Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie...

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 3. kolejka
2018-08-04 17:00

GKS Jastrzębie

0

Puszcza Niepołomice

2

• Dzisiaj w Jastrzębiu przy Harcerskiej gospodarze przegrali z Puszczą 0:2. Zespół Tomasza Tułacza bezbłędnie wykorzystał dwa błędy zamieniając je na bramki. GKS miał jedną okazję na zdobycie tego jedynego gola ale niefortunnym strzelcem jedenastki był Patryk Skórecki. Na pewno wynik jest dużą niespodzianką bo na pewno nikt się tego nie spodziewał nawet chyba trener Tułacz. Ale gra się jak przeciwnik pozwala, a tle słabego dzisiaj Jastrzębia Puszcza była zespołem lepszy. Na pewno dzisiaj i po weekendzie w szatni GKS- u spokojnie nie będzie.

• Tak jak myślałem była to ostatnia sytuacja meczu. W tym momencie sędzia Rasmus po raz ostatni raz gwiżdże kończąc to spotkanie.

• Mleczko wznawia grę i prawdopodobnie to ostatnia akcja meczu.

• Kolejny korner dla Puszczy. Daleko od bramki wybijają ją zawodnicy gospodarzy.

• W końcówce tego meczu przy piłce częściej zespół gości.

• Rzut rozny dla Puszczy. Piłka krótko rozegrany i aut dla zespołu gości.

• Sędzia przedłuża to spotkanie o 5 minut.

• Jeszcze w polu karym walczył Adamek, ale sam niewiele mógł wskórać.

• Pacholski otrzymuje żółty kartonik.

• Piłka dosrodkowana w pole karne ale nie daje rady Dzida.

• I już ostatnia zmiana w zespole Puszczy Drzazgę zmienia Kużma.

• Dzida z dystansu obok słupka.

• Teraz zamknięci na własnej połowie zawodnicy Puszczy. Mnóstwo podań zawodników Jastrzębia i piłka wychodzi poza linię końcową boiska.

• I ostatnia zmiana w Jastrzębiu za Spychałę na boisku pojawia się Gancarczyk.

• Kolejna zmiana u gospodarzy za Żaka wchodzi Dzida.

• Po raz kolejny nic nie wychodzi z tego stałego fragmentu gry.Piłka w pole karne gdzie wybijają ją rosli zawodnicy zespołu gości.

• Ali z rzutu wolnego. Piłka na 18 metrze piłka po uderzeniu zawodnika gospodarzy i jeszcze rykoszecie zawodnika Puszczy wychodzi na róg kolejny korner.

• Żółta kartkę otrzymuje Farid Ali.

• Przed szansą na pierwszą bramkę w tym spotkaniu staneli gospodarze. W polu karnym faulowany zawodnik gospodarzy. Na jedenastym metrze piłkę ustawił Patryk Skórecki. I trafia w sam środek bramki. Mleczko bez problemu broni.

• Żółta kartka dla Czarnego.

• Zmiana za Tomalskiego wchodzi Ryndak.

• Doskonała sytuacja dla Jastrzębia rzut wolny. Do piłki podchodzi Ali i przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Żółta kartkę ukarany Tomalski.

• Zmiana w GKS Jastrzębie z Jadacha wchodzi Adamek.

• Zmiana w Puszczy z Żytka wchodzi Stępień.

• Fryc w pole karne Uwakwe głową nieczysto. I kolejną akcję budują gospodarze.

• Faulowany w srodku boiska Ali.

• Mały przestój w grze piłka rozgrywana w środku boiska.

• Cały czas doping kibiców Jastrzębia zobaczymy czy skorzystają z tego piłkarze.

• I ponownie piłka wysoko wybita przez obrońców Puszczy.

• Gojny wywalczył rzut rozny.

• Rzut rozny dla Puszczy ale wybijają piłkę w pole zawodnicy gospodarzy.

• Czarny głową i z trudem piłkę na róg wybija Drazik.

• Niepewna dzisiaj ta obrona Jastrzębia. Ale Kulawiak na spółkę z Drazikiem poradzili sobie.

• Rzut rozny dla gospodarzy. Ali podanie do Jadacha i Jadach przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Orłowski z dystansu nad poprzeczką.

• Żak znalazł się w polu karnym wszyscy widzieli już tą piłkę w siatce bramki Puszczy a piłka powędrowała, obok słupka. Nawet Mleczko był zdziwiony, ze piłka nie znalazła się bramce.

• Nie obudzili się piłkarze Jastrzębia, błąd po wznowieniu gry od środka piłkę przejął Drzazga, pobiegł z piłka 5 metrów, i spokojnie obok Drazika posłał ją do bramki Jastrzębia.

• Rozpoczęła się II połowa meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice.

• Zawodnicy już wybiegają na murawę za chwilę II połowa spotkania.

• Za nami pierwsze 45 minut meczu pomiędzy GKS-em Jastrzębiem a Puszczą Niepołomice. Na pewno wynik 0:1 dla gości może dziwić. Podopieczni Tomasza Tułacza wykorzystali jeden błąd defensorów Jastrzębia, zamienając to na bramkę. Zespół GKS-u próbował zmienić ten wynik, ale podania Alego, albo nie trafiały do partnerów, albo padały łupem obrońców Puszczy. Brak dzisiaj u gospodarzy świeżości dokładności i szybkości. Zobaczymy jak ułożą się losy spotkania w w drugich 45 minutach, na które zapraszam po przerwie.

• Sędzia kończy pierwszą połowę tego spotkania.

• Rzut wolny dla zespołu z Niepołomic.Drzazga w pole karne i zablokowane uderzenie Orłowskiego.

• Jedna z ostatnich akcji zespołu gospodarzy, Ali i p oraz kolejny piłka wybita przez zespół Puszczy.

• Tomalski w pole karne ale tym razem obrońcy Jastrzębia nie dają się zaskoczyć. Od bramki Drazik.

• Ali ni to strzał, ni dośrodkowanie piłka wychodzi nad poprzeczką.

• Zespół Puszczy na połowie Jastrzębia i w polu karnym faulowany Drazik

• Po raz kolejny z rogu Ali. I historia się powtarza piłkę wysoko dośrodkowaną wybijają obrońcy Puszczy.

• Błąd Pacholskiego, i teraz Jastrzębianie mogą mówić o dużym szczęściu.

• Wyrzut z autu Pacholskiego, niedokładność zawodników gospodarzy i radzą sobie z tą akcją goscie.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Puszczy i kolejny korner.

• Doskonała akcja zespołu GKS-u. z dystansu Skórecki, piłka obok słupka i jęk zawodu na trybunach.

• Ali otrzymał doskonałe podanie ale szybszy od niego był Bartków.

• Akcja po dłuższej nieobecności na połowie Jastrzębia Puszczy. Ale jedno niedokładne podanie od linii bocznej zaczynają gospodarze.

• Rzut wolny dla gospodarzy, Ali i po strachu. Nikt do tych piłek dzisiaj Alego nie wychodzi.

• Rzut rozny dla GKS-u Ali tym razem z lewej strony. Doping na trybunach. I poradzili sobie orońcy gosci z tym dośrodkowaniem.

• Kolejna akcja gospodarzy. W pole karne Ali, ale nie było tam żadnego z partnerów i piłkę spokojnie złapał Mleczko.

• Próbuje zespół gospodarzy sforsować obronę Puszczy, ale goście grają bardzo czujnie w obronie.

• Wysoki pressing Puszczy mają problemy zawodnicy gospodarzy z rozgrywaniem piłki.

• Ali próbuje ciągnąć tą prawą stroną ale jak na razie trafia w nogi swoich rywali.

• Szymura z 18 metrów ale za słabo i sygnalizowanie Mleczko broni.

• Ali w natarciu, strzela w nogi piłkarzy gości i korner.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego ale piłkę wybija Mleczko.

• Na razie nie widzimy tego Jastrzębia którego oglądaliśmy tydzień temu w Częstochowie. Może ta bramka pobudzi ich do lepszej gry.

• I mamy 0 : 1 w Jastrzebiu akcja dwóch na dwóch, niezdecydowanie obrońcow gospodarzy wykorzystał Hubert Tomalski.

• Kulawiak próbował zagrywać piłke w pole karne i mamy korner.Z rogu jak zawsze Ali, ale piłkę wznawia od bramki Mleczko.

• Próba akcji Jastrzębia wszystko skończyło się przed linia pola karnego.

• Mocne dośrodkowanie z kornera nie był w stanie piłki opanować Zytek.

• Orłowski w pole karne i mamy korner dla gości.

• Akcję zespołu gości rozgrywali Fryc z Tomalskim, uderzenie tego pierwszego i od bramki Drazik.

• Kulawiak próbował uderzenia z dystansu piłka daleko do lewego słupka bramki Puszczy.

• Mleczko daleko do partnera i od rzutu walnego zaczynają gospodarze.

• I już rozpoczęła się I połowa. Pierwsze 45 minut zaczął zespół Puszczy.

• Zespół GKS-u zaprezentuje się tradycyjnie w strojach zielono- czarnych. Puszcza dzisiaj zagra na biało. A my już czekamy na pierwszy gwizdek.

• Sędzia Sylwester Rasmus już wyprowadza obie jedenastki na murawę stadionu przy Harcerskiej. Za chwilę początek zabrzmi po raz pierwszy gwizdem sędziego z Torunia.

• Trybuny stadionu w Jastrzębiu powoli się zapełniają. Wszyscy tutaj liczą na pierwsze zwycięstwo gospodarzy, w Fortuna I Liga. A podopieczni Tomasza Tułacza chociaż na jeden punkt, a jak będzie przekonamy się za około 120 minut. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

• A teraz przedstawię składy w jakich zaprezentują się oba zespoły : GKS Jaststrzębie _ Drazik, Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny, Skórecki, Spychała, Tront, Ali, Jadach i Żak.

Puszcza Niepołomice wybiegnie na murawę stadionu w Jastrzębiu w nastepujacym zestawieniu : Mleczko, Czarny, Fryc, Wakwe, Drzazga,Tomalski, Stefanik, Orłowski, Stawarczyk, Żytek, Barków.

• Witam ze stadionu GKS Jastrzębie przy ulicy Harcerskiej. Do początku historycznego spotkania GKS-u Jastrzębie z Puszczą Niepołomice pozostało około dwudziestu minut. Obie jedenastki się rozgrzewają na murawie stadionu .

Jacek Rebensztok

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

W sobotnie popołudnie zespół GKS-u 1962 Jastrzębie będzie gościł na własnym stadionie przy Harcerskiej drużynę Puszczy Niepołomice. Oba zespoły po raz pierwszy spotkają się na szczeblu centalnym. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice ONLINE

Jak na razie podopieczni Jarosława Skrobacza nie wyglądają jak chłopcy do bicia. Dotychczas po wyrownanym spotkaniu u siebie, nieznacznie ulegli Wigrom Suwałki 1:2. Ale w ostatnim meczu na wyjeżdzie z Rakowem w Czestochowie pokazali pazur, z wyniku 0:2 doprowadzając do remisu 2:2.
Na pewno wprowadzając w osłupienie kibiców Rakowa i samego trenera Marka Papszuna, który po zakończeniu meczu nie bardzo wiedział, jak to się mogło stać. Po takim meczu na pewno morale zespołu z górniczego miasta poszły w górę. Pierwszy zdobyty punkt przez beniaminka powinien dodać tej drużynie pewności siebie. I jak wszyscy twierdzą przy Harcerskiej, pierwszy krok w Fortuna 1 lidze został zrobiony.

Sobotni rywal Jastrzębia Puszcza Niepołomice miała zdecydowanie lepszy start w lidze. Co prawda pierwszy mecz podopieczni Tomasza Tułacza wysoko przegrali w Czestochowie z Rakowem (0:3), ale w drugim spotkaniu u siebie pokonali faworyzowną Stal Mielec 1:0.

Niepołomiczanie obawiają się jutrzejszego starcia z Jastrzębiem. Duże wrażenie na nich zrobił mecz beniamiminka z Rakowem. Pozatym wszyscy w Jastrzębiu czekają na premierowe zwycięstwo GKS-u w Fortuna 1 Lidze.

NIEOBECNI:

GKS 1962 Jastrzębie – brak
Puszcza Niepołomice – Mikołajczyk, Żurek – kontuzje

PRZYPUSZCZALNE SKŁADY:

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik – Gojny, Szymura, Pacholski, Kulawiak, Ali, Spychała, Tront, Skórecki – Żak, Jadach

Puszcza Niepołomice: Mleczko – Fryc, Stawarczyk, Czarny, Bartków, Żytek, Stefanik, Uwakwe, Drzazga, Pozniak- Orłowski

GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice: kto wygra mecz 1 ligi?

Mecz GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji telewizyjnej online z meczu GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice. Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza w GOL24.pl!