• Ostatni gwizdek w meczu. Trzy punkty zostały w Jastrzębiu!

• GOOOOOOOL! 3:1 dla Jastrzębia! Prowadzenie podwyższył Jadach.

• I jeszcze Bonecki za Skrzypczaka. Więcej zmian Odra nie przeprowadzi.

• Szansę dostał Jaroszek. Zmienił Wróbla.

• Rybicki zmienił Błanika.

• W miejsce Gancarczyka pojawia się Skórecki.

• Krysiak wygrał pojedynek z Adamkiem na końcu pierwszej połowy. Wygrał też na początku drugiej.

• Za Martina pojawił się Urynowicz. Może on coś zdziała?

• Gramy dalej. Sędzia dał znak!

• Jeszcze Adamek, ale Krysiak radzi sobie z jego próbą. Przerwa! To było dobre 45 minuty. Padły aż 3 bramki.

• Zaznaczmy, że to pierwszy występ Wróbla dla GKS-u. Jesienią ten piłkarz grał dla Garbarni Kraków:

• GOOOOOOOOOOOOOL! Ależ to wsadził Wróbel! Cudowny gol na 2:1. Jastrzębie pierwszy raz na prowadzeniu.

• Jak to nie wpadło?! Fatalne zachowanie Niziołka. Spudłował z kilku metrów.

• Ponownie spróbował Gojny, ale tym razem nieudanie. Strzelił obok bramki.

• Szota otrzymał kartkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy wyrównanie. Głową na 1:1 strzela Gojny.

• Tylko Martin wie, dlaczego Odra nie prowadzi 2:0 lub 3:0. Kolejna okazja i kolejna niewykorzystana.

• W dalszym ciągu atakuje Odra. Tym razem pomylił się jednak Martin.

• GOOOOOOOL! 1:0 dla gości! Skrzypczak pokonuje Gostomskiego w sytuacji jeden na jednego.

• Sędzia dał znak, mecz właśnie się rozpoczął.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek na Górnym Śląsku. Co jednak ciekawe, Odra już zagrała w tym roku o punkty. W Suwałkach, w zaległym spotkaniu pokonała Wigry 3:2.

Przemysław Drewniak

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©slawomir jakubowski nto

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole ONLINE. W sobotnim meczu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się u siebie z Odrą Opole. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole ONLINE

GKS Jastrzębie ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną w roli beniaminka. 29 punktów i siódme miejsce w tabeli sprawiają, że śląska drużyna jest blisko zapewnienia sobie utrzymania w początkowej fazie rundy wiosennej.

Drużyna trenera Jarosława Skrobacza na papierze wydaje się być jeszcze silniejsza niż przed zimową przerwą. Rywalizację między słupkami ma wzmocnić Hubert Gostomski z Bruk-Betu Termaliki, wypożyczony z Lecha Poznań obiecujący pomocnik Marek Mróz, a także Adam Wolniewicz z Górnika Zabrze.

W pierwszym ligowym spotkaniu w 2019 roku jastrzębianie sprawdzą swoje siły przeciwko Odrze Opole. W niej również doszło do nielicznych zmian kadrowych. Najbardziej znaczącą z nich było pozyskanie znanego z występów przy Roosevelta Marcina Urynowicza. Między innymi jego bramki mają sprawić, że drużyna prowadzona przez Mariusza Rumaka szybko zapewni sobie utrzymanie i zakończy sezon w pierwszej połówce ligowej tabeli.

Mecz w Jastrzębiu-Zdroju poprowadzi sędzia Sebastian Krasny.

Kto wygra mecz 1. ligi: GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole nie będzie transmitowany w telewizji. Wynik i najważniejsze wydarzenia ze spotkania będzie można śledzić w GOL24.pl.

TOP 10 najlepiej zarabiających Polaków. Kto za "Lewym"?