Mecz Chrobry Głogów - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów - Raków Częstochowa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 5. kolejka
2018-08-18 17:45

Chrobry Głogów

0

Raków Częstochowa

1

• Obejrzeliśmy kawał dobrego meczu w Głogowie i to w większości zasługa zawodników Rakowa! To że wpadła tylko jedna bramka to spore zaskoczenie! Kibice z Częstochowy mają powody do dumy!

• Koniec! Raków wygrywa i to w 100% zasłużenie.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Chrobrego! Musiolik zupełnie przypadkowo mógł pokonać bramkarza rywali, ale z samej linii piłkę wybił Ratajczak!

• Ależ bliski wyrównania był Kaczmarek! Zawodnik gospodarzy idealnie wyskoczył do piłki, który minęła poprzeczkę o centymetry!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Sebastian Musiolik zmienia Szymona Lewickiego.

• Dobra okazja Rakowa na zdobycie drugiej bramki! Zawodnik gości pomylił się nieznacznie!

• Adam Radwański zmienia Miłosza Szczepańskiego, który rozegrał bardzo dobre spotkanie!

• Patryk Kun dogrywa bardzo mocno, ale prosto w ręce Abramowicza.

• Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Rakowa, ale Michał Gliwa miał wszystko pod kontrolą.

• Daniel Bartl miał już pierwszą okazję do zdobycia bramki! Zabrakło jednak trochę dokładności.

• Marek Papszun zdecydował się na pierwszą zmianę w tym meczu. Maciej Domański opuścił murawę, a w jego miejsce pojawił się Daniel Bartl.

• Od kilku minut zmęczeni gracze obu drużyn nie tworzą akcji ofensywnych.

• Szczepański uderzył ze skraju pola karnego. Miał bardzo dużo czasu, lecz nie zdołał tego wykorzystać.

• Rafał Maćkowski trafia do notesu sędziego.

• Ostatnia zmiana w ekipie Chrobego. Miichał Borecki zmieniony przez Łukasza Zejdlera.

• Bardzo dobry, soczysty strzał głową Kaczmarka, ale znakomicie broni Michał Gliwa.

• Z boiska schodzi też Szymon Nowicki, a wchodzi Rafał Maćkowski.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Damian Kowalczyk zmieniony przez Konrada Kaczmarka.

• Sprytne podanie Petra Schwarza w pole karne, ale nikt nie zdołał dopaść do piłki.

• Prostopadłe podanie do Szymona Lewickiego, który jednak został uprzedzony przez bramkarza rywali.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Rakowa, ale Kowalczyk nie zdołał oddać strzału.

• Bardzo mocne uderzenie Schwarza! Zabrakło jednak sporo do celu.

• Czas zacząć drugą połowę tego meczu!

• Raków Częstochowa zdecydowanie przeważa. Grają bardzo rozważnie i bardzo dokładnie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Szymon Lewicki spokojnie obrócił się pod polem karnym rywala i oddał bardzo groźny strzał!

• Kolejna dobra akacja Rakowa, tylko że tym razem Szymon Lewicki nie trafił w piłkę uderzając szczupakiem.

• Bardzo mocne, ale równie niecelne uderzenie Sapały.

• Szymon Lewicki otrzymał dobre podanie w polu karnym rywala, ale szybko znalazło się obok nich dwóch przeciwników.

• Świetne podanie do Patryka Kuna, który dograł w pole karne! Szymon Lewicki próbował strzału z przewrotki i zabrakło naprawdę niewiele! To mogła być bramka kolejki!

• Bardzo dobrze rozegrany rożny przez gości, ale cała akcja kończy się typowym strzałem na "wiwat" Igora Sapały.

• Ratajczak był bardzo bliski zdobycia bramki! Zabrakło dosłownie kilka centymetrów!

• Rzut rożny dla gospodarzy, po którym Michał Gliwa pewnie wyłapuje piłkę.

• Andrzej Niewulis ukarany żółtą kartką.

• Nieźle rozegrany rzut wolny przez zawodników Rakowa. Zabrakło jednak ostatniego podania.

• Bardzo mocne uderzenie Miłosza Szczepańskiego, ale znakomicie broni bramkarz Chrobrego!

• Maciej Kona dogrywa z rzutu wolnego, ale robi to na tyle słabo, że piłka nie przechodzi nawet pierwszej przeszkody.

• Bardzo dobra i składna akcja Rakowa! Karol Mondek musiał tylko dostawić nogę z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Mondek strzelcem bramki!

• Szalona próba strzału z 40 metra Roberta Mandrysza, który zauwazył wysuniętego Michała Gliwę. Nie udało się jednak zaskoczyć bramkarza gości.

• Michał Borecki już na samym początku meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Michał Gliwa bardzo długo zwlekał z wybiciem piłki i prawie skończyło się to głupią stratą bramki! Brakowało naprawdę niewiele!

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, po którym Ratajczak uderza mocno niecelnie.

• Mariusz Korpalski rozpoczyna pierwszą część tego meczu!

• Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• Oba zespoły mają w swojej kadrze bardzo doświadczonych zawodników, którzy mają niemałe doświadczenie w Ekstraklasie. Czy to Marek Wasiluk w Chrobry czy m.in Michał Gliwa i Patryk Kun z Rakowa niedawno regularnie występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

• Jak na razie sezon Fortuna 1 Ligi jest bardzo wyrównany. Aż 9 zespołów ma akutalnie 7 punktów. Przed tą kolejką to Raków Częstochowa zajmował fotel lidera. Czy ekipa Marka Papszuna da radę utrzymać dobrą formę?

• Dzień dobry Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE ze spotkania Chrobry Głogów - Raków Częstochowa!

red

Chrobry - Raków LIVE! W tych meczach pada dużo bramek

Chrobry - Raków LIVE! W tych meczach pada dużo bramek ©Krzysztof Kłusek

Mecz Chrobry Głogów - Raków Częstochowa ONLINE. Niezwykle ciekawie zapowiada się drugi sobotni pojedynek w ramach 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Naprzeciw siebie staną drużyny, które potrafią robić widowisko - zwłaszcza w spotkaniach bezpośrednich. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:45.

Mecz Chrobry Głogów - Raków Częstochowa ONLINE

Ostatnio cztery, a wcześniej dwa razy po pięć - tyle goli obejrzeliśmy w meczach bezpośrednich z lat 2016-2018. Niewykluczone, że dzisiaj będzie podobnie, tym bardziej że Raków nie należy do zespołów broniących za wszelką cenę. Tylko w tym sezonie zdobył już siedem bramek, co jest najlepszym dorobkiem w skali całej ligi.

- Po nas rzeczywiście można spodziewać się bramek - podkreśla trener Rakowa Marek Papszun. - Chrobry jednak dobrze broni. Stracił do tej pory tylko dwa gole, a to też zasługa tego, że gra od dłuższego czasu w prawie niezmienionym składzie - dodaje.

Największą bolączką Chrobrego jest odejście Mateusza Machaja do Jagiellonii Białystok. Pomocnik błyszczał w zeszłym sezonie. Z 16 trafieniami został królem strzelców. - Takiego piłkarza trudno zastąpić - uważa Papszun.

Chrobry Głogów - Raków Częstochowa: kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Raków - Chrobry 1:3 (1 liga, 15.04.2018)
Chrobry - Raków 2:3 (1 liga, 16.09.2017)
Raków - Chrobry 3:2 (Puchar Polski, 23.07.2016)

Mecz Chrobry Głogów - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (reporterem z murawy będzie Grzegorz Michalewski). Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:45.