Mecz FC Barcelona - Espanyol ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Odrobią straty? Możliwy debiut Coutinho

JCZ
Barcelona – Espanyol LIVE! Odrobią straty? Możliwy debiut Coutinho
Barcelona – Espanyol LIVE! Odrobią straty? Możliwy debiut Coutinho x-news
Mecz Barcelona – Espanyol ONLINE. Czas na drugie Derby Katalonii w 2018 roku. W rewanżowym spotkaniu Pucharu Króla stawką jest półfinał tych rozgrywek. W uprzywilejowanej sytuacji są goście, którzy bronią skromnej zaliczki. Relacja LIVE w GOL24 od 21:30.

Mecz Barcelona – Espanyol ONLINE

Ku powszechnemu zaskoczeniu to Espanyol zwycięsko wyszedł z pierwszej batalii. Przesądził gol z 88 minuty, który dał drużynie trochę nadziei przed rewanżem na Camp Nou, a Barcelonie przerwał wspaniałą serię 29 spotkań bez porażki. "Duma Katalonii" naturalnie zaraz sobie odbiła to w weekend w lidze z Betisem (5:0), ale ważniejsze będą dla niej przynajmniej dwie bramki zdobyte dzisiaj przeciwko lokalnemu rywalowi.

Niewykluczone, że w odrobieniu straty pomoże Philippe Coutinho. Brazylijczyk pozyskany z Liverpoolu za 120 mln euro otrzymał właśnie zgodę od sztabu medycznego na występ. Trener Ernesto Valverde tak jak innych osiemnastu zawodników powołał na mecz, ale zastrzegł sobie, że jednego wyśle na trybuny.

Wczoraj Barcelona poinformowała o odejściu Javiera Mascherano (wybrał Hebei China Fortune). Na Camp Nou Argentyńczyk spędził blisko osiem lat. Dwa razy wygrał Ligę Mistrzów, cztery razy ligę hiszpańską i tyle samo Puchar Króla.

Przewidywane składy:

FC Barcelona: Cillessen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Paulinho, Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suárez.

Espanyol Barcelona: Di. Lopez - Navarro, Duarte, Naldo, Aaran; Da. Lopez - Darder, Fuego, Sanchez, Granero – Gerard.

Nie zagrają:

FC Barcelona: Dembele, Vermaelen, Deulofeu, D. Suarez
Espanyol: Morillo, Jurado, A. Lopez

Forma w ostatnich meczach:

FC Barcelona:
Betis Sewilla – Barcelona 0:5 (liga hiszpańska, 21.01.2018)
Espanyol – FC Barcelona 1:0 (Puchar Króla, 17.01.2018)
Real Sociedad – Barcelona 2:4 (liga hiszpańska, 14.01.2018)

Espanyol Barcelona:
Espanyol – Sevilla 0:3 (liga hiszpańska, 20.01.2018)
Espanyol – Athletic Bilbao 1:1 (liga hiszpańska, 14.01.2018)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

FC Barcelona – Espanyol 5:0 (liga hiszpańska, 09.09.2017)
Espanyol – FC Barcelona 0:3 (liga hiszpańska, 29.04.2017)

Mecz Barcelona – Espanyol TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE od 21:30 w GOL24.pl