Mecz Chrobry Głogów - Korona Kielce ONLINE. Spadkowicz...

Mecz Chrobry Głogów - Korona Kielce ONLINE. Spadkowicz debiutuje w 1 lidze. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 1. kolejka
2020-08-30 12:40

Chrobry Głogów

1

Korona Kielce

1

• Wydaje się, że bramka dla Korony była zdobyta prawidłowo, jednak sędzia uznał, że doszło do zagrania ręką jednego z gości. Chwilę później Damian Sylwestrzak zakończył spotkanie!

• Jeszcze rzut rożny dla Korony. Wrzutka i Grzelak wpakował piłkę do bramki. Sędzia dopatrzył się jednak jakiegoś przewinienia.

• Jeszcze z kontrą próbowała wyjść Korona, ale zatrzymała się na niecelnym podaniu.

• Jeszcze rzut rożny dla Chrobrego, ale lekko dośrodkował Machaj.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy. Jeszcze mogą być emocje

• Co za zwrot akcji! Chrobry mógł prowadzić 2:0, tymczasem tuż przed końcem meczu stracił bramkę i mamy remis.

• Goool! 1:1! Poszedł lewą stroną Thiakane, dośrodkował, a interweniujący Juraszek skierował piłkę do własne bramki!

• Ilków-Gołąb tym razem nie trafia z rzutu karnego! Słupek! Ciągle mamy 1:0!

• Faul w polu karnym Thiakane i kolejny karny dla Chrobrego!

• Żółta kartka dla Mandrysza

• ... a Firlej zmienia Kiełba

• Dwie kolejne zmiany w Koronie. Podgórski w miejsce Długosza...

• ... i do kompletu dla Kozioła za protesty

• ... po chwili również za faul dla Szymusika...

• Posypały się żółte kartki. Najpierw dla faul Szywacza...

• Korona próbowała zaatakować, ale Szelągowski zakończył akcję gości niecelnym strzałem.

• ...a za Piotrowskiego na boisku zameldował się Bryła.

• W przerwie mieliśmy zmiany. Za Basiuka wszedł Kaczmarski...

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Wrzutka z kornera nie przyniosła zagrożenia i sędzia chwilę później zakończył pierwszą połowę.

• Ładny wrzut z autu i Banaszewski doszedł do piłki w polu karnym. Tam został zablokowany i mamy jeszcze korner.

• Tylko minuta doliczona do pierwszej połowy meczu.

• Wróćmy na chwilę od akcji, która dała rzut karny. Bardzo dobra kontra Chrobrego, który po wymianie kilku podań wyszedł z defensywy w pole karne gości w przewadze liczbowej. Grzelak musiał wspomagać się interwencją na granicy faulu i niestety dla gości - przesadził.

• Gooool! Ilków-Gołąb pewnie pokonał Kozioła!

• To Grzelak faulował Banaszewskiego tuż po jego wejściu w pole karne!

• Rzut karny dla Chrobrego po szybkiej kontrze 4 na 3!

• Faul Kiełba w środku pola zatrzymuje akcje Chrobrego.

• Tempo spotkania nie powala. Korona stara się przejąć kontrolę nad spotkaniem, ale gospodarze dobrze kontrują.

• Cetnarski z kornera, do piłki doszedł Szymusik i posłał ją minimalnie nad bramką!

• Z rzutu wolnego Cetnarski, ale uderzył w mur. Rzut rożny

• Żółta kartka dla Praznovskiego, za faul na Długoszu przed polem karnym.

• Próba ataku Korony, ale Thiakane na spalonym po podaniu Szelągowskiego

• W ataku częściej piłkarze Chrobrego. Niecelnie uderzał teraz Mandrysz.

• Nakręcają się gospodarze! Dobre podanie w pole karne do Kowalczyka, ale uprzedza go Kozioł!

• Kozioł ratuje Koronę! Po wrzutce w pole karne uderzył jeden z gospodarzy i tylko bramkarzowi kielczanie zawdzięczają, że nie stracili bramki!

• Faulowany przed polem karnym gospodarzy jeden z kielczan. Z rzutu wolnego uderzył Grzelak, ale ponad bramką

• Spokojny początek spotkania. Dominuje gra w środku pola i faule.

• Rozpoczęcie meczu w Głogowie. Gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Spadkowicz z Ekstraklasy rozpocznie sezon w takim składzie:

• Skład Chrobrego na dzisiejszy mecz:

• Witamy w relacji na żywo z jedynego niedzielnego spotkania Fortuna 1 Ligi, które kończy inaugurującą kolejkę nowego sezonu. Zmierzą się Chrobry Głogów i Korona Kielce.

red

Po spadku z Ekstraklasy Korona Kielce rozpoczyna przygodę z 1 Ligą meczem w Głogowie ©Dawid Łukasik / Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Chrobry Głogów - Korona Kielce ONLINE. W ostatnim meczu 1. kolejki Fortuna 1 Ligi kielczanie rozpoczną swoją przygodę z zapleczem Ekstraklasy, po spadku z najwyższej klasy rozgrywek. Chrobry do ostatniej kolejki ubiegłego sezonu liczył się z kolei w walce o awans, więc dzisiaj z pewnością postawi trudne warunki bardziej znanemu rywalowi. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz Chrobry Głogów - Korona Kielce ONLINE

Będzie to pierwsze w historii starcie Korony Kielce z Chrobrym Głogów. Obie te drużyny jak dotąd nie miały okazji grać na tym samym poziomie rozgrywkowym, ale zrobią to od razu pierwszej kolejce.

Korona to oczywiście spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy z sezonu 2019/2020.
Żółto-czerwoni, którzy byli prowadzeni łącznie przez czterech trenerów (Gino Lettieri, Sławomir Grzesik, Mirosław Smyła i Maciej Bartoszek) zajęli w tabeli ligowej 15 miejsce z 35 punktami na koncie. Chrobry natomiast niemal do samego końca liczył się w walce o awans z Fortuna 1 Ligi. Ekipa z Głogowa zajęła ostatecznie siódme miejsce w tabeli i do miejsc gwarantujących walkę w barażach o promocję do PKO BP Ekstraklasy straciła zaledwie jeden punkt.

Trener kielczan, Maciej Bartoszek, jest pełen szacunku do swojego rywala. - Chrobry to mocna drużyna. W rundzie rewanżowej grali bardzo dobrze. To jeden z trzech najlepiej punktujących zespołów w tym roku w pierwszej lidze. Jedziemy tam jednak z myślą, żeby sięgnąć po zwycięstwo - powiedział szkoleniowiec przed meczem.

Mecz Chrobry Głogów - Korona Kielce TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsat Sport. Mecz w internecie w aplikacji IPLA. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy od godziny 12:40.