Mecz FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Jak żyć bez Messiego?

Liga Mistrzów, Grupa B
2018-10-24 21:00

FC Barcelona

2

Inter Mediolan

0

• Koniec! Barcelona bez Messiego w składzie pewnie pokonuje Inter Mediolan!

• Luis Suarez uderzył prosto w Handanovicia. Słoweniec będzie się mu snił po nocach.

• Munir wchodzi w miejsce Coutinho.

• Lewy obrońca Barcelony wpadł w pole karne i pewnym strzał nie dał szans Handanoviciowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jordi Alba podwyższa prowadzenie Dumy Katalonii!

• Niecelny strzał Ivana Rakticia. Zabrakło kilku dobrych metrów.

• Asamaoh dograł w pole karne, ale jego kolega nie potrafił wykorzystać dogodnej okazji.

• Zmiana także w drużynie Barcy. Arthur zmieniony przez Arturo Vidala.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Ivan Perisić schodzi, a wchodzi Keita Balde.

• Milan Skriniar również ukarany żółtą kartką. Posypały się żółte kartki.

• Marcelo Brozović fauluje Coutinho i ogląda żółtą kartkę.

• Rafinha zostaje zmieniony przez Nelsona Semedo.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Interu! Coutinho trafił w poprzeczkę!

• Luis Suarez trafił prosto w rywala i gospodarze tracą okazję.

• Znowu Barcelona będzie miała świetną okazję! Mają rzut wolny pod polem karnym Interu.

• Lautaro Marinez pojawia się na murawie w miejsc Borjy Valero.

• Luis Suarez jako pierwszy w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Znowu Uruguwajczyk miał szansę na strzelenie bramki i znowu bramkarz rodem ze Słowenii świetnie broni!

• Luis Suarez był bardzo bliski zdobycia bramki! Samir Handanović ratuje jednak swój zespół!

• Borja Valero dograł w pole karne, ale Ter Stegen znowu wyłapał piłkę.

• Fatalne uderzenie Politano! Miał piłkę na 16 metrze, ale kompletnie zabrakło dokładności.

• Politano zamienił dośrodkowanie w strzał! To mogło zaskoczyć Ter Stegena.

• Antonio Candreva nie wybiegł już na drugą połowę. W jego miejsce wchodzi Metteo Politano.

• Czas na drugie 45 minut!

• Coutinho nie trafia w bramkę i sędzia kończy pierwszą połowę!

• Coutinho został sfaulowany tuż przed linią pola karnego! Będzie okazja na zdobycie bramki do szatni!

• Perisić dograł w pole karne, ale tam Jordi Alba wybija futbolówkę.

• Długa wymiana podań przez graczy Blaugrany, jednak ostatecznie nie przynosi to żadnego efektu.

• Potężna bomba Matiasa Vecino! Było bardzo blisko!

• Znakomite podanie Luisa Suareza! Rafinh musiał tylko dobić piłkę z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafinha otwiera wynik meczu!

• Milan Skriniar odbija dośrodkowanie rywala i akcja gospodarzy zostaje przerwana.

• Strzał Rafinhii na bramkę Handanovicia, tylko że słoweński bramkarz spokojnie wyłapuje piłkę.

• Mauro Icardi urwał się defensorom rywala, przewrócił się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Ależ było blisko! Luis Suarez uderza z 5 metrów prosto w bramkarza Interu!

• Ivan Perisić znakomicie dograł w pole karne, a tam Mauro Icardi uderzył minimalnie nad bramką!

• Niezła próba Coutinho. Piłka poszybowała jednak nad bramką.

• Mauro Icardi opanował sobie piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

• Ivan Perisić próbował zaskoczyć bramkarza rywali, ale zabrakło trochę dokładności.

• Sędzia główny dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły wychodzą na murawę! Zaraz rozbrzmi hymn Champions League!

• Czy jest życie bez Leo Messiego? Dzisiaj Blaugrana będzie musiała się o tym przekonać. Argentyński gwiazdor w ostatnim ligowym spotkaniu doznał okropnej kontuzji ręki i będzie musiał pauzować przez kilka tygodni.

• Zarówno Inter jak i Barcelona idą łeb w łeb. Oba zespoły po dwóch kolejkach mają 6 punktów. Kto dzisiaj wyrwie trzy punkty?

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 20 minut FC Barcelona rozegra swój mecz z Interem Mediolan!

red

Barcelona - Inter LIVE! Jak żyć bez Messiego?

Barcelona - Inter LIVE! Jak żyć bez Messiego? ©AFP/East News

Mecz FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. "Duma Katalonii" rozpoczyna swój mini-maraton bez Leo Messiego. Spodziewana wygrana w Lidze Mistrzów może napędzić drużynę na El Clasico z Realem Madryt. Początek spotkania z Interem o godzinie 21:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE

Złamanie kości promieniowej prawej ręki - ta diagnoza spędza sen z powiek kibicom i być może samemu trenerowi Ernesto Valverde. Przez trzy najbliższe tygodnie drużyna będzie musiała sobie radzić bez swojego wodza i zarazem najlepszego zawodnika - Leo Messiego.

- Wiemy, że musimy wygrywać mecze, bo jesteśmy wielkim zespołem. Podobnie jest z Leo, ale to prawda, że czasem oczekujemy od niego rozwiązań w niektórych meczach, nawet częściej przeciwko mocnym rywalom. Ale wierzę w to, że drużyna będzie bardziej zjednoczona niż zwykle - powiedział na konferencji prasowej boczny obrońca, Jordi Alba.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Szans w nieobecności Messiego upatrują w obozie Interu Mediolan. - Musimy zagrać na naszym najwyższym poziomie i pokazać, że mamy odpowiednią jakość. Jak powiedziałem, musimy być drużyną, która wierzy w swoje możliwości i nie może ulec rywalowi. Na tym polega rzecz w tej pracy. Możliwe jednak, że bez Messiego będzie nieco łatwiej - to słowa samego trenera Luciano Spallettiego.

Barcelona jest po niezłym ligowym meczu z Sevillą (4:2). Inter cieszy się natomiast passą siedmiu wygranych z rzędu, którą zapoczątkował z Tottenhamem w Lidze Mistrzów (2:1). W weekend w derbach Mediolanu pokonał zaś AC Milan (1:0). Fantastycznie przy golu zachował się Mauro Icardi, na którego wszyscy w zespole bardzo dziś liczą.

Sonda

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz FC Barcelona - Inter Mediolan?

NIE ZAGRAJĄ w meczu Barcelona - Inter

FC Barcelona: Messi, Umtiti, Vermaelen (kontuzje)
Inter Mediolan: Nainggolan, Dalbert, Gagliardini (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY na mecz Barcelona - Inter:

FC Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur - Dembele, Suarez, Coutinho.
Inter Mediolan: Handanovič - Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah - Vecino, Brozović, Politano, Valero, Perisić - Icardi.

Ostatnie mecz bezpośrednie:

Barcelona - Inter 1:0 (Liga Mistrzów, 28.04.2010)
Inter - Barcelona 3:1 (Liga Mistrzów, 20.04.2010)
Barcelona - Inter 2:0 (Liga Mistrzów, 24.11.2009)

Mecz FC Barcelona - Inter Mediolan TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo obejrzymy na trzech kanałach: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 2. W Telewizji Publicznej skomentują Szymon Borczuch i Marcin Żewłakow, w prywatnej Cezary Kowalski oraz Andrzej Strejlau. W internecie mecz dostępny w IPLA TV (płatnie) oraz na stronie sport.tvp.pl (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00.