Mecz Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zmiany, zmiany, zmiany!

Fortuna 1 Liga, 15. kolejka
2018-10-19 18:00

Garbarnia Kraków

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Koniec meczu! Bruk-Bet wygrywa w Krakowie 3:1! Dziękujemy za uwagę!

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• GOL! W Krakowie już 3:1 dla Bruk-Bet Termaliki! Bramkę z rzutu karnego zdobył Wlazło!

• Rzut karny dla gości. Piłkę ustawia Wlazło.

• Zmiana w Garbarni. Zszedł Pietras, wszedł Kostrubała.

• Kiełb dośrodkował w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybija Masiuda.

• GOL! Bruk-Bet obejmuje prowadzenie w Krakowie! Bramkę zdobył Gergel!

• Gutkovskis zostawił piłkę Kiełbowi, jednak ten trafił prosto w rywala.

• Zmiana także w Garbarni. Zszedł Gawle, wszedł Kiebzak.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Jovanović, wszedł Kiełb.

• Piłka po uderzeniu Gergela trafiła w poprzeczkę!

• Mamy przerwę w grze. Na murawie leży Kobusiński.

• Dwie, dobre interwencje Treli! Najpierw strzał oddał Nowak, a chwilę po nim z dystansu swojej szansy szukał Czekaj!

• Wlazło zagrał do Gutkovskisa, któremu udało się zaskoczyć Cabaja. Mamy 1:1.

• GOL! Bruk-Bet Termalica doprowadza do wyrównania! Strzelcem gola Gutkovskis!

• Zmiana w Garbarni. Zszedł Węsierski, wszedł Nowak.

• Piłka zagrana na lewą stronę do Pyciaka, a ten zagrał w pole karne, w którym najlepiej odnalazł się Węsierski. Piłkarz Garbarni pokonał Trelę. W Krakowie mamy 1:0.

• GOL! Garbarnia obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Węsierski!

• Wójcik obejrzał żółty kartonik.

• Niecelne z dystansu uderzył Kalisz.

• W przerwie doszło do zmiany w zespole gości. Zszedł Stefanik, wszedł Wlazło.

• Wracamy do Krakowa na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Krakowie nie doczekaliśmy się bramek. Na drugą część spotkania zapraszamy za 15 minut.

• Stefanik posłał piłkę w pole karne z rzutu rożnego, jednak bez zagrożenia w szesnastce gospodarzy.

• Wójcik dośrodkował w pole karne, ale na posterunku jest Trela. Golkiper Bruk-Betu złapał piłkę.

• Niecelny strzał z dystansu oddał Szeliga.

• Arbiter pokazuje pierwszy, żółty kartonik. Ukarany został Kalisz.

• Stefanik dośrodkował w pole karne, ale stoperzy gospodarzy oddalili zagrożenie.

• Gergel uderzył obok bramki Cabaja.

• Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Putiwcew.

• Kalisz sfaulował Pyciaka. Arbiter nie zdecydował się jeszcze na pokazanie żółtego kartonika.

• Gergel nieczysto trafił w piłkę. Piłka znalazła się w rękach Cabaja.

• Pietras uderzył z dystansu. Niecelnie.

• Węsierski złapany na pozycji spalonej.

• Ogar szukał sposobu na pokonanie Treli, jednak oddał niecelny i zbyt lekki strzał.

• Swojej szansy próbował Gergel, jednak sporo się pomylił. Piłka w znacznej odległości minęła słupek.

• Druga, bardzo dobra okazja dla Garbarni! Tym razem sam na sam z Trelą wyszedł Wójcik! Piłka przeleciała nad poprzeczką!

• Ogar wyszedł sam na sam z Trelą, jednak piłka poleciała tuż obok słupka! To była dobra okazja dla gospodarzy!

• Pyciak dośrodkował w pole karne, ale piłka znalazła się w rękach Treli.

• Faulowany Gutkovskis. Goście wznowili grę od rzutu wolnego.

• Gutkovskis nieczysto uderzył w polu karnym i piłka znalazła się w rękach Cabaja.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

• Wyjściowa jedenastka "Słoników".

• Skład gospodarzy.

• Przypadek zwolnionego Mirosława Hajdy potwierdza, jak sukces... może zaszkodzić. Po czterech latach pracy tego doświadczonego szkoleniowca zespół znalazł się na zapleczu Ekstraklasy, ale kadrowo nie był na to wyzwanie gotowy. Wygrał jedynie dwa mecze na trzynaście możliwych. Dlatego w poniedziałek nastąpiła zmiana warty; stery przejął Bogusław Pietrzak, który dzisiaj w tej roli zadebiutuje.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Garbarnia Kraków podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecze. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18.

red

Garbarnia - Termalica LIVE! Zmiany, zmiany, zmiany!

Garbarnia - Termalica LIVE! Zmiany, zmiany, zmiany! ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Małe derby regionu małopolskiego zainaugurują 14. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Czy beniaminek już z nowym trenerem złapie oddech i zrówna się punktami z niewiele lepiej grającym spadkowiczem? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Rozstanie Hajdy z Garbarnią odbyło się w szorstkiej atmosferze. Trener zarzucił osobom decyzyjnym, że nalegały na wystawianie syna wiceprezesa, Marcina Siedlarza. W odpowiedzi przeczytaliśmy, że jedynym powodem podjęcia decyzji była pozycja drużyny w połowie października.

Rolę ratownika Garbarni przyjął Bogusław Pietrzak. - Ja wiem, gdzie trafiłem. Mam szczęście, że do zespołu, który ostatnio coś osiągnął. Wejście do szatni takiego klubu jak Garbarnia jest dla mnie nobilitacją - podkreślił 60-latek w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Kto wygra mecz 1. ligi: Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Garbarnia - Termalica 1:2 (sparing, 01.03.2012)

Mecz Garbarnia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w Polsacie Sport. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00.