Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała...

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 14. kolejka
2018-10-24 18:00

GKS Jastrzębie

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu! GKS 1962 - Podbeskidzie 2:1!

• GOOOOOOL! Adam Żak z bliska wpakował piłkę do siatki! 2:1 dla GKS-u!

• Jończy uderzył z rzutu wolnego, ale piłka zatrzymała się na murze.

• Piotr Pacholski ukarany żółtym kartonikiem.

• Fantastyczna interwencja Fabisiaka, który odbił uderzenie głową Żaka!

• Dominik Jończy zmienił Roberto Gandare.

• Adam Żak zmienił Patryka Skóreckiego.

• Bardzo dobra interwencja Drazika, który odważnym z wyjściem z bramki wybił dośrodkowanie Sierpiny!

• Farid Ali zmienił Krzysztofa Gancarczyka.

• Kacper Kostorz zmienił Przemysława Płachetę.

• GKS przejął inicjatywę i dąży do strzelenia kolejnej bramki. Gospodarze śpieszą się, bowiem grają w przewadze jednego zawodnika.

• GOOOOOOL! Bartosz Jaroch trafił do siatki! Fantastyczne wejście z ławki rezerwowego Podbeskidzia, który w pierwszym kontakcie z piłką strzelił bramkę!

• Guga opuścił boisko. W jego miejsce pojawia się Bartosz Jaroch.

• Kamil Adamek piętką odegrał do Kulawiaka, który uderzył na bramkę gości, ale fantastycznie obronił tą próbę Fabisiak!

• Czerwona kartka! Filip Modelski przekroczył przepisy i został ukarany drugą żółtą kartkę i opuszcza plac gry!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec I połowy.

• Indywidualna akcja Gandary, która została zakończona słabym strzałem i piłka wylądowała w rękach Drazika.

• Prosta strata w środku pola przez graczy Podbeskidzia, która oznaczała stratę bramki.

• Skórecki uderzył z rzutu wolnego, ale Fabisiak nie dał się zaskoczyć.

• Filip Modelski ukarany żółtą kartką.

• GOOOOOOOL! Kamil Adamek wpisuje się na listę strzelców! Napastnik gospodarzy otrzymał podanie od Damiana Tronta i pokonał Fabisiaka!

• Faulowany Maciej Spychała i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Z dystansu uderzał Kamil Jadach, ale jego próba znacznie minęła światło bramki Podbeskidzia.

• GKS miał rzut rożny, ale dośrodkowanie Jadacha wylądowało w rękach Fabisiaka.

• Kamil Wiktorski zatrzymał czystym wślizgiem szarżującego Kamila Adamka.

• Odpowiedź gości! Paweł Oleksy znalazł się w świetnej sytuacji, ale jego uderzenie na bramkę zostało przyblokowane!

• Kamil Adamek przegrał pojedynek sam na sam z Fabisiakiem! Ależ to była okazja dla napastnika gospodarzy!

• To mogła być dobra sytuacja dla gości, ale Gandara nie zrozumiał się z Sabalą. Drazik wznowi od bramki.

• Płacheta próbował ograć dwóch obrońców gospodarzy, ale jego próba została zatrzymana i stracił piłkę.

• Faulowany w środku pola był Sabala i sędzia przerwał grę.

• Z dystansu uderzył Kamil Jadach, ale Fabisiak popisał się skuteczną interwencją!

• Podbeskidzie prowadzi atak pozycyjny i spokojnie rozgrywa akcje. GKS jest cofnięty na własną połowę i czeka na przejęcie futbolówki.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie 2:2 (1 liga, 16.05.2009) Podbeskidzie - GKS Jastrzębie 4:0 (1 liga, 08.10.2008) GKS Jastrzębie - Podbeskidzie 2:2 (1 liga, 05.04.2008)

• O przedłużenie passy (Podbeskidzie nie przegrało żadnego z ostatnich pięciu spotkań) przyjdzie powalczyć w Jastrzębiu. Z GKS-em "Górale" mieli okazję grać dziewięć lat temu. Może pamiętają o tym jeszcze niektórzy kibice, bo na pewno nie piłkarze z obecnej kadry, którzy wtedy występowali w innych klubach.

• Podbeskidzie wyszło już na prostą, choć wrzesień nie był dla niego łaskawy. Dopiero awans w Pucharze Polski (2:0 z MKS Kluczbork) i wysoka wygrana w lidze nad Wigrami Suwałki (5:0 na wyjeździe) poprawiły nieco atmosferę w zespole. Trenera Krzysztofa Brede cieszy zwłaszcza forma Przemysława Płachety, dzięki też któremu udało się ostatnio pokonać Chojniczankę Chojnice (2:1).

• Wyjściowe ustawienie gospodarzy:

• Skład gości:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała!

red

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie LIVE! "Górale" lubią wyjazdy

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie LIVE! "Górale" lubią wyjazdy ©Łukasz Klimaniec

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Mają po tyle samo punktów, a w tabeli przedziela ich obecność Odry Opole. Komu uda się dopisać kolejne zwycięstwo i tym samym złapać kontakt z czołówką? Początek zaległego spotkania 14. kolejki Fortuna 1 Ligi o godzinie 18:00.

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

GKS ma za sobą nieudany wyjazd do Łodzi, gdzie przegrał z ŁKS-em 0:2.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie 2:2 (1 liga, 16.05.2009)
Podbeskidzie - GKS Jastrzębie 4:0 (1 liga, 08.10.2008)
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie 2:2 (1 liga, 05.04.2008)

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Od godziny 18:00 zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl