Mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. O spokojne...

Mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. O spokojne utrzymanie

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Niebywała historia w Głogowie. Chrobry wygrywa tuż przed ostatnim gwizdkiem.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla CHROBREGO! DOSŁOWNIE W OSTATNIEJ AKCJI MECZU!

• Z tego mogła paść bramka dla Chrobrego. Po zamieszaniu w szesnastce uderzył Piotrowski, ale bardzo źle - chyba nawet w aut.

• Mecz potrwa trzy minuty dłużej.

• Bielica uprzedza jeszcze Benedyczaka. Trwa już czas doliczony.

• Kozak wyjechał z piłką za linię. Blokowało go dwóch rywali.

• Strzał Walskiego zablokowany.

• Zbliżamy się do końca meczu. Wynik raczej nie drgnie. Sandecja skupiona na bronieniu, Chrobry bez szczególnych argmentów.

• Za Ogorzałego wszedł Klichowicz. Sandecja więcej zmian już nie przeprowadzi.

• I jeszcze jedna kartka w meczu. Otrzymał ją Piter-Bućko.

• Kozak zatrzymany przez Bielicę. Dobra, ważna interwencja. Piłkę wystawił Benedyczak.

• Kolejna kartka w meczu. Ukarany został Drewniak.

• Ależ blisko Chrobry! Bielica z kolegami wybijają piłkę. Atakował Benedyczak.

• Przy okazji mamy przerwę w grze na uzupełnienie płynów.

• Ziemann opuścił murawę. Za niego wszedł Piotrowski.

• Walski uderza bardzo nieczysto. W efekcie futbolówka o parę dobrych metrów mija bramkę.

• Kozak za słabo wrzucił z wolnego. Bielica wybił piłkę.

• Chrobry jakby odważniej po przerwie. A przynajmniej w ostatnich minutach sprawia takie wrażenie. Teraz to Sandecja jest wycofana.

• Flis otrzymał żółtą kartkę.

• Gabrych za Korzyma.

• Chrobry próbował zagrozić po kornerach - bez efektu.

• Banaszewski za Lebedyńskiego.

• Korzym bliski przejęcia piłki. Ostatecznie ta wychodzi za linię. Od bramki Szromnik.

• Chmiel z prawej nogi przy lewym słupku! Szromnik wybija przed siebie, a jego kolega z asekuracji za linię końcówą.

• Okazja dla Sandecji. Rzut wolny w okolicy 22-23 metra. Kto się pokusi o strzał?

• - Wyżej, wyżej! - apeluje trener Djurdjević. Jego zespół na razie schowany.

• Korzym znów wbiega przed obrońców, ale źle odgrywa.

• Flis z wolnego obija mur.

• Ilków-Gołąb fauluje wychodzącego na czystą pozycję Korzyma. Żółta kartka.

• Chrobry oddala zagrożenie po rożnym. Było groźnie.

• Kiwka dobra, ale strzał do poprawki. Ziemann za lekko, nad poprzeczką.

• "Wygrajcie dla nas" - skandują kibice. Nie dostrzegamy zmian w składach - poza tą wymuszoną.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka zaczęli piłkarza Chrobrego.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bliżej gola była Sandecja, ale wynik ani nie drgnął. Wracamy po przerwie.

• I kolejny strzał ze strony Sandecji. Tym razem celnie, ale wprost w Szromnika.

• Chyba najlepsza akcja Sandecji. Kończy ją strzałem Kun - nad poprzeczką. Niewiele zabrakło.

• Główka, ale niecelna. Od bramki wznawia Bielica.

• Głęboko wrzuca Kozak, Flis bezpiecznie wybija za linię końcówą. Róg dla Chrobrego.

• Benedyczak wywalczył rzut wolny. Odległość spora, raczej na wrzutkę niż na bezpośredni strzał.

• Czy Chrobry zamierza podjąć dziś jakieś ryzyko? Na razie gra bardzo rozważnie. Rzadko gości pod bramką Sandecji - w ostatnich minutach w ogóle.

• Jeden z obrońców Chrobrego dwukrotnie wybija piłkę - dobre interwencje.

• Małkowski kontuzji nabawił się chyba w momencie oddania strzału. Wydawało nam się, że zarył stopą w murawę.

• Danek w miejsce Małkowskiego.

• Małkowski prosi o zmianę. Ma jakąś kontuzję.

• No nie - to nie miało prawa się udać. Małkowski kopie wysoko nad bramką.

• Okres dość nudnej gry. Brakuje przede wszystkim strzałów.

• Rzut rożny dla Sandecji po dośrodkowaniu Małkowskiego.

• Najwięcej swobody Sandecja ma na prawym skrzydle.

• W Głogowie nie pada, ale jest pochmurnie. Kolejną akcję rozwija Chrobry.

• Tym razem beznadziejnie strzela Benedyczak! Miał "patelnię" w szesnastce, ale jakimś cudem kopnął nad poprzeczką.

• Szromnik faulowany we własnym polu bramkowym. Gwizdek po wrzutce z rożnego.

• Małkowski do Chmiela, ale Chrobry wybija na róg. Podobna akcja do tej sprzed chwili. Należało więcej z niej wycisnąć.

• Dwa zablokowane dośrodkowania Chrobrego.

• Fatalnie Ogorzały! Wbiegł w pole karne, ale z ostrego kąta nie oddał groźnego strzału. Akcja kończy się stratą.

• Przechwyt Chrobrego pod bramką. Benedyczak wybiega do prostopadłego podania, ale znajduje się na pozycji spalonej.

• Bielica ponownie wyłapuje piłkę. Tym razem poszło dośrodkowanie z prawej strony.

• Próba dogrania piłki w pole karne Sandecji - nieudana. Przejmuje Bielica.

• Sporo osób ogląda mecz zza bramy. Widoczność przez szczeble jest całkiem dobra.

• Kibice zapewniają piłkarzy, że są z nimi.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Od środka rozpoczęli przyjezdni.

• Chrobry na pomarańczowo-czarno.

• To pierwszy mecz z kibicami w Głogowie. Sandecja w białych strojach z czarnymi paskami. Jej piłkarzy przywitały oklaski publiczności.

• Jeśli chodzi o jedenastkę Sandecji to w niej doliczyliśmy się czterech zmian. Szansę dostają Walski, Kanach, Korzym czy Chmiel. Nie ma J. Kuźmy, Gabrycha, Szufryna i Danka.

• W Chrobrym zdaje się jedna zmiana w składzie. Nie gra Ratajczak, a wraca Ilków-Gołąb.

• W zeszłej kolejce obie drużyny poległy. Chrobry przegrał z Odrą 0:1, natomiast Sandecja z Wartą 0:2.

• Front burzowy akurat zawędrował na Dolny Śląsk. Za chwilę przekonamy się, w jakich warunkach piłkarze rozpoczną mecz.

• W porze obiadowej zaczynamy 28. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Szesnasty w tabeli Chrobry (31 punktów) zagra z dziesiątą Sandecją (36 punktów). Faworyta tego meczu trudno wskazać.

©Chrobry Głogów

Mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. 28. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpoczniemy na Dolnym Śląsku. W piątek o 15:00 szesnasty zespół zagra z dziesiątym. Relacja LIVE w GOL24 od 15:00.

Mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Chrobry wyhamował. Po dobrym początku roku (dwa zwycięstwa) i niezłym wznowieniu po pandemii (remis i zwycięstwo) zgubił trochę punktów. Przegrał z Odrą i Radomiakiem, a zremisował z GKS Jastrzębie. Z tego powodu znów znalazł się w miejscu, w którym nie chce - miejscu zagrożonym spadkiem.

Dziś Chrobry może wypłynąć na spokojniesze wody. Do zdrowia wrócił Ivan Djurdjević. Trener zespołu tydzień temu doznał ostrego ataku kolki nerkowej. W Opolu zastąpił go drugi trener Maciej Stachowiak.

W Głogowie zagwiżdże Paweł Pskit (Łódź). W rundzie jesiennej górą była Sandecja. Na własnym stadionie wygrała z Chrobrym 3:2. Decydujący okazał się samobój Olivera Praznovskiego z 88 minuty.

Czy Sandecja zawalczy jeszcze o miejsce gwarantujące baraż o ekstraklasę? Na razie nie otrzymała od PZPN-u licencji na grę na tym szczeblu. Na 1 ligę licencję dostała, ale z nadzorem infrastrukturalnym (tak samo jak Chrobry).

Mecz Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo przeprowadzi serwis IPLA TV. Dostęp jest bezpłatny, ale bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy.