Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w...

Chrobry Głogów

2

Stomil Olsztyn

0

• Koniec! Chrobry wygrywa ze Stomilem 2:0 po golach Michalca i Kowalczyka i zgarnia trzy punkty! Dziękujemy za uwagę!

• Ależ zrobiło się groźnie! Z kontrą ruszyli piłkarze Chrobrego. Najpierw strzał oddał Kowalczyk, ale został zablokowany przez Kubana. Swojej szansy szukał też Sędziak, ale minimalnie za mocno!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Bucholc oddał strzał głową, ale bez konsekwencji dla Chrobrego.

• Druga dziś bramka głową. W pierwszej połowie dobrze przymierzył Michalec, a na pięć minut przed końcowym gwizdkiem świetne podanie jednego z kolegów wykorzystuje Kowalczyk.

• GOL! 2:0 dla Chrobrego! Bramkę zdobywa Kowalczyk!

• Rzut wolny dla Stomilu po faulu Ratajczaka. Głowacki posyła piłkę w polu karnym, ale sytuację wyjaśnia Michalec.

• Żółta kartka dla Ratajczaka.

• Fatalne rozegranie rzutu rożnego przez zespół gospodarzy. Od bramki Skiba.

• Ostatnia zmiana w Stomilu. Zszedł Stromecki, wszedł Jegliński.

• Przed szansą stanął Śledź, który dostał dobrą piłkę od Głowackiego z lewego skrzydła, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Abramowicza!

• Żółtą kartką ukarany Stromecki.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Góral, wszedł Śledź.

• Poprzeczka ratuje Stomil po strzale Napołowa!

• Pierwsza zmiana w Stomilu. Zszedł Kun, wszedł Zając.

• Z dystansu huknął Pawlik. Wysoko nad bramką Skiby.

• Zmiana w Chrobrym. Zszedł Michalec, wszedł Machaj.

• Rzut wolny dla Stomilu. Głowacki zdecydował się na dośrodkowanie, ale czujny był Michalec, który wybił piłkę.

• Teraz na uderzenie zdecydował się Lech, ale znów wybili obrońcy Chrobrego!

• Głowacki z lewej strony dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy Chrobrego. Mogło być groźnie.

• Żółta kartka dla Piotra Głowackiego.

• Żółta kartka dla Pawlika.

• Druga, wymuszona zmiana w Chrobrym. Z urazem boisko opuści Borecki, wejdzie Sędziak.

• Świetne podanie Kuna do Głowackiego w pole karne, ale ten mija się z piłką!

• Bardzo dobra akcja Stomilu. Kun do Lecha, ten odegrał do Górala, ale młody napastnik źle przyjął piłkę i stracił ją na rzecz Repki.

• Żółta kartka dla Maćkowskiego.

• Wracamy do Głogowa i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry prowadzi 1:0 ze Stomilem po golu Michalca z początku meczu. Kilka minut przed przerwą kontuzji doznał kapitan Chrobrego Ilków-Gołąb. Do Głogowa wrócimy za kwadrans!

• Repka zablokował strzał Głowackiego z dystansu.

• Przymusowa zmiana w zespole Chrobrego. Kontuzji doznał Ilków-Gołąb i on opuści boisko, a w jego miejsce wejdzie Repka.

• Dobre zagranie Kowalczyka przed 11 metr, ale czujny Wełnicki. Wybił piłkę i oddalił zagrożenie.

• Tym razem Stromecki faulował Boreckiego.

• Jarosz faulował Kowalczyka. Rzut wolny dla Chrobrego. Piłka dotarła w pole karne Skiby, ale poradzili sobie obrońcy Stomilu i oddalili zagrożenie.

• Strzał z dystansu Stromeckiego, ale piłka wpada prosto do koszyczka Abramowicza.

• Piłka po zgraniu Głowackiego toczy się wzdłuż linii bramkowej, ale nie wpada do bramki!

• Bucholc z prawej strony, chciał podać do Głowackiego, ale został zablokowany przez dwóch obrońców Chrobrego. Jeszcze rzut rożny dla Stomilu, ale bez zagrożenia w polu karnym Abramowicza.

• Pawlik znów nieprzepisowo zatrzymał Stromeckiego. Rzut wolny dla Stomilu.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Głowackiego w pole karne. Był tam Trojak, wygrał pojedynek z rywalem, oddał strzał, ale piłka poleciała obok dalszego słupka.

• Kolejne przewinienie, tym razem jednego z graczy Stomilu nieprzepisowo powstrzymał Zejdler. Kolejny rzut wolny dla Stomilu.

• Pawlik faulował Lecha w środku boiska. Rzut wolny dla Stomilu.

• Rzut wolny dla Stomilu po faulu na Stromeckim. Głowacki w pole karne, na Wełnickiego. Stoper Stomilu oddał zbyt lekki strzał, a piłka znalazła się w rękach Abramowicza.

• Stomil nie stworzył zagrożenia ani z rzutu wolnego, ani z rzutu rożnego. Szyba kontra Chrobrego, ale jednego z zawodników gospodarzy powstrzymał Stromecki.

• Ratajczak faulował Kuna z prawej strony boiska. Rzut wolny dla Stomilu.

• Znów groźnie w polu karnym Chrobrego! Rzut rożny dla gości, najwyżej wyskoczył Góral, oddał strzał głową, ale obok bramki Abramowicza!

• Kontra Stomilu i indywidualna akcja Górala. Napastnik Dumy Warmii oddał groźny strzał, broni Abramowicz!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła wprost na głowę niepilnowanego Michalca, który pokonał Skibę. Ogromny błąd defensywy Stomilu. Chrobry prowadzi 1:0.

• GOL! Chrobry obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobywa Michalec!

• Maćkowski przedarł się prawą stroną i zdołał zagrać do Kowalczyka, a ten wywalczył rzut rożny.

• Głowacki zdecydował się na strzał z dystansu. Dodajmy, bardzo niecelny. Grę wznowi za chwilę Abramowicz.

• W środku pola nieprzepisowo zatrzymany Trojak. Piłka dla Stomilu.

• Zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Stomilu. Strzał Kowalczyka został jednak zablokowany przez Jarosza.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca.

• W Głogowie Stomil wciąż będzie musiał radzić sobie bez lewego obrońcy Remigiusza Szywacza, który w Chojnicach złamał nadgarstek. W kadrze zabraknie również Wołodymyra Tanczyka.

• Przed tygodniem Stomil wrócił na własny obiekt, gdzie podejmował Odrę Opole i walczył o przełamanie niechlubnej passy — pięciu porażek z rzędu. Sytuacja podopiecznych Kieresia przed tym meczem była fatalna, bo zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Duma Warmii wygrała 2:1, a golkipera Odry pokonywali Grzegorz Lech i Marcin Stromecki.

• Poprzednia kolejka była udana dla głogowian, którzy wybrali się do Niecieczy, by zmierzyć się z Bruk-Bet Termalicą. Schodząc na przerwę, nie było im do śmiechu, bo w 37. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Artem Putiwcew. Rozmowa w szatni przyniosła efekty, bo druga połowa należała do Chrobrego. W 65. minucie do wyrównania doprowadził Michał Borecki, a gola na wagę trzech punktów strzelił Damian Kowalczyk.

• Witamy w relacji LIVE z meczu Fortuna 1 Ligi. Chrobry Głogów podejmuje Stomil Olsztyn. Pierwszy gwizdek o godz. 18.

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE 29.09.2018. 12. kolejkę Fortuna 1 Ligi rozpoczniemy w Głogowie. O godz. 18 Chrobry podejmie Stomil Olsztyn. Piłkarze Kamila Kieresia kilka dni temu w końcu wrócili na własny obiekt przy ulicy Piłsudskiego 69A, jednak dziś czeka ich kolejna, długa podróż do domu. Czy Duma Warmii przywiezie z Głogowa jakiekolwiek punkty? Tego dowiemy się wieczorem. Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn?

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Zanim przypomnimy, jak obie drużyny radziły sobie w poprzedniej kolejce, to warto wspomnieć o pucharowych rozstrzygnięciach, jakie miały miejsce w środku tygodnia.
Dzisiejsi goście z Olsztyna pojechali do Wejherowa, gdzie mierzyli się z drugoligowym Gryfem. Trener Kamil Kiereś postawił na nieco inną jedenastkę od tej, która dziś wybiegnie na boisko w Głogowie. Szansę dostali głównie rezerwowi, a także ci, którzy nie mieścili się do meczowej osiemnastki. Tak czy inaczej, Stomil pewnie wygrał 3:1 po dwóch bramkach Tomasza Zająca i jednym trafieniu Łukasza Sołowieja. Jeszcze ciekawiej było w Głubczycach, gdzie Chrobry spotkał się z miejscową Polonią. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Nicińskiego pokonała czwartoligowca aż 8:0. Trzy bramki padły łupem Konrada Kaczmarka, dwie Jakuba Bacha, po jednym golu strzelili Maciej Kona i Szymon Nowicki, a tuż przed przerwą własnego bramkarza pokonał Kacper Fedorowicz.

Przed tygodniem Stomil wrócił na własny obiekt, zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 69A, gdzie podejmował Odrę Opole i walczył o przełamanie niechlubnej passy — pięciu porażek z rzędu. Sytuacja podopiecznych Kieresia przed tym meczem była fatalna, bo zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Kibice w Olsztynie stęsknili się jednak za Fortuna 1 Ligą, o czym świadczy trzecia, największa frekwencja w 11. kolejce. Ich drużyna nie zawiodła. Duma Warmii wygrała 2:1, a golkipera Odry pokonywali Grzegorz Lech i Marcin Stromecki. Choć zespół gości obudził się w końcówce i zdołał zdobyć bramkę kontaktową, to na doprowadzenie do remisu zabrakło zarówno sił, jak i czasu.

W Głogowie Stomil wciąż będzie musiał radzić sobie bez lewego obrońcy Remigiusza Szywacza, który w Chojnicach złamał nadgarstek. W kadrze zabraknie również Wołodymyra Tanczyka, a lukę po nim wypełni strzelec dwóch goli z 1/32 Pucharu Polski — Zając. Do podstawowego składu po przymusowej pauzie za kartki wraca Sołowiej.

Poprzednia kolejka była udana też dla głogowian, którzy wybrali się do Niecieczy, by zmierzyć się z Bruk-Bet Termalicą. Schodząc na przerwę, nie było im do śmiechu, bo w 37. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Artem Putiwcew. Rozmowa w szatni przyniosła efekty, bo druga połowa należała do Chrobrego. W 65. minucie do wyrównania doprowadził Michał Borecki, a gola na wagę trzech punktów strzelił Damian Kowalczyk.

Kilka dni temu, gdy oczy kibiców zwrócone były na 1/32 Pucharu Polski, Chrobry się wzmocnił. Mowa oczywiście o transferze Szymona Drewniaka. 25-letni pomocnik w poprzednim sezonie 21 razy wybiegł na ekstraklasowe boiska w barwach Cracovii. Tym samym jest to jego powrót do Głogowa. W sezonie 2015/16 zanotował 33 występy w Chrobrym i strzelił dla pierwszoligowca trzy gole.

Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca. W obecnym sezonie był rozjemcą w sześciu spotkaniach, w których trakcie pokazał 27 żółtych kartek i dwie czerwone.

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn od godz. 17:45 w Polsacie Sport Extra. Początek spotkania o godz. 18. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

18:00 mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn