Mecz GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w...

• Koniec spotkania, derby na remis!

• Bartosz Jaroszek zmienia Kamila Adamka.

• Trwają szaleńcze ataki w końcówce meczu w wykonaniu GKS-u Jastrzębie!

• Groźny kontratak gospodarzy gwizdkiem przerywa sędzia – faul w ofensywie.

• Na ostatnie minuty meczu Patryka Skóreckiego zmienia Adam Żak. Jastrzębie walczy o pełną pulę!

• Keona Daniela zmienia Łukasz Bogusławski.

• Ależ blisko Piotr Pacholski! Po jego strzale piłka zostaje wybita z linii bramkowej, Jastrzębie coraz bliżej prowadzenia!

• Raz jeszcze szczęścia z dystansu szuka Kamil Szymura, tym razem z dystansu, piłka przelatuje tuż obok słupka!

• ...a Kamila Jadacha zastępuje Krzysztof Gancarczyk.

• Czas na zmiany. Edgara Bernhardta zmienia Jakub Vojtus...

• Z trudnej pozycji uderza Damian Tront, raz jeszcze pewnie łapie piłkę Konrad Jałocha.

• Raz jeszcze przerywamy mecz, kibice zadymili plac gry.

• Obrońca Jastrzębia oddał strzał głową po rzucie rożnym i doprowadził do remisu ku uciesze kibiców gospodarzy!

• Goooool! Kamil Szymura, 1:1 w derbach!

• Konrad Jałocha pewnie chwyta piłkę po uderzeniu Macieja Spychały.

• Daniel Tanżyna kolejnym piłkarzem z żółtą kartką w tym meczu.

• Po strzale z 30 metrów piłkę łapie Grzegorz Drazik.

• Wracamy do gry w Jastrzębiu!

• Koniec pierwszej połowy, po której niespodziewanie (patrząc na przebieg meczu) prowadzą tyszanie!

• Gooool, niespodziewanie strzela go drużyna gości! Omar Monterde!

• Mateusz Grzybek bardzo ważną interwencją nie dopuszcza do stuprocentowej szansy gospodarzy.

• Dawid Abramowicz z żółtą kartką.

• Zdecydowanie przeważają teraz gospodarze, którzy są coraz bliżej objęcia prowadzenia w Jastrzębiu.

• Za mocne podanie do Kamila Jadacha ze środka pola.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Kamil Jadach decyduje się na strzał, ale trafia prosto w Konrada Jałochę.

• Żółtą kartką ukarany Maciej Spychała.

• Kacper Piątek! Dobra próba młodego zawodnika, tuż obok bramki!

• Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez Łukasza Grzeszczyka, ale Jastrzębie nie potrafiło wyprowadzić kontrataku.

• Bardzo niecelne uderzenie Patryka Skóreckiego zza pola karnego.

• Kamil Adamek miał szansę na celne dośrodkowanie w pole karne, ale nie znalazł głowy żadnego z kolegów.

• Trwa przerwa w grze, kibice zadymili murawę.

• Od samego początku meczu atakują gospodarze.

• Zaczynamy derby w Jastrzębiu!

• Zawodnicy już na placu gry!

• W Jastrzębiu nie pada i jest dość chłodno, warunki do gry są dobre. Liczymy na ciekawe widowisko.

• Rezerwowi Tychów: Marek Igaz, Maciej Mańka, Jakub Vojtus, Sebastian Steblecki, Michał Staniucha, Kacper Piątek i Łukasz Bogusławski.

• Rezerwowi Jastrzębia: Bartosz Szelong, Kacper Kawula, Bartosz Jaroszek, Dawid Weis, Dominik Szczęch, Krzysztof Gancarczyk i Adam Żak.

• Sędzią meczu będzie pan Paweł Malec z Łodzi.

• Zawodnicy z Jastrzębia spisują się powyżej oczekiwań i doprowadzili do paru niespodzianek w tym sezonie, natomiast corocznie zaliczani do grona faworytów do awansu tyszanie raz jeszcze nie potrafią nawiązać do oczekiwań.

• Witamy i zapraszamy na relację live z meczu GKS Jastrzębie – GKS Tychy!

red

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

W meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie gra z GKS-em Tychy. Można powiedzieć, że są to małe derby Śląska. Przed sezonem mecz GKS Jastrzębie – GKS Tychy miałby zdecydowanego faworyta, czyli zespół z Tychów. Zespół trenera Ryszarda Tarasiewicza był stawiany w gronie faworytów do awansu do Lotto Ekstraklasy. Natomiast jastrzębianie jako beniaminek mieli się tylko uczyć Fortuna 1. Ligi. Początek meczu o godz. 17:45. Gdzie relacja LIVE i transmisja telewizyjna z meczu GKS Jastrzębie - GKS Tychy?

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy ONLINE

Rzeczywistość zweryfikowała przedsezonowe przymiarki. GKS Jastrzębie pod wodzą Jarosława Skrobacza w 15 meczach zgromadził 23 punkty i jest blisko miejsc oznaczających awans. W środę w zaległym spotkaniu z 14.
kolejki jastrzębianie wygrali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1. Natomiast tyszanie mają 16 punktów i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Tyszanie ostatnio zremisowali u siebie z liderem Rakowem Częstochowa 0:0, ale chyba już zapomnieli jak się wygrywa. GKS Tychy czeka na zwycięstwo od 1 września, kiedy pokonał u siebie Wartę Poznań 1:0. Na wyjazdach ani razu nie zdobył 3 punktów.

- W zespołach beniaminków jest duży entuzjazm, co roku to można zaobserwować – ocenia trener Tarasiewicz. - Na ten moment z beniaminków najlepiej prezentuje się ŁKS, ale nie wolno zapominać, że każdy mecz na wyjeździe nie jest łatwy, bo te zespoły myślą, żeby punktować jak najwięcej. Szukają tych punktów przede wszystkim u siebie. Trzeba zagrać zdecydowanie, atakować i bronić z taką samą intensywnością oraz dyscypliną, oczywiście w ofensywie możemy sobie pozwolić na improwizację.

Jakie nastroje panują w GKS Tychy?
- Zawodnicy są trochę, może nie sfrustrowani, ale może troszeczkę nie do końca zadowoleni z ich postawy i nie chodzi tylko i wyłącznie o ostatni mecz z Rakowem – ocenia Tarasiewicz. - Pamiętamy jak ten zespół prezentował się wcześniej. Komfort punktowy daje dużo spokoju i pewności każdemu zespołowi. Zawodnicy od dłuższego prezentują się bardzo dobrze pod względem motorycznym, ale też mentalnym, bo są spragnieni i zdeterminowani żeby wygrywać mecz za meczem. Pracujemy w bardzo dobrej atmosferze, patrząc na to jak zawodnicy pracują w tygodniu przed meczem może nie jestem spokojny, ale mam poczucie dobrze wykonanej pracy. Myślę, że prędzej czy później, ta praca zostanie nagrodzona maksymalną liczbą punktów przez kilka meczów.

W GKS Tychy zabraknie przechodzących rehabilitację Piotra Ćwielonga i Nikolasa Wróblewskiego oraz Marcina Kowalczyka. „Kowal” w czasie treningu skręcił staw skokowy. W Jastrzębiu-Zdroju cieszą się na derby z GKS-em Tychy, co słychać w wypowiedzi trenera Jarosława Skrobacza.

- Zapowiada się fajny mecz. Kibice z jednej i z drugiej strony będą wspierać swoje zespoły, a zawsze przyjemniej się gra w takiej atmosferze. Gra wieczorem, przy światłach, to też świetna sprawa dla nas, bo chcemy grać piłką, po ziemi, a o tej godzinie murawa jest zroszona, co nam bardzo sprzyja. Nienawidzimy grać o 15, źle nam się gra w tych godzinach – stwierdził trener GKS Jastrzębie, cytowany przez klubową stronę. - To będzie kolejne trudne spotkanie, bo tyszanie mają w składzie zawodników bardzo dobrych, klasowych. To miejsce, które zajmują ich nie zadowala i faktycznie jest chyba dla wszystkich sporą niespodzianką. Wcześniej czy później odpalą i zaczną seryjnie zdobywać punkty. Mam nadzieję, że nie od niedzieli – dodał Skrobacz.

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy?

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Transmisja meczu GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy od godz. 17:30 w Polsacie Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.