Mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• Zawodnicy Puszczy wracają z Głogowa z kompletem punktów. Po interesującym spotkaniu przyjezdni z Niepołomic pokonali Chrobrego 3:2 (3:1). W ekipie Puszczy pierwszoplanową rolę odegrał były zawodnik Chrobrego Łukasz Szczepaniak, który ustrzelił dublet.

• Koniec spotkania! Puszcza zwycięża w Głogowie 3:2!

• Michał Mikołajczyk obejrzał żółty kartonik.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Silne uderzenie Przemysława Stolca z rzutu karnego i Miłosz Mleczko po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki.

• GOOOOOOL! PRZEMYSŁAW STOLC Z KARNEGO!

• To nie koniec emocji! Rzut karny dla Chrobrego Głogów!

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Marcin Orłowski zastąpił Longinusa Uwakwe.

• Trzeci raz żółtą kartkę wyjął sędzia Kruczyński. Tym razem żółty kartonik obejrzał Łukasz Furtak.

• Marcel Kotwica zmienił Krzysztofa Drzazgę.

• Boisko opuścił strzelec dwóch goli Łukasz Szczepaniak. W jego miejsce na murawie zameldował się Patryk Fryc.

• Akcja przeniosła się pod bramkę Chrobrego. Mocno strzelał z dystansu Krzysztof Drzazga, futbolówkę wyłapał jednaj Mateusz Abramowicz.

• Było groźnie pod bramką Puszczy. Damian Kowalczyk uderzał z ośmiu metrów - przeniósł piłkę na poprzeczką.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Bartosza Machaja na boisku zameldował się Jakub Bach.

• Szybki atak Chrobrego. Uderzał Konrad Kaczmarek, ale jego strzał zablokował wracający we własne pole karne Krzysztof Drzazga.

• Ostra wrzutka w pole karne Puszczy. W defensywie dobrze interweniował Marcin Stefanik, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Zmiana w ekipie Chrobrego. Robert Mandrysz zmienił Łukasza Zejdlera.

• Mogło być 4:1! Kontratak Puszczy. Rajd Krzysztofa Drzazgi, który uciekł defensorom Chrobrego, ale jego strzał odbił Mateusz Abramowicz.

• Michał Czarny strzelał głową po dośrodkowaniu Michała Mikołajczaka z rzutu rożnego. Uderzenie minęło jednak bramkę Abramowicza.

• Gospodarze wykonywali rzut wolny pośredni w polu karnym Puszczy. Stracona szansa, źle to rozegrali zawodnicy Chrobrego.

• Sędzia Kruczyński upomniał Huberta Tomalskiego żółtą kartką.

• Damian Kowalczyk zmienił Serhija Napołowa.

• Druga połowa już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy! W Głogowie Puszcza zasłużenie prowadzi 3:1.

• Przemysław Stolc faulował Krzysztofa Drzazgę i obejrzał żółty kartonik.

• Podanie do Krzysztofa Drzazgi. Napastnik Puszczy znalazł się w znakomitej sytuacji, ale był jednak na minimalnym spalonym.

• Kolejna akcja gości. Dogrywał w pole karne Michał Mikołajczak, ale tym razem Mateusz Abramowicz poradził sobie z uderzeniem Wiktora Żytka.

• GOOOOOOL! 3:1 DLA PUSZCZY! PONOWNIE ŁUKASZ SZCZEPANIAK!

• Łukasz Szczepaniak zwiódł obrońcę Chrobrego i uderzył celnie po długim rogu bramki Mateusza Abramowicza.

• GOOOOOOOL! ŁUKASZ SZCZEPANIAK! PUSZCZA PROWADZI 2:1!

• Silny strzał z dystansu w wykonaniu Huberta Tomalskiego. Mateusz Abramowicz wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Szybka akcja Chrobrego po przechwycie. Rafał Maćkowski otrzymał idealne podanie w pole karne ze skrzydła. Zawodnik gospodarzy nie zmarnował stuprocentowej sytuacji i piłka wylądowała w siatce! 1:1!

• GOOOOOOOL! RAFAŁ MAĆKOWSKI! 1:1!

• Zawodnicy Puszczy domagali się rzutu karnego. Ich zdaniem jeden z defensorów Chrobrego zagrał piłkę ręką, jednak Daniel Kruczyński nie zareagował.

• Mocna wrzutka Michała Mikołajczyka w kierunku Wiktora Żytka. Na szczęście dla Chrobrego Mateusz Abramowicz zdołał wygarnąć futbolówkę.

• Świetna akcja Puszczy. Dogrywał Łukasz Szczepaniak, a piłkę do siatki precyzyjnym strzałem wpakował Krzysztof Drzazga. Goście prowadzą w Głogowie 1:0!

• GOOOOOOOL! KRZYSZTOF DRZAZGA!

• Na początku spotkania więcej z gry ma Puszcza. Michał Mikołajczyk dogrywał w szesnastkę z pierwszej piłki, ale nieco zbyt lekko.

• Kontratak Chrobrego zakończony strzałem. Uderzenie obok bramki Miłosza Mleczko.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz w Głogowie już się rozpoczął.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Daniel Kruczyński z Żywca.

• Rezerwowi Puszcza: Smoleń, Fryc, Kotwica, Ryndak, Poźniak, Orłowski, Bartków.

• Rezerwowi Chrobry: Janicki, Wajsak, Nowicki, Borecki, Bach, Mandrysz, D. Kowalczyk.

• Zarówno Chrobry, jak i Puszcza grają w przysłowiową kratkę. Niezłe mecze przeplatają bowiem z gorszymi. Przed przerwą na reprezentacje Puszcza potrafiła ugrać punkty z Podbeskidziem Bielsko-Biała (3:2), ale po dwóch tygodniach uległa już u siebie ŁKS-owi Łódź (0:2). Podobnie jest z Chrobrym. Zwycięstwa nad Chojniczanką Chojnice (2:0) i GKS-em Katowice (2:0) przedzieliła wysoka porażka z Odrą Opole (0:3).

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu zaległej 9. kolejki Nice 1 Ligi. W Głogowie zajmujący dziesiątą lokatę Chrobry zmierzy się z dwunastą Puszczą Niepołomice.

red

Chrobry - Puszcza LIVE! Spotkanie drużyn grających w kratkę
1/3
przejdź do galerii

Chrobry - Puszcza LIVE! Spotkanie drużyn grających w kratkę ©Gazeta Wrocławska

Mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Sąsiedzi z tabeli odrobią dzisiaj zaległości. W ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi jedenasty zespół podejmie dwunasty. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice ONLINE

Jedni i drudzy nie mogą złapać wiatru w żagle; niezłe mecze przeplatają bowiem z gorszymi. Przed przerwą na reprezentacje Puszcza potrafiła ugrać punkty z Podbeskidziem Bielsko-Biała (3:2), ale po dwóch tygodniach uległa już u siebie ŁKS-owi Łódź (0:2). Przypadek Chrobrego jest podobny. Zwycięstwa nad Chojniczanką Chojnice (2:0) i GKS-em Katowice (2:0) przedzieliła wysoka porażka z Odrą Opole (0:3).

Głogowianie wieńczyli przygotowania do dzisiejszego meczu w doskonałych humorach. W niedzielę cała drużyna udała się do Kuropatnika, żeby towarzysko zagrać z miejscowym Gromnikiem. Padł wynik 13:1, a dwie bramki zdobył... trener Grzegorz Niciński. - Ja jestem otwarty na tego typu akcje, bo jesteśmy normalnymi ludźmi. Fajna zabawa, którą jednak potraktowaliśmy profesjonalnie, o czym mówi wynik. Gromnikowi życzę jak najlepiej w A-klasie, a my wracamy na swoje boiska - podsumował trener Chrobry.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chrobry - Puszcza 3:1 (1 liga, 07.04.2018)
Puszcza - Chrobry 0:1 (1 liga, 08.09.2017)

Mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Ten mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport ani Polsat Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.