Mecz FC Barcelona - Tottenham ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Tottenham ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Trudne zadanie "Kogutów". Muszą wygrać

Liga Mistrzów, Grupa B
2018-12-11 21:00

FC Barcelona

1

Tottenham Hotspur

1

• Tottenham gra dalej! Inter tylko zremisował z PSV Eindhoven, dzięki czemu Spurs awansowali z drugiego miejsca do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

• Koniec meczu! FC Barcelona remisuje 1:1 z Tottenhamem Hotspur!

• Nieudane uderzenie Leo Messiego. Oba zespoły są wyraźnie zadowolone z wyniku, czekają na ostatni gwizdek sędziego.

• Sędzia doliczył 4. minuty do podstawowego czasu gry.

• Świetnym no-look passem popisuje się Harry Kane, ale Danny Rose mając przed sobą tylko Cillesena przenosi futbolówkę ponad poprzeczką!

• Lionel Messi uderzył obok bramki z rzutu wolnego, Lloris kontrolował tor lotu piłki.

• Kontratak Spurs wreszcie przyniósł upragnionego gola! Harry Kane posłał mocne podanie w pole karne, gdzie dobrze ustawiony Lucas Moura tylko dostawił nogę i wpakował piłkę do siatki!

• WYRÓWNANIE! GOL DLA TOTTENHAMU!

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Fernando Llorente pojawia się na murawie w miejsce Harry'ego Winksa.

• Świetna próba podania ponad głowami obrońców do wychodzącego sam na sam Messiego, w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę Danny Rose.

• Dośrodkowanie Sissoko ze skrzydła odbija się niebezpiecznie od Lengleta, Cillesen kontrolował jednak sytuację i złapał futbolówkę.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy, Denis Suarez zmienia Ousmane'a Dembele.

• Cillesen zatrzymuje piłkę uderzoną przez Lucasa Mourę na linii bramkowej! Niesamowita interwencja!

• W drugim meczu grupy B Inter remisuje z PSV! Taki wynik eliminuje z Ligi Mistrzów Tottenham! Czy Spurs zdołają odrobić straty?

• Son Heung-Min usiadł już na ławce, w jego miejsce trener Mauricio Pochettino zdecydował się wprowadzić Lucasa Mourę.

• Świetne dośrodkowanie Rose'a prosto do wchodzącego w pole karne Eriksena, nie pilnowany przez żadnego obrońcę Duńczyk oddaje jednak strzał prosto w Jaspera Cillesena!

• Żółtą kartką ukarany Nelson Semedo.

• Harry Kane złapany na spalonym.

• I zmiana także w zespole Ernesto Valverde. Na placu gry melduje się Leo Messi, na ławce odpoczywa już Munir El Haddadi.

• Zmiana. Erik Lamela zastępuje Kyle'a Walkera - Petersa.

• Piłka w siatce Tottenhamu, ale chorągiewka asystenta w górze! Bramka El Haddadiego nie będzie uznana!

• Heung-Min Son oddaje strzał będąc na krawędzi pola karnego, znów bez zarzutów spisuje sie Cillesen. Bardzo dobry mecz rozgrywa dziś bramkarz FC Barcelony.

• Coutinho wbiegł w pole karne, jego uderzenie ofiarnym wślizgiem zablokował Walker-Peters.

• W pierwszych minutach drugiej części meczu goście są stroną dominującą. Spurs próbują zdobyć wyrównującą bramkę.

• Harry Kane w dogodnej sytuacji w polu karnym gospodarzy przenosi piłkę wysoko ponad poprzeczką!

• Kontra Tottenhamu, próbowali oddać strzał kolejno Eriksen i Kane, ale oba zostały zablokowane.

• Dobre uderzenie Eriksena w lewy, dolny róg bramki z trudem broni Jasper Cillesen!

• Nieudana próba Sissoko podania w pole karne do Harry'ego Kane'a.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Sergio Busquets zmienia Ivana Rakiticia.

• Wracamy po przerwie!

• Po pierwszych 45. minutach, w drugim meczu grupy B, PSV Eindhoven prowadzi 1:0 z Interem Mediolan. Gdyby takimi wynikami zakończyły się oba spotkania, z grupy z drugiego miejsca awansowałby Tottenham, natomiast Inter zagrałby w fazie pucharowej Ligi Europy.

• Koniec pierwszej połowy, FC Barcelona prowadzi po golu Ousmana Dembele. Czas na przerwę!

• Ależ niewiele zabrakło Coutinho! Piłka po jego mocnym uderzeniu po ziemi minimalnie minęła słupek!

• Lloris pewnie interweniuje po dobrym uderzeniu Rakiticia! Zaskakująca jest jednak łatwość, z jaką Chorwat stworzył sobie tą sytuacje - nieatakowany, przebiegł z piłką przy nodze połowę boiska, a obrońcy Tottenhamu biernie tylko asystowali mu, nie próbując odebrać piłki.

• Strzał Harry'ego Kane'a zablokowany przez obrońce. Rzut rożny dla Spurs, dośrodkowanie Eriksena, pewna interwencja bramkarza "Dumy Katalonii" na przedpolu.

• Son Heung-Min znalazł sobie trochę wolnej przestrzeni przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Niezbyt silny, niezbyt precyzyjny strzał, który bez problemów złapał Cillesen.

• Son Heung-Min znalazł się w sytuacji sam na sam z Cillesenem, ale trafił w nogę bramkarza Barcelony! To była stuprocentowa okazja - zmarnowana!

• Rzut wolny z narożnika pola karnego przyznano gościom. Ze świetnej pozycji do oddania strzału nie skorzystał Harry Kane, który uderzył prosto w mur.

• Wreszcie dobra akcja gości! Danny Rose podłączył się na lewym skrzydle do akcji i posłał świetne dośrodkowanie w pole karne - kilku centymetrów zabrakło, żeby do piłki dopadł Delle Alli, mając przed sobą jedynie bramkarza!

• Oklaski z trybun na piłkarzy Barcelony - mądrze utrzymują się przy piłce, praktycznie nie notują strat. Przed chwilą znów akcja poprzedzona kilkunastoma celnymi podaniami, ostatecznie nie udało się oddać celnego strzału.

• Christian Eriksen dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale wprost na głowę Vermaelena. Tottenham nie jest jak dotąd w stanie poważnie zagrozić defensywie gospodarzy.

• Ostry faul Rose'a, Anglik może cieszyć się że nie zobaczył za to zagranie żółtej kartki. Barcelona miała szanse na dośrodkowanie z dogodnej pozycji w pole karne, ale źle wykonał ten stały fragment przez Dembele. Piłkę wybił Harry Kane.

• Piłkarze Barcelony długo konstruowali atak pozycyjny na połowie gości, a ostatecznie nic z tego nie wyszło - na spalonym złapany Juan Miranda.

• Rzut wolny wykonał Coutinho. Dobre dośrodkowanie Brazylijczyka zostało jednak wybite przez jednego z defensorów Tottenhamu.

• Walker-Peters ukarany żółtą kartką.

• Coutinho uderza z dystansu, ale prosto w dobrze ustawionego Hugo Llorisa.

• Dembele znów pod polem karnym Spurs, tym razem Danny Rose zdołał go powstrzymać.

• Zobaczcie bramkę Dembele!

• Szybkie otwarcie wyniku! Fatalny błąd w przyjęciu piłki popełnił Walker- Peters, piłkę przejął Dembele i od połowy boiska popędził na bramkę. Nie dał szans na obronę Llorisowi, Barcelona na prowadzeniu!

• GOOOL! Strzelcem Ousmane Dembele!

• Dwójkowa akcja Kane'a i Eriksena, w ostatniej chwili uderzenie Duńczyka zablokowane!

• Delle Alli próbował podać do Eriksena, ale obrońcy Barcelony przechwycili piłkę.

• Pierwszy gwizdek! Od środka rozpoczęli piłkarze Tottenhamu.

• Piłkarze właśnie wychodzą na murawę, za chwilę hymn Ligi Mistrzów i losowanie stron!

• Spurs mają lepszy bilans w bezpośrednim starciu z Interem, dlatego ewentualne dzisiejsze zwycięstwo da podopiecznym Mauricio Pochettino pewny awans.

• Ławka rezerwowych Tottenhamu: Gazzaniga, Davies, Dier, Skipp, Lamela, Lucas, Llorente.

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: ter Stegen, Alba, Pique, D. Suarez, Busquets, Vidal, Messi.

• "Duma Katalonii" wyjdzie dziś na murawę w rezerwowym składzie. Taka decyzja Ernesto Valverde nie może dziwić - FC Barcelona niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z kolei "Spurs" w najmocniejszym ustawieniu, ponieważ tylko zwycięstwo da Tottenhamowi pewny awans. W przypadku innego wyniku ważny będzie rezultat drugiego spotkania w grupie B, w którym Inter zagra z PSV.

• Jak myślicie, kto dziś wygra?

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której FC Barcelona zmierzy się na Camp Nou z Tottenhamem Hotspur! Początek spotkania o godzinie 21:00.

Gabriel Skoczeń

Barcelona - Tottenham LIVE! Trudne zadanie "Kogutów". Muszą wygrać

Barcelona - Tottenham LIVE! Trudne zadanie "Kogutów". Muszą wygrać ©AFP/East News

Mecz FC Barcelona - Tottenham ONLINE. W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Barcelona zagra na Camp Nou z Tottenhamem Hotspur. Podopieczni Ernesto Valverde już w poprzedniej kolejce zapewnili sobie awans do fazy pucharowej, natomiast zawodnicy Spurs muszą dziś zdobyć 3 punkty, jeśli chcą być pewni utrzymania drugiego miejsca w grupie. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz FC Barcelona - Tottenham ONLINE

FC Barcelona w poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe 2:1 PSV Eindhoven. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Hiszpanii zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca w grupie, wynik dzisiejszego meczu z Tottenhamem nie będzie miał żadnego wpływu na miejsce w tabeli podopiecznych Ernesto Valverde.
Trener „Dumy Katalonii” z pewnością pozwoli odpocząć kilku swoim kluczowym piłkarzom, a jednym z nich będzie Luis Suarez. Urugwajczyk przez swoje problemy z kolanem miał nie wystąpić już w sobotnim meczu ligowym w derbowym starciu z Espanyolem. Ostatecznie Suarez nie dość że zagrał przez 79 minut, to dodatkowo wpisał się na listę strzelców. Jego problemy zdrowotne nie są jednak do końca rozwiązane, dlatego podjęto decyzje o nie powoływaniu „El Pistolero” na dzisiejszy mecz.

FC Barcelona to rywal z najwyższej półki, nawet bez kilku podstawowych zawodników drużyna Dumy Katalonii nie będzie dla Spurs łatwym rywalem. Mauricio Pochettino doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w ostatnim meczu ligowym dał odpocząć kluczowym zawodnikom – Harry’emu Kane’owi i Christianowi Eriksenowi. Obaj piłkarze pojawili się na murawie dopiero w końcówce wygranego 2:0 spotkania z Leicester. Bohaterem meczu został Son Heung-Min, który zdobył bramkę i zanotował asystę przy golu Delle Alli’ego. Wysoka forma pomocników Spurs to dobry prognostyk przed starciem z FC Barceloną. Tottenham nie jest w tym spotkaniu bez szans, tym bardziej że Pochettino wyciągnie do dzisiejszej rywalizacji wszystkie asy z rękawa, podczas gdy Valverde być może będzie chciał dać szansę zawodnikom rezerwowym.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Tottenham ma na swoim koncie tyle samo punktów co Inter Mediolan. By być pewnymi awansu, Spurs muszą pokonać dziś FC Barcelonę, ale istnieje szansa że zachowają drugie miejsce nawet w przypadku porażki. By tak się jednak stało, Anglicy muszą liczyć na korzystny rezultat w spotkaniu Interu z PSV, jest to jednak mało prawdopodobne. Holendrzy zdobyli do tej pory tylko jeden punkt i na pewno zakończą tegoroczną przygodę z Ligą Mistrzów na ostatnim miejscu Przed podopiecznymi Mauricio Pochettino trudne zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania. Początek meczu o godzinie 21:00.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz FC Barcelona - Tottenham Hotspur?

Mecz Barcelona - Tottenham: PRZEWIDYWANE SKŁADY:

FC Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Pique, Vermaelen, Alba - Denis Suarez, Arthur, Busquets, Coutinho - El Haddadi, Messi.
Tottenham: Lloris - Walker-Peters, Vertonghen, Alderweireld, Rose - Sissoko, Dier; Eriksen, Alli, Son - Kane.

Mecz Barcelona - Tottenham: NIE ZAGRAJĄ:

FC Barcelona: Umtiti, Roberto, Malcom, Rafinha, Luis Suárez
Tottenham: Tripper, Aurier, Dembélé, Foyth, Lamela, Sanchez, Wanyama

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Tottenham - Barcelona 2:4 (Liga Mistrzów, 03.10.2018)
Barcelona - Tottenham 3:2 (mecz towarzyski, 29.07.2018)

Mecz Barcelona - Tottenham TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!