Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE....

Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2018-12-01 16:00

Garbarnia Kraków

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec meczu! Podbeskidzie pewnie pokonało w Krakowie Garbarnię!

• Drugi żółty kartonik dla gracza Podbeskidzia. Sędzia upomniał Gugę Palawandiszwiliego.

• Trzecia zmiana w drużynie Górali. W miejsce Płachety wchodzi Przemysław Mystkowski.

• Łukasz Pietras obejrzał żółtą kartkę.

• W miejsce Valerijsa Sabali na murawie zameldował się Grzegorz Goncerz.

• Trzecia zmiana w Garbarni. W miejsce Jakuba Wróbla na murawie zameldował się Grzegorz Gawle.

• Zmiana w ekipie Górali. Łukasz Sierpina opuścił plac gry. Zastąpił go Kacper Kostorz.

• Kontratak Podbeskidzia czterech na trzech. Na bramkę uderzył Przemysław Płacheta, piłka obiła poprzeczkę, a następnie plecy Marcina Cabaja i wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOL! SAMOBÓJ MARCINA CABAJA!

• Zmiana w Garbarni. Łukasz Pietras wszedł za Serhija Krykuna.

• Marek Masiuda faulował Łukasza Sierpinę. Żółta kartka.

• Faulował Bartosz Jaroch. Gracz Podbeskidzia został ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Sierpina powinien podwyższyć na 2:0, ale za długo zwlekał ze strzałem! Ostatecznie jego uderzenie było zbyt słabe, by pokonać Cabaja.

• Adrian Rakowski był bliski zdobycia bramki po błędzie Marcina Cabaja! Garbarnię uratowała interwencja obrońcy.

• Roszada w drużynie gospodarzy. Tomasz Ogar zmienił Karola Kostrubałę.

• Szybka kontra Podbeskidzia. Valerijs Sabala odegrał do Łukasza Sierpiny, a ten z około 14 metrów huknął ponad poprzeczką.

• Ładnie zwiódł obrońcę gości Filip Wójcik. Zawodnik Garbarni oddał strzał, a piłkę ze sporym trudem odbił Wojciech Fabisiak.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi z Garbarnią 1:0!

• Łukasz Sierpina przebiegł z piłką dobre 50 metrów i wywalczył rzut rożny! Po kornerze główkował Bartosz Jaroch, ale niecelnie.

• Celny strzał Przemysława Płachety na bramkę Marcina Cabaja. Golkiper Garbarni interweniował bez zarzutów.

• Krzysztof Kalemba faulował Valerijsa Sabalę. Żółta kartka dla zawodnika Garbarni.

• Krzysztof Kalemba dogrywał z rzutu wolnego, ale futbolówka posłana prosto w ręce Wojciecha Fabisiaka.

• Valerijs Sabala otrzymał podanie od Wiktorskiego. Napastnik Podbeskidzia uderzył na bramkę gospodarzy. Cabaj tym razem łapie futbolówkę.

• Wojciech Fabisiak w ostatniej chwili wygarnął futbolówkę spod nóg Serhija Krykuna.

• Znowu było groźnie pod bramką Garbarni. Bartosz Jaroch dograł w kierunku Sabali. Łotysz był minimalnie spóźniony i zdołał tylko trącić piłkę.

• Poważny błąd Marcina Cabaja. Łukasz Sierpina oddał strzał tuż zza pola karnego. Uderzenie nie było specjalnie mocne, ale golkiper Garbarni po rękach przepuścił piłkę! 1:0 dla gości!

• GOOOOOOOOOOL! ŁUKASZ SIERPINA! 1:0 DLA PODBESKIDZIA!

• Patryk Serafin bardzo ostro wszedł w nogi Bartosza Jarocha. Sędzia tym razem oszczędził jeszcze gracza gospodarzy.

• Arkadiusz Garzeł silnie i celnie uderzył z dystansu! Udana obrona Wojciecha Fabisiaka.

• Składna akcja Podbeskidzia. Zabrakło precyzji w kluczowym podaniu. Przemysław Płacheta niedokładnie dogrywał w pole karne do Sabali.

• Groźnie było po dośrodkowaniu Karola Kostrubały z rzutu wolnego! Piłka minęła jednak słupek bramki strzeżonej przez Fabisiaka.

• Pierwszy celny strzał na bramkę Wojciecha Fabisiaka. Skuteczna interwencja golkipera Podbeskidzia.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jacka Małyszka. Gramy!

• Rezerwowi Podbeskidzie: R. Leszczyński, Modelski, Komor, Goncerz, Jończy, Mystkowski, Kostorz, Jończy.

• Rezerwowi Garbarnia: Kozioł, Czekaj, Pietras, Ogar, Mruk. Piszczek, Gawle.

• Na Górali czeka zamykający ligową tabelę beniaminek, który jednak przerwał ostatnio serię trzech kolejnych porażek. Garbarnia pokonała u siebie Wartę Poznań 2-1, a tydzień temu zremisowała na wyjeździe z Bytovią (1-1). - Myślę że zawodnicy udowadniali sami sobie, że można, i że to wszystko jest w sferze psychiki. Pokłady, które są w głowie uruchamiają rezerwy, o których my sobie nie zdajemy sprawy. Dochodzą do tego elementy taktyczne, które pomalutku się wiążą. Czekamy na mecz z Podbeskidziem, być może zdominujemy przeciwnika, a jesteśmy na dobrej drodze - mówi trener Garbarzy, Bogusław Pietrzak.

• Witamy. W sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi Garbarnia Kraków podejmuje na stadionie Wisły Podbeskidzie Bielsko-Biała. Zapraszamy na relację na żywo.

Przemysław Drewniak

Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz klimaniec dziennik zachodni polska press slask

Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. W sobotnim meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Garbarnią Kraków. Górale liczą na to, że po porażce w Niecieczy zakończą rok 2018 zwycięstwem nad ostatnią drużyną w tabeli. Początek spotkania o godz. 16:00. Relacja LIVE z meczu Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała w GOL24.pl!

Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Podbeskidzie kończy grę w 2018 roku trzema wyjazdowymi meczami. Rozpoczęło od zwycięstwa w Olsztynie, ale w środę przegrali w Niecieczy. Taki zresztą był cały listopad w wykonaniu bielszczan, którzy naprzemiennie wygrywali i ponosili porażki. Teraz pozostaje im... zachować tę prawidłowość i sięgnąć po trzy punkty na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie.

Do składu Górali wraca kapitan drużyny, Łukasz Sierpina. 30-letniego pomocnika po raz pierwszy w tym sezonie zabrakło na boisku w minioną środę, a efektem była porażka z Bruk-Betem (0-1). - Trzeba tu powiedzieć, że brak Łukasza był widoczny. Jego statystyki w tej rundzie pokazują, że jest to zawodnik, którego bardzo trudno zastąpić i to się dziś potwierdziło. Zmiennicy nie zagrali tak, jak tego oczekiwaliśmy - przyznawał po meczu w Niecieczy trener Krzysztof Brede.

Tym razem szkoleniowiec bielszczan nie będzie mógł skorzystać z Michała Rzuchowskiego, który otrzymał czwartą żółtą kartkę. Wśród środkowych pomocników Brede ma jednak większy wybór - obok Gugi Palavandishvilego zagra zapewne Adrian Rakowski.

Przeciwko Podbeskidziu nie zagrają na pewno kontuzjowani Dawid Nowak i Michał Wrześniewski. Reszta zawodników jest zdolna do gry i z pewnością liczy na to, że Podbeskidzie będzie równie "bezzębne" jak w sierpniowym starciu obu drużyn. Wtedy w Bielsku-Białej padł bezbramkowy remis.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Mecz Garbarnia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie telewizyjnej transmisji na żywo online z meczu Garbarnia Kraków - Podbeskidzie. Tekstowa relacja live z meczu Garbarnia - Podbeskidzie w GOL24.pl.