Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 11. kolejka
2018-09-22 13:00

Garbarnia Kraków

1

Chojniczanka Chojnice

2

• Układ tabeli dla obu drużyn nie uległ na ten moment zmianie. Krakowianie nadal na 14 pozycji, Chojniczanka natomiast na 4 miejscu.

• Kolejny mecz Garbarnia rozegra na wyjeździe w Opolu z tamtejszą Odrą. Z kolei Chojniczanka swój następny mecz będzie grać w roli gospodarza podejmując Stal Mielec.

• Mecz zakończony. Gosdodarze przegrywają 1:2 z Chojniczanką.

• Kolejna żółta kartka dla gracza z Chojnic.

• Żólta kartka dla gracza z Chojnic.

• Żółta karta dla golkipera Garbarni.

• Faulowany Pylypchuk.

• Pomimo straty gracza, gospodarze nadal groźnie atakują bramkę Janukiewicza.

• Gracze z Krakowa mecz będą kończyć w dziesięciu zawodników.

• Rzut wolny dla chojniczan z około 19 metrów. Strzał Trochima zablokowany.

• Tylko słupek ratuje Chojniczankę rzed utratą bramki.

• Kontaktowa bramka dla Garbarni.

• Faul na bramkarzu. Pomimo tego, że piłka wpadła do siatki wynik nie ulega zmianie.

• Rzut wolny dla chojniczan, piłkę w pole karne posyłał Danielewicz. Uderzenie głową nie znalazło jednak miejsca w bramce Cabaja.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości, na boisko wchodzi w miejsce strzelca bramki Surdykowskiego wchodzi Mikołajczak.

• Świetny rajd Gardzielewicza lewą stroną boiska, zagrożenie w ostatniej chwili zażegnują obrońcy Garbarni.

• Dobre dośrodkowanie krakowian. W ostatniej chwili piłke posyła na rzut rożny Tomasz Boczek.

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy, na boisku melduje się Kiebzak.

• Co za akcja, wrzutka Pylypchuka na prawą stronę a tam dwukrotnie z bliskiej odległości nie trafia gracz z Chojnic.

• Mocny strzał Wójcika z około 25 metrów wyłapany przez Janukiewicza.

• Zmiana w drużynie gości.

• Profesorska obrona Marcina Cabaja. Co za wyjście przed pole karne!

• Ależ zmarnowana sznasa przez Garbarnię, z bliskiej odległości nie trafia w piłkę Wróbel.

• Kolejna zmiana u krakowian, Pietras melduje się na boisku.

• Pierwsza żółta kartka dla gracza Garbarni.

• Zmiana w Chojniczance

• Pierwsza zmiana w Garbarni.

• Rzut wolny dla krakowian, piłkę w pole karne wrzucał Paweł Pyciak, tylko o centymetry nie zdążył uderzyć głową Wójcik.

• Gra zostaje wznowiona, gracze Garbarni rozpoczynają drugę połowę. Bez zmian w składach obu drużyn.

• 45 minut gry za nami. Żaden z zespołów nie osiągnął zauważalnej przewagi, ale to Chojnice bezbłędnie wykorzystywały swoje szanse i prowadzą w dzisiejszym meczu 2:0.

• Po raz kolejny swoich sił próbuje Podgórski na spółkę z Gardzielewiczem w dojściu pod bramkę krakowian.

• Trzeba pochwalić graczy z Chojnic za skuteczność. Są bezlitośni w wykorzystywaniu posiadanych szans .

• GOOOOOLLLLL dla Chojniczanki.

• Świetnie rozegrany rzut rożny, piłka minimalnie nad poprzeczką bramki Cabaja.

• Rzut wolny dla chojniczan, po strzale mamy wywalczony rzut rożny z lewj strony boiska.

• Dobra akcja w wykonaniu gości, Gardzielewicz jednak niezbyt precyzyjnie do kolegów.

• Ależ okazja dla Garbarzy, niewiele brakło a Gawle zdobyłby wyrównującą bramkę.

• Faulowany Masiuda, do wykonywania rzutu wolnego podchodzi Kostrubała. Mocny strzał ale nad bramką chojniczan.

• Dosłownie kilku centymetrów brakło Dawidowi Nowakowi aby dojść do piłki i uderzyć obok Janukiewicza.

• Szybka kontra chojniczan skutecznie zahamowana przez krakowskich obrońców.

• Swoich szans próbował Piotr Grzelczak ale brakło dosłownie pół metra w dojściu do piłki aby stanąć sam na sam z Cabajem.

• Po raz kolejny wrzucał z autu Nieśmiałowski ale w dalszej części akcji brak precyzji i piłka wraca w środkową strefę gry.

• Rzut wolny dla Garbarni, dośrodkowanie w pole karne i strzał głową nad poprzeczką bramki Janukiewicza.

• Faulowany zawodnik Chojniczanki, z rzutu wolnego strzelał Podgórski ale piłka w żaden sposób nie zagroziła bramce Cabaja.

• Faulowany gracz Garbarni, sędzia nie pokazuje jednak żółtej kartki na co protestują krakowianie. Z trybun słychać kulturalne: sędzia nie ma racji...

• Gracze z Ludwinowa szukają strzału na bramkę gości, jednak obrońcy cały czas skutecznie blokują te próby.

• Mocny przerzut na lewą stronę boiska i gracze z Chojnic uzyskują rzut rożny.

• Próba dojścia pod bramke Janukiewicza, wymiana piłki Nowaka z Wróblem jednak akcja końćzy się fiaskiem.

• Po raz kolejny krakowianie rozpoczynają mecz w podobny sposób czyli utratą bramki na samym początku meczu.

• GOOOOLLLLL

• Pierwsza akcja chojniczan prawą stroną boiska jednak Cabaj bez trudu łapie piłkę.

• Sędzia Piotr Urban gwiżdże i pierwszą połowę rozpoczyna drużyna Chojniczanki.

• Z głośników niesie się hymn Garbarni, piłkarze wkraczają w tym momencie na murawę.

• Z kolei drużynie Chojniczanki jak do tej pory udało się zdobyć 16 punktów, co pozwala na zajmowanie 4 miejsca w tabeli. Ekipa trenera Przemysława Cecherza w zeszłą sobotę pokonała 2:1 olsztyński Stomil, grając przez blisko 70 minut w osłabieniu po czerwonej kartce Zawistowskiego a następnie w środę uległa drużynie z Niecieczy 1:2. W zespole gości występuje kilkunastu zawodników, którzy posiadają ekstraklasowe doświadczenie, wśród których m.in.: Deleu oraz Wołąkiewicz grali w drużynie Cracovii.

• Drużyna Garbarni do tej pory zgromadziła na swoim koncie 9 punktów i plasuje się obecnie na 14 miejscu w tabeli. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z GKS Jastrzębie pozwoliło gospodarzom opuścić strefę spadkową i co najważniejsze podbudowało mocno morale drużyny. Z pewnością Garbarze liczą dzisiaj na kolejne zwycięstwo oraz marsz w górę tabeli.

• Witamy! W ramach 11. kolejki Fortuna 1 Ligi Garbarnia Kraków zmierzy się u siebie z Chojniczanką Chojnice.

Jerzy Filipiuk

Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W sobotę o godz. 13 zajmująca 15. miejsce Garbarnia Kraków podejmie 5. w tabeli Chojniczankę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice ONLINE

– Czeka nas trudny mecz, gdyż nasz rywal ma w składzie mnóstwo piłkarzy z ekstraklasową przeszłością i nazwiskami budzącymi szacunek. Każdy z nich wie, co ma robić na boisku, każdy jest bardzo groźny – mówi Mirosław Hajdo, trener Garbarni, przed jej występem na stadionie przy ul. Reymonta w Krakowie w meczu z Chojniczanką.

W 28-osobowej kadrze drużyny z Chojnic jest aż 19 zawodników, którzy poznali smak gry w naszej ekstraklasie. Najwięcej spotkań w niej zaliczyli: 230 – obrońca Hubert Wołąkiewicz (9 bramek), 220 – napastnik Piotr Grzelczak (34), 178 – obrońca Deleu (6), 119 – obrońca Kamil Sylwestrzak (14), 107 – bramkarz Radosław Janukiewicz, 95 – pomocnicy Miłosz Przybecki (10) i Serhij Pyłypczuk (8), 92 – pomocnik Krzysztof Danielewicz (3), 68 – pomocnik Paweł Zawistowski (5), 45 – obrońca Przemysław Pietruszka (1), 42 – pomocnik Wojciech Trochim (6), 41 – pomocnik Tomasz Foszmańczyk (2), 36 – napastnik Tomasz Mikołajczak (5).

W małopolskich klubach grali: Wołąkiewicz, Deleu, Danielewicz (wszyscy Cracovia), Foszmańczyk, pomocnik Damian Piotrowski i napastnik Emil Drozdowicz (wszyscy Bruk-Bet Termalica), pomocnik Dawid Kamiński (Wisła Kraków, Bruk-Bet Termalica) i Trochim (Sandecja Nowy Sącz, Kolejarz Stróże).

– Chojniczanka w dwóch poprzednich sezonach biła się o awans (zajmując odpowiednio piąte i trzecie miejsce – przyp.). Jest drużyną mocną w każdym elemencie gry – podkreśla trener Hajdo, który w środę w Niecieczy obserwował mecz Chojniczanki ze spadkowiczem z ekstraklasy Bruk-Betem Termalica, przegrany przez gości 1:2 po drugim golu straconym tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Ale dodaje: – To nie oznacza, że będziemy jej tylko przeszkadzać w grze. Zapewniam, że nie. Musimy zagrać bardzo mądrze, być skoncentrowanym przez całe spotkanie. Jak znam moich zawodników, to podejmą walkę z faworyzowanym rywalem.

„Brązowi” po serii czterech spotkań bez zwycięstwa wygrali w Jastrzębiu z GKS-em Jastrzębie 2:1, co z pewnością mocno ich podbudowało psychicznie i pozwoliło na spokojniejsze treningi w mijającym tygodniu.

– Każde zwycięstwo buduje lepszą atmosferę. Mieliśmy trochę szczęścia w Jastrzębiu-Zdroju, którego brakowało nam w kilku poprzednich meczach – zauważa trener beniaminka I ligi.

Chojniczanka jest jedyną – obok Odry Opole i GKS Tychy – drużyną I ligi, która nie odniosła jeszcze zwycięstwa na wyjeździe. Dwukrotnie zremisowała (1:1 z Wigrami Suwałki i 0:0 z GKS-em 1962 Jastrzębie), a także tyleż razy przegrała (0:2 z Chrobrym Głogów i 1:2 z Bruk-Betem Termalica).

Garbarni w Krakowie udało się pokonać tylko ŁKS Łódź 3:2 i zremisować z Rakowem Częstochowa 1:1. Ponadto przegrała 0:2 ze Stalą Mielec 0:3 z Bytovią i 0:1 z Sandecją Nowy Sącz.

W kadrze meczowej Garbarni zabraknie Krzysztofa Kalemby  (ma problem z łydką), którego zastąpi inny doświadczony środkowy obrońca Michał Czekaj  (wyleczył już kontuzję).

Kto wygra mecz 1. ligi: Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice?

Mecz Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej ze spotkania Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice. Tekstowa relacja live z meczu Garbarnia - Chojniczanka w GOL24.pl.

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!