Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2018-09-02 18:00

Cracovia

0

Legia Warszawa

0

• Bardzo słaby mecz, ale końcówka dała nam sporo emocji! Zarówno Legia, jak i Cracovia mogli jeszcze zwyciężyć w tym meczu! Teraz jednak Cracovia pozostaje w strefie spadkowej, a Legia do lidera traci 6 punktów.

• Teraz to Cracovia mogła przechylić Szalę na swoją stronę! Javi nie trafia do pustej bramki z 16 metra! I po tej akcji sędzia kończy ten mecz!

• Co tu się dzieje! Cafu teraz trafia z 2 metrów w poprzeczkę! Legia powinna prowadzić!

• 4 minuty doliczone do drugiej części tego meczu!

• Jak to nie wpadło! Michał Kucharczyk dograł w pole karne, a Antolić z metra trafił prosto w Gostomskiego! Nieprawdopodobne!

• Radosław Cierzniak świetnie wyprowadził piłkę, a później Pasquato bardzo złym podaniem zepsuł cała kontrę Legii.

• Bezsensowne, kompletnie niezrozumiałe podanie Kucharczyka. Legia bez powodu traci piłkę.

• Cristian Pasquato wchodzi w miejsce Carlitosa. To była ostatnia zmiana tego meczu.

• Domagoj Antolić przerwał akcję przeciwnika i został ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Wdowiak zmienił Airama Cabrerę. Limit zmian Cracovii został wykorzystany.

• Carlitos znakomicie ułożył sobie piłkę, a później mocny strzałem próbował pokonać bramkarza gospodarzy! Gostomski był jednak na posterunku.

• Bardzo dobra okazja Serafina! Rezerwowy Cracovii wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał szybuje obok bramki!

• Michał Kucharczyk zmienia Sebastiana Szymańskiego, który nie zaliczy tego meczu do udanych..

• Sprytne, sytuacyjne uderzenie Diego. Piłka poszybowała bardzo daleko od celu.

• Milan Dimun schodzi, a wchodzi Jakub Serafin.

• Posypały się żółte kartki dla zawodników gospodarzy. Tym razem na tapecie jest Cornel Rapa.

• Fatalne to za mało powiedziane. Zagranie Szymańskiego z rzutu wolnego było tragiczne.. piłka poszybowała gdzieś w trybuny.

• Kolejna kartka dla gracza Cracovii. Javi Hernandez wyciął równo z ziemią Pawła Stolarskiego i zasłużenie trafia do notesu sędziego.

• Milan Dimun zbyt wysoko podniósł nogę i za to zagranie został ukarany żółtym kartonikiem.

• Carlitos zdecydowanie zbyt długo bawił się z rywalami i stracił piłkę.

• Sebastian Strózik wchodzi w miejsce Siedera Sierderowa.

• Co za próba Carlitosa! Hiszpan próbował zaskoczyć Gostomskiego strzałem z 40 metra! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Dobre dośrodkowanie Hlouska w pole karne Cracovii. Tam jednak Helik spokojnie zagrywa głową do swojego bramkarza.

• Bardzo mocne uderzenie Diego, które ląduje jednak w trybunach.

• Bardzo duży błąd Mateusza Wieteski w wyprowadzeniu piłki. Młody obrońca Legii miał szczęście, że asekurował go Artur Jędrzejczyk.

• Cornel Rapa powinien mieć bramkę na koncie! Otrzymał znakomite podanie, ale nie zdołał skierować piłki do praktycznie pustej bramki!

• Bardzo długa wymiana podań Cracovii. Później jednak Janusz Gol podał wręcz tragicznie i Cracovia straciła posiadanie.

• Obie drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian! Od środka zaczęli goście!

• Po 2 strzały i po jednym celnym. Tak wyglądają statystki tego meczu. Ciężko się to wszystko ogląda.

• Koniec pierwszej części meczu.

• Paweł Stolarski kolejnym zawodnikiem Legii , który został ukarany żółtą kartką.

• Najgroźniejsza akcja tego meczu! Piłka spadła pod nogi Cornela Rapy, ale Radosław Cierzniak cudownie broni jego strzał!

• Carlitos próbował indywidualną akcją zaskoczyć defensywę Cracovii. W ostatniej chwili Helik wybił mu piłkę spod nóg.

• Dobre, mocne dośrodkowanie Szymańskiego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Legii i minęła bramkę Gostomskiego.

• Dobra, indywidualna akcja Carltiosa. Hiszpan kilkoma zwodami "wkręcił" w ziemię defensorów Cracovii. Dośrodkowanie było jednak niecelne.

• Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego. Piłka z rogu poleciała na drugi koniec boiska.

• 76% posiadania piłki na korzyść Cracovii.

• Dominik Nagy za bezsensowny faul zostaje ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Szymański próbował dograć w pole karne zewnętrzną częścią stopy. Gostomski spokojnie wyłapuje piłkę.

• Ricardo Sa Pinto łata dziurę w obronie. Jose Kante opuszcza boisko, a wchodzi Mateusz Wieteska.

• Javier Hernandez uderzył z rzutu wolnego, jednak prosto w mur.

• Co teraz zrobił Michał Pazdan!? Środkowy obrońca Legii dał się wyprzedzić, a później sfaulował rywala, gdy ten wychodził sam na sam z bramkarzem! Legia od 12 minuty będzie grała w 10!

• Niezła wymiana podań przez zawodników Legii. Później jednak Jose Kante fauluje w ofensywie i Cracovia jest w posiadaniu.

• Bardzo słabe podanie Carlitosa. Legia traci piłkę.

• Dwa kornery Wojskowych. Pierwszy był dużo groźniejszy, ale żaden nie skończył się nawet strzałem na bramkę.

• Pierwsza akcja Legii i goście będą mieli szansę na bramkę z rzutu rożnego.

• Paweł Gil dał znak i gospodarze rozpoczęli mecz!

• Hymn Cracovii zostaje odśpiewany przez kibiców, a piłkarze obu drużyn wychodzą z tunelu!

• 13,5 roku temu ostatnio Cracovia dała radę wygrać z Legią... Teraz obie drużyny znajdują się w niemałym kryzysie, więc szansę są mocno wyrównane.

• W porównaniu z tragiczną porażka przeciwko Wiśle Płock w defensywie Legii pozostał tylko jeden gracz. Jest Artur Jędrzejczyk, który przesunięty został na środek obrony. Zrobiło się też miejsce dla Pawła Stolarskiego. Prawy obrońca zaliczy swój debiut w barwach Legii.

• W składzie Cracovii natomiast możemy zobaczyć nowe, ale bardzo znajome dla fanów polskiej piłki twarze. Po 5 latach do Ekstraklasy wraca Janusz Gol, który rozegra dzisiaj mecz przeciwko drużynie, z której odszedł za granice. Do Polski wraca również Airam Cabrera. Hiszpan szalał w barwach Korony Kielce w sezonie 2015/2016.

• Widzimy dzisiaj jedno wielkie zaskoczenie w składzie Legii. W bramce mistrza Polski po bardzo długim czasie nie zobaczymy Arkadiusza Malarza, a Radosława Cierzniaka. Bramkarz Wojskowych bardzo długo czekał na swoją szansę i dzisiaj takową otrzyma. Czy będzie to dobry ruch trenera Ricardo Sa Pinto?

• Dzień dobry Państwu! Z tej strony serdecznie kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 20 minut rozbrzmi gwizdek, który rozpocznie pojedynek pomiędzy Cracovią, a Legią! Zapraszam na relację LIVE z tego widowiska!

JCZ

Cracovia - Legia LIVE! Kryzysowe granie przy Kałuży

Cracovia - Legia LIVE! Kryzysowe granie przy Kałuży ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Na zakończenie 7. kolejki Lotto Ekstraklasy do akcji wkroczą drużyny, które zawodzą na całej linii. Zwycięstwo jednych bądź drugich uspokoi nieco sytuację, tym bardziej że czeka nas przerwa na spotkania międzynarodowe. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE

Michał Probierz przeszacował możliwości swojego zespołu, deklarując przed sezonem walkę o mistrzostwo. Chociaż z tych słów zdążył się wycofać, to ciągną się za nim aż do dzisiaj. Na obronę trenera działają różne okoliczności, które wyniknęły w ostatnim czasie; od kontuzji nowych zawodników, przez konflikt z Miroslavem Covilo, który zdobył wczoraj pierwszą bramkę dla Lugano, po indywidualne wpadki w poszczególnych spotkaniach. Tydzień temu nie popisał się np. Marcin Budziński, który nierozważnym faulem z 12 minuty zepsuł cały plan na mecz z Piastem Gliwice (1:3).

Cracovia jest na samym dnie tabeli. Obok Pogoni Szczecin pozostaje jedyną drużyną, która nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. Na jej dorobek złożyły się tylko remisy z przedstawicielami Pomorza - "Portowcami" właśnie oraz Arką Gdynia. Czy przełom nastąpi właśnie dzisiaj? Na finiszu letniego okienka prezes Janusz Filipiak dał zielone światło na zakontraktowanie Janusza Gola, Airama Cabrery oraz dwóch młodych Brazylijczyków. Polak z Hiszpanem mają z marszu wskoczyć do wyjściowego składu. To bowiem na brak rozgrywającego i skutecznego napastnika Probierz narzekał najbardziej.

Oglądaj mecz Cracovia - Legia Warszawa na żywo online w Player.pl >>>

W Legii atmosfera jest beznadziejna. Drużyna do długiej listy wpadek dołożyła tę ligową z Wisłą Płock (1:4). Piłkarze wciąż nie potrafią znaleźć wspólnego języka na boisku, trener Ricardo Sa Pinto opowiada, że Michał Pazdan nie wypoczął jeszcze po mundialu, a bezradni kibice jak to kibice - obwiniają za stan klubu wszystkich na czele z prezesem Dariuszem Mioduskim. Zbliżająca się przerwa w rozgrywkach może podziałać zatem jedynie ożywczo na Legię. Ale najpierw czeka sprawdzian z Cracovią, przed którym są obawy. - Przygotowujemy się jak na wojnę - zapowiada portugalski szkoleniowiec. - Nie mogę zacząć budowy domu od dachu, muszę pracować krok po kroku. Jest to proces. Na intensywność i odpowiednie zachowania na boisku przyjdzie czas. Jesteśmy teraz zmęczeni, jednak w przyszłości tak nie będzie - dodaje.

Kto wygra mecz Lotto Ekstraklasy: Cracovia - Legia Warszawa?

Nie zagrają:

Cracovia: Marcin Budziński (Pauza), Gerard Oliva, Adrian Danek, Damian Dąbrowski (urazy)
Legia: William Remy, Marko Vesović, Jarosław Niezgoda

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Cracovia - Legia 0:0 (Ekstraklasa, 24.02.2018)
Legia - Cracovia 1:0 (Ekstraklasa, 17.09.2017)
Cracovia - Legia 1:2 (Ekstraklasa, 22.04.2017)

Mecz Cracovia - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. Komentuje duet Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn, a reporterami z murawy będą Paulina Czarnota-Bojarska i Piotr Laboga. W internecie mecz dostępny na stronie ncplusgo.pl oraz w aplikacji Canal+Sport Online. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00