Mecz FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać Gran...

FC Barcelona

1

Real Madryt

1

• Wydawało się, że po bramce Malcoma Barcelona przystąpi do ataku i postara się o zwycięstwo. Druga polowa rozczarowała, ale w najbliższych dniach obie drużyny czeka wiele ważnych spotkań - mecze w 1/8 finału Ligi Mistrzów, trudne starcia ligowe, a także rewanż na Santiago Bernabeu, który zaplanowano na 27 lutego. Tam z pewnością czekają nas wielkie emocje! Na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Barcelona remisuje z Realem 1:1!

• Teraz Ramos faulował Suareza, a Casemiro Messiego. Kibice domagali się usunięcia kapitana Realu z boiska, ale sędzia nie ma zamiaru karać go indywidualnie.

• Sergio Ramos czysto zatrzymał Leo Messiego na skraju pola karnego.

• Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa jeszcze to spotkanie.

• Nieudane zagranie Carvajala. Od bramki zacznie Ter Stegen.

• Arturo Vidal ukarany żółtą kartką po faulu na Casemiro.

• Mocny strzał sprzed pola karnego Toniego Kroosa. Blokuje go jednak Gerard Pique.

• Bale za długo zwlekał z dograniem piłki do Benzemy. Dobrze interweniował jeden z obrońców Barcelony.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Marco Asensio zastąpił Lucasa Vasqueza.

• Odpowiada Barcelona. Nelson Semedo dograł piłkę z prawej strony do Messiego, ale Argentyńczyk miał za mało miejsca i nie zdołał oddać mocnego strzału.

• To była znakomita okazja dla Realu! Daleko z bramki wyszedł Ter Stegen, futbolówka trafiła do Benzemy, ten dograł do Bale'a, lecz Walijczyk za długo zwlekał ze strzałem na prawie pustą bramkę i skończyło się tylko na rzucie rożnym!

• Luis Suarez przewraca się w polu karnym po starciu z Danielem Carvajalem. Sporo dodał od siebie Urugwajczyk.

• Leo Messi znakomicie dograł do Aleni, ale ten za długo składał się do strzału i został zablokowany.

• Malcom opuszcza boisko. Zastępuje go Alena.

• Arthur dość ostro faulowany przez Sergio Ramosa. Sędzia oszczędził jednak kapitana Realu.

• Dalekie podanie do Bale'a zdało się na nic, bo Walijczyk złapany został na spalonym.

• Po raz pierwszy od dawna starał się odpowiedzieć Real. Podanie do Benzemy było jednak za mocne.

• Zdecydowanie za lekki był strzał Messiego z rzutu wolnego. Trafił prosto w mur.

• Messi faulowany przez Lucasa Vasqueza. Będzie świetna okazja dla Barcelony z rzutu wolnego!

• Pierwsza indywidualna akcja Messiego, lecz Argentyńczyka świetnie zablokował Raphael Varane.

• Po wejściu Messiego Barcelona momentalnie stara się przyspieszać grę kolejnymi podaniami. Gospodarze chcą wypracować zaliczkę przed rewanżem w Madrycie.

• Podwójna zmiana od razu także w Realu. Gareth Bale pojawia się na murawie zamiast Viniciusa.

• Doczekało się Camp Nou! Grę Barcelony ma odmienić Leo Messi, który zastąpił Philippe Coutinho.

• Problemy ze zdrowiem ma Marcos Llorente. Za niego na murawie Casemiro.

• Zmiana w Barcelonie. Arturo Vidal zastępuje Ivana Rakiticia.

• Uderzenie Coutinho z dystansu spokojnie wyłapuje Navas. Nic dziwnego - piłka leciała w sam środek bramki.

• Po golu wyrównującym na Camp Nou rozległy się chóralne śpiewy. Kibice Barcelony z pewnością mają nadzieję na kolejne bramki dla "Dumy Katalonii".

• Mamy jeszcze żółtą kartkę dla Jordiego Alby.

• Świetne długie podanie do Jordiego Alby sprawiło, że Hiszpan znalazł się sam na sam z Navasem. Golkiper wyszedł z bramki, ale futbolówka trafiła do Luisa Suareza. Urugwajczyk z trudnej pozycji trafił w słupek, lecz dobitka Malcoma wylądowała już w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY! MALCOM!

• Teraz Marcelo ostro potraktował Gerarda Pique. Brazylijczyk z żółtą kartką.

• Luis Suarez faulował Sergio Ramosa, a za dyskusje Urugwajczyk został upomniany żółtą kartką.

• Uderzenie sprzed pola karnego Philippe Coutinho było niecelne. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Kibice Barcelony domagają się wejścia na boisko Leo Messiego. Nazwisko Argentyńczyka jest właśnie skandowane na trybunach.

• Arthur bardzo dobrze powstrzymał Lukę Modricia. Akcja Barcelony także była jednak nieudana.

• Barcelona długo rozgrywała piłkę przed polem karnym Realu. W końcu Pique niedokładnie zagrał do Malcoma, nie mogli się przebić gospodarze.

• Na spalonym złapany Luis Suarez.

• Od środka Barcelona. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn już z powrotem na murawie. Zaraz początek drugiej połowy.

• Znakomity początek Realu sprawił, że to "Królewscy" po pierwszej połowie prowadzi z Barceloną. Goście znakomicie prezentowali się przez pierwsze 20 minut i kontrolowali przebieg meczu. Później "Duma Katalonii" miała kilka okazji, aby odpowiedzieć, lecz brakowało skuteczności. Czy ekipa Ernesto Valverde będzie potrzebować pomocy Leo Messiego? Na drugą połowę zapraszamy już za niespełna 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy. Czas na przerwę.

• Mocny strzał VIniciusa z woleja został zablokowany. Barcelona miała kontrę, ale ta także została szybko przerwana.

• Nelson Semedo fauluje Viniciusa. Mamy pierwszą żółtą kartkę dla piłkarza Barcelony.

• Barcelona zamknęła Real na jego połowie, aktywny jest przede wszystkim Malcom na prawej stronie boiska. Gospodarze wciąż jednak przegrywają.

• Malcom dośrodkował w pole karne, lecz nie było tam żadnego z jego kolegów. Piłka ląduje w rękach Navasa.

• Błąd Carvajala mógł mieć spore konsekwencje, jeśli Suarezowi udałoby się minąć Sergio Ramosa. Kapitan Realu przyblokował jednak Urugwajczyka.

• Jeszcze jedna okazja dla Barcelony! Malcom wpadł z piłką w pole karne i dograł do Luisa Suareza, lecz strzał Urugwajczyka znakomicie broni Keylor Navas!

• Goście natychmiast odpowiadają. Bardzo aktywny z przodu jest Vinicius, ale brakuje mu dokładności. Najpierw źle dogrywał do Benzemy, potem nie wyszedł mu strzał, choć Real miał jeszcze rzut rożny.

• Poprzeczka ratuje Real! Malcom znów znakomicie dograł w pole karne z rzutu wolnego, a o włos od trafienia był Ivan Rakitić!

• Barcelona w natarciu! Semedo dostał piłkę z prawej strony pola karnego i był blisko dogrania do Suareza, lecz sytuację uratował Raphael Varane, wybijając futbolówkę na rzut rożny.

• Świetna okazja dla Barcelony! Po faulu na Suarezie Barcelona miała rzut wolny, Malcom dobrze dośrodkował, a piłka po strzale Pique i lekkim rykoszecie przeleciała nad poprzeczką!

• Długie podanie w kierunku Jordiego Alby było nieco za mocne. Bez problemu łapie piłkę Navas.

• Benzema przewraca się po starciu z Clementem Lengletem. Gwizdek sędziego milczy.

• Malcom został zatrzymany przez obrońcę, a Real natychmiast wyprowadził akcję. Benzema dograł do Viniciusa, ten znalazł w polu karnym Kroosa, lecz Niemiec na wślizgu strzelił bardzo niecelnie.

• Luis Suarez znakomicie dograł do Malcoma, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Navasem. Przegrał ten pojedynek i choć sędzia odgwizdał wówczas ofsajd, to wydaje się, że spalonego nie było. Gdyby Brazylijczyk zdobył gola, zapewne mielibyśmy VAR i trafienie mogłoby zostać uznane!

• Po rzucie rożnym sprzed pola karnego uderzał Marcos Llorente. Do bramki zabrakło sporo.

• Benzema przejął piłkę na połowie Barcelony i dograł do Viniciusa. Ten zablokowany przez Pique, będzie rzut rożny dla Realu.

• Keylor Navas nie spieszył się ze wznowieniem gry od bramki. Nic dziwnego, że na Camp Nou momentalnie rozległy się głośne gwizdy.

• Real na razie nie pozwala Barcelonie na wiele. "Królewscy" w pierwszym kwadransie kontrolowali przebieg meczu, a gospodarzom brakuje dokładności w ofensywie.

• Vinicius przejął futbolówkę i próbował sam kończyć akcję, ale zablokował go Gerard Pique. Gdyby skrzydłowy Realu dograł do Toniego Kroosa, ten ostatni byłby sam na sam z Ter Stegenem.

• Real miał okazję na kontrę, lecz Vinicius bardzo źle dogrywał do jednego z kolegów i akcja szybko została przerwana przez gospodarzy.

• Sergio Ramos fauluje Malcoma. Kapitan Realu Madryt bardzo szybko zarobił żółtą kartkę.

• Coutinho zgrał piłkę piętką do Arthura, lecz dośrodkowanie tego drugiego w kierunku Malcoma było niecelne.

• Barcelona starała się szybko odpowiedzieć, lecz Philippe Coutinho został zablokowany.

• Ależ zaczyna się ten mecz dla Realu! Na lewej stronie znów znalazł się Vinicius, dośrodkował w pole karne, gdzie Karim Benzema wyprzedził obrońcę i wyłożył futbolówkę Lucasowi Vasquezowi. Temu ostatniemu pozostało jedynie skierować piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA REALU! LUCAS VAZQUEZ!

• Mamy pierwszy celny strzał w tym meczu. Vinicius urwał się lewą stroną i wycofał piłkę przed pole karne do Toniego Kroosa. Strzał Niemca spokojnie odbija Marc-Andre ter Stegen.

• Na spalonym złapany Philippe Coutinho, po chwili po drugiej stronie boiska na ofsajdzie znalazł się także Junior Vinicius. Wysoko grają obrońcy obu drużyn.

• Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, lecz na razie rozgrywają ją przede wszystkim na własnej połowie. Wysokim pressingiem gra Real.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Realu. "Królewscy" na biało, Barcelona w bordowo-granatowych strojach.

• Zaczynamy!

• Mateu Lahoz przeprowadził już losowanie. Na arbitrze, jak zwykle w przypadku El Clasico, ciążyć będzie duża presja.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko, a kibice Barcelony odśpiewują klubowy hymn. Za moment zaczynamy!

• W 2014 roku Puchar Króla po finale z Barceloną zdobył Real, ale kolejne cztery sezony w tych rozgrywkach należały do "Dumy Katalonii". Barcelona ma ogromny apetyt na piąty triumf z rzędu, a zwycięstwo nad odwiecznym rywalem smakować może szczególnie.

• W Pucharze Króla oba zespoły mierzyły się ostatnio w sezonie 2013/2014. W meczu o tytuł lepszy okazał się Real (2:1), a gola na wagę zwycięstwa ekipy ze stolicy strzelił w 85. minucie Gareth Bale. Dziś Walijczyk rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Angela Di Marii, który zdobył wówczas pierwszą bramkę, od dawna nie ma już w klubie, podobnie jak Marca Bartry, który trafił dla Barcelony.

• W ćwierćfinale FC Barcelona nie miała łatwej przeprawy z Sevillą - w pierwszym meczu podopieczni Ernesto Valverde przegrali 0:2, ale w rewanżu zagrali znakomicie i zwyciężyli aż 6:1. "Królewscy" nie mieli natomiast najmniejszych problemów z Gironą, zwyciężając w dwumeczu bardzo pewnie - 7:3.

• Spotkania Barcelony i Realu od lat budzą ogromne emocje wśród kibiców. Ci na Camp Nou z pewnością mają dziś nadzieję na powtórkę z października zeszłego roku. "Blaugrana" pokonała wówczas odwiecznego rywala aż 5:1. Czy dziś znów gospodarze będą mieli powody do radości?

• Rezerwowi Realu: Thibaut Courtois, Nacho, Gareth Bale, Marco Asensio, Casemiro, Isco, Dani Ceballos

• Rezerwowi Barcelony: Lionel Messi, Jeison Murillo, Sergi Roberto, Arturo Vidal, Alena, Kevin-Prince Boateng, Inaki Pena

• Po prawej stronie widzicie już podstawowe składy obu zespołów. Informacją numer jeden jest oczywiście brak Leo Messiego w pierwszej jedenastce Barcelony. Argentyńczyk nabawił się urazu w ostatnim meczu ligowym z Valencią. Nie jest jednak wykluczone, że w przypadku niekorzystnego wyniku dla "Dumy Katalonii" pojawi się na murawie.

• Już za pół godziny początek El Clasico, czyli spotkania FC Barcelona z Realem Madryt! Na pierwszy mecz półfinałowy Pucharu Króla zaprasza Maciej Pietrasik.

red

Mecz FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać Gran Derbi w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Już w środę rozegrany zostanie pierwszy mecz półfinału rozgrywek o Puchar Króla FC Barcelona - Real Madryt. El Clasico to święto dla wielu kibiców piłkarskich na całym świecie. Relacja na żywo z meczu FC Barcelona - Real Madryt w GOL24.pl!

Mecz FC Barcelona - Real Madryt ONLINE

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Nie ma co ukrywać, że co roku kibice ostrzą sobie zęby na El Clasico w finale krajowych rozgrywek. Tym razem los sprawił, że FC Barcelona i Real Madryt zmierzą się ze sobą w półfinale Pucharu Króla.

Real Madryt w zeszłej rundzie mierzył się z Gironą. Ekipa z Katalonii postawiła trudne warunki stołecznym. W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym na Santiago Bernabeu, "Los Blancos" wygrali 4:2, jednak decydujące o zwycięstwie gole padały w końcowej fazie meczu. W rewanżu ekipa Santiago Solariego dopełniła formalności, wygrywając pewnie 3:1.

FC Barcelona miała o wiele trudniejsze zadanie. "Blaugrana" w ćwierćfinale grała z Sevillą FC. W pierwszym meczu, rozgrywanym na stadionie Sevilli, Barca przegrała 0:2, co oznaczało, że przed własną publicznością będzie musiała odrabiać straty. Na Camp Nou "Duma Katalonii" wygrała aż 6:1, ale ostatnie dwa gole, które przesądziły o awansie, padły w ostatnich minutach rywalizacji.

Podczas półfinału rozgrywek o Puchar Króla czekają nas wielkie emocje. Nie bez przesady półfinałowy pojedynek tych klubów nazywany jest przedwczesnym finałem. FC Barcelona otwiera tabelę ligowych rozgrywek w Hiszpanii, z kolei Real Madryt notuje w ostatnim czasie udany okres, wygrywając pięć meczów z rzędu. Ponadto w znakomitej formie znajduje się francuski napastnik Karim Benzema, który w ostatnich czterech występach zdobył aż sześc bramek.

- Na tym etapie rozgrywek kalendarz jest bardzo trudny. W ogóle styczeń jest wymagającym miesiącem. Teraz przed nami półfinał Pucharu Króla, czyli dwa mecze na bardzo wysokim poziomie, a później czeka nas liga i Champions League. To jasne, że musimy być ostrożni. W najbliższym czasie będą ważyły się losy całego sezonu - powiedział Ernesto Valverde, trener Barcelony.

Przed tym spotkaniem wielu fanów zastanawiało się, czy w meczu wystąpi Lionel Messi. Argentyńczyk zmagał się w ostatnim czasie z urazem uda, ale ostatecznie jeden z najlepszych piłkarzy świata znalazł się w kadrze meczowej na El Clasico. Co ciekawe, właśnie z powodu kontuzji Lionel Messi opuścił ligowe starcie tych drużyn, które rozegrane zostało jesienią, lecz wówczas nie przeszkodziło to drużynie z Katalonii w rozbiciu odwiecznego rywala aż 5:1.

- Mamy nadzieję, że będzie to przepiękny mecz, jak na El Clasico przystało, i że będzie podobał się każdemu. Oczywiście liczymy też, że zagramy wspaniałe spotkanie, co pozwoli nam wygrać - mówił trener "Królewskich" Santiago Solari.

W Copa del Rey doszło do 33 meczów FC Barcelona - Real Madryt. Duma Katalonii wygrała 14 spotkań, 12 przegrała, 7 razy padł remis. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w finale w 2014 roku i wtedy "Królewscy" zwycięzyli 2:1. Potem cztery razy z rzędu w Pucharze Króla triumfowała FC Barcelona.

A jak mecz FC Barcelona – Real Madryt typują bukmacherzy? Faworytem jest Barcelona. (Kurs 1.75 na zwycięstwo Barcelony, kurs 3.90 na remis, kurs 4.35 na wygraną Realu).

Mecz FC Barcelona - Real Madryt TRANSMISJA TV

Mecz Barcelony z Realem Madryt w półfinale Pucharu Króla odbędzie się w środę. Początek transmisji w Eleven Sports 1 o godzinie 20.50, ale studio przedmeczowe rozpocznie się już o godzinie 20. Rewanżowe spotkanie w Madrycie zostanie pokazane na antenie Eleven Sports 27 lutego. Płatny stream będzie dostępny na stronie elevensports.pl, player.pl oraz ipla.tv.

21:00 mecz FC Barcelona - Real Madryt