Mecz FC Barcelona - Sevilla FC ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Sevilla FC ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

• Świetna frekwencja na Camp Nou, kibice byli świadkami bardzo emocjonującego widowiska, a gol z przewrotki strzelony przez Luisa Suareza zostanie najpewniej wybrany jako gol kolejki Primera Division.

• Carlos Clos Gomez - sędzia tego meczu gwiżdze poraz ostatni.

• Neymar zostaje sfaulowany dwa razy przez Vitolo w krótkim odstępie czasu, widać frustracje w poczynaniach graczy z Sevilli.

• Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowego czasu gry.

• Zawodnicy czekają już na końcowy gwizdek sędziego, w grę obu drużyn wdała się niedokładność, straty piłki i niecelne podania to obraz końcówki tego meczu.

• Napastnicy Barcelony częściej zagrywają piłki do tytułu, już nie próbują rajdów miedzy obrońcami.

• Sevilla nie potrafi przełamać defensywy Barcelony, dzisiaj w tym aspekcie gra Katalończyków wygląda doskonale.

• Alena ukarany żółtą kartką.

• Iniesta poradził sobie z trójką rywali, przypomina zawodnika który cieszył publicznośc jeszcze kilka lat temu!

• Barcelona z łatwościa zbliża się pod pole karne Sevilli, ale niedokładnym zagraniem ze środka pola marnują swoją szanse na gola.

• Szanse na grę dostanie nieznany szerszej publiczności zawodnik.

• Rakitić ukarany zółtą kartką.

• Rakitić strzela! Piłke złapał jakiś kibic na trybunach.

• Zmiana w defensywie drużyny Barcelony, trener oszczędza siły hiszpanskiego stopera

• Vitolo z prawej strony pola karnego, podaje do Mariano, ale na zawodnika Sevilli czekał juz Umtiti który z łatwością odebrał mu piłkę.

• Busquets ukarany żółtą kartką.

• Messi zagrywa świetną piłke przez "dwie linie", Sergi Roberto opanowuje piłke, lecz chwile później ją traci na rzecz Sevilli.

• Barcelona gra z mniejszym zaangażowaniem, uważają, że 3:0 to bezpieczny wynik,.

• Ter Stegen broni bardzo groźny strzał piłkarza Sevilli i przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Suarez schodzi z boiska, bramką zdobytą z przewrotki zasłużył na brawa od publiczności zgromadzonej na Camp Nou.

• Sevilla dochodzi do głosu! Vitolo strzela ale piłka ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Ter Stegena.

• Pablo Sarabia strzela! Ter Stegen broni i odbija piłkę przed siebie, drużyna Barcelony oddala zagrożenie.

• Tym razem Sevilla rozgrywa piłke po całej szerokości boiska, piłkarz z Andaluzji został sfaulowany.

• Sevilla próbuje zaskoczyć Barcelone długimi podaniami za plecy obrónców, lecz ta taktyka wydaje się byc nieskuteczna.

• Kartka dla Vitolo.

• Sevilla chcąc stworzyć sobie jeszcze jakies sytuacje w tym meczu musi się "otworzyc".

Barcelona dzięki temu bedzie miała mnóstwo miejsca.

• Kolejny raz zrobiło się gorąco pod bramką Sevilli, jednak Neymar oddaje niecelny strzał.

• Messi faulowany w środku boiska, piłkarze z Andaluzji nie pozwalają rozpędzić się Argentyńczykowi.

• Ivan Rakitić został powstrzymany przez dwóch zawodników Sevilli którzy wzieli go w "kleszcze", rzut wolny dla Barcelony.

• Messi zauważył oddalonego od bramki Sergio Rico, chciał przelobować bramkarza, lecz ten nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę.

• Barcelona nie zwalnia tempa, znowu widzimy ich czesto pod bramką rywali.

• Druga zmiana w drużynie Sevilli - ludzie na których postawił Sampaoli nie zagrali tak jak oczekiwał tego trener.

• Samir Nasri schodzi z boiska - fatalna połowa w wykonaniu tego zawodnika.

• Rozpoczynamy drugą częśc spotkania.

• Wojowniczy gest Messiego który mówi nam o wsparciu dla kampani na rzecz dzieci z nowotworem.

• Druga żółta kartka dla Vitolo i w konsekwencji czerwona.

• Koniec pierwszej połowy, zawodnicy schodzą do szatni, piłkarzom Sevilli przyda się zimny prysznic.

• Messi oddaje piłke w polu karnym Neymarowi - ten strzela w piłkarza Sevilli.

• Barcelona 64% - 36% Sevilla, tak prezentuje się posiadanie piłki przez obie druzyny.

• Iborra ukarany żółtą kartką.

• Luis Suarez na lewej flance podaje nisko do Messiego lecz obrońca Sevilli świetnie "przeczytał" to podanie.

• Neymar często drybluje lecz zazwyczaj traci piłkę.

• Gooool! Znów Messi! Nokaut! Leo świetnie przyłożył nogę i piłka wpada w prawy dolny róg bramki do siatki Sevilli.

• Znów Iniesta w polu karnym, ale zawodnik Sevilli nabił Hiszpana - piłka opuszcza boisko. Rico od bramki.

• Messi - Gooool! Neymar podaje do Suareza, ten wycofuje piłke do tyłu, a tam czekał już Messi by oddać strzał.

• Neymar dośrodkowuje w pole karne ale piłka notuje "pusty przelot".

• Goooooool! Messi podaje w pole karne do Luisa Suareza a Ten fenomenalną przewrotką pokonuje Sergio Rico!

• Leo Messi świetnie rozgrywa piłke z Iniestą, piłka trafia w pole karne, ale dobra wymiana podań kończy się stratą piłki.

• Ivan Rakitić traci piłke w polu karnym przeciwnika.

• Piłka wraca do Ter Stegena, Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę.

• Ivan Rakitić uderza głową po dośrodkowaniu, piłka nie trafia do siatki rywali.

• Nzonzi strzela w polu karnym jednak, źle uderza piłkę i nie ma bramki.

• Gerrard Pique ukarany zółtą kartką, nie zagra w kolejnym meczu.

• Neymar świetnie przedryblował jednego zawodnika lecz kolejny zabrał mu piłkę.

• Ivan Rakitić trafiony piłką w ręke, rzut wolny dla Sevilli.

• Piłkarze Sevilli próbują utrzymać się przy piłce, jednak widoczna jest przewaga Barcelony.

• Iniesta wbiega w pole karne i strzela, ale Rico broni bez problemów.

• Rzut rożny dla Barcelony. Piłkarze Sevilli bez trudu oddalają zagrozenie.

• Iniesta w polu karnym! Piłka do Neymara jednak ten oddaje piłke przeciwnikowi.

• Pique chciał stworzyć przewagę na połowie przeciwnika, lecz oddał piłke przeciwnikowi.

• Messi wykonuje kilka rajdów z piłką, ten zawodnik dobrze zaczyna mecz.

• Sevilla rozpoczyna od środka boiska.

• Atlético Madryt i Sevilla to zespoły które wyjątkowo upodobał sobie Leo Messi. W samej Primera División Argentyńczyk strzelił tym drużynom po 21 goli - jest to najlepszy wynik tego piłkarza w ilości strzelonych bramek zespołom w La Liga.

• Sevilla rozgrywa świetny sezon, ale to prawda, że była blisko awansu w dwumeczu z Leicester, zmarnowała dwa rzuty karne... W lidze znajduje się wysoko i rywalizuje z najlepszymi. Obecnie nie jest w najlepszej formie, ale to groźny rywal.

- przyznał Luis Enrique odpowiadając na pytania dziennikarzy przed meczem z Sevillą.

• Do składu Barcelony wraca Leo Messi i Gerrard Pique!

• Witamy serdecznie! Przed nami mecz 30 kolejki Primera División. Na stadionie Camp Nou, Barcelona podejmie Sevillę!

Bartosz Głąb

Mecz FC Barcelona - Sevilla FC ONLINE

Mecz FC Barcelona - Sevilla FC ONLINE ©East News

Mecz FC Barcelona - Sevilla FC ONLINE. W absolutnym hicie 30. kolejki hiszpańskiej La Liga Santander FC Barcelona na Camp Nou podejmie Sevillę FC. Katalończycy muszą gonić Real w walce o mistrzostwo Hiszpanii, natomiast Sevilla chce wyjść z dołka, w jakim znalazła się ostatnio, bo nie wygrali już od pięciu spotkań z rzędu licząc ligę i Ligę Mistrzów.

Pojedynek na Camp Nou zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście faworytem spotkania jest Barcelona, która jest w naprawdę niezłej formie, a przede wszystkim w fenomenalnej formie jest Neymar, który w ostatnich tygodniach wyrasta na lidera zespołu ponad nawet Lionela Messiego, którego zawsze był cieniem.
Barcelona ma dwa punkty straty do Realu Madryt i jedno spotkanie rozegrane więcej, a więc każda wygrana może okazać się na wagę złota w przypadku potknięcia "Królewskich", zwłaszcza że do końca sezonu zostaje już coraz mniej spotkań.

Sevilla natomiast w ostatnich tygodniach jest w wyraźnym dołku. Nie wygrała w ostatnich czterech spotkaniach ligowych, a rywale nie byli wcale najmocniejsi, z wyjątkiem Atletico Madryt, a w Lidze Mistrzów pokonało ich skazywane na porażkę Leicester City, co skutkowało odpadnięciem z rozgrywek dla hiszpańskiej drużyny. Drużyna, która do zimy była rewelacją tego sezonu La Liga Santander i trzecią siłą ligi niedawno straciła trzecie miejsce w tabeli na rzecz Atletico Madryt, a w przypadku tak słabej formy za niedługo zacznie uciekać nawet Liga Mistrzów w przyszłym sezonie, bo w kolejce stoją już Villareal i Athletic Bilbao.

Ostatnio Barcelona z Sevillą mierzyła się na początku listopada zeszłego roku w rozgrywkach La Liga. Wtedy Barcelona wygrała na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan 2:1 po bramkach Lionela Messiego i Luisa Suareza. W spotkaniu jako pierwsi prowadzili zawodnicy Sevilli po trafieniu Vitolo. Natomiast jeszcze na początku sezonu oba zespoły mierzyły się w Superpucharze Hiszpanii, gdzie Barcelona wygrała bardzo gładko,najpierw w Sewilli 2:0, a potem w Barcelonie 3:0.

NIE ZAGRAJĄ

FC Barcelona: Vidal, Turan, Rafinha (kontuzje);

Sevilla FC: Tremoulinas, Krohn-Dehli, Rami, Mercado (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

FC Barcelona: ter Stegen – Umtiti, Pique, Mascherano – Iniesta, Busquets, Rakitić, D. Suarez – Neymar, L. Suarez, Messi;

Sevilla FC: Rico – Escudero, Pareja, Lenglet, Mariano – Iborra, N’Zonzi – Vitolo, Nasri, Sarabia – Ben Yedder

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Granada - Barcelona 1:4 (LaLiga Santander)
Barcelona - Valencia 4:2 (LaLiga Santander)
La Coruna - Barcelona 2:1 (LaLiga Santander)
Barcelona - Paris Saint-Germain 6:1 (UEFA Champions League)
Barcelona - Celta Vigo 5:0 (LaLiga Santander)

Sevilla FC
Sevilla - Gijon 0:0 (LaLiga Santander)
Atl. Madryt - Sevilla 3:1 (LaLiga Santander)
Leicester - Sevilla 2:0 (UEFA Champions Leauge)
Sevilla - Leganes 1:1 (LaLiga Santander)
Alaves - Sevilla 1:1 (LaLiga Santander)

SĘDZIA

Carlos Clos Gómez (Aragonia) - hiszpański arbiter międzynarodowy. Często sędziuje mecze eliminacji mistrzostw Świata. Sędziował mecz eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa, a HŠK Zrinjski Mostar zakończony remisem 1:1. W tym sezonie Barcelonie i Sevilli sędziował po razie. Sevilla w połowie grudnia zeszłego roku wygrała u siebie z Malagą 4:1, a Barcelona w połowie lutego rozbiła na wyjeździe Deportivo Alaves aż 6:0.

Mecz FC Barcelona - Sevilla FC TRANSMISJA TV
Transmisję na żywo z meczu FC Barcelona - Sevilla FC przeprowadzi Eleven HD. Spotkanie skomentują Mateusz Święcicki i Tomasz Ćwiąkała. Pojedynek poprzedzi studio, które rozpocznie się o 19:00.

Relacja na żywo z meczu FC Barcelona - Sevilla w GOL24.pl!