Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Lubią...

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Lubią grę w delegacji

Chrobry Głogów

1

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec spotkania! Chrobry skromnie pokonał Chojniczankę. Styl do poprawki, ale wynik idzie w świat.

• Góra otrzymał żółtą kartkę.

• Trwa już czas doliczony.

• Jeszcze Michalec w miejsce Kozaka. Atakują goście.

• Chojniczanka poszuka gola dzięki Mikołajczakowi. Ten napastnik zmienił właśnie Drozdowicza. Zatem komplet zmian wykorzystany.

• Boisko opuścił Lebedyński. Za niego wszedł Kowalczyk.

• Wkraczamy w ostatnią fazę meczu. Czy wynik jeszcze się zmieni?

• Zablokowany strzał Chojniczanki. Goście poczuli krew i atakują odważniej.

• I jest debiut! Piotrowski, były gracz Chojniczanki, wszedł za Ziemanna.

• Kuzimski ukarany żółtą kartką.

• Za Conejo wchodzi Surdykowski.

• Obok bramki. Chojniczanka mogła wyrównać po rzucie rożnym, lecz strzał zza szesnastki okazał się niecelny.

• Bliżej gola na pewno jest Chrobry niż Chojniczanka.

• Faule, przewinienia. Gra się trochę zaostrza.

• Kolejna niecelna próba. Od bramki Janukiewicz.

• Do notesu arbitra trafił Papikjan. Żółta kartka.

• Na spalonym złapany jeden z zawodników gospodarzy.

• Kolejna próba ze strony gospodarzy - zablokowana przez obrońców.

• Dobra interwencja Witana. Mogło być 2:0.

• Wygląda na to, że bez kolejnej zmiany w Chojniczance. Tak samo gra też Chrobry.

• Gramy dalej. Od środka gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Rzutem na taśmę Chrobry objął prowadzenie, którego będzie bronić po zmianie stron. Da radę? Dotąd Chojniczanka stworzyła więcej klarownych sytuacji.

• Arbiter z Żywca doliczył dwie minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Ilków-Gołąb nie myli się!

• RZUT KARNY DLA CHROBREGO!

• Papikjan... Znowu niewiele zabrakło. Dobra akcja Ormianina.

• W natarciu goście. Kolejne uderzenie - kolejne niecelne.

• Żółtą kartkę obejrzał Ilków-Gołąb. Jest to pierwsza indywidualna kara w meczu.

• POPRZECZKA ZA POPRZECZKĄ! Ależ blisko Chojniczanka. Minimalnie niecelnie kopnęli Wolski i Papikjan.

• Benedyczak również uderzył niecelnie.

• Niecelnie Obrocnik. Kopnął nad bramką.

• Czekamy aż to spotkanie nabierze rumieńców. Na razie brakuje celnych strzałów. Najlepszą zmarnowaną okazją pozostaje ta w wykonaniu Drozdowicza.

• Jest niestety wymuszona zmiana. Żitko za kontuzjowanego Wołąkiewicza.

• Wołąkiewicz ma jakieś problemy zdrowotne. Czekamy na wznowienie gry.

• W tej akcji pomylił się Drozdowicz.

• Blisko gola dla gości. Strzał okazał się jednak minimalnie niecelny. Wznawia Szromnik.

• Na prowadzeniu Puszcza i Wigry. Tylko w Głogowie nie padła jeszcze bramka.

• Kolejne uderzenie ze strony Chrobrego. I znowu niecelnie. Z piątego metra wznawia Witan.

• Sędzia Wajda pozwolił grać dalej.

• Chwila przerwy w grze. Na boisku leży jeden z przyjezdnych.

• Próbował Conejo. Tymczasem sunie kolejny atak głogowian...

• Chojniczanka również oddała niecelny strzał.

• Chrobry sumiennie buduje kolejne ataki. Szuka przewagi na skrzydłach.

• Pierwszy strzał ze strony gospodarzy. Niecelny.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczęli.

• Ławka Chojniczanki: Janukiewicz, Żitko, Michalski, Podgórski, Żukowski, Rajch, Surydkowski, Mikołajczak.

• Ławka Chrobrego: Abramowicz, Michalec, Diduszko, Piotrowski (były gracz Chojniczanki), Artigas, Ratajczak, Pawlik, Kubica, Kowalczyk.

• Gospodarze dalej bez Mateusza Machaja. Poza kadrą też Kulchawy, Piła i Antochów.

• Goście bez Mudry, Zawistowskiego, Wachowiaka, Trochima czy Sacharuka. Nie wystąpią również Pietruszka i Przybecki.

• Nawet jeżeli Chrobry dzisiaj zwycięży, a byłby to jego drugi komplet punktów w sezonie, to i tak nie wydostanie się ze strefy spadkowej. Za dużo traci do Puszczy, która zmierzy się z GKS Tychy.

• Tydzień temu Chrobry pauzował. Chojniczanka rozegrała za to szalony mecz w Nowy Sączu. Ostatecznie zremisowała z Sandecją 4:4! Skrót przedstawiamy poniżej:

• Chojniczanka ma niemal dwa razy tyle punktów co Chrobry (15 > 8). Gra też nieźle na wyjazdach (1-2-0). Czy potwierdzi klasę i wygra w Głogowie?

Chrobry - Chojniczanka LIVE! Lubią delegacje

Chrobry - Chojniczanka LIVE! Lubią delegacje ©Monika Smól

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Tym razem czeka nas pełna kolejka w Fortuna 1 Lidze. Zaczniemy m.in. na Dolnym Śląsku od spotkania drużyn z drugiej dziewiątki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Chojniczanka odhaczy czwarty wyjazd. Bilans ma pozytywny. Wygrała i dwa razy zremisowała. Ostatnio w Nowym Sączu potrafiła podzielić się punktami z Sandecją (4:4). To był szalony mecz. Już przed przerwą padło pięć bramek. Wynik w 64 minucie ustalil Mateusz Kuzimski.

W tym samym czasie Chrobry odpoczywał. Jego spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec nie doszło do skutku. PZPN przystał bowiem na zmianę terminu z uwagi na powołanie Adriana Benedyczaka do kadry U-20.

W piątek Chrobry spróbuje zaskoczyć Chojniczankę jej byłym zawodnikiem. Umowę podpisał z nim pomocnik Damian Piotrowski, który w zeszłym sezonie w Chojnicach rozegrał 25 spotkań. Strzelił 5 goli. - Chciałem wrócić do domu, bo urodziła mi się córeczka i można powiedzieć, że moje życie zmieniło się bardzo mocno. Chcieliśmy z żoną osiąść na miejscu. Nie mogłem znaleźć klubu, liga ruszyła i każdy swoje kadry pobudował. Rozpocząłem więc treningi w drugim zespole, za które dziękuję trenerowi Jakubowi Wolnemu. Dzięki nim jestem na tyle przygotowany, by móc wejść w trening z pierwszą drużyną i nie mieć tylu zaległości - mówi Piotrowski w rozmowie z oficjalną stroną Chrobrego.

Z powodu kartek po stronie Chojniczanki zabraknie Jana Mudry i Krystiana Wachowiaka. Zawody w Głogowie poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca. Początek o godzinie 18.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Chrobry 1:2 (1 liga, 16.03.2019)
Chrobry - Chojniczanka 2:0 (1 liga, 26.08.2018)

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24. Rozpoczynamy o godzinie 18:00.