Mecz Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Dziękuje za uwagę.

• Na pewno nie mogliśmy narzekać na emocje w dzisiejszym meczu gdyż cały czas mieliśmy zwroty akcji, mnóstwo rzutów wolnych i co najważniejsze oglądaliśmy aż 5 bramek

• Po dzisiejszym meczu Garbarnia łapie oddech i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli, z kolei dla ŁKS taki wynik znacząco nie zmienił sytuacji. Szansa na kolejne punkty dla krakowian w meczu z GKS Tychy, a dla łodzian ze Stalą Mielec

• Historyczne zwycięstwo Lwów z Ludwinowa po 44 latach przerwy od drugiej klasy rozgrywkowej. Jak widać zagranie trenera Hajdy i wprowadzenie dwóch ofensywnych graczy zdało rezultat.

• Koniec meczu, zwycięstwo 3:2 dla Garbarni!!!!!!

• Na boisku melduje się Wolski

• Po dobrej akcji Kiebzaka, mamy rzut rożny dla krakowian. Piłkę dośrodkowywał Kalemba, jednak nie znalazła ona swojego celu w bramce Kołby.

• Ukarany żółtym kartonikiem Rozwandowicz

• Drużyna Garbarni cały czas w dziesięciu, gdyż Ogar poza boiskiem gdzie jest mu udzielana pomoc lekarska

• Potrzebna pomoc lekarska dla graczy z obu drużyn, co ciekawe poszkodowani w odrębnych akcjach.

• Dobra akcja lewą stroną boiska kapitana gospodarzy Tomasza Ogara jednak nikogo z graczy krakowskiej drużyny nie było w polu karnym ŁKS-u.

• Trener Hajdo stawia na ofensywę, na boisku pozostało trzech obrońców a wchodzi ofensywnie grający Kalemba

• Rzut wolny wykonywany przez Łuczaka, wybity przez Czekaja i mieliśmy ciekawie zapowiadającą sie akcję gospodarzy, zakończoną lekkim faulem przez obrońców ŁKS

• W miejsce Ramireza na boisku melduje się Żylski

• Szybki powrót na połowę gospodarzy, gdzie po rzucie wolnym piłka ląduje na górnej siatce bramki Cabaja.

• Po rzucie wolnym Wojcieszyńskiego główkuje Przemysław Lech jednak piłka obok bramki gości

• Groźna kontra łodzian przerwana wślizgiem Ogara i kapitan otrzymuje żółty kartonik

• Po wyrównującej bramce kibice gospodarzy wyraźnie podniesli swój doping.

• Świetne rozegranie akcji przez gospodarzy polewej stronie boiska i bramka samobójcza

• Pierwszy rzut rożny dla Garbarni zakończony strzałem Ogara obok prawego słupka

• Rzut wolny wykonywany przez Wojcieszyńskiego, fatalnie wykończył Garzeł

• Dwie zmiany dokonane

• Wracamy na drugą połowę, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Garbarnia - ŁKS. Po pierwszych trzech kwadransach mamy prowadzenie gości. Co nas czeka po zmianie stron?

• Szykują sie zmiany w drużynie Garbarni, na boisko wejdzie Nowak oraz Wojcieszyński

• Koniec pierwszej połowy. Po dobrzej grze goście z Łodzi zasłużenie prowadzą z ekipą Garbarni.

• Znowu grożnie pod bramką Cabaja, gracze Garbarni pogubili się w obronie i mieliśmy szanse na bramkę

• Znowu rzut wolny dla ŁKS-u, dośrodkowanie jednak nie trafia do odpowiedniego gracza i nadal mamy wynik 1:2

• Kolejny rzut wolny dla łodzian, do piłki podchodzi Łuczak, jednak fatalnie go wykonuje i piłka trafia w środkową strefę boiska.

• Mamy rzut rożny dla ŁKS-u, do piłki podchodzi Łuczak, jednak piłkę wybijają obrońcy Garbarni

• Gol zdobyty przez grajacego z numerem 7 Bryłę

• W ciągu ostatnich kilku minut to ŁKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale kompletnie nic z tego nie wynika. Piłka raz po raz nie trafia w pole karne Garbarni.

• Żółtka kartka dla Gawle i mamy rzut wolny dla łodzian z około 18 metrów

• Głosny doping kibiców gości, którzy przybyli na dzisiejszy mecz w liczbie około 150

• Gol zdobyty przez łodzian po rzucie wolnym

• Zółta kartka dla Karola Kostrubały

• Do wykonywania rzutu wolnego podchodzi Łuczak, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć Cabaja

• Po rzucie rożnym dla łodzian, piłkę po raz kolejny w pewny sposób łapie golkiper krakowian

• Przed szansą na zagrożenie bramki łodzian stanął Patryk Serafin, ale zawodnik krakowskiej drużyny nie zdołał przyjąć piłki przed bramką gości.

• Grający z numerem 21 Grzesik leży na boisku.

• Strzał Łuczaka z łatwością obroniony przez Marcina Cabaja

• Gracze Garbarni wznawiają grę z rzutu wolnego.

• GOOOOOOOL. Bramka zdobywa Tomasz Ogar

• Sędzia Sylwester Rasmus z Torunia gwiżdże i pierwszą połowę rozpoczynają zawodnicy ŁKS-u .

• Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego jak do tej pory pokonała Chrobrego Głogów i Stomil Olsztyn oraz zremisowała z Bruk- Betem - spadkowiczem z Ekstraklasy i zaliczyła porażkę w Katowicach. Z siedmioma punktami zajmują obecnie dziewiąte miejsce w tabeli.

• Początek obecnego sezonu Lwy z Ludwinowa nie mogą zaliczyć do udanych, gdyż do tej pory zaliczyły porażki ze Stalą Mielec i Bytovią Bytów oraz remisowały na wyjeździe z Wartą Poznań i Podbeskidziem Bielsko- Biała co powoduje, że okupują ostatnie miejsce w tabeli. Być może dzisiaj po dobrym prognostyku jakim był poprzedni mecz, dojdzie do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.

• Ostatni mecz pomiędzy dzisiejszymi drużynami odbył się 13 maja bieżącego roku na stadionie na Ludwinowie w którym Garbarze pokonali ŁKS 2:1

• Gracze krakowskiej drużyny jedyne w swoje historii mistrzostwo zdobyli w roku 1931. Z kolei goście z Łodzi swój ostatni tytuł mistrzowski osiągnęli dwadzieścia lat temu w sezonie 1997/1998, między innymi z takimi zawodnikami jak Marek Saganowski, Mirosław Trzeciak czy Tomasz Kłos.

• Obie drużyny łączy to, że w obecnym sezonie są beniaminkami Fortuny 1 Ligi jak również fakt, że w swoim dorobku posiadają zdobyte tytuły mistrzowskie.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Krakowie, na którym Garbarnia Kraków podejmować będzie drużynę ŁKS-u Łódź. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Sebastian Tokarczyk.

Michał Granosik

Garbarnia - ŁKS Łódź LIVE! Mecz beniaminków. Rycerze Wiosny faworytem

Garbarnia - ŁKS Łódź LIVE! Mecz beniaminków. Rycerze Wiosny faworytem ©Pawel Lacheta/ Polska Press/ Express Ilustrowany

Mecz Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź ONLINE. Po pierwszej victorii odniesionej w zeszłej kolejce przed własną publicznością nad zespołem Stomilu Olsztyn, ełkaesiacy udadzą się do Krakowa, by skrzyżować miecze z zamykającą obecnie tabelę Fortuny I ligi – Garbarnią. Początek o godzinie 17:00, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź ONLINE

Dwa bieguny
W sobotnim pojedynku obydwu beniaminków podopieczni Kazimierza Moskala pierwszy raz w tym sezonie mogą z pełną odpowiedzialnością tytułować się mianem faworyta spotkania. Wystarczy spojrzeć na statystyki obu ekip, aby bez trudu wywnioskować, iż zwycięstwo gospodarzy w sobotnim starciu trzeba będzie uznać za sporą niespodziankę.
Rycerze Wiosny po 4 rozegranych spotkaniach plasują się obecnie na 4. miejscu w tabeli mając na swym koncie 7 punktów. W zupełnie inny położeniu jest drużyna z Krakowa, która aktualnie zamyka tabele Fortuny I ligi gromadząc do tej pory zaledwie dwa punkty (remisy z Wartą Poznań i Podbeskidziem). Patrząc zarówno na tabelę i styl obu drużyn jaki od początku sezonu prezentują wnioski nasuwają się same. Trzeba jednak pamiętać, iż bilans ełkaesiaków i piłkarzy Garbarni z poprzednich starć na drugoligowych boiskach jest wyrównany. Łodzianie odnieśli skromne zwycięstwo na własnym stadionie (1:0), zaś w rewanżu w Krakowie przegrali z gospodarzami 1:2.

Przerwać klątwę gospodarza
Piłkarze Garbarni nie występują na swym własnym obiekcie w roli gospodarza, ponieważ stadion przy ul. Rydlówka 23 nie spełniał wymogów licencyjnych. Brak oświetlenia i odpowiedniej liczby zadaszonych trybun spowodowały, iż trzeba było szukać innego obiektu. Mimo tych braków działacze Garbarni postarali się, aby mecze byłych mistrzów Polski były nadal rozgrywane w Krakowie. Stadion Miejski który na co dzień użytkuje Wisła stał się na ten sezon „domem” podopiecznych Mirosława Hajdo. Dla zawodników Garbarni jak na razie nie przynosi on jednak szczęścia. Obydwa mecze, które do tej pory krakowanie rozgrywali w roli gospodarza zakończyły się porażkami. Zapewne dla gospodarzy wynik starcia obu ekip z poprzedniego sezonu byłby zbawieniem. Nie dość, że zawodnicy Garbarni mogliby w końcu cieszyć się z pierwszego w tym sezonie zwycięstwa, to jeszcze przerwaliby złą passę meczów przegranych na „własnym stadionie”.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to łodzianie będą wracać do domu z kompletem punktów. Z drugiej strony mamy jednak zdeterminowanych zawodników Garbarni, którzy za wszelką cenę będą chcieli w końcu dać swoim kibicom jakiś powód do radości. Takie spotkania w których mamy teoretycznego faworyta często kończą się sporą niespodzianką. Jak będzie zatem tym razem? Przekonamy się o tym w sobotnie popołudnie.

Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź: kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Garbarnia - ŁKS 2:1 (2 liga, 13.05.2018)
ŁKS - Garbarnia 1:0 (2 liga, 21.10.2017)

Mecz Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Polsat Sport nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.