Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Jedni i drudzy...

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. Jedni i drudzy złapali zadyszkę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 12. kolejka
2020-11-13 17:40

Chrobry Głogów

3

Stomil Olsztyn

0

• Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. Życzymy miłego wieczoru! Dobranoc!

• W drugim dzisiejszym meczu Fortuna 1. Ligi Arka Gdynia przegrał na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów 1:2.

• Koniec meczu w Głogowie! Chrobry pewnie wygrywa ze Stomilem Olsztyn 3:0, chociaż pierwsza połowa meczu wcale tego nie zapowiadała.

• Jeszcze Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• W końcówce meczu Damian Kowalczyk ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po wielu zmianach obraz spotkania nie wygląda zbyt interesująco. Stomil już bez nadziei, ale próbuje konstruować sytuacje. Natomiast Chrobry dobrze się broni i raczej nie sprawia wrażenia że może za chwilę stracić bramkę.

• Oraz za Wiktora Biedrzyckiego pojawia się Hubert Sadowski.

• Za Wojciecha Łuczaka pojawia się Hubert Szramka.

• Sebastian Jarosz zmienia Grzegorza Kuświka.

• Jurich Carolina pojawia się w miejsce Jakuba Staszaka.

• Damian Kowalczyk wchodzi w miejsce Mikołaja Lebedyńskiego.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Dominik Piła zmienił Patryka Bryłę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę!

• Maksymilian Banaszewski faulowany w polu karnym Stomilu i mamy drugi rzut karny dla Chrobrego!

• Druga zmiana w szeregach Chrobrego Głogów. Marcel Ziemann pojawia się w miejsce Mateusza Machaja

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu dla gracza gości, a ukarany nią Serafin Szota.

• Świetna indywidualna akcja Mikołaja Lebedyńskiego! Snajper Chrobrego wpadł w pole karne, zakręcił rywalem i mocnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Mikołaj Lebedyński podwyższa wynik meczu na 2:0!

• Obraz spotkania nieco się wyrównał. Po początkowej przewadze gospodarzy, wreszcie Stomil dochodzi do głosu, ale na razie niewiele z tego wynika. Nie stwarzają sobie sytuacji jak w pierwszej części meczu.

• Patryk Bryła mocno ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników w środku pola.

• Druga odsłona spotkania ma zupełnie inny przebieg. Teraz gospodarze przejęli inicjatywę, to oni utrzymują się przy piłce i próbują podwyższyć wynik.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Michał Ilków-Gołąb, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast w ekipie Stomilu Janusz Bucholc wchodzi w miejsce Damiana Sieranta.

• W przerwie zmiana w barwach Chrobrego Głogów. Przemysław Stolc zmienia Kamila Juraszka.

• Na drugą część meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Głogowie. Chrobry niespodziewanie prowadzi ze Stomilem 1:0.

• Mikołaj Lebedyński w ładny sposób wpadł w pole karne gości po czym oddał strzał, który wylądował na aucie.

• Ostre starcie w środku pola, ale arbiter tym razem nie wyciągnął z kieszeni żółtej kartki.

• Maciej Spychała ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po raz kolejny indywidualnie Maksymilian Banaszewski, ale w decydującym momencie została mu odebrana piłka.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Mateusz Machaj pewnym uderzeniem daje prowadzenie dla Chrobrego!

• Grzegorz Kuświk ukarany żółtą kartką za dyskusję.

• Damian Byrtek sfaulował we własnym polu karnym Tomasza Cywkę i niespodziewanie Chrobry Głogów otrzymuje rzut karny!

• Maksymilian Banaszewski zdecydował się na indywidualną akcję, wpadł w pole karne Stomilu i uderzył mocno, ale Piotr Skiba świetnie obronił strzał.

• Damian Sierant ruszył prawą stroną boiska, wpadł w pole karne gości i uderzył lewą nogą. Piłka po jego strzale zatrzymała się gdzieś w gąszczu nóg obrońców rywali.

• W odpowiedzi w polu karnym Chrobrego znalazł się Koki Hinokio, ale Japończyk uderzył minimalnie niecelnie.

• Pierwszy rzut rożny dla Chrobrego w tym spotkaniu po akcji Banaszewskiego z prawej strony.

• Znakomita szansa do zdobycia bramki dla Stomilu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Grzegorz Kuświk! Doświadczony snajper Stomilu strzałem głową trafił w słupek bramki gospodarzy!

• Stomil na razie zdecydowanie przeważa, jednak Chrobry za każdym razem wychodzi obronną ręką. Poza jedną znakomitą okazją, goście nie stworzyli sobie jeszcze dogodnej okazji do zdobycia bramki.

• Kolejny rzut rożny dla Stomilu po zablokowanej próbie dośrodkowania.

• Wojciech Łuczak zdecydował się na strzał z okolic pola karnego gospodarzy, ale zrobił to zbyt lekko i Kacper Bieszczad mógł spokojnie interweniować.

• Koki Hinokio zdecydował się na indywidualną akcję, ale ostatecznie Japończyk stracił piłkę pod polem karnym gospodarzy.

• Znakomita szansa Stomilu na objęcie prowadzenia! Po strzale z dystansu świetną paradą popisał się Kacper Bieszczad, a dobitka przewrotką Pawła Oleksego okazała się minimalnie niecelna!

• Wojciech Łuczak zagrał wprost w ręce Kacpra Bieszczada.

• Stomil Olsztyn miał szansę z rzutu rożnego, ale po raz kolejny niedokładnie dośrodkowanie.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego zdecydowanie zbyt krótkie i Stomil traci szansę na zagrożenie bramki Chrobrego.

• Pierwsze sekundy i już faul na połowie gospodarzy i Stomil będzie miał szansę na stworzenie zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek arbitra Patryka Gryckiewicza oznajmia początek meczu!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie stadionu w Głogowie. Za moment początek tego spotkania.

• Ławka rezerwowych Chrobrego Głogów: Makuchowski (Br), Antochow, Kowalczyk, Michalczyk, Piła, Piotrowski, Ratajczak, Stolc, Ziemann.

• Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Kanclerz (Br.), Bucholc, Carolica, Jarosz, Loshi, Sadowski, Straus, Szramka, van Weert.

• Już za kilka minut rozpocznie się to spotkanie, a więc to najlepszy czas by podać ławki rezerwowych obu zespołów.

• Dzisiejszy mecz nie zapowiada wielkich emocji. W poprzednim sezonie w bezpośrednich starciach obu drużyn dwukrotnie padł bezbramkowy remis.

• W poprzedni weekend Chrobry został rozbity w Łodzi z meczu z ŁKS-em aż 0:4, natomiast Stomil Olsztyn na własnym stadionie przegrał z Radomiakiem Radom 0:1.

• Dzisiejsze spotkanie będzie dla obu zespołów meczem na tak zwane "Przełamanie". Chrobry nie wygrał ostatnich sześciu spotkań, natomiast Stomil Olsztyn od czterech kolejek nie może wygrać spotkania.

• Oba zespoły można znaleźć dopiero w dolnej części tabeli. Chrobry z dorobkiem zaledwie dziewięciu punków zajmuje czternaste miejsce w lidze. Natomiast Stomil Olsztyn jednym "oczkiem" więcej plasuje się o jedną pozycję wyżej.

• W meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi Chrobry Głogów zmierzy się na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn. Na relacją na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Chrobry - Stomil LIVE! Jedni i drudzy złapali zadyszkę

Chrobry - Stomil LIVE! Jedni i drudzy złapali zadyszkę ©Fot. Krzysztof Szymczak

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE. To spotkanie 12. kolejki Fortuna 1 Ligi jest szansą na przełamanie. Gospodarze nie wygrali żadnego z sześciu ostatnich meczów, natomiast goście żadnego z czterech ostatnich. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn ONLINE

Chrobry liże rany po meczu z ŁKS Łódź. Faworyt do awansu rozbił go po przerwie. Wtedy padłby bowiem wszystkie cztery bramki autorstwa hiszpańskich zawodników. - Byliśmy ciekawi, jak to będzie wyglądało po trzech tygodniach przerwy.
Brakowało nam środkowych obrońców; czy to z powodu urazów, czy zakażeń. To zmieniło obraz rzeczywistości (...) Chcieliśmy się przeciwstawić, ale to się udawało głównie na początku. Mieliśmy problemy z organizacją defensywy - wyjaśniał na konferencji trener Ivan Djurdjević.

Na trzecią wygraną w lidze Chrobry czeka od 19 września. Przez ten długi czas oczekiwania zdążył przegrać cztery razy (i dwa razy zremisować). Stomil również oczekuje trzeciego zwycięstwa, ale nieco krócej, bo od 30 września. Ostatnio sposób znalazł na niego Radomiak Radom (0:1).

- Czeka nas trudne spotkanie w Głogowie. Gramy z sąsiadem w tabeli, który posiada solidnych zawodników. W zeszłym sezonie Chrobry zajął siódme miejsce, więc apetyty zostały rozbudzone - tłumaczy trener Stomilu, Adam Majewski. - Ten tydzień będzie bardzo intensywny, bo zagramy trzy mecze. Cieszy, że wszyscy wracają do zdrowia. Jest pole maneweru.

Mecz Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz za 5 złotych w aplikacji IPLA TV. Relacja LIVE od godziny 17:40 w GOL24.pl. Zapraszamy!