Mecz Cracovia - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Koniec! Cracovia na własnym stadionie remisuje ze Śląskiem Wrocław!

• Sędzia dodał 4 minuty do tego spotkania!

• Mariusz Radecki został ukarany żółtym kartonikiem.

• Mateusz Radecki wchodzi w miejsce Damiana Gąski.

• Hiszpan znakomicie wykorzystał swoją sytuację! Dobił strzał swojego kolegi! Zawodnicy Śląska mogą pluć sobie w brodę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Javi Hernandez zdobywa bramkę na remis!

• Ogromnie zakotłowało się pod bramką Śląska, ale Wrąbel zdołał wyłapać piłkę.

• Niezły strzał Piotra Celebena, ale piłka leci obok bramki.

• Marcin Robak został ukarany żółtą kartką.

• 4627 widzów przyszło dzisiaj na mecz Cracovii ze Śląskiem.

• Fajna akcja gości, po której strzał Marcina Robaka szybuje obok bramki.

• Marcus Vinicius wchodzi w miejsce Mateusza Wdowiaka.

• Pierwsza akcja Cholewiaka! Znakomity strzał, który został obroniony przez Peskovicia.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Sergei Zenjov schodzi, a Filip Piszczek melduje się a murawie.

• Mateusz Cholewiak wchodzi w miejsce Arkadiusza Piecha.

• Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale nikt z zawodników Śląska nie zdołał dojść do tego podania.

• Damian Gąska przewraca się w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Augusto zaraz po wejściu na murawę został ukarany żółtą kartką.

• Jakub Słowik spokojnie wyłapuje strzał głową zawodnika Cracovii.

• Michał Chrapek doznał kontuzji i musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Augusto.

• Jarosław Przybył rozpoczął drugą połowę!

• W przerwie Sebastian Strózik zmienia Milana Dumina.

• Koniec pierwszej części tego meczu! Dzięki bramce do szatni Śląsk Wrocław wygrywa z Cracovią!

• Słowak znakomicie urwał się w polu karnym i strzałem głową pokonał bramkarza rywali! W końcu wpadł pierwszy gol w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Pich otwiera wynik tego meczu!

• Fajna akcja Śląska, po której Arkadiusz Piech posłał piłkę nad bramką.

• Marcin Robak pakuje piłkę do siatki..... tylko że sędzia liniowy pokazuje, że był na spalonym.

• Zamieszanie w polu karnym Śląska, jednak Jakub Słowik zdołał odbić piłkę i wyjaśnić sytuację.

• Znakomita interwencja Peskovicia! Golkiper Cracovii w dość efektowny sposób odbija piłkę.

• Mateusz Wdowiak wbiegł w pole karne, jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

• Niezłe uderzenie Roberta Picha. Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Świetne uderzenie Michała Chrapka, jednak Michal Pesković znakomicie interweniuje.

• Jakub Wrąbel wyprzedza napastnika Cracovii i spokojnie wyłapuje piłkę.

• Zamieszanie w pole karnym Cracovii. Michal Pesković ledwo uratował swój zespół.

• Strzał Cotry został zablokowany! Śląsk cały czas atakuje!

• Marcin Robak wpadł w pole karne, tylko że szybko został zablokowany.

• Dobra dośrodkowanie Zenjova w pole karne, ale ostatecznie Słowik wyłapuje piłkę.

• Rzut wolny pod polem karnym Cracovii, jednak Arkadiusz Piech nie zdołał dojść do tego podania.

• Goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• W bramce Śląska stanie Jakub Wrąbel, który w tym sezonie zaliczył jedynie dwa mecze w Pucharze Polski. W lidze nie miał okazji występować od maja:

• Z powodu kłopotów zdrowotnych Airama Cabrery gospodarze wyjdą bez nominalnego napastnika. Oto ustawienie:

• Przed przerwą na mecze międzynarodowe "Pasy" uległy w Gdańsku Lechii, przegrywając 0:1 po golu Flavio Paixao. Z kolei Śląsk - również na wyjeździe - zremisował z Górnikiem Zabrze 2:2.

• Nie na boisku mistrza, ani lidera. Sobotę z Lotto Ekstraklasą, w najlepszym czasie antenowym, zakończymy przy Kałuży w Krakowie. Znajdująca się obecnie na trzynastym miejscu Cracovia zagra ze Śląskiem, który jest tuż nad nią.

Jacek Żukowski

Mecz Cracovia - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press

Mecz Cracovia - Śląsk Wrocław ONLINE. W 16. kolejce Lotto Ekstraklasy Cracovia zagra ze Śląskiem Wrocław. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 20.30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Cracovia - Śląsk Wrocław ONLINE

Oglądaj mecz Cracovia - Śląsk na żywo online w Player.pl >>>

Cracovia zajmuje 13. miejsce w tabeli, mając w dorobku 15 punktów. Rywale są na 12. pozycji i mają o dwa punkty więcej.
„Pasy” bardzo przeciętnie grają w meczach na własnym boisku – 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki, z kolei wrocławianie mają właśnie taki bilans w meczach wyjazdowych. U siebie nie są skuteczni, przegrali aż pięć spotkań, ale akurat z Cracovią, w pierwszej kolejce wygrali 3:1.

Oba zespoły mają większe ambicje niż gra w dolnej ósemce ekstraklasy i mają jeszcze szanse, by odrobić straty. Krakowianie przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem Airama Cabrery, który leczy kontuzję naderwania mięśnia dwugłowego. Poza nim wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Michała Probierza, ale występ kilku z nich stoi pod znakiem zapytania.

- Zadowoliłoby mnie 15 punktów w 5 meczach – mówi trener Cracovii Michał Probierz. - Mimo, że w ostatnich dwóch spotkaniach ugraliśmy jeden punkt, to zaprezentowaliśmy się dobrze. Z Miedzią nie wykorzystaliśmy multum sytuacji. Dobrze zaprezentowaliśmy się w spotkaniu z Lechią w Gdańsku. Trzeba sumiennie pracować, tylko w ten sposób można do czegoś dojść.

Cracovia ma problem ze zdobywaniem bramek – strzeliła ich do tej pory tylko 11. Nie zagra kontuzjowany Airam Cabrera. - Zaczyna trenować z drużyną, w dniu meczu podejmiemy decyzję, kilku zawodników stawiamy na nogi, większość jest do dyspozycji – skomentował Probierz. - Z linią ofensywną jest problem. Filip Piszczek potrzebuje czasu, ale nadal w niego wierzę. Z kolei Sebastian Strózik musi zacząć wykorzystywać sytuacje. W juniorach też stwarzał sobie wiele, ale ich nie zamieniał na bramki.

W zespole Śląska najgroźniejszy jest Marcin Robak, najlepszy strzelec wrocławian, autor 10 bramek, czyli prawie tylu, ile zdobyła cała drużyna Cracovii (11). - Śląsk chciał się go pozbyć, ale to doświadczony piłkarz – mówi szkoleniowiec „Pasów”. - Każdy mecz ma swoją historię, trzeba być czujnym, bo to zawodnik, który uderza z każdej pozycji.

„Pasy” są na razie najmniej skuteczną drużyną ekstraklasy. To główna bolączka krakowian, nad tym podopieczni Probierza usilnie pracują, ale na razie efekty są mizerne. W przerwie na potrzeby reprezentacji Cracovia zagrała sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała, przegrywając 1:2. Utrzymali więc rytm meczowy.

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Cracovia - Śląsk Wrocław?

Mecz Cracovia - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Cracovia - Śląsk Wrocław rozpocznie się o godz. 20:05 w Canal+ Sport. Początek transmisji na żywo ze spotkania Cracovia - Śląsk Wrocław o godz. 20:30 w Canal+ Sport. Mecz komentować będą ze stadionu Przemysław Pełka i Grzegorz Mielcarski .

20:30 mecz Cracovia - Śląsk Wrocław