Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w...

GKS Jastrzębie

0

• Koniec meczu! Chrobry zremisował z GKS-em Jastrzębie 0:0!

• Filip Karmański zastąpił na boisku Petra Galuskę.

• Było groźnie pod bramką gości. Mariusz Pawełek poradził sobie z uderzeniem Adriana Benedyczaka.

• Co najmniej trzy minuty doliczył sędzia Damian Kos do spotkania w Głogowie.

• Zmiana w zespole przyjezdnych. Kamil Adamek wszedł w miejsce Daniela Szczepana.

• Damian Tront uderzył z rzutu wolnego prosto w Michała Szromnika.

• Oliver Praznovsky faulował blisko pola karnego i otrzymał żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w drużynie Chrobrego. Miłosz Kozak zastąpił Maksymiliana Banaszewskiego.

• Sędzia napomniał żółtą kartką asystenta trenera Jastrzębia Łukasza Włodarka, który domagał się rzutu karnego dla swojej drużyny.

• Mikołaj Lebedyński wszedł na boisko w miejsce Damiana Kowalczyka.

• Trzecia dzisiaj kara indywidualna. Petr Galuska obejrzał żółtą kartką.

• Kąśliwy strzał Adriana Benedyczaka przy bliższym słupku! Mariusz Pawełek zdołał odbić piłkę do boku.

• Michał Ilków-Gołąb upomniany przez arbitra żółtą kartką.

• Wpadł w pole karne Daniel Szczepan. Po zwodzie uderzył na bramkę, ale prosto w Michała Szromnika.

• Zmiana w ekipie gości. Kamil Jadach zastąpił Farida Aliego.

• Ostro bita piłka z rzutu rożnego przez gracza Chrobrego. Zabrakło jednak uderzenia, a sytuację wyjaśnił Bartosz Jaroszek.

• Jedna zmiana w drużynie Chrobrego. Kamil Juraszek wszedł na boisko w miejsce Michała Michalca.

• Arbiter rozpoczął drugą część spotkania! Gramy!

• Do przerwy bez bramek. Nieco więcej inicjatywy po stronie gospodarzy, ale to GKS Jastrzębie stworzył sobie najgroźniejszą sytuację. W 24. minucie po uderzeniu Farida Alego bramkarza Chrobrego uratowała poprzeczka. Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy spotkania! Chrobry remisuje z GKS-em Jastrzębie 0:0.

• Piłkarze Chrobrego wymienili kilka podań. Po chwili z prawej strony wpadł z piłką w pole karne Marcel Ziemann i oddał celne uderzenie na bramkę gości. Na posterunku był Mariusz Pawełek.

• Po rzucie rożnym główkował z trudnej pozycji Michał Michalec. Obok bramki gości.

• Żółta kartka dla Bartosza Jaroszka. Obrońca gości zdecydowanie zatrzymał rozpędzonego Adriana Benedyczaka.

• Co chwilę grę przerywa gwizdek arbitra. Mimo to sędzia Damian Kos ani razu nie sięgnął jeszcze do kieszonki.

• Długie podanie w kierunku Adriana Benedyczaka. Nieco za mocne, dlatego piłkę zgarnął Mariusz Pawełek.

• To powinna być bramka dla Jastrzębia! Długa piłka do niepilnowanego Farida Aliego. Gracz gościł uderzył z kilkunastu metrów, ale trafił w poprzeczkę.

• Damian Kowalczyk rozpędził się na lewym skrzydle. Piłkę po jego dośrodkowaniu pewnie chwycił Pawełek.

• Maksymilian Banaszewski uderzył na bramkę gości po rzucie wolnym. Piłka wylądowała w rękawicach Mariusza Pawełka.

• Znowu przerwa w grze, Na murawie leżał Petr Galuska.

• Okazja dla gości. Strzał głową Petra Galuski po dośrodkowaniu z lewej strony był jednak nieudany.

• Daniel Szczepan przegrał pojedynek tuż przed polem karnym z obrońcą Chrobrego. Napastnik domagał się odgwizdania przewinienia, ale usłyszał od sędziego tylko: wstawaj, wstawaj.

• Damian Kowalczyk ucierpiał w starciu z rywalem. Napastnik Chrobrego będzie mógł kontynuować grę.

• Przyjezdni atakowali prawą stroną, ale akcja Dominika Kulawiaka i Petra Galuski została zatrzymana przez defensywę Chrobrego.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

• Spotkanie w Głogowie w roli arbitra głównego poprowadzi Damian Kos z Wejherowa. Asystować będą mu Bartosz Heinig oraz Dariusz Ignatowski.

• Na boisku trwa właśnie rozgrzewka.

• Natomiast piłkarze GKS-u Jastrzębie zaliczyli trzy mecze, które zakończyły się wynikiem 2:1, jednak dwa z nich przegrali. Zaczęli od porażki z Wartą Poznań u siebie, następnie wygrali z Odrą w Opolu, a ostatnio ulegli na swoim stadionie Sandecji Nowy Sącz. Jastrzębianie pozostają w strefie barażowej, zajmując 5. miejsce, z 37 punktami.

• Chrobry po powrocie do gry zremisował 0:0 w Olsztynie ze Stomilem, potem wygrał u siebie z GKS-em Bełchatów 1:0, a w poprzedniej kolejce przegrał z Radomiakiem w Radomiu 0:2. Głogowianie zajmują 14. miejsce, mają 30 punktów, co oznacza tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

• Witamy! We wtorkowym spotkaniu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Tomasz Kuczyński

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE. We wtorkowym spotkaniu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zagra u siebie z GKS-em Jastrzębie. Oba zespoły walczą o zupełnie inne cele. Relacja na żywo z meczu Chrobry - GKS Jastrzębie live w GOL24.pl!

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie ONLINE

Chrobry po powrocie do gry zremisował 0:0 w Olsztynie ze Stomilem, potem wygrał u siebie z GKS-em Bełchatów 1:0, a w poprzedniej kolejce przegrał z Radomiakiem w Radomiu 0:2. Głogowianie zajmują 14. miejsce, mają 30 punktów, co oznacza tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Chrobry jest o wiele groźniejszy u siebie - w roli gospodarza zdobył 22 punkty.

Drużyna Chrobrego chce we wtorek odkuć się za porażkę w Radomiu. - Jak najszybciej musimy wrócić na właściwe tory. Może ten zimny prysznic wszystkim się przyda, aby do tego, co potrzeba, wrócić - powiedział trener Ivan Djurdjević.

GKS Jastrzębie też jest podrażniony, bo pierwszy raz w historii przegrał z Sandecją. - Mimo natłoku meczów na pewno będziemy musieli znaleźć dzień na analizę spotkania z Sandecją i wyciągnięcie z niego wniosków, bo jak wiadomo, po porażkach można się najwięcej nauczyć. Musimy iść do przodu, teraz jedziemy do Głogowa i mam nadzieję, że z tego spotkania wyjdziemy zwycięsko - zapowiedział Kamil Szymura.

Mecz Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV

Spotkanie Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie live nie znalazło się w planie transmisji Polsatu Sport na 26. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Mecz Chrobry - GKS Jastrzębie online będzie do obejrzenia za darmo w internecie na platformie Ipla. Tekstowa relacja na żywo z meczu Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie w GOL24.pl!