Mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Inauguracja 1 ligi przy... Reymonta 22

Fortuna 1 Liga, 1. kolejka
2018-07-20 17:45

Garbarnia Kraków

0

Stal Mielec

2

• Wynik nikogo nie zaskakuje. Stal Mielec zagrał bardzo wyrachowany futbol i po prostu wykorzystała swoje doświadczenie. Garbarnia ma jeszcze trochę czasu aby ogarnąć swoją grę, gdyż jeżeli będzie status quo to z utrzymaniem będzie problem.

• Koniec! Wojciech Myć gwizdnął po raz ostatni!

• 3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Cudowna interwencja Marcina Cabaja! Doświadczony golkiper końcówkami palców wybija piłkę z okienka swojej bramki!

• Limit zmian w tym meczu został właśnie wykorzystany. Grzegorz Tomasiewicz zmieniony przez Arkadiusza Górkę.

• Marek Masiuda trafia do notesu sędziego.

• Seweryn Kiełpin znakomicie broni strzał Krzysztofa Kalemby! Były piłkarz Wisły Płock zdołał jeszcze znakomicie obronić dobitkę Filipa Wójcika!

• Rzut karny dla Garbarni! Szymon Kiebzak faulowany w polu karnym rywala!

• Marek Masiuda w ostatniej chwili przerywa dośrodkowanie rywala. Mogło być już 3:0.

• Rafał Górecki ukarany żółtym kartonikiem.

• Kolejna niezła akcja Andreji Prokicia. Teraz zabrakło niewiele, a miałby drugą asystę, tym razem przy golu Sebastiana Bergiera.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Jakub Wróbel opuszcza murawę, a w jego miejsce Mateusz Węsierski.

• Kolejna roszada, którą oglądamy w tym meczu. Maksymilian Banaszewski zmieniony przez Sebastiana Bergiera.

• Szymon Kiebzak bardzo szybko wpadł w pole karne rywala, ale zabrakło ostatniego podania!

• Szymon Kiebzak wchodzi, a schodzi Serhij Krykun.

• Krzysztof Kalemba uderza prosto w mur. Seweryn Kiełpin dalej bezrobotny.

• Marcel Gąsior pojawia się w miejsce Bartosza Nowaka.

• Rzut wolny pod polem karnym gości! Będzie groźna okazja dla Garbarni!

• Zakotłowało się w polu karnym Stali, tylko co z tego, jeżeli nikt nie zdołał oddać strzału..

• Łukasz Pietras zmienia Wojciecha Wojcieszyńskiego.

• Popis Andreji Prokicia! Nowy nabytek Stali wpadł pole karne, a później znakomicie wypatrzył swojego kolegę! Maksymilian Banaszewski dostawił tylko nogę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maksymilian Banaszewski podwyższa prowadzenie gości!

• Jedna z nielicznych dobrych akcji gospodarzy, tylko że Marek Masiuda nie zdołał oddać strzału.

• Dobra prostopadła piłka do Prokicia, tylko że Serb z polskim obywatelstwem pomógł sobie ręką przy próbie opanowania futbolówki.

• Oba zespoły rozpoczynają drugą połowę bez roszad w swoich szeregach.

• Pierwsza odsłona tego meczu jak najszybciej do zapomnienia. Garbarnia nie robi kompletnie nic, aby zagrozić bramce rywala, a Stal dostosowuje się do niskiego poziomu bo po prostu nie musi starać się bardziej. Czekamy na lepsze 45 minut.

• Koniec pierwszej połowy.

• Seria rzutów rożnych wykonanych przez Bartosza Nowaka, ale Marcin Cabaj nawet nie musiał interweniować.

• Garbarnia mogła wyjść ze znakomitym kontratakiem ale jeden z ich zawodników..... potknął się o murawę. Jak pech to pech...

• Josip Soljić posyła piłkę po swoim strzale gdzieś wysoko w trybuny.

• Dośrodkowanie Góreckiego, ale piłka notuje tylko pusty przelot..

• Kolejne bardzo mocne uderzenie zawodnika Stali. Tym razem nieudaną próbę notuje Bartosz Nowak.

• Zbyt lekkie uderzenie Wrońskiego. Cabaj spokojnie wyłapuje lecącą piłkę.

• Seweryn Kiełpin wychodzi z bramki na 30 metr i to interwencją ratuje swój zespół.

• Ależ cudowna interwencja Marcina Cabaja! Andreja Prokić wyszedł sam na sam z doświadczonym golkiperem i to właśnie wieloletni gracz Cracovii był górą!

• Wreszcie zobaczyliśmy jakaś składną akcję gospodarzy. Serhij Krykun mógł pokonać Kiełpina, a zabrakło naprawdę niewiele.

• Garbarnia wyszła na to spotkanie bardzo przestraszona. Nie widać chęci walki o zwycięstwo, a Stal skrzętnie to wykorzystuje.

• Krótko rozegrany rzut rożny, piłka szybko została jednak dograna w pole karne. Michał Czekaj kompletnie zgubił krycie Dobrotki i obrońca Stali z 2 metrów dobił futbolówkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Martin Dobrotka zdobywcą pierwszej bramki w sezonie 2018/2019!

• Bardzo mocne, ale równie niecelne uderzenie z dystansu Krystiana Getingera.

• Martin Dobrotka miał piłkę na 7 metrze, lecz jego strzał głową mija słupek bramki Marcina Cabaja!

• Dobre wejście w pole karne Łukasza Wrońskiego. Jego strzał został jednak zablokowany.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Stali Mielec. Seweryn Kiełpin bardzo nieodpowiedzialnie zachował się w swoim polu karnym, ale ostatecznie zdołał wybić piłkę.

• No i wystartowali! Od środka rozpoczęli goście!

• Oba zespoły są już na murawie. Zaraz sędzia główny będzie mógł rozpocząć pierwszy mecz nowego sezonu 1 ligi!

• Fortuna 1 Liga wystartuje dzisiaj na stadionie przy Reymonta. Garbarnia korzysta ze stadionu Wisły Kraków, gdyż ich obiekt nie spełnia wymogów PZPN.

• Drużyna Stali Mielec na papierze wygląda dużo lepiej. Dwukrotny mistrz Polski przeprowadził kilka ciekawych transferów, ściągając m.in Andreję Prokicia, czy może przede wszystkim Seweryna Kiełpina, który jeszcze niedawno był podstawowym bramkarzem Wisły Płock.

• Garbarnia Kraków to nie jest anonimowy klub. W końcu jest to mistrz Polski z 1931 roku. Teraz drużyna ze stolicy Małopolski wraca na drugi poziom rozgrywkowy po 44 latach! Praktycznie cały zespół stworzony jest przez zawodników z regionu. W ekipie prowadzonej przez Mirosława Hajdo możemy zobaczyć m.in Marcina Cabaj czy Michała Czekaja, którzy mają doświadczenie w Ekstraklasie.

• Dzień dobry Państwu! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Czas zainaugurować nowy sezon zaplecza Ekstraklasy! Na pierwszy ogień idą drużyny Garbarni Kraków oraz Stali Mielec!

Bartosz Głąb

Garbarnia - Stal LIVE! Inauguracja 1 ligi przy... Reymonta 22

Garbarnia - Stal LIVE! Inauguracja 1 ligi przy... Reymonta 22 ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec ONLINE. W inauguracyjnym spotkaniu Fortuna 1. Ligi beniaminek Garbarnia Kraków na stadionie przy ulicy Reymonta 22 zmierzy się ze Stalą Mielec. Garbarnia po długiej przerwie wraca na poziom 1. ligi, a już na samym początku czeka ją nie lada wyzwanie, bo pojedynek z czołowym zespołem poprzedniego sezonu. Relacja LIVE w GOL24 od 17:45.

Mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec ONLINE

Garbarnia Kraków na ten poziom rozgrywkowy wraca po ponad czterdziestu latach, czyli można powiedzieć, że w Fortuna 1. Lidze debiutują w nowożytnej piłce. Wreszcie udało się stworzyć drużynę na tyle mocną, że po barażach kosztem Pogoni Siedlce udało jej się awansować z 2.
Ligi. Teraz przyjdzie mierzyć się ze znacznie bardziej wymagającymi rywalami. Już w 1. kolejce rozgrywek do Krakowa przyjedzie czołowy zespół poprzedniego sezonu, czyli Stal Mielec, która na pewno będzie chciała pokazać beniaminkowi, gdzie jego miejsce.

Jeśli chodzi właśnie o Stal Mielec, to po poprzednim bardzo dobrym sezonie apetyt wzrósł i w Mielcu liczą, że w rozpoczynających się właśnie rozgrywkach ich drużyna jeszcze poważniej włączy się do walki o awans do Lotto Ekstraklasie. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i ciekawe transfery tylko potwierdzają niecne zamiary Stali.

Latem w meczach sparingowych Garbarnia na pięć spotkań odniosła tylko jedną porażkę, z GKS-em Jastrzębie. W pozostałych spotkaniach udawało jej się wychodzić "na tarczy", co bardzo dobrze świadczy przed nadchodzącym sezonem. Natomiast jeśli chodzi o Stal Mielec, to ta również przegrała raz, ale ze znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem, bo z Legią Warszawa. Tak to na sześć sparingów drużyna z Mielca odniosła jeszcze cztery zwycięstwa i remis.

Ostatni raz oba zespoły mierzyły się w sezonie 2013/14 jeszcze w rozgrywkach 2. Ligi. Wtedy dwukrotnie górą była Stal Mielec. Najpierw w Krakowie wygrała 2:1, a na wiosnę w Mielcu pokonała rywali 1:0. Po pięciu latach przerwy dużo mocniejsza Garbarnia czeka na rewanż.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - Stal Mielec?

OSTATNIE MECZE

GARBARNIA KRAKÓW

Garbarnia Kraków - Orzeł Ryczów 5:0 (Mecz towarzyski)
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (Mecz towarzyski)
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 1:2 (Mecz towarzyski)
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 3:0 (Mecz towarzyski)
Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów 1:0 (Mecz towarzyski)

STAL MIELEC
Stal Mielec - Resovia Rzeszów 2:0 (Mecz towarzyski)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec 1:1 (Mecz towarzyski)
Stal Mielec - FK Poprad 1:0 (Mecz towarzyski)
Stal Mielec - Stal Rzeszów 5:0 (Mecz towarzyski)
Pogoń Leżajsk - Stal Mielec 1:5 (Mecz towarzyski)

SĘDZIA - Wojciech Myć (Lublin)

Garbarnia Kraków - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 1. kolejki Fortuna 1. Ligi Garbarnia Kraków - Stal Mielec od 17:30 przeprowadzi Polsat Sport HD. Spotkanie prosto ze stadionu przy Reymonta 22 skomentują Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński. Relacja LIVE w GOL24.