się do osłabionego rywala.

• CZERWONA KARTKA DLA STOPERA CHROBREGO! Z BOISKA WYLATUJE MICHALEC!

• Kartkę dostał Gergel.

• Obaj bramkarze - mówiąc slangiem piłkarskim - nie zostali na razie zatrudnieni...

• Przeszło dwadzieścia minut za nami. Wszystkie trzy strzały w meczu okazały się niecelne.

• Piłka na razie częściej w posiadaniu gości. To oni konstruują atak pozycyjny.

• Chrobry zaatakował po rzucie rożnym. Strzał okazał się jednak niecelny.

• Dziesięć minut gry za nami. Na razie nikt nie oddał celnego strzału. Więcej, nikt nawet nie spróbował uderzyć.

• Jubileusz Roberta Mandrysza w Chrobrym Głogów:

• Pierwszy rzut wolny skończył się dla Termaliki niepowodzeniem.

• Sędzia z Bytomia rozpoczął mecz. Według bukmacherów faworytem są goście. Potwierdzą to na boisku?

• Ławka Chrobrego: Szromnik, Wasiluk, Kulchawy, Diduszko, Pawlik, Artigas, Antochów, Makuchowski, Kowalczyk.

• Chrobry jest po łomocie w Grudziądzu (0:5), natomiast Termalica po domowym zwycięstwie z Sandecją (3:0). - Z tych wyników nie ma co wyciągać jakiś szczególnych wniosków - uważa trener "Słoni", Piotr Mandrysz. Dzisiaj jego syna, Roberta zobaczymy po stronie gospodarzy.

• Za kwadrans wybrzmi pierwszy gwizdek w Głogowie, który rozpocznie nie tylko mecz Chrobry - Termalica, ale i całą 2. kolejkę Fortuna 1 Ligi.

red

Chrobry - Termalica LIVE! Jak odbić się po 0:5?

Chrobry - Termalica LIVE! Jak odbić się po 0:5? ©Lukasz Gdak

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. 2. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpoczniemy w piątek na Dolnym Śląsku. Czy zespół Ivana Djurdjevicia zrehabilituje się za wysoką porażkę? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W pierwszej kolejce zdarzyły się wyniki 3:0, 2:1, 1:1, 0:0. I jeden wynik 5:0. Aż tyle bramek przebudowany Chrobry - w debiucie serbskiego trenera - dał sobie wbić od beniaminka, Olimpii Grudziądz. Trzy z nich okazały się autorstwa napastnika z Afganistanu, Omrana Haydaryego.

- Lepiej upaść mocno na początku sezonu niż później. W drugiej połowie chcieliśmy gonić wynik. Przy stanie 0:3 nie zastanawiasz się czy przegrasz 0:5 czy 0:6. W końcu mecz przegrany to mecz przegrany. Cóż, nie udało się. Dużo pracy przed nami - podsumował tamto spotkanie Ivan Djurdjević.

Chrobry planuje zagrać z Termaliką zupełnie inaczej. - Jesteśmy drużyną, która potrafi grać w piłkę, pokazywaliśmy to w sparingach, widać w treningach, i nie będziemy chłopcami do lania, jakimi niektórzy chcą, abyśmy byli. Zrobimy wszystko, aby zmazać plamę, więc będzie walka, zaangażowanie i gra w piłkę mam nadzieję również - zapewnia Łukasz Góra w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Do Głogowa przyjeżdża jednak o klase lepszy rywal od Olimpii. Na inaugurację wygrał 3:0 z trzecią siłą poprzedniego sezonu. Po golu strzelili Roman Gergel, Vladislavs Gutkovskis oraz debiutujący Jonathan de Amo, który będzie w tym sezonie ostoją defensywy "Słoników".

Wynik w 1. kolejce:

Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 5:0 (26.07.2019)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (27.07.2019)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chrobry - Termalica 0:1 (1 liga, 13.04.2019)
Termalica - Chrobry 1:2 (1 liga, 22.09.2019)

Mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:00.