Mecz Cracovia - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Cracovia - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jeden krok od el. Ligi Europy

PKO Ekstraklasa, 37. kolejka (gr. mistrzowska)
2019-05-19 18:00

Cracovia

0

Pogoń Szczecin

3

• KONIEC MECZU! POGOŃ WYGRYWA Z CRACOVIĄ 3:0!

• Kacper Kozłowski zmienił Kozulja.

• Michal Siplak obejrzał żółty kartonik po faulu na Walukiewiczu.

• 18-letni Maciej Żurawski zmienił Jarosława Fojuta.

• Marcin Budziński zastąpił na murawie Daniela Dąbrowskiego.

• Nokaut Cracovii! Zvonimir Kozulj odegrał do Radosława Majewskiego, a pomocnik Portowców zaskoczył Peskovicia strzałem z ostrego kąta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! RADOSŁAW MAJEWSKI! 3:0!

• Airam Cabrera zszedł z boiska, a pojawił się na nim Filip Piszczek.

• Fantastyczny gol Zvonimira Kozulja! Bośniak po podaniu Radosława Majewskiego huknął z dystansu pod poprzeczkę!

• GOOOOOOOOOOOL! ZVONIMIR KOZULJ! 2:0 DLA POGONI!

• Było groźnie! Tomas Podstawski mierzył pod poprzeczkę, ale Michal Pesković zdołał odbić futbolówkę na rzut rożny.

• Sebastian Walukiewicz faulem zatrzymał szybki atak Cracovii. Żółta kartka dla zawodnika Portowców.

• Błąd Jakuba Bursztyna! Golkiper Pogoni wyszedł poza pole karne, ale nie wybił futbolówki! Przed utratą gola uchronił gości Jarosław Fojut, który wybił piłkę zmierzającą do bramki.

• Doskonała okazja gości! Ale Soufian Benyamina w stuprocentowej sytuacji nie trafił czysto w piłkę!

• Hubert Matynia ratuje Pogoń przed bardzo groźną sytuacją! Obrońca Portowców wślizgiem zdołał wygarnąć piłkę po podaniu Mateusza Wdowiaka.

• Jarosław Fojut obejrzał żółtą kartkę za agresywne wejście w nogi Airama Cabrery.

• Wolej Radosława Majewskiego. Piłka zeszła jednak z nogi pomocnikowi Pogoni.

• Sergiu Hanca wszedł na boisko w miejsce Milana Dimuna.

• Gwizdek Piotra Lasyka. Druga połowa już się zaczęła!

• Cracovia przegrywa do przerwy 0:1 po golu Benyaminy, ale w tabeli na żywo "Pasy" utrzymują czwartą pozycję. Wszystko dlatego, że Jagiellonia Białystok po pierwszej połowie ustępuje w Gdańsku Lechii 0:1.

• Koniec pierwszej połowy! Cracovia - Pogoń Szczecin 0:1!

• Arbiter doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.

• Złe rozwiązanie wybrał Mateusz Wdowiak. Skrzydłowy Cracovii powinien wykończyć swoją akcję strzałem, ale zdecydował się podawać.

• Niesportowe zachowanie Tomasa Podstawskiego, który przeszkadzał w rozegraniu rzutu wolnego. Pomocnik Pogoni obejrzał żółtą kartkę.

• Javi Hernandez uderzał po podaniu Daniela Dąbrowskiego. Strzał zawodnika "Pasów" w ostatniej chwili został zablokowany.

• Zvonimir Kozulj z prawej strony dograł w pole karne do Soufiana Benyaminy. Napastnik Pogoni wyprzedził obrońcę i precyzyjnie uderzył z woleja. Interweniujący Michal Pesković nie zdołał dosięgnąć piłki. 1:0 dla Portowców!

• GOOOOOOOOOOL! BENYAMINA! POGOŃ PROWADZI 1:0!

• Radosław Majewski przedarł się w pole karne gospodarzy, ale jego zagranie zostało zablokowane.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Futbolówkę skutecznie wypiąstkowal Jakub Bursztyn.

• Kamil Drygas zapobiegł strzałowi Daniela Dąbrowskiego, ale interweniując doznał urazu. Kolejna przerwa w grze.

• Kwadrans gry za nami. Jak na razie mecz obfituje w niedokładne zagrania z obu stron i faule.

• Zderzyli się głowami Niko Datković i Jarosław Fojut. Bardziej ucierpiał zawodnik "Pasów".

• Uderzenie Jakuba Bartkowskiego zablokowane. Portowcy mają pierwszy rzut rożny w spotkaniu.

• Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Jarosław Fojut, który potrzebował pomocy sztabu medycznego.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Mecz przy Kałuży już się rozpoczął!

• Mecz przy Kałuży poprowadzi sędzia Piotr Lasyk (Bytom). Za VAR odpowiedzialni będą Daniel Stefański i Zbigniew Dobrynin.

• Rezerwowi Pogoń: Łukasz Załuska, Maciej Żurawski, Sander Hostikka, Sebastian Kowalczyk, Iker Guarrotxena, Adam Frączczak, Kacper Kozłowski.

• Rezerwowi Cracovia: Krystian Stępniowski, Oleksiej Dytjajew, Diego, Sergiu Hanca, Marcin Budziński, Filip Piszczek, Bojan Cecarić.

• Pogoń Szczecin nikomu nie odpuszcza na finiszu rozgrywek. Chociaż sama nie walczy już o nic to punkty potrafiła odebrać najlepszym. W ostatniej kolejce zremisowała z Piastem Gliwice (0:0), a w poprzedniej także z Legią Warszawa (1:1).

• Cracovia rywalizuje z Jagiellonią Białystok o czwartą lokatę i miejsce w eliminacjach Ligi Europy. Zespoły "Pasów" i Jagi zgromadziły tyle samo punktów (ale w fazie zasadniczej białostoczanie zajęli niższe miejsce, dlatego dzisiaj zajmują piątą lokatę). Cracovia, by nie oglądać się na wynik meczu Jagiellonii, musi pokonać Pogoń. Witamy w relacji LIVE!

Cracovia - Pogoń: Jeden krok od el. Ligi Europy

Cracovia - Pogoń: Jeden krok od el. Ligi Europy ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Cracovia - Pogoń Szczecin ONLINE. Przy Kałuży też nie będzie nudno. "Pasy" w przypadku wygranej zakończą sezon na czwartym miejscu - premiowanym występami w eliminacjach do Ligi Europy. Czy ten cel uda się zrealizować? "Portowcy" ścisłej czołówce ostatnio napsuli krwi... Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Cracovia - Pogoń Szczecin ONLINE

Przed sezonem Michał Probierz zapowiedział, że jego drużyna powalczy o mistrzostwo Polski. Później tej deklaracji chyba trochę żałował. Nałożona na piłkarzy presja, problemy z kontuzjami, a także fatalny początek sprawiły bowiem, że zamiast o tytuł Cracovia szybko uwikłała się w walkę o utrzymanie.

Wiosna na szczęście była lepsza od jesieni i dzisiaj Cracovii wystarczy skromne zwycięstwo, by uplasować się na miejscu tuż za podium. A to będzie niewątpliwie sukces, zważywszy na wyzwania, jakim musiała sprostać na poszczególnych etapach trwającego wciąż sezonu.

Czy z Pogonią pójdzie gładko? Na pewno nie! Drużyna Kosty Runjaica nikomu nie odpuszcza na finiszu rozgrywek. Chociaż sama nie walczy już o nic to punkty potrafiła odebrać najlepszym. W ostatniej kolejce zremisowała z Piastem Gliwice (0:0), a w poprzedniej także z Legią Warszawa (1:1).

Cracovia liczy na skuteczność swojej ofensywy. Ostatnio błysnął Javi Hernandez, który tak naprawdę utrzymał drużynę w walce o czwarte miejsce. Przeciw Zagłębiu Lubin (2:1) zdobył obie bramki w końcówce meczu.

Jedynym konkurentem Cracovii w walce o czwarte miejsce jest Jagiellonia Białystok, która zgromadziła tyle samo punktów (ale po fazie zasadniczej zajęła niższe miejsce, dlatego dzisiaj zajmuje piątą lokatę). Drużyna Ireneusza Mamrota zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Zawody przy Kałuży poprowadzi sędzia Piotr Lasyk (Bytom). Za VAR odpowiedzialni będą Daniel Stefański i Zbigniew Dobrynin.

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Cracovia - Pogoń Szczecin?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Cracovia - Pogoń 2:1 (Ekstraklasa, 15.12.2018)
Pogoń - Cracovia 1:1 (Ekstraklasa, 11.08.2018)

Mecz Cracovia - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 2. W internecie mecz dostępny dzięki IPLA TV oraz aplikacji Eurosport Player. Komentuje duet Tomasz Lach – Maciej Żurawski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!