Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lider obawia się tego wyjazdu

PKO Ekstraklasa, 30. kolejka
2019-04-13 18:00

Cracovia

4

Lechia Gdańsk

2

• Koniec! Lechia przegrywa z Cracovią 2:4 i tym samym Legia Warszawa zrównuje się z nimi punktami! Walka o mistrzostwo nabiera rumieńców!

• Filip Mladenović ukarany żółtą kartką.

• Daniel Pik zmienia jeszcze Airama Cabrerę, który zasłużył na brawa, którymi został obsypany.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Świetne prostopadłe podanie do byłego zawodnika Ruchu Chorzów, który pięknym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Lipski daje nadzieje swoim kolegom!

• Airam Cabrera uderzył bardzo mocno, ale Dusan Kuciak ratuje swój zespół.

• Dusan Kuciak wyszedł z bramki, popełnił błąd i próbował to wykorzystać Hernandez. Nie udało mu się jednak skierować piłki do siatki.

• Jakub Arak zmienia strzelca pierwszej bramki tego meczu - Flavio Paixao.

• Cornel Rapa wchodzi, a schodzi Diego Ferraresso.

• Diego Ferraresso ukarany żółtą kartką.

• Cudowny strzał Hernandeza z rzutu wolnego! Rezerwowy Cracovii huknął w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Javi Hernandez i Lechia jest na kolanach!

• Artur Sobiech ukarany żółtą kartką.

• Javi Hernandez wchodzi w miejsce Filipa Piszczka.

• Dusan Kuciak ratuje swój zespół przed stratą bramki! Świetny strzał oddał Dimun!

• Ogromne zamieszanie pod bramką Lechii wykorzystał Airam Cabrera, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Airam Cabrera podwyższa prowadzenie!

• Michal Pesković wyłapuje groźne dośrodkowanie rywala.

• Tomasz Makowski zmienia Daniela Łukasika.

• Świetne wyjście do głowy Piszczka, który z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Piszczek daje prowadzenie Cracovii!

• Michał Mak nie wyszedł na drugą połowę, gdyż zmienił go Lukas Haraslin.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu. Cracovia remisuje 1:1 z Lechią Gdańsk.

• Zbyt słaby strzał Mladenovicia. Pesković tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Airam Cabrera pewnie wykorzystuje rzut karny!

• Oczywiście za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Cracovii! Karol Fila zagrywa ręką w swoim polu karnym.

• Znowu było groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale tym razem Pesković zdołał wybić piłkę.

• Michał Mak uderzył głową z 5 metrów, ale nie trafił w bramkę!

• Michał Mak ogląda żółtą kartkę.

• Mateusz Wdowiak na spalonym i szansa na remis zmarnowana.

• Kapitan Lechii świetnie wybiegł do piłki zagranej z rzutu rożnego i strzałem głową daje prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Flavio Paixao wpisuje się na listę strzelców!

• Bardzo dobre prostopadłe podanie, ale Airam Cabrera został uprzedzony przez Dusana Kuciaka.

• Niecelne uderzenie Mateusza Wdowiaka. Gdyby lepiej się przyłożył to Dusan Kuciak miałby dużo problemów.

• Było groźnie! Flavio Paixao nie trafia jednak w światło bramki.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Lechia jest jedynym klubem, który aktualnie walczy o podwójną koronę. Są liderem Ekstraklasy, a w środę wywalczyli awans do finału Pucharu Polski. Czy uda im wygrać oba trofea?

• Mimo, że Cracovia swój cel na rundę zasadniczą już spełniła to nie ma mowy o odpuszczeniu pojedynku z Lechią. Michał Probierz zapowiada walkę o trzy punkty, a później o miejsce premiujące Europejskie Puchary. Czy im się to uda?

• Dzień dobry! Cracovia ma już zapewnione miejsce w grupie mistrzowskiej. Teraz zmierzą się z Lechią, która chce utrzymać przewagę nad drugą Legią Warszawa. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!

Bartłomiej Modzelewski

Cracovia - Lechia Gdańsk

Cracovia - Lechia LIVE! Gotowi na lidera ©Piotr Hukało

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE. Lechia w tym sezonie robi furorę. Nie dość, że prowadzą w tabeli Lotto Ekstraklasy to jeszcze awansowali do finału Pucharu Polski. W 30 kolejce powalczą z Cracovią o utrzymanie trzypunktowej przewagi nad Legią Warszawa. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk ONLINE

Piotr Stokowiec jest wychwalany pod niebiosa. Nikogo to nie dziwi, w końcu zrobił wynik ponad stan i kibice w Gdańsku w końcu mają powody do zadowolenia. Jego zespół już ma praktycznie pewne miejsce lidera w rundzie finałowej.
Trzeba jednak być maksymalnie skoncentrowanym w ostatnim meczu. Gdańszczanie czują oddech Legii na plecach, a patrząc na doświadczenie to Warszawiacy są w uprzywilejowanej sytuacji, więc każde punkty są teraz na wagę złota.

Szkoleniowiec Lechii nie boi się ryzykować. W półfinale Pucharu Polski zdecydował się ściągnąć dwóch zawodników, którzy w trakcie meczu pojawili się na murawie. Taka sytuacja nie zdarza się często, ale sam Piotr Stokowiec wytłumaczył te roszady względami taktycznymi.

– Wiedziałem, że w końcówce będą dośrodkowania na kolejnego wysokiego zawodnika. Gdy robili zmiany, to obawiałem się, że sekcja koszykarska wchodzi na boisko. Staraliśmy się reagować, stąd zmiany, które nie były spowodowane tym, że moi piłkarze grali słabo. Po prostu chcieliśmy wpuścić wysokiego gracza.

Oglądaj mecz Cracovia - Lechia Gdańsk na żywo online w Player.pl >>>

Nieszablonowe decyzje jak na razie przynoszą efekty, tak więc Cracovie czeka bardzo ciężka przeprawa. Plusem tej sytuacji jest fakt, że Pasy zapewniły już sobie awans do górnej ósemki. Odpuszczania na pewno nie będzie. Jeżeli wyniki ułożą się po myśli zawodników Michała Probierza to do podium tracić będą tylko 3 punkty. To może być istotne, ponieważ jeżeli to Jagiellonia wygra Puchar Polski to czwarta pozycja nie zapewni miejsca w Europejskich Pucharach, dlatego Cracovia musi walczyć o podium.

- Mamy już zapewnione miejsce w górnej "ósemce" i chcemy walczyć o europejskie puchary. Ten mecz to dla nas początek rundy finałowej. Zrobimy wszystko, aby wywalczyć trzecie miejsce, a może i drugie - mówił na przedmeczowej konferencji Michał Probierz.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i to nawet mimo tego, że obie drużyny spełniły już swoje cele na rundę zasadniczą. Zwycięstwo może okazać się bardzo ważne w ostatecznym rozrachunku, więc po obu stronach spodziewamy się zaciętej walki.

Sonda

Lotto Ekstraklasa. Kto wygra mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk?

Nie zagrają w meczu Cracovia - Lechia:

Cracovia: Budziński (kontuzja), Oliva (decyzja trenera)
Lechia: Wolski (kontuzja), Augustyn (kartki), Wojtkowiak (rezerwy). Sobiech (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie Cracovia - Lechia:

Lechia - Cracovia 1:0 (Ekstraklasa, 10.11.2018)
Lechia - Cracovia 0:0 (Ekstraklasa, 23.04.2018)
Cracovia - Lechia 2:1 (Ekstraklasa, 24.11.2017)

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z tego meczu będzie można śledzić w Canal+ Now i TVP 2. W internecie transmisja dostępna na stronach ncplusgo.pl i sport.tvp.pl, a także w aplikacji Canal+ Sport Online. Dla Canal+ Now skomentuje duet Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski. W TVP usłyszymy Szymona Borczucha i Sebastiana Milę. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.