Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. Będzie kłopot z...

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. Będzie kłopot z utrzymaniem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 24. kolejka
2020-06-05 20:10

Chrobry Głogów

1

GKS Bełchatów

0

• Koniec meczu! Nie udało się GKS-owi odrobić strat. Chrobry notuje trzy punkty i oddala się od strefy spadkowej.

• Gospodarze zamknięci na własnej połowie. Bełchatowianie nacierają, ale brakuje im skuteczności.

• Biel mógł odwrócić losy meczu, ale z najbliższej odległości strzelił prosto w bramkarza.

• Ciekawy widok! Thiakane złożył się do strzału przerwotką, ale nieczysto trafił w piłkę.

• Kołodziejski ostro atakował rywala i mamy kartkę.

• I mamy również zmianę w GKS-ie. Koniec występu Zdybowicza, wchodzi Winsztal.

• Banaszewski za Ziemanna

• Seria zmian na boisku. Kowalczyk za Lebedyńskiego.

• Praznovsky taktycznie faulował pędzącego Zdybowicza i mamy kartkę.

• Bartosz Biel w miejsce Bartłomieja Bartosiaka.

• Ładnie pograli między sobą goście, ale ostatnie podanie do Zdybowicza było za mocne i w efekcie Szromnik wyszedł do bezpańskiej piłki.

• Kozak otrzymał piłkę przed polem karnym, intuicyjnie uderzył i niewiele zabrakło.

• Lenarcik wyłapał dośrodkowanie.

• Thiakane potężnie uderzył z linii pola karnego, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Czajkowski ma chyba zalecenia od trenera, by uderzać z każdej pozycji. Teraz uderzał niemal z połowy boiska. Efekt mizerny

• Zaczynamy drugą połowę.

• Wracamy po przerwie. Gospodarze strzelili gola do szatni, jak odpowiedzą bełchatowianie?

• Koniec pierwszej połowy.

• Zagrana piłka „na chaos” w pole karne, powstało ogromne zamieszanie, w którym przytomnie zachował się Benedyczak. Napastnik sprytnym uderzeniem pokonał Lenarcika.

• GOOOOL! Adrian Benedyczak!

• Optymistyczny strzał Benedyczaka, wysoko nad bramką.

• Dłuższa akcja przyjezdnych, kilkanaście podań na połowie rywali, ale bez strzału bo błąd techniczny przy przyjęciu popełnił Thiakane.

• Pierwsza świetna akcja w tym meczu! Zdybowicz wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w pełnym biegu nie był w stanie oddać mocnego strzału, wiec wygrał ten pojedynek bramkarz.

• Szromnik niepewnie interweniował w polu karnym, zakotłowało się w polu karnym i na jego szczęście koledzy wybili futbolówkę na rzut rożny.

• Czajkowski znalazł trochę miejsce przed polem karnym, starał się mocno uderzyć, ale skiksował i futbolówka poturlała się wprost za linię końcową.

• Drewniak faulowany, dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne i wybijają piłkę obrońcy.

• Thiakane znów próbował z dystansu, ale tym razem nie trafił w światło bramki.

• Marcin Sierczyński ciągnął rywala za koszulkę. Mamy kartkę.

• Thiakane uderza z dystansu na bramkę. Piłka trafia w rękę któregoś z obrońców, ale arbiter nie gwiżdże!

• Dużo walki w środku pola, częste straty. W zasadzie nie ma na razie konkretów do opisania.

• Małachowski znalazł się z piłką na skraju pola karnego i uderzył. Prosto w Szromnika

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wyszli już na murawę. Niebawem rozpoczniemy.

• Chrobry po słabym początku wreszcie zaczął punktować. W marcu wygrał w końcu z Puszczą Niepołomice i GKS Tychy.

• GKS Bełchatów nie wygrał żadnego meczu od listopada. Jego passa to cztery porażki i remis. Nad strefą spadkową ma ledwie punkt zapasu.

• Różnica w dorobku wynosi dwa punkty na korzyść Chrobrego. Zespół z Głogowa zremisował ostatnio w Olsztynie 0:0, natomiast GKS Bełchatów znacząco przegrał z Sandecją 0:3.

• Piątek z 24. kolejką Fortuna 1 Ligi dokończymy na Dolnym Śląsku. Zagra czternasty z piętnastym zespołem.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chrobry Głogów - GKS Bełchatów!

Chrobry - GKS Bełchatów LIVE! Będzie kłopot z utrzymaniem

Chrobry - GKS Bełchatów LIVE! Będzie kłopot z utrzymaniem ©Kacper Kirklewski/stomilolsztyn.com

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE. Piątek z 24. kolejką Fortuna 1 Ligi dokończymy na Dolnym Śląsku. Zagra czternasty z piętnastym zespołem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:10.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów ONLINE

Różnica w dorobku wynosi dwa punkty na korzyść Chrobrego. Podopieczni Ivana Djurdjevicia są świeżo po wizycie w Olsztynie. We wtorek zremisowali ze Stomilem 0:0. Dobre zawody rozegrali Oliver Praznovsky, Mikołaj Lebedyński czy Michał Szromnik.

Chrobry po słabym początku wreszcie zaczął punktować. W marcu wygrał w końcu z Puszczą Niepołomice i GKS Tychy. Czy dzisiaj pójdzie za ciosem?

Wydaje się, że okazja jest wyśmienita. GKS Bełchatów zmienił trenera i w jego debiucie przegrał znacząco z Sandecją Nowy Sącz 0:3. O wyniku zadecydowała pierwsza połowa, w której padły wszystkie bramki.

Zawody w Głogowie poprowadzi sędzia Artur Aluszyk (Szczecin). We wrześniu Chrobry wygrał w Bełchatowie 2:1. Decydującego gola strzelił Marcel Ziemann.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie dostęp w aplikacji IPLA TV (koszt: 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24.pl. Zapraszamy od godziny 20:10.