Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 6. kolejka
2018-08-22 20:00

GKS Jastrzębie

0

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu – podział punktów w Jastrzębiu!

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

• Marek Wasiluk posyła piłkę głową obok bramki Mateusza Abramowicza.

• Dominik Szczęch zmienia Kamila Adamka w samej końcówce.

• Wszystko wskazuje na to, że spotkanie zakończy się remisem.

• Robert Mandrysz ukarany żółtą kartką.

• Na ostatnie minuty Kamila Jadacha zmienia Adam Żak.

• Kamil Adamek nieoczekiwanie stanął przed dobrą szansą, ale przesadził z dryblingiem i bramkarz odgadł jego zamiary.

• W drugiej połowie sytuacja odmieniła się. To Chrobry jest teraz bliżej zdobycia upragnionej bramki.

• Jeszcze jedna zmiana w Chrobrym. Damian Kowalczyk w miejsce Przemysława Trytko.

• Natomiast w zespole gości Rafał Maćkowski na boisku zmienia Szymona Nowickiego.

• Krzysztof Gancarczyk zmienia Bartosza Jaroszka w drużynie gospodarzy.

• Chrobry stara się odpowiedzieć za pomocą uderzenia z dystansu, ale piłka mija poprzeczkę.

• Zbyt lekkie dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, piłka zostaje wybita.

• Michał Pawlik zmienia Macieja Pawlika.

• Kamil Jadach faulowany w okolicach linii pola karnego Chrobrego, będzie dobra szansa dla gospodarzy.

• Drybling Farida Aliego przed polem karnym przerwany przez defensorów.

• Piotr Pacholski uderza piłkę nad poprzeczką po rzucie rożnym.

• Chrobry stara się przejąć inicjatywę na początku drugiej połowy.

• Wracamy do gry w Jastrzębiu!

• Przerwa. Po 45 minutach bez bramek, choć GKS zdecydowanie przeważał.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Za lekkie uderzenie Kamila Adamka po udanym dryblingu, piłka w rękawicach Mateusza Abramowicza.

• Coraz lepiej poczynają sobie zawodnicy z Jastrzębia, którzy osiągnęli sporą przewagę!

• Dobre podanie Damiana Tronta pod nogi Farida Alego, który raz jeszcze został powstrzymany przez defensorów.

• Michał Michalec z żółtą kartką.

• Farid Ali przewraca się w kontakcie z rywalem w polu karnym, sędzia nie używa gwizdka!

• Z ostrego kąta groźnie uderzał Kamil Adamek, ale został w porę zablokowany. Korner dla Jastrzębia.

• W zamieszaniu w polu karnym Jastrzębia do siatki piłkę posyła Michał Ilków-Gołąb, ale sędzia słusznie odnotował faul w ofensywie. Bramka nieuznana.

• Oskar Mazurkiewicz z żółtą kartką.

• Farid Ali złapany na spalonym chwilę po tym, jak znalazł się w sytuacji sam na sam!

• Piotr Pacholski zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

• Żółta kartka dla Macieja Kony, który faulował Farida Alego.

• Oglądamy dobre, żywiołowe widowisko w Jastrzębiu.

• Kamil Szymura wybija piłkę po rzucie wolnym dla głogowian.

• Od początku spotkania zgodnie z oczekiwaniami przewagę ma Chrobry Głogów.

• Kontratak Chrobrego, piłka trafia na głowę Łukasza Zejdlera, uderzenie przelatuje obok słupka.

• Za głębokie dośrodkowanie Farida Alego z rzutu wolnego.

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze meldują się na murawie w Jastrzębiu!

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście. GKS wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo u siebie na zapleczu Lotto Ekstraklasy.

• Rezerwowi Chrobrego: Sławomir Janicki, Jarosław Ratajczak, Bartosz Machaj, Michał Pawlik, Rafał Maćkowski, Konrad Kaczmarek i Damian Kowalczyk.

• Rezerwowi Jastrzębia: Bartosz Szelong, Kacper Kawula, Dominik Szczęch, Krzysztof Gancarczyk, Damian Zajączkowski, Bartosz Semeniuk i Adam Żak.

• Sędzią spotkania będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów!

Tomasz Kuczyński

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE. W meczu 6. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie gra dziś z Chrobrym Głogów. Początek o godz. 20. Relacja NA ŻYWO w GOL24.pl!

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów ONLINE

Beniaminek z Jastrzębia-Zdroju w poprzedniej kolejce wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Podopieczni Jarosława Skrobacza pokonali w Opolu Odrę 2:1. Bramki dla gości strzelili Bartosz Jaroszek i Farid Ali. Jastrzębianie mają 5 punktów, czyli tyle, co Chrobry. Głogowianie w sobotę przegrali u siebie z Rakowem Częstochowa 0:1.

W drużynie GKS-u po pierwszym zwycięstwie poprawiły się humory. - Ta drużyna potrzebowała tego zwycięstwa – podkreśla Bartosz Jaroszek, cytowany przez klubową stronę. - Radość wymalowana na twarzy kolegów po wygranym meczu jest bezcenna i bardzo się z tego cieszymy. Było mało czasu do meczu z Chrobrym, ale patrzymy z optymizmem w przyszłość. Po wywiezieniu trzech punktów, które należy bardzo szanować, z trudnego i ciężkiego terenu, musimy pójść za ciosem.

Gospodarze nadal będą grali bez Patryka Skóreckiego, który pauzuje za czerwoną kartkę. Jastrzębian czeka w środę trudna przeprawa, bo Chrobry lepiej spisuje się na obcych boiskach. Drużyna Grzegorza Nicińskiego jeszcze nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe – głogowianie zremisowali 1:1 w Tychach z GKS-em i wygrali w Suwałkach z Wigrami 1:0. Natomiast GKS Jastrzębie przed swoimi kibicami przegrał z Wigrami 1:2 i z Puszczą Niepołomice 0:2 oraz zremisował z Chojniczanką Chojnice 0:0.

Goście z Głogowa będą dodatkowo zmobilizowani, bo Chrobry rozegra w środę 400. mecz w I lidze (na zapleczu Ekstraklasy). Poprzednie jubileusze nie wypadły jednak okazale: 100. mecz, z Lechią Gdańsk 1:2 (sezon 1991/1992), 200. mecz, z Lechią Zielona Góra 0:1 (1995/1996), 300. mecz z Bytovią Bytów 0:1 (2015/2016).

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.

20:00 mecz GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów