Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Dziękuję pięknie za uwagę!

• Arbiter zagwizdał po raz ostatni w dzisiejszym meczu. Cracovia mimo szaleńczych ataków w drugiej połowie nie znalazła sposobu na pokonanie znakomicie dysponowanego dzisiejszego popołudnia Hładuna. Dla Pasów ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy. 5 meczów i ani jednego zwycięstwa na koncie podopiecznych Michała Probierza!

• KONIEC SPOTKANIA!!!!!

• Hładun zbyt długo celebrował wybycie piłki, za co ujrzał żółtą kartkę.

• Żółta kartka dla Tosika.

• 4. minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Ależ zakotłowało się w polu karnym Zagłębia! Długie zagranie na aferę w wykonaniu Budzińskiego w jedenastkę gości kończy się kiksem Zenjova.

• Gospodarze próbują wykreować klarowną sytuację po przez atak pozycyjny.

• Mimo narastających ataków Cracovii czas ucieka nieubłaganie, a wynik meczu wciąż nie uległ zmianie.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Sierderow debiutuje na boiskach Ekstraklasy zastępując w dzisiejszym spotkaniu Wdowiaka.

• Na trybunach ponownie gromkie "Cracovia my chcemy gola".

• Jakub Mares melduje się na placu gry, który zastępuje Patryka Tuszyńskiego.

• I jeszcze jedno fenomenalne uderzenie Hernandeza!!! Po raz kolejny zatrzymał go Hładun, który broni dzisiaj jak transie!!!!

• Kolejny strzał aktywnego Hernandeza zablokowany przez defensorów Zagłębia.

• Cracovia rzuca się do odrabiania strat w tym ostatnim kwadransie spotkania.

• Ależ piękne uderzenie z rzutu wolnego Hernandeza!!! Kolejny raz piękną paradą popisał się Hładun!

• Kolejna zmiana w zespole gości. Tosik zmienia Jagiełłę.

• Groźne uderzenie Zenjova z dystansu. Piłka zatrzepotała w bocznej siatce.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza aktywny w dzisiejszym meczu Strózik, zaś w jego miejsce na murawę melduje się Szczepaniak.

• Strzał Janoszki, który równie dobrze można nazwać podaniem do bramkarza, ląduje w koszyczku Gostomskiego.

• Tuszyński ukarany żółtą kartką za uderzenie w twarz Hernandeza.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne. Stórzik wygrywa pojedynek główkowy z Guldanem i uderza na bramkę Hładuna. Bramkarz Miedziowych po raz kolejny bez problemu złapał lecącą futbolówkę.

• Na zmianę decyduje się również Michał Probierz. Plac gry opuszcza Piszczek, w jego miejsce wchodzi Zenjov.

• Na murawie leżał przez chwilę Hłodun. Wydaje się jednak, że bramkarz gości będzie mógł kontynuować grę.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Murawę opuszcza Bohar, w jego miejsce na placu gry melduje się Janoszka.

• Kolejne żółtko dla piłkarza Zagłębia. Tym razem Dąbrowski ukarany żółtym kartonem.

• Dobra szansa dla Cracovii zakończona uderzeniem efektownym uderzeniem Hernandeza nożycami, piłka leciała jednak zbyt lekko i wprost w Hałduna, który złapał futbolówkę bez problemu.

• Mamy pierwsze upomnienie w dzisiejszym meczu. Balić ukarany za taktyczny faul na Budzińskim.

• Ładna akcja Zagłębia, zakończona niecelnym strzałem z 20 metra Starzyńskiego.

• Obie drużyny wyszły na murawę w tym samym zestawieniu personalnym.

• Startujemy po przerwie!!! Czas na drugie 45 minut dzisiejszego pojedynku!

• Warto było wynudzić się przez niemal 42 minuty, aby w ostatnich pięciu ujrzeć takie niesamowite rozstrzygnięcie. Nie pozostaje nam nic innego jak liczyć, że druga połowa będzie trzymała nas w napięciu od początku do końca tak jak ostatnie chwile pierwszej części spotkania! Wracamy za kwadrans!

• COŚ niesamowitego. Chwilę wcześniej Cracovia powinna cieszyć się gola,a to ona schodzi z boiska po pierwszej połowie pokonana! Soczyste mierzone uderzenie Pawłowskiego zza szesnastego metra ląduje w bramce Gostomskiego!!! Chwilę później arbiter zakończył pierwszą część spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! PAWŁOWSKI strzela bramkę do szatni!!!!!!!!

• Następnie do siatki gospodarzy trafił Budziński, jednak sędzie po analizie VAR gola nie uznał ponieważ pomocnik Cracovii znajdował się na pozycji spalonej.

• COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO!!!!! Kapitalna akcja Strózika, który po kontrze pomknął prawą stroną boiska i dograł w pole karne do niepilnowanego Hernandeza, który z paru metrów piętką próbował pokonać Hładuna. Bramkarz Miedziowych obronił jednak uderzenie napastnika. Piłka spadła pod nogi Piszczka, który również nie trafił praktycznie do pustej bramki!!!!

• 3 minuty do końca pierwszej części spotkania. Czy któraś drużyna zdoła przed przerwą otworzyć wynik spotkania?

• Obie drużyny próbują stworzyć zagrożenie pod bramką swojego rywala głównie wykorzystując stałe fragmenty gry.

• Wciąż czekamy na pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu. Jak do tej pory na 10 minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania oba zespoły oddały zaledwie po jednym celnym strzale na bramkę rywali.

• Strzał Starzyńskiego prosto w mur.

• Uderzenie Pawłowskiego z dystansu zablokowane przez defensora Cracovii. Rapa ratując swój zespół zatrzymał piłkę ręką. Będzie rzut wolny z 20 metrów!

• Kolejna próba z dystansu w wykonaniu zawodnika Cracovii. Tym razem wysoko nad poprzeczką uderzał Dimun.

• Piękna parada Gostomskiego, który wybronił bardzo groźny strzał zza szesnastki.

• Huknął z dystansu Javi Hernandez. Piłka poszybowała jednak nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Hałduna.

• 20. minut gry za nami. Przewaga jeśli chodzi o posiadanie piłki po stronie Cracovii 52% - 48%.

• Coraz śmielej zaczynają atakować gospodarze.

• Miejmy nadzieję, że strzał Strózika spowoduje nieco ożywienia na boisku.

• Ależ kapitalną okazję zmarnował Strózik, który minął na 40 metrze zwodem ostatniego obrońce Zagłębia. Popędził na bramkę Hładuna i przegrał z nim pojedynek jeden na jednego!!!

• Pada jeden z zawodników Cracovii w polu karnym Zagłębia. Gwizdek arbitra milczy.

• Widać, że Cracovia skupiona jest na próbach szybkiego kontrataku. Jak na razie jednak piłkarze gospodarzy robią to bardzo nieudolnie

• W pierwszych minutach spotkania można powiedzieć, iż lekka przewaga utrzymuje się po stronie Zagłębia, które stara utrzymywać się przy piłce i konstruować powoli atak pozycyjny.

• Na stadionie przy Kałuży kibice od pierwszych minut oznajmili swym piłkarzom, iż limit meczów bez wygranej się wyczerpał. Na stadionie słuchać gromkie "Chcemy zwycięstwa, Cracovia chcemy zwycięstwa".

• Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu w wykonaniu Starzyńskiego zablokowany. Będzie rzut rożny dla gości.

• Arbiter główny dzisiejszego spotkania pan Łukasz Szczech dał sygnał obu zespołom do rozpoczęcia dzisiejszego pojedynku!!!

• [b]Piłkarze wychodzą na murawę! Jeszcze chwila i zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra!

• Kto wyjdzie zwycięsko z dzisiejszej batalii? Przekonamy się o tym już za parę minut.

• Zapowiada się zatem bardzo ciekawe widowisko. Zagłębie będzie chciało za wszelką cenę przerwać złą passę przegranych spotkań. Cracovia zaś będzie starała się odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie.

• Cracovia natomiast robi postępy małymi kroczkami. Po dwóch przegranych pierwszych spotkaniach, Pasy zanotowały dwa remisy pod rząd.

• Wydaje się, że udany start sezonu w wykonaniu Zagłębia odbija się teraz Miedziowym czkawką. Po dwóch wygranych z rzędu ( 3:1 nad Legią Warszawa i 2:1 nad Zagłębiem) lubinianie spoczęli na laurach i przegrali kolejne dwie batalie.

• W zupełnie innym położeniu znajdują się gospodarze dzisiejszego pojedynku. Cracovia od początku sezonu zawodzi i gra poniżej oczekiwań. Dwa remisy i dwie porażki z rzędu dają obecnie podopiecznym Michała Probierza przedostatnie miejsce w tabeli.

• Teoretycznie patrząc na tabelę faworytem dzisiejszego pojedynku wydają się być goście. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego w dotychczasowych rozegranych 4 spotkaniach zgromadzili sześć oczek i zajmują ósme miejsce w tabeli.

• W takim ustawieniu zagrają natomiast goście:

• Na początek jedenastka gospodarzy:

• Naszą relację zaczniemy tradycyjnie od składu obydwu zespołów.

• Dzień dobry państwu! Witam i kłaniam się nisko! Z tej strony Michał Granosik. Zapraszam serdecznie na relację z pojedynku Cracovii Kraków i Zagłębia Lubin, który zainauguruje nam 5. kolejkę Lotto Ekstraklasy.

JCZ

Cracovia - Zagłębie LIVE! O pierwszą wygraną

Cracovia - Zagłębie LIVE! O pierwszą wygraną ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE. Powrót do ligowej rzeczywistości nastąpi w piątek przy Kałuży w Krakowie. "Pasy" o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie powalczą z "Miedziowymi". Początek o 18:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin ONLINE

Chociaż piłkarze Cracovii mają cztery mecze w nogach, to po żadnym z nich nie cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów. Sezon zaczął się dla nich od porażek ze Śląskiem Wrocław (1:3) oraz Lechem Poznań (0:2). Potem nastąpiły remisy z Arką Gdynia (0:0) i Pogonią Szczecin (1:1). Jeżeli tendecja wzrostowa utrzyma się, to teraz powinni wygrać dwa spotkania z rzędu...

Na to bardzo liczy trener Michał Probierz, który nie narzeka na warunki stworzone przy Kałuży. Z drużyny odszedł wprawdzie najlepszy strzelec, Krzysztof Piątek, ale dla innych podopiecznych to okazja, żeby błysnąć tak jak on. Ostatnio niezły występ zanotował choćby Mateusz Wdowiak.

Oglądaj mecz Cracovia - Zagłębie na żywo online w Player.pl >>>

- Zagłębie to wymagający przeciwnik z indywidualnościami w składzie. Musimy zneutralizować piłkarzy, którzy potrafią uderzyć - podkreślił Probierz. - W Szczecinie stworzyliśmy dużo sytuacji. Wciąż myślimy o wzmocnieniach składu. Rozmawiamy z środkowym pomocnikiem i napastnkiem - dodał.

Cracovia - Zagłębie Lubin: kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Cracovia: Danek, Oliva (kontuzje), Siplak, Culina, Serderow (?)
Zagłębie: Mazek, Forenc (kontuzje)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Cracovia - Zagłębie 2:2 (Ekstraklasa, 07.04.2018)
Zagłębie - Cracovia 1:2 (Ekstraklasa, 05.11.2017)
Cracovia - Zagłębie 0:3 (Puchar Polski, 21.09.2017)

Mecz Cracovia - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport 2. W internecie mecz dostępny w aplikacji Eurosport Player i na platformie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.