Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Celta Vigo ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jeszcze nie koniec emocji

0

• Koniec meczu! Tylko 30 minut potrzebowali piłkarze prowadzeni przez Ernesto Valverde, by awansować do kolejnej rundy Pucharu Króla. Barcelona gładko przeszła przez rewanżowe spotkanie z Celtą Vigo wygrywając aż 5:0. Dwa pierwsze gole zdobył Lionel Messi, po jednym dorzucili od siebie Jordi Alba oraz Luis Suarez i to wszystko w zaledwie 30 minut! Ostatnie trafienie zanotował w drugiej połowie Ivan Rakitić.

• Rzut rożny, najwyżej do główki wyskakuje Rakitić i pakuje futbolówkę do bramki. Tu trzeba kończyć to spotkanie, nie ma co się znęcać nad piłkarzami Celty.

• Doczekał się! Ivan Rakitić pokonał Alvareza!

• Suarez zauważył, że Alvarez wyszedł z bramki i próbował przelobować go z połowy boiska! Minimalnie pomylił się snajper!

• Rakitić znów próbował swoich sił z dystansu, jednak kolejny raz niecelnie.

• Co za geniusz! Dembele jednym zwodem zrobił sobie miejsce w środku pola i z niesamowitą szybkością ruszył na bramkę. Później nieco zepsuł sytuację, kiedy w przewadze liczebnej zdecydował się na strzał zamiast podanie.

• 7 do 0 w celnych strzałach

• Dembele uruchomił Semedo, który z impetem wpadł w pole karne, ale akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym.

• Suarez efektownie próbował uderzyć piłkę nożycami, ale wysoko nad bramką. Dobrze wypatrzył w polu karnym Urugwajczyka Nelson Semedo.

• Piłkarze obu drużyn niemal na stojąco chcą skończyć ten mecz. Jedni nie muszą, drudzy nie potrafią.

• Arnaiz Jose zastąpił Andresa Iniestę.

• Ousmane Dembele witany brawami. Zastąpi Lionela Messiego.

• Brais Mendez pojawił się w miejsce Pione Sisto.

• Liczba widzów podczas dzisiejszego spotkania to 59009 a to oznacza, że jest to kolejne spotkanie, w którym Camp Nou nie wypełniło się chociaż w 70%. To najsłabszy wynik od 10 lat.

• Suarez znów na spalonym.

• Andre Gomes faulowany w środku pola.

• Cillessen przekopał niemal całe boisko, by dograć do Luisa Suareza, ale ten uderzył w obrońcę tuż przed polem karnym!

• W zespole gości mieliśmy natomiast dwie zmiany. Gomez za Aspasa i Radoja za Wassa.

• W przerwie mieliśmy jeszcze zmianę. Vermaelen w miejsce Gerarda Pique.

• Zaczynamy II połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Sisto przerzucił ciężar gry na prawą stronę, ale dośrodkowanie Lobotce już nie wyszło.

• Emre Mor wywalczył piłkę na połowie Barcelony, rozejrzał się, ale nie zobaczył żadnego z kolegów. Zdecydował się więc na drybling prawą stroną i posłanie futbolówki w pole karne. Tam sytuację wyjaśnia Pique.

• Semedo wymienił piłkę z Andre Gomesem, jednak robią to zbyt wolno, by zaskoczyć defensywę Celty.

• Celta ma problem z rozegraniem akcji...tuż przed własnym polem karnym!

• Daniel Wass próbował przedrzeć się w pole karne, ale został zatrzymany na 20. metrze.

• Suarez strzela! Słupek!

• SUAREEEEZ! Barcelonę dziś trafiło turbo!

• Wrzutka z głębi pola Lionela Messiego, którą zamknął na lewej stronie Jordi Alba! Oni dzisiaj czytają sobie w myślach! Argentyńczyk ma już na koncie dwa gole i asystę, natomiast Hiszpan - gola i dwie asysty!

• GOOOOOOOOOL! JORDI ALBA! MAN OF THE MATCH!

• Podopieczni trenera Ernesto Valverde mają to spotkanie całkowicie pod kontrolą.

• Mascherano blokuje strzał Aspasa! Napastnik gości mógł skrócić dystans do rywali, ale jak spod ziemi wyrósł tam defensor Barcelony!

• Barcelona nie ustaje w atakach! Iniesta mocno uderzył z 15 metrów - minimalnie nad bramką!

• Suarez ograł obrońcę w polu karnym i już trafiał do siatki, ale arbiter boczny zadecydował o podniesieniu chorągiewki - całkiem niesłusznie, ponieważ napastnik nie był ostatnim zawodnikiem przed bramkarzem.

• Rakitić uderza z dystansu po odegraniu Suareza. Mocno, aczkolwiek bardzo niecelnie.

• Semedo uruchomiony na prawym skrzydle, jednak minimalnie na spalonym

• Lider Barcelony przedryblował dwóch zawodników, zagrał na lewą stronę boiska, gdzie kompletnie niepilnowany Jordi Alba oddał piłkę Argentyńczykowi bez przyjęcia, a ten znów pokonał Sergio Alvareza! Celta nie ma już raczej szans na awans!

• GOOOOOOOOL! MESSI PO RAZ DRUGI!

• Jordi Alba przedarł się na lewej stronie i nisko dośrodkował na 14. metr. Tam Lionel Messi intuicyjnym strzałem z woleja pokonał Alvareza! W międzyczasie jeszcze Luis Suarez przepuścił piłkę, co było bardzo efektownym (i efektywnym jednocześnie) zagraniem!

• GOOOOOOL! MEEEESSI!!!

• Messi otrzymał górną piłkę za plecami obrońców, ale zwolnił akcję zagraniem do Suareza. Tylko rzut rożny.

• Aspas próbował wymienić piłkę z Morem na jeden kontakt, ale kompletnie osaczeni są przed polem karnym napastnicy gości.

• Andre Gomes próbował przeciąć głową dośrodkowanie z lewej strony, ale nie sięgnął piłki.

• Sanchez mocno potraktował Iniestę i arbiter nie wahał się z zagwizdaniem przewinienia.

• Zaczęli!

• Alejandro Hernandez będzie dzisiaj towarzyszył graczom na murawie jako sędzia główny

• Warto wspomnieć, że w pierwszym spotkaniu "Katalończycy" zremisowali na wyjeździe 1:1. Dziś mają jednak po swojej stronie trybuny, które mogą mieć duży wpływ na wynik spotkania.

• Witamy na relacji LIVE z meczu FC Barcelona - Celta Vigo!

red

Barcelona – Celta Vigo LIVE! Jeszcze nie koniec emocji

Barcelona – Celta Vigo LIVE! Jeszcze nie koniec emocji ©AFP/East News

Mecz FC Barcelona – Celta Vigo ONLINE. Emocji powinno dostarczyć rewanżowe spotkanie w 1/8 finału Pucharu Króla. "Duma Katalonii" jeszcze nie może być pewna awansu, bo pierwszy mecz zremisowała 1:1. Nie ma szans na debiut Philippe'a Coutinho. Relacja LIVE od 21:30 w GOL24.

Mecz FC Barcelona – Celta Vigo ONLINE

W 2018 roku w Hiszpanii karty rozdaje... Celta Vigo. Drużyna Juana Carlosa Unzué mogła narzekać na noworoczny terminarz. Najpierw spotykała się z Barceloną w 1/8 finału Copa del Rey, trzy dni później grała ligowy mecz z Realem Madryt, a po kolejnych czterech dniach rewanż z Dumą Katalonii.
Skazywani na pożarcie Célticos (zajmują 15. miejsce w tabeli La Liga) pierwszy mecz zremisowali 1:1, drugi 2:2 - Królewscy przez to mają już 16 punktów straty do liderującej Barcy - a dzisiaj mogą wyeliminować Katalończyków z Pucharu Króla.

Byłoby to coś wielkiego dla Unzué, który w Barcelonie przez dwa lata był zmiennikiem legendarnego Andonio Zubizarrety (zagrał pięć meczów w barwach klubu), pracował też jako trener bramkarzy u Franka Rijkaarda i Pepa Guardioli, a później był asystentem Luisa Enrique - przez rok w Celcie i trzy lata w Dumie Katalonii. Kiedy ten z końcem poprzedniego sezonu przestał być szkoleniowcem Barcy, Unzué wrócił do Vigo. Już jako numer jeden na ławce trenerskiej.

- Spotkania, którymi zaczynamy rok traktuję jako trójmecz. Mam tak dobrych zawodników, że mogę rotować składem, możliwości jest wiele. Jeśli chodzi o Barcelonę , to pracowałem tam przez lata, ale teraz jestem trenerem Celty. Liczą się dla mnie wyłącznie wyniki tego klubu - podkreśla Unzué.

Nowym kolegom nie pomoże Philippe Coutinho. U pomocnika, za którego Barcelona zapłaciła Liverpoolowi 160 mln euro, podczas badań medycznych wykryto kontuzję uda, przez którą będzie musiał pauzować około trzech tygodni.

Współpraca: Tomasz Dębek/Polska The Times

Przypuszczalne składy:

FC Barcelona: Cillessen - Roberto, Pique, Mascherano, Alba - Busquets, Paulinho, Iniesta - Messi, Suarez, Dembele.

Celta Vigo: Sergio - Mallo, Gomez, Fontas, Jonny - Wass, Lobotka, Jozabed, Sisto - Aspas, Gomez.

Forma w ostatnich meczach:

FC Barcelona:
Barcelona – Levante 3:0 (liga hiszpańska, 07.01.2018)
Celta – Barcelona 1:1 (Puchar Króla, 04.01.2018)
Real Madryt – Barcelona 0:3 (liga hiszpańska, 23.12.2017)

Celta Vigo:
Celta – Real Madryt 2:2 (liga hiszpańska, 07.01.2018)
Deportivo La Coruna – Celta 1:3 (liga hiszpańska, 23.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Barcelona – Celta 2:2 (liga hiszpańska, 02.12.2017)
Barcelona – Celta 5:0 (liga hiszpańska, 04.03.2017)

Mecz FC Barcelona – Celta Vigo TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. W internecie mecz dostępny w Canal+ Sport Online i na ncsplusgo.pl. Komentuja duet Piotr Laboga – Leszek Orłowski. Relacja LIVE od 21:30 w GOL24.pl