Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 8. kolejka
2018-09-01 17:00

GKS Jastrzębie

4

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Pierwsze domowe zwycięstwo Jastrzębia staje się faktem!

• Goście atakują w końcówce, lecz bez większej wiary w sukces.

• Florin Purece z żółtą kartką w końcówce meczu.

• Drugi karny i drugi gol, Kamil Szymura! 4:2 i Jastrzębie ma zwycięstwo na wyciągnięcie ręki!

• Dominik Szczęch faulowany przy wyprowadzaniu kontrataku i GKS ma kolejny rzut karny!

• Dominik Kulawiak z żółtą kartką za faul przy rozpaczliwej obronie.

• Goście stawiają na ofensywę totalną!

• Po stronie gospodarzy Dawid Weis zmienia Krzysztofa Gancarczyka.

• Marek Mróz melduje się na boisku w miejsce Michała Skórasia.

• Po chwili Patrik Misak zmienia Vlastimira Jovanovicia w zespole Słoników.

• Doskonałe prostopadłe podanie Damiana Tronta, nie mógł zmarnować go Kamil Adamek! Strzelec ukarany przy okazji żółtą kartką.

• Gooool! Kamil Adamek! 3:2! Gospodarze na prowadzeniu!

• Kolejna roszada w zespole z Jastrzębia. Kamila Jadacha zmienia Bartosz Jaroszek.

• Mocny strzał z dystansu Florina Purece raz jeszcze pada łupem Grzegorza Drazika.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Farida Alego zmienia Dominik Szczęch.

• Kamil Szymura, goool! 2:2, mecz zaczyna się od nowa!

• Dawid Szymonowicz z żółtą kartką za faul we własnym polu karnym, jedenastka dla Jastrzębia!

• Florin Purece zmienia Samuela Stefanika w zespole gości.

• Grzegorz Drazik świetnie broni groźny strzał Romana Gergela z dystansu!

• O ile w pierwszej połowie grę prowadzili gospodarze, to teraz mecz zdecydowanie wyrównał się.

• Na połowie Termaliki przewraca się Kamil Adamek, sędzia nie odnotował jednak przewinienia.

• Ależ pudło! W niewytłumaczalny sposób Samuel Stefanik pudłuje z kilku metrów, to po prosto powinien być gol dla gości!

• Wznawiamy mecz!

• Przerwa. Jastrzębie było lepsze, ale póki co to Termalica wygrywa 2:1.

• Ostatnia składna akcja gości, którzy w ostatnich minutach grali wyjątkowo ostro, kończy się golem. Na trybunach dominuje złość, nie tylko ta sportowa!

• Gol, Mateusz Kupczak! Termalica zdobywa bramkę do szatni!

• Żółta kartka dla Vladislavsa Gutkovskisa, który bardzo ostro zaatakował Grzegorza Drazika w walce o piłkę. Emocje na trybunach rosną.

• Po dośrodkowaniu Dawida Gojnego piłka trafiła do Kamila Adamka, który za pierwszym razem strzelił w Dariusza Trelę, za drugim razem jednak bramkarz był bezradny!

• I niemal od razu GKS wyrównuje! Kamil Adamek, remis w Jastrzębiu!

• Jastrzębie ma spory problem, bo zdecydowanie prowadzi grę i jest po prostu lepsze od rywala, ale to Termalica jest póki co skuteczniejsza.

• Kolejna parada Dariusza Treli, tym razem po strzale Kamila Adamka z około 20 metrów. Były bramkarz Piasta Gliwice jest póki co bezbłędny.

• Pomocnik Słoników uderzył mocno z około szesnastu metrów, zaskakując zasłoniętego przez obrońców bramkarza!

• Gol! Martin Miković, 0:1! Nieoczekiwane prowadzenie Termaliki stało się faktem!

• Damian Tront! Dobry strzał z rzutu wolnego zmusił Dariusza Trelę do kolejnej interwencji!

• Bartosz Szeliga z żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

• Kamil Jadach znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym, ale niepotrzebnie zdecydował się na podanie zamiast bezpośredniego strzału.

• Dariusz Trela pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Łatwa interwencja golkipera Termaliki.

• Również niecelnie z pierwszej piłki uderza Kamil Adamek.

• Raz jeszcze uderza Vladislavs Gutkovskis, tym razem głową po dośrodkowaniu spod linii bocznej, Łotysz nie trafia w bramkę.

• Na strzał zza szesnastki zdecydował się Vladislavs Gutkovskis, ale został błyskawicznie zablokowany.

• Mateusz Kupczak z żółtą kartką za żenującą próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Goście nie tylko łatwo sobie poradzili, ale zdołali wyprowadzić kontrę. Niebezpieczeństwo w porę zażegnał Damian Tront.

• Rzut wolny dla gospodarzy ponad 30 metrów od bramki Termaliki.

• Deszcz trochę ustał, więc zaczynamy mecz w Jastrzębiu!

• W Jastrzębiu-Zdroju trwa ulewa, oby nie przeszkodziło to w stworzeniu dobrego widowiska.

• Liczymy na ciekawe spotkanie, drużyna beniaminka spisuje się ostatnio coraz lepiej, być może czeka nas dziś kolejna niespodzianka w jego wykonaniu!

• Termalica spisuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Od tego spotkania Słoniki chcą rozpocząć swój marsz w górę tabeli, szansa jest przyzwoita, bo GKS nie należy do najsilniejszych zespołów ligi. Mimo to ostatnio udało mu się zwyciężyć w Katowicach.

• Rezerwowi Termaliki: Hubert Gostomski, Rafał Grzelak, Patrik Misak, Marek Mróz, Florin Purece, Dominik Sadzawicki i Kamil Słaby.

• Rezerwowi GKS-u: Bartosz Szelong, Kacper Kawula, Oskar Mazurkiewicz, Dawid Weis, Bartosz Jaroszek, Dominik Szczęch i Adam Żak.

• Sędzią spotkania w Jastrzębiu będzie pan Piotr Urban z Warszawy.

• Zapraszamy na relację live z meczu GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

red

GKS Jastrzębie - Termalica LIVE! Gotowi na pogrążenie spadkowicza

GKS Jastrzębie - Termalica LIVE! Gotowi na pogrążenie spadkowicza ©Lucyna Nenow / Polska Press

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Sporych wrażeń powinien dostarczyć pojedynek beniaminka Fortuna 1 Ligi ze spadkowiczem z Lotto Ekstraklasy. Według bukmacherów faworyta... właściwie to nie ma. Czy boisko potwierdzi, że obie drużyny prezentują równy poziom? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Biorąc pod uwagę realia polskiego futbolu, to w sumie zaskakujące, że trener Jacek Zieliński jeszcze jest trenerem "Słoni". Zespół pod jego wodzą zanotował przecież falstart.
Z siedmiu meczów wygrał tylko jedno. Porażkami zakończyły się dwa ostatnie spotkania: z Rakowem Częstochowa (0:1) i Wigrami Suwałki (2:3). - To wszystko jest przygnębiające... Nie mogę jednak chłopakom zarzucić, że nie chcieli. Gryzienie trawy niestety nie wystarczyło - tak argumentował porażkę z Rakowem szkoleniowiec niecieczan.

Czy karta odwróci się w Jastrzębiu? O ile miejscowy GKS potrafi wygrywać na wyjeździe, o tyle u siebie jest raczej dostarczycielem punktów. W żadnym z czterech domowych meczów nie sięgnął po pełną pulę. Z drugiej jednak strony jego dyspozycja rośnie. W derbach z GKS-em Katowice zespół prowadzony przez trenera Jarosława Skrobacza wygrał po trafieniu Krzysztofa Gancarczyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych sukcesu pogratulował Kamil Glik (AS Monaco), który w Jastrzębiu rozpoczynał swoją futbolową drogę.

- Pod względem finansów i składu Termalica jest potentantem 1 ligi - zauważa trener GKS-u, Jarosław Skrobacz. I dodaje: - W każdym meczu ta drużyna ma kilka, kilkanaście sytuacji. Nie wykorzystuje ich i to jest... niepokojące, bo w końcu kiedyś "zaskoczą".

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.