Mecz Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz ONLINE! Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz ONLINE! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2018-08-04 17:45

Chrobry Głogów

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec meczu. Chrobry i Sandecja dzielą się punktem po mocno przeciętnym spotkaniu.

• Żółtko dla Przemysława Trytki.

• Mateusz Abramowicz spokojnie broni strzał Damiana Chmiela.

• I kolejna żółta kartka. Tym razem dla Jarosława Ratajczaka.

• Przewinienie Przemysława Trytki w ofensywie na Adrianie Baście. Doświadczony napastnik Chrobrego nie notuje dobrego występu. Tym bardziej, że zmarnował "jedenastkę".

• Mateusz Klichowicz kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Bartłomiej Dudzic.

• Miłosz Kałahur fauluje blisko swojego pola karnego Michała Iłkowa-Gołąba. Nieźle na bliski słupek centruje Jarosław Ratajczak, skąd głową niecelnie uderzył jeden z głogowian. Po rykoszecie piłka wyszła na korner.

• W odpowiedzi Bartosz Machaj uderza tuż obok prawego słupka! "Dzieje się" w Głogowie!

• Dawit Manojan zmienia Dawida Flaszkę.

• Teraz było groźnie pod drugą bramką! Pusty przelot Mateusza Abramowicza mógł kosztować utratę gola (po główce Marcina Flisa do pustej bramki), ale piłkę sprzed linii bramkowej wybija jeden z głogowian!

• Michał Iłków-Gołąb strzela z okolicy narożnika pola karnego. Piłka ledwie doturlała się do bramkarza gości stojącego na... 5. metrze.

• Michał Piter-Bućko chciał przewrotką uderzyć na bramkę z kilku metrów. Piłki nie trafił, a w ramię obrońcy Chrobrego.

• "Żółtko" dla Daniela Wajsaka za faul.

• I przerwa na uzupełnienie płynów.

• Ożywili się kibice, którzy chyba wrócili z pobliskiego basenu. Do tej pory nie działo się nic godnego uwagi, no może poza kartką ok. 30 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy i zmianami.

• Przemysław Trytko marnuje wyborną okazję! Uderza od niechcenia w środek bramki i Marek Kozioł odbija piłkę nogami!

• Prześlizgnęła się piłka po rękawicach bramkarza Sandecji i mamy karny! Zdaniem sędziego jeden z piłkarzy gości faulował!

• Michał Iłków-Gołąb podłączył się do akcji ofensywnej. Jego dośrodkowanie z prawej strony skutecznie zablokował Miłosz Kałahur. Gospodarze mają jednak rzut rożny.

• ... i pierwsza w Sandecji - Adrian Basta zastępuje kontuzjowanego Dawida Szufryna.

• Ostatnia zmiana w ekipie Chrobrego: Za Damiana Kowalczyka wchodzi Przemysław Trytko...

• Obiecująco wyglądała kontra piłkarzy Grzegorza Nicińskiego. Po centrze na dalszy słupek Damianowi Kowalczykowi nie udało się strzałem głową skierować piłki w stronę bramki Sandecji.

• Serhij Napołow zmienia Michała Boneckiego.

• Ależ zakotłowało się pod bramką gospodarzy! Najpierw strzał Dawida Flaszki z woleja zablokował jeden z obrońców Chrobrego, a po chwili dobitka przelatuje tuż nad poprzeczką!

• Dobry cross Jarosława Ratajczaka na prawą stronę do Michała Iłkowa-Gołąba. Po interwencji obrońcy Sanecji jest aut dla gospodarzy. Spokojnie rozegranie... Wydaje się, że Chrobry i goście nie chcą zrobić sobie "kuku".

• Mateusz Abramowicz wznawia grę z "piątki" po nieudanej akcji Sandecji lewą stroną. Obu ekipom brakuje dokładnego, ostatniego podania.

• Szybka żółta kartka - Marek Wasiluk powalił Macieja Małkowskiego.

• Gospodarze zaczynają drugą połowę.

• Wracamy do Głogowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Chrobry - Sandecja Nowy Sącz. Po pierwszej połowie jest 0:0. Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Sandecją Nowy Sącz.

• +1' Marek Wasiluk wybija piłkę na rzut rożny, przerywając atak Mariusza Gabrycha prawym skrzydłem. Mateusz Abramowicz na raty chwyta futbolówkę.

• Dawid Szufryn wyskoczył najwyżej do wrzutki Macieja Małkowskiego z rzutu wolnego. Piłka po odbiciu się od jego głowy ląduje na górnej siatce.

• O rany... Mariusz Gabrych urwał się rywalowi lewą stroną i w pole karne wbiegał Mateusz Klichowicz. Pierwszy z wymienionych zagrał fatalne przed bramkę gospodarzy. Ta kontra powinna przynieść bramkę do szatni.

• Dawid Flaszka i Maciej Kona walcza w narożniku, blisko pola karnego gospodarzy. Piłka trafia pod nogi Macieja Małkowskiego, który uderza z pola karnego nad poprzeczką.

• Marek Kozioł spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Bartosza Machaja z rzutu wolnego.

• Teraz naprawdę powinien być gol dla gospodarzy! Bartosz Machaj "poklepał" z Sebastianem Boneckim i z lewej strony pola karnego przed bramkę do Damiana Kowalczyka! Ten na wślizgu chciał sfinalizować akcję, ale spóźnił się o kilka sekund!

• W odpowiedzi spróbował Robert Mandrysz i było groźnie - piłka poszybowała tuż nad spojeniem!

• Mariusz Gabrych poradził sobie bez trudu z Markiem Wasilukiem na 25. metrze i zdecydował się na płaskie uderzenie. Piłka minęła o niespełna metr lewy słupek.

• Gospodarze grają w komplecie.

Za to Bartosz Machaj zagrywa w pole karne do nikogo. Chyba że uwzględnimy bramkarza Sandecji, który złapał piłkę do "koszyczka".

• Marek Koził ratuje nowosądeczan! Z najwyższym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką po mocnym strzale Sebastiana Boneckiego!

• Przerwa w grze. Przemysław Stolc ucierpiał w starciu z rywalem i konieczna jest interwencja medyków. Gospodarze będą przez moment grac w "dziesiątkę".

• Kilka łyków i goście ruszyli do ataku lewą stroną. Mateusz Klichowicz na razie nie jest w stanie przedrzeć się w "szesnastkę" - skutecznie radzą sobie z nim stoperzy Chrobrego.

• Przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Ajjjjjj... Ta kontra powinna przynieść prowadzenie dla Chrobrego! Robert Mandrysz świetnie podaje na lewą stronę do niepilnowanego Bartosza Machaja, który bardzo dobrze "zgasił" futbolówkę. Ten zamiast zagrać przed bramkę do Damiana Kowalczyka posyła "świecę" poza linię końcową...

• Rzut wolny dla Sączersów z lewej strony. Wykonanie pozostawiło jednak wiele do życzenia.

• Tym razem krótkie rozegranie i wrzutka na 9. metr, gdzie pewnie interweniuje Marek Kozioł.

• Za to pokazał Bartosz Machaj, jak zyskać korner. Ostro bitą piłkę wybija Grzegorz Baran poza linię końcową, choć niewielki błąd mógł zamienić się w gola samobójczego!

• Damian Chmiel w roli prawoskrzydłowego chciał wywalczyć rzut rożny poprzez nabicie Jarosława Ratajczaka. Nie powiódł mu się ten plan.

• Robi się coraz ciekawiej. Maciej Małkowski centruje z lewego narożnika w pole karne, gdzie jednak górują głogowianie.

• Teraz Marek Wasiluk posyła dalekie zagranie, z pominięciem drugiej linii, do Damiana Kowalczyka. Ten nawet przy "depnięciu" Usaina Bolta nie dobiegłby do piłki. Łapie ją Marek Kozioł.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Macieja Małkowskiego na 5. metr. Marek Wasiluk wybija piłkę głową na rzut rożny. Piłkę wrzuconą z narożnika spokojnie chwyta Mateusz Abramowicz.

• Mateusz Klichowicz próbował ruszyć z piłką w stronę bramki Mateusza Abramowicza, ale nie utrzymał równowagi po starciu z Markiem Wasilukiem. Wbiegł w niego i odbił się jak od ściany. Nie ma mowy o rzucie wolnym dla Sadencji.

• Daniel Wajsak wchodzi na boisko za Szymona Nowickiego.

• Uraz Szymona Nowickiego po ostrym wejściu Michala Pitera-Bućko okazuje się być poważnym. Będzie konieczna zmiana.

• Wygrajcie dla nas, hej Chrobry, wygrajcie dla nas

- apelują kibice gospodarzy.

• Robert Mandrysz uderza z ok. 18 metrów, blisko narożnika pola karnego, wysoko nad bramką. Marek Kozioł wznawia grę z "piątki".

• Rzut wolny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

• Ok. 40 sekund gry i ostre wejście "sankami" Michala Pitera-Bućko w rywala.Arbiter bez wahania sięga do kieszonki. Żółta kartka.

• Sebastian Jarzębak gwiżdże i pierwszą połowę zaczyna Sandecja!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron - kapitanami są obrońcy: Michał Ilków-Gołąb i Dawid Szufryn.

• Rezerwowi Chrobrego: Sławomir Janicki - Michał Michalec, Daniel Wajsak, Michał Pawlik, Serhij Napolov, Damian Sędziak, Przemysław Trytko.

• Obie strony zdobyły w dwóch meczach Fortuny 1 ligi zaledwie jedno "oczko. Piłkarze Grzegorza Nicińskiego, którzy zajmują obecnie 16. miejsce w tabeli, najpierw przegrali u siebie z ŁKS-em Łódź (0:1), a potem w Tychach zremisowali z GKS-em (1:1).

Z kolei znajdująca się "dwa piętra" wyżej Sandecja po prawdziwym rollercoasterze podzieliła się punktami z Chojniczanką (3:3) i uległa Odrze Opole (0:1). Wato odnotować, że te spotkania zawodnicy Tomasza Kafarskiego rozegrali na wyjazdach.

• Ostatnio głogowianie nie rozpieszczają swoich kibiców

• Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Paweł Kapsa - Wiktor Nowak, Adrian Basta, Maciej Korzym, Dawit Manojan, Bartłomiej Dudzic, Kacper Smoleń.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Sebastiana Jarzębaka z Bytomia warto zapoznać się z zapowiedzią:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

• Do trzech razy sztuka? W końcu trzeba się przełamać, ale szczęściu trzeba pomóc! Za 20 minut w Głogowie Chrobry podejmie spadkowicza z LOTTO Ekstraklasy, czyli Sandecję Nowy Sącz!

PBER

Mecz Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz ONLINE! Walka o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie ©Adrian Maras

Fortuna 1 Liga. Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz LIVE! W 3. kolejce Fortuna 1 Ligi do Głogowa przyjedzie Sandecja Nowy Sącz. Goście zagrają z Chrobrym o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Oba zespoły póki co spisują się poniżej oczekiwań.

Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Mecz 3. kolejki Fortuna 1 Ligi zapowiada się na prawdziwy szlagier. Do Głogowa przyjeżdża spadkowicz z Lotto Ekstraklasy, który marzy o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Póki co jednak należy zauważyć, że zarówno Sandecji, jak i aspirującemu do gry ligę wyżej Chrobremu nie idzie najlepiej. Oba zespoły po dwóch kolejkach mają na koncie jeden punkt, dziś może dojść do przełamania i pierwszego zwycięstwa którejś z drużyn, lecz o to nie będzie łatwo.

Chrobry marzy o awansie do Lotto Ekstraklasy od kilku lat. Ostatnie sezony wskazują na to, że głogowianie powoli poprawiają swoje rezultaty i są uznawani za drużynę solidną, a wręcz dobrą, taką, która spokojnie zapewni sobie miejsce w górnej połowie tabeli. Nie jest to jednak oczywiście cel drużyny, jest nim awans, który wywalczyć w obecnych rozgrywkach będzie naprawdę trudno. Nie zanosi się na to, by tegoroczni spadkowicze z najwyższej klasy rozgrywkowej podzielili los spadkowiczów z zeszłego roku.

Razem z Bruk-Betem Termaliką z Lotto Ekstraklasy spadła Sandecja Nowy Sącz, która musi się mierzyć z przebudową zespołu. Drużynę opuściły jej filary, czyli Wojciech Trochim, Michał Gliwa czy Filip Piszczek, a także trener Kazimierz Moskal. Mimo tego w Nowym Sączu nadzieje na awans są spore. Walka z pewnością będzie trudna, bo takie same założenia mają piłkarze z Niecieczy, Katowic, Łodzi czy właśnie Głogowa.

Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV!

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:45. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat na kanale Polsat Sport. Zapraszamy również na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.